Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.07.2020 21:06
Seriously..i have way too much "theories"..i do not understand what is going on..am i being turned into crazy who is controlled by aliens who mention that everything around both organic(like trees) and nonorganic(same as before) can become alive over time and use or something else..and who is offering and what is offered?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.07.2020 21:07
Or is it spirit and ghost unfinished business?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.07.2020 18:51
Apkartejie joprojam atkarto tas ieprieksejas temas "caur sifrvalodu" un uzvedibu..tas replikas kas atkartojas nav nejausas. Un nevis "viss" vai "fu" bet nipricom un speciali nepretojos. Draw. Tapec skaidroju ka vai nu podstava vai zakaz. Kundalini energiju ari darba cakareja. Interesanti pec ta visa ka vini doma lai es ta vienkarsi ticu piedavajumiem? No vienam lamatam otra. Un nevis gudriniece bet iedomiga. Apbizojusies par to ka citiem dzive nav ala vai citur..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.07.2020 18:54
Un varjaubut ka vajadzeja speciali pretoties..tacu veljau var to izdarit. Dazreiz tada sajuta ka tiesam stalkware inficejumi..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.07.2020 22:56
Liela "gudriniece" atkal aplauzas..neko es neparpratu. Tik pats lidz galam nesaprotu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.07.2020 00:50
Es tak teicu par kaiminiem un majiniekiem. Kautko zin(aja) tapec streso(ja) ka piefikseju. Kamer biju naivs tikmer manipulejams pa labi un pa kreisi a tagad piesardzigs. Kurs tagad bore Vovcikam to ka nav? Podstava vai zakaz. Es to fck_u neveidoju.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.07.2020 01:17
Tad tapec negrib lai vizinos? Grib pat kontrolet ar kadiem citiem cilvekiem tiekos vai netiekos? Bet tas tapat notiks. Nu i afiget nepamatota liksana zem mikroskopa. Vai tiesam iepriekseja dzive busu coms Breivikam bijis? Spiegosana ir vienkarsi psc. Varbut vel ieraksta cik biezi iet uz dusu un mazmajinu? +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.07.2020 11:25
Tak jau paskaidroju ka nelietoju meslus uztura. Tik cik man zinams kafija ir kofeins un sokolade ir kakao un abi ingredienti nav mesli. Tapec normals. Nezinu no kurienes izrava ka lietotu sudus. Man kautka fekalijas joprojam riebumu izraisa. Tik biezi parprasts vai nesaprasts.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.07.2020 11:26
Un kad laus tikties ar isto adopciju un|vai atvasi? Tie|Tas kas apkart pietelo..tie jau ir citu berni.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.07.2020 12:03
Tapec ari skaidroju ka nebija tas kas parak biezi par sevi atgadina.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.07.2020 12:22
V....k man vienkarsi nav pieradijumi bet ir pamatotas aizdomas..tas temas atkartojas tapec..ja neatkartotos butu citadak. Iesaku tos dazus un dazas turpinat noverot bet pa kluso. Lai nepiefikse.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.07.2020 14:11
Nav jau cesna tie testi. Pielagojas balstoties uz ievakto infu par mani. Cik ilgi mani mocis?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.07.2020 14:52
Ta polubomu nav interese. Ikdiena joprojam daudzko piefikseju.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.07.2020 20:31
Kapec pand(or)as mani izseko? Es tak jau paskaidroju par Vaciju..butu zinajis ka manu dzivi posta butu speciali pretojies.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.07.2020 02:52
Either Strife or similar got upset or something..i already felt something before. KITT is not only one who can "wing it"..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.07.2020 03:18
V....k man bija taisniba. Kautkas ir noticis tajos gados ko neatceros vai blokejakodeja vai lika aizmirst vai trauma. Un balanss ir tads ka ja ir tie kas likvidet toa galus grib tad ir tie kas palidz sakartot. Tacu nav pirmo gadu atminas..nezinu kas notika pirms abecem.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.07.2020 13:21
Kapec joprojam vieni un tie pasi|pasas itka nejausi..iejaucas..dzivot normali nelauj..nedzivot ar nelauj..pariet cita sistema ar nelauj..ko vispar lauj? Un es speciali nepretojos. Lai nezimejas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.07.2020 19:52
Tas ir drusku bezjedzigi..manu viedokli neprasa un ja prasa tad ignore..bet komentaros nemeloju. Normals. Nezinu kur ir rakstits ka nenormals vai ka partikas produktos butu mesli..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.07.2020 20:04
Es nezinu ko man iesakt. Es skaidroju ka patiesiba bija un ir bet man vai nu speciali netic vai negrib ticet lai soditu..es neveidoju to fck_u sazverestibu, nesutiju uz poda, nenesu atbildibu par Fallen filmam, utt. Es vienkarsi ar ierobezojumiem dzivoju normalu dzivi, vismaz centos. To magijas linku ar lika neprasot viedokli. Ja tadi citplanetiesi vai masinas ari ir tad tie ganjau ar apbizojusies par neko. Eto podstava vai zakaz. Parisa tika pie consent bucas un man rup planeta tik nezinu ko darit. Vairakas teorijas..ja vairakas korektas tad pareiza seciba censos salikt puzli bet man nelauj..visu laiku iejaucas..taisa par stulbu..es neesmu debils. Es vienkarsi neizradu vairs tik daudz areji lai nevar hijackot.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.07.2020 20:12
Dazreiz man liekas ka mani speciali apstrid pat neskatoties uz "Trust Doesn't Rust" faktoru..lai ari es neteicu tos vardus ko Rokijs bet nu tas nenozime ka neesmu derigs ari. Un kautkas liek galva kaiminu vardus pabiezi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.07.2020 02:47
Atkal kino par majiniekiem|kaiminiem. Man likas ka vini draugi ar Lauru. Jau skaidroju. Un kas attiecas uz meiteni|zenu: nav iedomajusies ka dvini?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.07.2020 13:49
Vispar jau ja visi tiek tureti aizdomas tad ari TOPeri var but. Tur kur iepitas teorijas tur iepita shemosana ap tam..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.07.2020 13:50
No ja niprigelah.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.07.2020 16:08
Vai tik kads|kada no vadoniem neaplauzas kautkur aiz paranojas utt. Ja jau parbauda tad parbauda..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.07.2020 18:36
I am not yet insane but Joxer etc. attempts to convince i am just support that i was framed|set up. I am not enemy..just because not best friend. What is next? Rubber ducks real? Signs and trees speak?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.07.2020 14:26
Ari Joxer oblom. Es joprojam esmu normals. Un mani nepiekava. Speciali nepretojos. Un neiebaideja. Un nevar piespiest.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.07.2020 21:50
And that black dude did try something. It was not just "bad day". I was framed|set up or in that direction. And did not insult Paris.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.07.2020 21:52
Un kada otmazka ir tam kas veidoja dziesmu Tev ir viss ko es velos? Vai tik neskauda..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.07.2020 23:22
Man nav pretenziju pret pand(or)u bet atkal hijack..Laura tak ir Vacija nevis Kina. Un nenemu nost. Tapat ar citu ganjau. Bet tad ar velkadu citu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.07.2020 11:19
Discord tapat ka Vaciju neaiztiksiet ja banot taisaties. Esmu dzentelmenis un ja vajadzes ziedosos. Normals. Justice League Unlimited. Nipricom.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 9?
Ziņa: