Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.07.2020 13:07
Noverot var dazados veidos tapec zemadas implantus ar pielauju. Varbut tapec zin kur esmu un ko daru ne tikai Vacija.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.07.2020 14:04
Bet tie zemadas implanti ka piem. zobu protezes visa veida infu tad neregistre. Var piekert tos kas lieto tos maldinot vai noglusijot testos. Un varbut tapec doma ka nodevu komandu kaut nenodevu. Kautka lika domas galva. Taisija par proxy. Meginaja sanaidot ar Bosiem. Kolities klat, vainot mani pie fck_u un hijack utt. Kapec lai es sutitu uz poda to ko aizstavu? Nedod jegu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.07.2020 14:06
Un ko tas magnets daris?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.07.2020 17:32
Es tos iebildumus nesaprotu. Es tak nenemu Parisu nost un tapat ganjau ar citu bet vinai tika consent. Tacu no testerem tikai Vacijai vareja rasties berns. Parejas testeja uz JC|1|M..un nerodas berni.Kina un Griekija gan jau bizojas..tapat ka parejas tapec novero. Un..man tas teorijas ir par daudz. Ja nekas nemainisies dzivosu ka ieprieks. Visadi Joxeri utt. tikai ieteica bet piespiest nevar ja negribu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.07.2020 17:56
I was honest. Did not betray. Those messages were given from outside. If they still want kill me then my suspicions were correct i was framed|set up and as long as i am alive and|or happy(if opposite gender) i am 'loose end'..for this reason i delay..i did not run away. I investigate further. And not scared of deco_threats..i pretended, not yet ready bravery is not cowardice. Limitations remove choice so do not care. What will happen will happen anyway and what won't happen won't happen anyway. Out of my control is pointless to sweat and worry.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.07.2020 22:09
Kas i ko Mila Kunis? Oblom? Nesanaca.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.07.2020 22:15
Made in Germany
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.07.2020 23:46
Un no tiem baltmasiem ari pa istam nav bail. Tacu tas nenozime ka nepamatoti konfliktesu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.07.2020 00:14
Vienkarsi iDini. Man visas manas darbojas simetriski kad kukaini nerapo un nekoz un neesmu ienaidnieks komandai. Kops kura laika Vacija ir kaitnieki? Vacija konkursa tika pie consent. Samierinieties vienreiz!!! Neesmu nekads sveto gramatu tels. Psc vnk. Cik var skaidrot? Analfabetisms. Ja ta nebutu tad kapec Vacijai ir kiss bond? A? Ko? Nubi!
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.07.2020 08:48
Pand(or)am lasit vajag iemacities. Consent tika Vacijai nevis Kinai. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.07.2020 09:46
Negribas barot interneta trollus bet man ir bijusi buca gan kas vairak..nav viss jaredz. Privatas lietas un intimas lietas tapec ari nav publiskas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.07.2020 09:47
Oblom dzeraji? Man ari no jums nav bail. Kazli
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.07.2020 14:37
Un mani ari sodien nepiespieda..man var tikai ieteikt un ja piekritu tad tik notiek bet piespiest darit to ko negribu nevar. Oblom Baltic Data?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.07.2020 15:03
Ka jau skaidroju: normals, derigs, nenojudzies un neesmu nodevejs. Velti par pesku taisa. Ja ta izturas pret draugiem tad nav skaidrs vai but par ienaidnieku vai neitrali..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.07.2020 16:09
Tacu mani ietekmeja..santaza utt.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.07.2020 18:02
Es nepiekritu atvadam un kura no Ievam? Kaiminiene? Tak iespejams man kautko agra berniba izdarija kads|kada|kadi|kadas un tapec ierobezojumi..magija tad eksiste. Pat pa TV rada ka var personazus pie skeletiem piesaistit utt.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.07.2020 19:01
Un tas ka esmu normals joprojam papildina tas ka 'dzive' turpinas. Wikia jau rakstits ka ir butnes kas lasa domas tadiem ka es..secinajumiem jabut passaprotamiem. Tacu interesanti ir gaidit un skatities cik talu mani meginas podstavlat|zakazat..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.07.2020 22:34
So much for being Loser..failed on purpose..simply do not care about games..just truth..real truth btw.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.07.2020 10:01
Kapec tad ieprieksejas temas grib atkartoties ja butu kas parprasts vai ja butu "viss" beidzies..jo neko neparpratu..tikai nevaru pieradit..pagaidam.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.07.2020 16:57
Un kas tas nesen bija? Ka saprast "2as A###s nav"? Tas ir prieka zina vai seru vests? Neko es neparpratu. Kautkada shema tiku iepits pret savu gribu un kautkas papildus. Tacu kas attiecas uz dueliem tadi nebija tapec Draw.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.07.2020 16:58
Un Hiltonei tika buca. Nevis tam citam. Apnik skaidrot.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.07.2020 12:14
Tizlie savaldzinasanas meginajumi. Man ir bezintereses skatisanas un pamanisana tapec jau nesanak un domasana par ko citu. Tas bija kartejais hijack. Laikam tiesam virusi galva salikti.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.07.2020 15:19
Kas notika? Es nemaku melot. Neiemacija augot.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.07.2020 15:20
Vai nu ar mani manipule magiski vai caur smadzenu virusiem vai abejadi bet..es normals.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.07.2020 23:34
Par to nomierinasanos informejiet tos kas man cakare(ja) smadzeni nevis pasu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.07.2020 15:33
Nu Vovcik? Beidzot saksi man kompenset nepamatotas nepelnitas problemas? Ka neka izruciju komandu nevis iegazu. A mani megina sodit..cakaret..likvidet..figu. Karma zin labak par apsestajiem sazverestibnieku mulkiem. Notikumu secibai bija vajadziga maldinasana.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.07.2020 13:16
Nezinu(iznemot teorijas ko jau rakstiju) kapec mani no malas taisa par stulbu un meli un grib lai uznemos vainas utt. Atslega tad man nav. Gribot negribot nipricom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
31.07.2020 13:33
Man netrauce dzivot vienam bet buca JAU tika Parisai. Nevajag taisit par friku un nederigu. Atslegu tad neiedeva. Es jau tiesam nebrinos pat ja izradisies ka kads no Bosiem iejaucas lai nesanaktu testi..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
31.07.2020 13:35
Sita sazverestiba laikam nekad nebeigsies..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
31.07.2020 19:56
Es nezinu..es tak skaidri un gaisi skaidroju ka saprotu ka Parisai ir cits bet tas nemaina to ka consent konkursa buca tika Hiltonei. Parejas un parejie meginaja testet uz to JC|1|M|utt. sviestu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 9?
Ziņa: