Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.08.2020 14:47
Vovcik kas tas ir ka visadi iedomigi jefini un pepini tikai negodiga cina varoni? Redz ka preti nekacajies tad var provocet un blatot..pasi aizversies un aplauzisies no karmas. Kautkas jau mani izspiego vai iegaztu vai palidzetu un man plivat.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.08.2020 16:23
Vatnikiem skauz ari ka Vacijai tika consent vai kas? A ko man darit? Toties normals. Ta nebija Kina..vai Japana..vai Griekija..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.08.2020 20:44
Tas ka LV pamaz dzeltenzeltigu vietu nenozime ka Vacija nelaimeja. Es pats par to tikai kadu laiku atpakal uzzinaju. Toreiz jau neradija dziesmu Road Less Traveled..iesk. Twilight utt.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.08.2020 20:56
Was i drinking aurora liquid in game before and that is why limited? Some could have even tried to make my charactee appear as human aswell. As i wrote before to Bosses: there is valid explanation that i not yet know for sure why i appear without mission. Some conspired on or through me..and for some reason neighbour player names still try to enter..noncorrupt C.S.I. team need to investigate that.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.08.2020 22:18
Tablica umnozenija nuzna. Kontekst nenado pereputat opat, i eto staraja infa. Uze govoril sto persona posrednik.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
29.08.2020 19:42
Ta ideja par rakstniekiem un hijack utt. rosina domu ka varbut tiesam apbizojas uz to ka bija ir bus? Kamer nebija 100% bija tie saucamie "window of opportunity"..vareja but counterhijack. Galu gala pagruda jau ari tikai velak..un varbut tiesam nav ne mate ne tevs tikai pateica vispirms un pieleca velak..tapec jau man karma nepienakas par tiem notikumiem u.c. un varbut pateicu sajaukta seciba lai neapbizojas bet lai butu ka vajag. Saskaitamos mainot vietam summa nemainas. Oblom?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
31.08.2020 17:09
This is ridicilous. It makes no sense to be pregnant and symptoms would exist and it would be visible outside over days weeks months..also i am boy, giving birth is not possible for me just giving life through sperm, even if somehow connected to girl that feeds extra hornones..is this another theory to make me suffer pointlessly?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
31.08.2020 18:49
It was Paris Hilton not JLo..but it appears they could be jealous or something. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
31.08.2020 19:09
Vispar jau spriezot pec ta ka ir nepamatota vajadziba zavaties(boring tematika) biezi..meginajumi izspiegot gan no iekspuses gan arpuses bez savienojuma(ganjau lai iegutu savienojumu vai tml)..varbut pie dazam manam problemam Kina tomer bija|ir vainiga..ka neka veikalos lielakoties tirgo Made in China nevis Made in Germany..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
31.08.2020 19:25
Prosta tak jau neizspiego(ja)..ar kautkadu endgame..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
31.08.2020 23:42
I will exit when i'm ready. But i did not resist on purpose..so Draw.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.09.2020 00:12
It is possible because when hijackers forced events without caring for persons POV so counterhijack in same way happened. Oblom conspiracy fools? One Above All is real..got beaten in own game.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.09.2020 00:16
Klusesana nenozime piekrisanu ja tad kad nekluse tad viedokli ignore..un pat tad neskaititos uz aklo. Vovcikam oblom? Persona jau nebija pilnvarots starpnieks tik zinnesis.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.09.2020 00:21
Un attieksme besi tiem kam pasiem kas ar attieksmi nav ritigi. Persona normals. Ta bija prank social eksperiment maldinasana. Cik talu nevainigu (dal)cilveku gazis ieksa pirms nozelos. Patiesiba persona neizgazas eksamena. Protiv loma toze jest prijomi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.09.2020 00:23
Eee ee e, oblom?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.09.2020 00:34
Apsardzes firmam ar oblom? Atradusi ko cakaret. Istajam Dievam ir vel lielaks IQ par viltus kuriem ir lielaks par cilvekiem. Hijack tika CounterHijackots. Tapec ari persona bija manu manevrs. Tacu neprasiet to ko nezin un nesaprot.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.09.2020 01:07
Tacu persona tika iepits afera pret savu izveli..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.09.2020 18:16
Vispar jau Kina nav vieniga kas izspiegoja un izliekas itka butu kautkas..iespejams Griekija ari. Apskauz Vaciju vai tml..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.09.2020 18:54
Uz izspiegosanas datiem jau nav gruti prognozet bet lai pamegina tiesaja un bez noverojumiem uzminet. Un mani nepiekava..speciali nepretojos. Draw.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.09.2020 20:43
If Titanic etc. were not sunk by accident then maybe karmah for those who sunk them?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.09.2020 13:12
Nav jabut paregim lai saprastu ka Vacija var(eja) piekaut toreiz vai nakosajos PK ari krievus. Kautkadu iemeslu del pielava bremzi..w Abam pusem maciba ka nevajag domat ka nav lidzvertigu pretinieku. Ari ASV vajag so iemacities.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.09.2020 09:36
This time i watched in silent mode..lets see if those who spied on me pretending to be connected noticed..unless phone also spydevice for them..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.09.2020 10:05
Apkartejie joprojam pielagojas noverojumiem(komentiem)..bet..es laikam zinu kas notika..Rokijam Balbo bija taisniba. Kautkas..kada(s) izmainija ari mani. Uz daleji pozitivo pusi. Tas tika parprasts par negativo. Tas ari kautko citu izskaidro.. Nejau visai pasaulei bet konkretam butnem kautkas japierada.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.09.2020 10:07
Toreiz tad nepieradiju ka normals. Padomaja iespejams ka skibs greizs un nepareizs.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.09.2020 10:42
Komanda kludijas vairakas reizes par mani. Man rupeja tikai apstaklu sakritibas del to neizradiju. Un normals. Parejiem bija iekratas problemas pa gadiem tapec bizojas uz pretspoguli. Nesen (par)dzimusi nav spejigi tadas ka "fallen" aferas realizet. Tacu cita joma puiseli ir spejigi kloki ielikt opisiem un ielika ari. Atradusi ko cakaret. Un jebkura gadijuma nekas nesanaktu. Otrai pusei savienojumam tika mans voucher neatkarigi kas notika vai nenotika. To sauc par ziedosanos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.09.2020 10:59
Atgadijums ar Titaniku nebija tikai nejausiba..ta bija ari podskazka kur viltus Dieviem vaja vieta : pretTupiki. Ko daris tagad? Ja aiztiks aizlidos prom uzreiz bet ja neaiztiks ari aizlidos prom tikai velak. Persona tiesam ir dzentelmenis - atteicas no savas laimes lai citai butu. Te nu bija Vovcikam iluzija ka slepjas aiz brunciem..patiesiba brunci aiz vina slepas. Nevajag spriest par gramatam pec to vakiem. Tapec jau nav jadara tas jo jau ir alternativais izdarits. Rezultata butibu jau nemaina. Abejadi Oblomi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.09.2020 11:46
Allcaring by definition prevents Eternal suffering. Cause it includes both friends and foes(enemies). There is always some way out. Therefore need to learn how to find and search and do experiments to observe and (re)learn.. Even for fallen not just risen. Just like Allknowing and Allpowerfull allows Matrix within Matrix or merged or seperate or both etc. However it does not allow state of anarchy. Sin still exist and prices for it still need to be payed in one way or another..holiday info with feeling is valid. Heart does not have viruses unlike brain.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.09.2020 11:50
Whats the matter conspiracy fools? Oblom? Even after so many years of humanity misleading still can achieve balance with above not just beyond? But it won't be instant drink type results. Real question is if will want. But for person it is atm more or less 'over'.. Afterall person was Decoy.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.09.2020 00:44
Es nwvaru..kautkads truls AI izspiego un bore to ka nav vai kas? Jau paskaidroju par Vaciju.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.09.2020 21:40
Teicu ka esmu derigs tikai nezinu par ierobezojumiem. Pats jau neliku..kads|kada no komandas..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 17?
Ziņa: