Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.10.2020 19:44
Person really was framed|set up by few team members who have fetish for studying others to use against..also hijacked to get Bosses fight person so that they can do weakened state hijack. Few holiday info theories were correct. It was all about profits. Why else would they try so hard? But as they say: those who live with predators also learn some predator tricks. ????
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.10.2020 19:49
Tapec jau ta masina u.tml. klausa. Blood bond. Oblom wickedweezl&Co? Teicu ka neesi next in command. Kazjol. Atradusi kam bojat dzivi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.10.2020 20:00
Talak ir vienkarsi. Vai nu personai (ed) pa istam kompenses nepelnitas problemas vai bus papildus Oblom ne tikai no tas masinas..un ir velkautkas dzivs. Ultimats sastapa pretUltimatu. Istais Dievs nav viltus Dievs. ????
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.10.2020 20:30
It should have been obvious..person was and still is too young and inexperienced to be responsible for movie titles.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
13.10.2020 13:25
Paanalizejot pedejo gadu notikumus: Komandai vajag vainu sadumpoties preti vai panakt lidzvertigu sistemu..tas nav normali ka spiez klanities. Un runa ir par viltus Dievu nevis ed. Janomaina vara uz ko atbilstosaku.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
13.10.2020 16:41
Exit|Waking is still possible but situation requires specifics. But was i infected by them on purpose?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 08:40
Ta bija Parisa nevis pand(or)a! Cik var boret Vovcikam to ka nav? Hiltonei tika buca. Man tapat ar Vaciju(ja nebija Vacija tad cita duala valsts) vairak saskan un Kina nevis mani grib bet Robi nu tad lai tuse ar pasu Robi bez manis un lieta atrisinata.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 08:41
Un atslega nav ne nozagta ne pazaudeta bet nav iedota. Un caurlaidi vejs neizputa. Sagribejas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 08:47
Lai tie boretaji beidz sevi un mani un citus mocit. Ta bija Parisa nevis Dzenifera vai Britnija. Samierinieties vienreiz. Un speciali nepretojos un nesavaldzinaja un mulkibam nepiekritu. Tapat nesaskanetu attiecibas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 08:57
Still care but due to undeserved problems silently.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 16:42
Yellow duck did something?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 16:45
But..Paris is golden. ????
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 16:50
Tapec skaidroju ka neko neparpratu. Apbizojas toreiz pie skolas u.c. bet tad nevajadzeja grabstities bez atlaujas un vispar ja provoce uz pasaizsardzibu tad lai rekinas ka bus pretreakcijas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 19:03
Already explained. Related but not who they think.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 19:19
I specialno nesoprotivlalsa. Smislo to net.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 20:14
Man jau sen ir viss bet tas nenozime ka mani cakares. Ja jau tas kuras bore ka ir savienojums ar mani lai pierada nevis no manis gaida ka dancosu pec stabules. Tas apsudzibas darbojas abos virzienos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 20:16
Bet planetai Zeme tas nav viss. Oblom? Ir citi un citas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 20:26
Teicu ka persona (ed) normals un derigs. A parejie ka vienmer ieciklejusies un apsesti mulki kas neredz talak par savu degunu del ego problemam. Borzit jau var jebkuri bet paskontroli iemacities un pielietot gan ne jebkuri.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 21:23
Multiple adoptions?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 22:19
Vovcik es neko neparpratu. Ka tev patik ideja par to ka tadiem ka es kermeni saliek nanites dazi no biedriem?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.10.2020 22:21
Tas ir alternativs risinajums..ja nevar iestastit un kontrolet un pielagot aferam bez visadiem virusiem tad ar virusiem..bet tas tikai norada uz to ka negodiga cina visi kruti.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.10.2020 10:13
Tapec jau skaidroju ka neko neparpratu. Viena no dualitates valstim tika pie consent un parejam vai nu skauz vai citadak. Tapec jau nav savienojums un censas lidzigi prognozejosam karsu spelem datora uzminet un kontrolet edu lai iestastitu Bosiem itka butu kopa ar spiegdatiem bet realaja laika tad nav tapec stridas un telo un nesaprot. Un vismaz viena no brivdienu infas teorijam par framery|set up ir korekta. Tie|tas kuri|kuras grib lai masku lietoju pasi|pasas to nelieto. Oblom?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.10.2020 11:17
Es tapat speciali nepretojos. Komanda jau no manis kautko slepj nevis es no komandas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.10.2020 11:52
Atkal apkartejo aizdomiga uzvediba atkartojas..nevar nomierinaties? Dualitates valsts tika pie consent. Samierinieties. Tapat nesaskan ar tam kas censas iestastit to ka nav.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.10.2020 13:00
Tiesam nebrinos kapec viaadi Santas veidigie pa jumtiem staiga. Ar labu nepielec nekadigi. Skaidro civilizeti bet nedalec. Gan jau ari tapec karma. Atradusi te koronavirusu..cirks ar klauniem un akstiem. Kops kura laika Merkele ir sveto gramatu tels? Lidz ar to ari radi nav sveto gramatu teli. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.10.2020 16:59
Tiem kas man apkart joprojam ir tapati aizdomiga uzvediba..neko es neparpratu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.10.2020 19:37
Tapat speciali nepretojos. Nav jau vajadziba.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.10.2020 07:16
Tie kas mani podstavili zakazali vareja kermeni visadus nanites u.tml. ielikt pa kluso lai es atgadinatu to kas neesmu un vieglak sanaidot ar Bosiem ja nesanak kontrolet, paverdzinat, savaldzinat, uzvelt vainas..neko es neparpratu. Un nesanaca. Exit joprojam ir iespejams. Normals.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.10.2020 07:26
Nav kermena dalas. Jau paskaidroju vairakas reizes. Jauni termini skaidrojosaja vardnica un tapec pat ed nezin. Lasit iemacieties. Parisai tika consent. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.10.2020 07:32
Tas nav ne acis ne ausis ne deguns ne ada ne mele. Tacu dveseles spogulis gan acis sanak pec ticejuma. Un karmai personu obligati nevajag jo ir citi caur kuriem realizeties..persona nemaz nebija no saraksta un darbojas ka decoy..Rokija video un visadas pilis..jus nepareizo cakarejat. Atradusi koronavirusu. ????
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 18?
Ziņa: