viņi varot visu.

Aizsāka joll 

viņi varot visu.
01.07.2012 06:32
Vispārībā, domājot par elementārām lietām, cilvēki vienmēr atceras vairākas dimensijas un reizes.
Nezinu, patiešām nezinu un nespēju saprast.

cilvēki vienmēr atceras vairākas dimensijas
Ar šo iekārtu vēl pusgadu pirms kaites izpausmēm organismā varam noteikt, ka, iespējams, cilvēks ir slims ar vēzi vai cukura diabētu,” saka Aleksandra.
la.lv/index2.php?option=com_content&view=article&id=57061:nofotograft-auru&layout=print&tmpl=component&Itemid=341

dvesele.lv/article/show/2451

jutieslabi.lv/2011/06/elita-goldmane.html

veselibastreneri.1s.lv/24-kahunas/
veselibastreneri.1s.lv/24-kahunas/
Arī mēs, dziednieki-gaišreģi, varam būt konsultanti jebkurā jomā. Pēteris joko: „Man nav svarīgi par kādām vienībām iet runā – par metriem, kilogramiem vai kalošām. Ar gaišredzību es varu pateikt, kāds ir pareizais risinājums.”

Kaut Ērika pēc izglītības ir juriste, taču, izmantojot savu gaišredzību, viņa ilgus gadus konsultēja uzņēmējus: par biznesu, mārketingu, kadriem.
Hmm.

senioriem.lv/raksti/2011/11/9/atpakal-pie-dabas/
Re: viņi varot visu.
01.07.2012 10:11
Galvenais, ka nauda nāk... :) Patreiz ir līdz šim neredzētas iespējas nopelnīt uz ļaužu muļķību un vieglprātību :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
.
Re: viņi varot visu.
01.07.2012 15:02
sūdīgi konsultēja, ja jau tik daudzi kapitāli nobankrotēja
p.s. neko nelasīju, neko nezinu, neko negribu zināt

p.p.s. mans kanāls nāk no Vatikāna slepenajiem pagrabiem - nejokoju!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 13?
Ziņa: