...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...

Aizsāka mad garlaikots 

Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 15:07
nu 25Ls ausis nav jeega labot...teereet laiku kaut kur vest, maksaat gaidiit...
labaak vienu reizi investēt normālās ausīs nevis ķīnietī (kas ir AEG ausis) ar maināmiem vadiem un miers :)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 15:33
Mateus, labi, tad iesaki kaut ko - kādas labas un lētas austiņas.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 15:49
es kaut kur minēju tik utopisku jēdienu? Kaut ko jauc :D
ka arī nezinu kāda Tev ir dzirde... 90% gadījumu, tas ko citi sauc par wow cik labi skan...man skan kaa atejā un caurs spilvenu :)
Viss ir vienkārši - jo dārgāk jo labāk.
Ja earbudi tad dievinu Westone UM3x. Ja no lētā gala, tad piem Sony MDR-XB60EX
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 16:10
Paldies, Mateus.
Vismaz kāds orientieris. Manā gadījumā visu izšķirs cena, protams.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 16:18
Ja galīgi lētas tad Creative EP-630 un Razer Moray ...shiis skiet vsp līdz 20Ls maksā
Bet tie ari ir earbudi
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 16:19
Tev vajag vienkārši paņemt līdzi savu mūziku uz veikalu un pamēģināt. Tehniski var nogļukot visas (kad kaut kas plīst).

Man ir Sennheizer bezvadu ausis, ne earbadi, bet klasiskās, ļoti vieglas, bet bij dārgas. Un otras arī Sennheizer, dīdžeju, lai citiem netraucē. Es ar ausīm apkārt nestaigāju, un ausīs bāzt man arī galīgi nepatīk.
Bet pat vienas šitādas es mainīju, jo kaut kāds štrunts ātri salūza, un bija ražotas Eiropā.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 16:21
Emmm... tas nekas ka lielākā daļa ausis ir iepakotas un neviens nedos izpakot? :D
Nemaz nerunājot par top gala earbudiem kuri jāsūta no USA
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 16:22
Nemāku spriest, jo mums nevienas mājās nav pirktas bez klausīšanās...
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 16:26
Tu gribētu earbudus pirkt pēc tam, kad kāds tos jau ir paklausījies? :D:D:D
es noteikti nē :D
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 16:35
es jau teicu, ka earbadus nelietoju...

ja kailumiņš grib earbadus, tad nekas cits neatliek, kā paļauties uz burtiem un cipariem.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 16:51
nu nea... ar laiku jau atrod sev tiikamos.. tie Sony ir baigi ok... bet UM3x protams cits liimenis...bet nu cena ari attieciigi
mad nenoturējās Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...aprādi ar pierstu tās manas
> rupeklības...plikā, vai Tu esi pārliecināta,
> ka es te esmu absolūtos līderos pilnīgi
> nevajadzīgā vietā lietojot Tavas maigās ausis
> skarošos vārdus???...
>
> ...ak jā, smalki ļauži ni un ni neņem mutē
> šīs nepiedienības...klau, plikā, vai
> blovdžobs Tev ir pieņemama lieta???...vai tikpat
> jocīgi skanošais kunilings???...ak jā, darīt
> var, bet saukt lietas īstajos vārdos mēle
> negriežas...nja...labāk noteikti ir nosaukt
> augstākminētās darbības ar nezi no kurienes
> pagrābtiem apzīmējumiem...:)
>
> ...ir pantiņš par balto balodīti, un kā to ir
> labāk palaist mežā...:)


...eče, bumbulīt, ne uz vienu manu jautājumu neatbildēji...nosarki, vai???

...par ausīm...ja neklausies muzāriņu uz high end verķiem (kgan daudzi no muzikantiem orientējās uz šo klausītāju auditoriju), bet klausies to, ko izķeksē no nebeidzamajām interneta dzīlēm vai CD ierakstītos konservus (te nepaudīšu par vinilu, kur kaifs ronas pat no sīkas švīkas uz diska vai špīlera pirksta nobraukšanu pa stīgām), tad Tev ir pilnīgi pie dir...vienas vietas, kādas ausis Tu uzstellē uz savas rumpja tapas...25 - 30 Ls - un klausies uz veselību...gribi labākas - maksā vairāk...
...runcenīt, man te pāris verķiem, ar ko andelējos, austiņu cena svārstās no 700 - 900...

...pats lietoju (dod, Dievs atmiņu) apm 40 - 50 Ls ausis...un ne vainas...
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 18:35
mad... nav ta kā Tu saki...protams IEM ausis nebūs tas ko slēgt pie iPhone utm verķiem, bet 25-30Ls ausis ir baigā viduvējība. Protams...var šo to uz atlaidēm dabūt tajās cenās. Bet atkal jau - viss no dzirdes atkarīgs.
Savulaik lietoju šīs...kad klausījos vinilu...
http://www.davidclark.com/StereoHeadset.html
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 19:19
http://www.techshout.com/features/2012/27/best-budget-earphones/

un

http://www.techshout.com/features/2012/28/most-expensive-headphones/
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
22.05.2013 07:06
baigaas ausis te visiem. es te ar savaam MDR-V150 labaak pastaavu malaa :D
...runcenei noteikti kāds hi - end lampenieks...jeb tomēr pārsvarā klausies kompi???...:)
...bumbulīt, vai uz Klaptonu taisies???
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
22.05.2013 15:53
Lūk, nopirku philipp par 15 ls un labu labās, bija pioneer par 30 ls, it kā tās gribēju, bet tā meitene neprata pateikt, kāpēc tās būtu labākas. Pioneer vispār esot labāks. Lūk. Man labi der un klausos atkal visu.
Tā, mad, mazo bumbuli. Kā ir, jūtos vainīga,ka to Berezovski neesmu izlasījus. Nu ka, jāsaņemās, būs. Bet rīt varbūt. Šovakar galīgi negribās.
Lūk, par to rupjību. Sarkt jau es nesarkstu, bet brīžiem tev tādas rupjības nāk laukā, ka man neomulīgi paliek. Nu ja sievietes ar bērniem un īpašumiem sasaistās ar vīriešiem , tad jau ir kā ir - kur tad spruksi, bet es neciestu tādas rupjības. Pasūtītu tālāk viens un divi. Lūk, mans draugs mīl kavēties. Kā tas mani tracina. Cik rupji es viņam izteicu savu neapmierinātību, viņš šausmās iepleta acis. Bet es vēl stiprāk sadusmojos. Tā arī gribēju pateikt - nevar laikā "atnesties" un tad miršķinās aizvainots. Šausmīgi neciešu.
Par visiem blovdžobiem un kunililngiem.Tur gan es neko rupju nesaskatu , tieši otrādi, ļoti maigas un mīļas nodarbošanās. Ja es būtu nepilngadīgā, varbūt pat piemīlīgi nosarktu, bet esmu taču dzmedējusi sieviete, ko man iztaisīties par nevainīgu.
Lūk, rupjais bumbulīt, mad.
...ak ta' pimpi sūkāt skan nepiedienīgi, veikt orālas manipulācijas ar pežu tikpat...nu ja, svešās mēlēs tas tā ausīs negriež...:)...man patīk, ka skatoties filmas fuck tiek iztulkots kā - va, vells..:)
...pieklājīgā Tu mana...:)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
23.05.2013 10:29
eh, mad, tomēr stulbenis tu esi. Goda vārds!
...klau, kailā, argumentēti pamato to, ka esmu stulbenis...tikai tāpēc, ka nosaucu lietas īstajos vārdos???...lai vai kāa tu nosauktu augstākminētās darbības, domforma parādīs visu īstajā nozīmē..gaismā...
...saldumiņ manu...:)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
23.05.2013 17:33
Viegli, mad. Reti, kura sieviete uzbudināsies, ja tu viņai pateiksi ,ka gribi viņas karsto slapjo pežu. Drīzāk vēl spērienu dabūsi.
Bet ja tu , pat svešiniecei, pat ar lieko svaru noēdies un sasvīdis būdams , dūdosi ausīs - mana skaistā, mana vienīgā, tikai tu, tikai tevis dēļ dzīvoju, tad viscietākā sievietes tērauda miesa paliks mīksta un tev atdosies. Lai ,kas ar to arī būtu domāts.
Nez cik tev gadu. Varbūt, to Berezovksi esi izstudējis, bet tā - no dzīves , ja ar to saprotam cilvēciskās attiecības, nebūsi neko daudz sapratis.
Lūk, mazulīt.
..,es iraid pie zemes...plikā, Tev piedauzības nepiestāv...kgan šoreiz pipariņš vietā...:)

...mani makten knieš interese, vai Tu visu, ko es te sabakstu ar pirksteļiem, ņem par pilnu???

...manas septiņas sievas mani ir uzskatījušas par eņģeli ar dūdojošu balsi...:)
...apzīmējumam - slapjš - ir bezgala daudz sinonīmu...:)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
24.05.2013 09:33
Spirinies cik gribi, mad. Es jau tevi esmu nolikusi uz lāpstiņām.
Un neko jau daudz man nevajag, kā saka - mana patiesība uzvarēja un zināms apmierinājums ir iestājies.
Madam patīk izaicināt, lai tiktu uz tām lāpstiņām..... nojaušu, ka viņam visiecienītākā ir mazās veras poza :)
...plikā, lai Tu mani uz lāpstiņām noliktu, vispirms Tev būtu jāampuitē mani spārni...interesants apzīmējums - lāpstiņas...klau, Tev tik maz vajag, lai iestātos apmierinājums...kur priekšspēle, jauki vārdi, sveces, kuniligs ar blovdžobu, un beidzot...nu kā to tur sauca...

...inka, kas kam tuvāks...kgan mazās vers poza nav nemaz tik slikta...bet man ir aizdomas, ka šī ir arī Tava mīļākā poza, ja jau to piemini...:)

...vot tā, klimpiņas manas...:)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
27.05.2013 01:13
.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.05.2013 21:25 by existential fool.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
27.05.2013 11:46
Fool - visi jau nevar būt tādi ekscentriķi kā Tu. Uz kā fona tad Tu izcelsies? Padomā par to.
Mad, ir lietas, par kurām vērtīgāk ir mazāk runāt, bet vairāk darīt. Ja vijolīte nepalīdz, ir taču desmitiem naktsvijolīšu, nečammājies:))
vakar noskatījos Lielo Getsbiju, filma mani paņēma, .....pat nezinu ar ko, ne ar glamūru, ...iespējams, ar jūtām, jūtu spēku.....varbūt nostaļģija pēc lielajiem iespēju laikiem, ....iespējams, aizķēra kādas personiskas nianses. ....šovakar viss liekas tik bāls....vakardienas iespaidā :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 11?
Ziņa: