...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...

Aizsāka mad garlaikots 

Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
03.06.2013 14:50
Inka, man meita arī teica - mammu, superīgākā filma, noteikti aizej, bet zini- laikam viena no pēdējām , kura mani interesē.
Nezinu kāpēc, bet tiešām - neinteresē.
Man citas problēmas. Lūk, domāju par savu veselību. Biju pie ģimenes ārstes, jautāju - vai man nevajadzētu uztaisīt hormoniem analīzes? Tomēr, jau 40 gadi un kas to zin,kas un kā. Man prasa - vai man esot sūdzības. Es saku, ka it kā jau nē, bet prāts nemierīgs. Saka, ka celulīts ir sievišķīgo hormonu rezultāts, bet man vēl tagad nav celulīts. Vai teiksim - nesaprotu,kas noticis , man vienā jaukā brīdī ir iepaticies skyforger, kur vēl nesen man pat bija zināma nepatika pret viņiem,lai neteiktu riebums. Ja man būtu palicis 18,es daudz ko saprastu, bet zini - man negribētos teiksim uz 50 gadu jubileju būt ģērbtai kaut kādās vējabrāļu ādās un sēdēt kaut kādos trakos rokkoncertos.
Visu,ko lasu - un spriežu, iespējams, ka tas norāda uz manu kaut kādu agresiju, bet tā jau atkal ir vīriešu hormonu ietekme. Izlasīju,ka alus labvēlīgi ietekmējot sievišķos hormonus. Tagad domāju dzert alu reizi mēnesī un to iemīlēt. Laikam Užavas ir dabīgais.
Inka, pastāsti kā Tev ir ar hormoniem.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
03.06.2013 15:20
Inka, citiem vārdiem -es gribētu reaģēt, kamēr man vēl ir skaidrais prāts.
ar hormoniem? neko negribu zināt, kad parādās kaut kādas problēmas, tad risinu, bet tā - kaut ko spriedelēt, atcerēties, dalīties pieredzē - nē, draudzenīt, izmetu no galvas un viss :)
un vispār, paskaties kādu vācu kanālu, kur raidījumos nejaunieši, cilvēki, kuriem interesanti hobiji, darbi, kuri kaut ko sasnieguši .....nu kaut vai izšūšanā vai leļļu darināšanā....viņiem piestāv īpatnējais vizuālais tēls....... taisni prieks - harmoniskas personības, kuru āriene ataino krāsaino iekšējo būtību.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
06.06.2013 10:15
Labrītiņ,inka. TV man nav,neskatos.
Kā es domāju,ka ir lietas,kuras jādara laicīgi. Bet tur laikam nav ko minēt, ja mani tas interesē, tad jāveic analīzes un tad var iet pie ārsta un spriest.
Protams,ka veselību nosaka spēja būt laimīgam,apmierinātam, piekrītu, bet -kā saka, jāgrozās jau arī ir,lai tā apmierinājuma sajūta turētos.
Domāju sev ieviest tradīju reizi nedēļā vakariņu vietā izdzert glāzi alus.
ir lietas, kuras nevar ietekmēt vai ietekmēt var ļoti minimāli. es izvēlos par tām nedomāt.... tā vietā uzdodot sev jautājumu: kā man šodien sevi iepriecināt? :)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
06.06.2013 12:44
tev labi, es tā nevaru, nedrīkstu.
Man baudu sagādā putukrējums, bezē, alkohols.
Šobrīd man šķiet, ka es šai ziņā sevi ierobežot nevarētu.
Zinu,ir pārbaudīts:((
Labi,tas par mani, pastāsti par sevi - kā Tu sevi iepriecini?
Ja vēl par mani. Lūk, es esmu atkarīga no vingrošanas tādā ziņā,ka ja uz kādu nodarbību neaizeju -mani moka uzreiz vainas sajūta. Tik riebīgi, ka viss dzīvesprieks vējā. Brīžiem jau man šķiet, ka vajag man kādu psihologu. Lai es tā vieglāk un mierīgāk. Kolēģes ēd saldējumus - es nē. Sēžu neapmierināta un īgna. Vajadzētu priecāties,ka neuzņemu sevī neko lieku , nevajadzīgu. Bet ... īgnums ņem virsroku pār prieku:((
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
06.06.2013 17:44
kailā madam

Interesanti, neskatoties uz to, ka mūsu starpā valda zināma viedokļu nesaskaņa, ir lietas kas mūs vieno - televizora neskatīšanās un bauda no alkohola lietošanas... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Kailumiņ, man tas pats, esmu slaida un nelaimīga :))))), šobrīd ēdu konfekti, neizturēju...kaut kā pēdējā laikā sāku saprast, ka mani laimīgu darītu kūkas, cepumi, konfektes un saldējums....ja vien tos es varētu ēst bez sirdsapziņas pārmetumiem :)...biezpiena sieriņi nav ēsti pāris gadus, tagad varētu ielocīt iekšā kādus 3.....cept vafeles un paralēli vēl karstas tiesāt nost pa vienai......nopirkt iebiezināto pienu ar cukuru vai iebiezināto kafiju un leksēt ar karoti, .....ja man tāds būtu mājās- šodien nenoturētos, pusbuņdžiņa bērnības garšas vismaz tiktu nolietota.......kūku ar jogurta krēmu un žāvētām plūmēm arī gribu.....saldējumu Pols....un vēl saldējumu Vāverīte, .....plānās pankūkas pildītas ar treknu biezpienu un daudz sviesta, daudz cukura.....maizes zupu ar svaigi sakultu putukrējumu.....zefīrus šokolādē, riekstus šokolādē, ērkšķogas šokolādē, apelsīnus šokolādē....vakar biju izvārījusi rabarberu, dzērveņu, žāvētu plūmju ķīseli ar stēvijas sīrupu...... nu tā ....garšīgs....bet ne jau kā šokolāde....
Kailumiņ, uzrakstīju šo penteri un īgnums nedaudz pārgāja ;)


kā iepriecinu sevi? pavisam banāli, sievišķīgi, nav vērts aprakstīt ;)
Ku, nekārdini, es arī bieži ierautu, ja vien alkoholā nebūtu tik daudz kaloriju .....bāriņš pilns ar desmitiem pudeļu, visādas markas, vīni tikai 2 vai 3... , ciemiņi atstiepj viskiju, bet dzer vīnu......ā, starp citu, man tur 75 grādīgais rums neattaisīts, bail mēģināt, apdedzināšu rīkli.....es, kā jau kādreiz rakstīju, ruma dzērāja;)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
06.06.2013 18:34
Hmm? Viskijs, tas kā reiz ir pa manam... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
07.06.2013 17:14
Es alkoholu nevaru dzert cik gribu,jo man nepatīk kā es izskatos nākošajā dienā.
Ir tā, ka roka stiepjās - nu vēl drusku, bet tad -stop.
Ai, grūti, vienkārši grūti.
Bet šovakar braucu uz Talsiem pie draudzenes , rītvakarm iesim uz Tiguļkalnu Tigulu un viņa draugus klausīties.
Nezinu - šablī nopirkt. Zaļie vīni te baigi dārgie. Nezinu - varbūt būs kādas atlaides kādiem citiem.
Lūk.
Vispār ir tā, ka man viens skolas biedrs nomira no insulta un tad cilvēki sprieda, ka viņš esot vispār pārstājis dzert alkoholu. Protams, runa nav pr nodzeršanos. Un lasīts jau arī ir, ka ik pa laikam jau var. Tik gribās jau vairāk.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
07.06.2013 22:44
kailā madam Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es alkoholu nevaru dzert cik gribu,jo man
> nepatīk kā es izskatos nākošajā dienā.


kailā, vai aptuveni šitāds ir tas skats:



:D
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
07.06.2013 23:07
nomira ar insultu jo pārstāja dzert alko? :D ...nosmējos ;)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
08.06.2013 10:18
Mateus

Tā ir pilnīgi reāla lieta jo alko paplašina asinsvadus un samazina asinsspiedienu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
08.06.2013 11:36
Varbūt viņš nomira no skumjām, jo dzīve un cilvēki palika neizturami garlaicīgi.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
08.06.2013 19:32
http://www.insultadiena.lv/lv/insulta-riska-faktori
Ņemot vērā, ka vietējiem ir pilnīga norma katru dienu vai pāris reizes nedēļā dzert, domāju tas no medīcīnas viedokļa ka reiz ir pārmērīga alkohola lietošana ;)


Seši soļi, kurus ievērojot ikviens var samazināt insulta draudus:

1. Zini savus personīgos riska faktorus: augsts asins spiediens, augsts holesterīna līmenis asinīs, diabēts.
2. Esi fiziski aktīvs un regulāri sporto.
3. Ievēro veselīgas ēšanas paradumus un izvairies no liekā svara.
4. Ierobežo alkohola lietošanu.
5. Ierobežo smēķēšanu vai vislabāk pārtrauc to pavisam.
6. Iemācies atpazīt insulta pazīmes.

PSC ka man prikolī šī te alkohola veselīguma demagoģija. Veselīgi ir 1-2x nedēļā 50g izdzert, bet ne jau dropēt.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.06.2013 19:48 by Mateus.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
08.06.2013 22:15
Es par pilnīgi normālu uzskatu 50 grami dienā (40 grādīgo). Tas ir 1,5 litri mēnesī un 18 litri gadā. Bet arī 100 grami dienā vēl nav par traku. Bet ir uz trakuma robežas. Tālak jau ir traki... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
08.06.2013 22:37
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es par pilnīgi normālu uzskatu 50 grami dienā
> (40 grādīgo). Tas ir 1,5 litri mēnesī un 18
> litri gadā. Bet arī 100 grami dienā vēl nav
> par traku. Bet ir uz trakuma robežas. Tālak jau
> ir traki... :)


A ko vispār ar 50 gramiem grādīgā dara? Kāds ira pielietojums?

Un kā tik precīzi zini cik sanāk mēnesī? Droši vien sakrāj mēneša normu kā uzkrājumu kontā un izlieto divos vakaros? :)



Edited 1 time(s). Last edit at 08.06.2013 22:42 by existential fool.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
08.06.2013 22:46
50 grami vakarā pie gulētiešanas ir ļoti ok. Bet par sakrāšanu ir ierobežojums. 350 grami vienā reizē ir absolūtais maksimums. IMHO

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
08.06.2013 22:50
ku! vai Tu esi bijušais alkoholiķis? Kaut kas te nav tīrs ar Tavu matemātisko shēmu un ierobežojumiem. :)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
08.06.2013 23:20
ku!
Lūk kā raksta par pētījumiem, kuri saistīti ar alkoholu:"In men and women combined, a significant 3-fold increased risk in heavy drinkers (80+g ethanol/day) relative to more moderate drinkers and non-drinkers was observed." 80 un vairāk grami dienā ir heavy drinkers... bet Tu saki ka baigi normāli ;)

Veselības organizācijas, pa dažādām valstīm, lūk ko saka par ikdienas alkohola patēriņu, ar domu, lai neradītu alkoholisma vai citu saslimšanu risku palielinašanos. Pie riskiem starp citu ir arī neskaitami vēža veidi. Bet Tu vari sevi mierināt ka katru dienu maukt sotaku ir veselīgi. Ne jau velti, lielākā daļa ap 30 jau sāk pa ārstiem staigāt un audzēt riepas :P

Austria: 16g
Czech Republic: 16g
Italy: 30g
Netherlands: 19.8g
Portugal: 18.5g
Spain: 20g
Sweden: 20g
Switzerland: 20g
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
08.06.2013 23:44
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ku!
> Lūk kā raksta par pētījumiem, kuri saistīti
> ar alkoholu:"In men and women combined, a
> significant 3-fold increased risk in heavy
> drinkers (80+g ethanol/day) relative to more
> moderate drinkers and non-drinkers was observed."
> 80 un vairāk grami dienā ir heavy drinkers...
> bet Tu saki ka baigi normāli ;)


ku jau neteica 100 grami tīrā etanola ir veselīgi. Tas jau būs 240 grami šņabsa.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
09.06.2013 10:18
Mateus, 80 grami spirta atbilst 200 gramiem 40 grādīgā dzēriena. Es teicu maksimums 100, kas ir 50% no RDA :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
pēc svinībām, kur alko neesmu lietojusi (reizēm tādas arī ir :)], vienalga otrā dienā izskatos slikti, jo vēlu ēsti visādi labumi, šī te neraža ar izskatu kādus 3 gadus, kā arī nedaudz sliktāka pašsajūta, un tas uzreiz atspoguļojas sejā.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
09.06.2013 10:48
Tā ir, ka svinības atstāj uz organismu daudz sliktāku iespaidu nekā tāds pats daudzums alkohola bez svinībā. Turklāt svinībās mēdz būt problemātiski kontrolēt izdzertā alkohola daudzumu. It īpaši kad kompānija ir pietiekami liela un strauji sāk mainīties dzērienu markas... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
09.06.2013 15:41
my fail... par etanolu nepiefiksēju :)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
10.06.2013 11:38
Nūģu un idiņu forums šis ira, jeibogu. Ardievu! Es izrakstos.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
10.06.2013 11:41
Nē, ex fool, tik traki ar mani nav bijis, jo laimīgā kārtā, es apzinos savas spēju robežas. Sabiedriskās vietās pēdējoreiz tā noreibu, ka smaidīju nekontrolēti visiem, pirms kādiem gadiem 10 apmēram. Turos. Neatļaujos. Nē, vienreiz darbā ar kolēģi piedzēros. Kaut kāds džins tas bija , šķiet. Sēdējām divas vien,pēc darba un malkojām un no sirds viena otrai visu dzīvi "izkratījām". Gaismas izlsēdzām un kāda klusa mūzika skanēja. Mājās gāju jau pustumsā , smaidīju nonstopā un pāri tiltam gāju visu laiku atsisdamās pret tilta margām, un par to smiedamās. Kā mani policija nearestēja - nezinu.
Nākošajā dienā sēdēju darbā - nekustīga. Nevarēju galvu pagrozīt - plīsa pušu, vēderu mocīja nelabums, bet pāri visam - šausmīga vilšanās sevī. Tagad domāju - ka es tobrīd varēju izskatīties pēc cilvēka, kurš sēž pie sasistes siles.
Gribētos tā - iedzert labu konjaku, ostīt smaržīgus cigāra dūmus un mīlēties. Jā un prince lai dzied purple rain , uz atkārtojumu - vēl un vēl.
ir man radiniece, kas piedzeras, un krata sirdi....pēc tam izturas tā it kā es pie tā būtu vainīga, ka viņa piedzērās ....un es viņu uzklausīju.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 10:01
kailā madam Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Gribētos tā - iedzert labu konjaku, ostīt
> smaržīgus cigāra dūmus un mīlēties. Jā un
> prince lai dzied purple rain , uz atkārtojumu -
> vēl un vēl.


Hmm? Nu ko? Ļoti normāla vēlēšanās... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 11?
Ziņa: