dr.lv jauns noformējums

Aizsāka osis 

dr.lv jauns noformējums
17.05.2013 10:06
dr.lv top jauns dizains. Pirmo šīs izmaiņas skars forumu, kur jau šodien parādījās jaunā tēma. Nesatraukties ka foruma adrese šobrid ir www1.dr.lv/phorum/ Pēc laiciņa www.dr.lv/phorum. un jaunā adrese norādīs uz vienu vietu.
Re: dr.lv jauns noformējums
20.05.2013 14:47
Paldies. Es jau nodomāju, ka Dr. lv pagalam:)
Ļoti skaists jaunis dizains, cepuri nost dizaineram :)
Re: dr.lv jauns noformējums
20.05.2013 21:45
tikai tagad mikroskopisks fonts
Re: dr.lv jauns noformējums
21.05.2013 09:37
Nekā mikroskopiska. Skaisti.
Re: dr.lv jauns noformējums
21.05.2013 09:39
Cerēju, ka jaunais būs arī tas, ka runāt var tikai reģistrētie lietotāji. Tā būtu labāk visiem. Sevišķi pacientiem.
Laikam cerības nepiepildīsies?
Re: dr.lv jauns noformējums
21.05.2013 09:40
šitā būtu laba štelle... kā arī pie lietotāja poga - block IP un vai nickname ;)
Re: dr.lv jauns noformējums
21.05.2013 11:28
Tas block IP man šķiet tāda nespēja pieņemt sabiedrību kāda tā ir.
Šķiet, ka tieši mateus bija tas, kas te sludināja , ka mērķis attaisno līdzekļus, kas savukārt, man nav pieņemami.
Mums ir ļoti netaisnīga sabiedrība, tāpēc es esmu ļoti iecietīga pret visiem dzīves pabērniem un es esmu ļoti rupja un neiecietīga pret tiem šļipsainajiem zagļiem, neliešiem.
Un forumos jau tikai tās sabiedriskās šķēres - ar tiem izteiktajiem pretpoliem parādās.
Nekas vairāk. Manā vērtējumā.
Re: dr.lv jauns noformējums
21.05.2013 11:49
Derētu Tev pamoderēt kādreiz sadaļu kur kaut kādi klauni 15x dienā liek nesankcionētus pardošaas sludinājumus... nez ko tad Tu topītu
Re: dr.lv jauns noformējums
21.05.2013 12:21
Nesankcionēto pārdošanas sludinājumu IP adrešu bloķēšana ir saskaņota ar adminu, un tur mēs strādājam tandēmā. Mēs esam to zināmā mērā izskauduši, jo bija dienas, kad no rīta visi varēja "priecāties" par kādiem 10 sludinājumiem. Moderators tos dzēš un admins bloķē adreses.

Es gan arī priecātos par lielāku fontu savas redzes dēļ. Darbs visu dienu ar kompi + redze ir tāda ne visai...

Bet citādi ļoti estētiski un forši.

Psihes sadaļā ir parādījusies tendence, ka daži sirdzēji vēlas padzīt citus, kas, manuprāt, ir absurda lieta, jo katram savas problēmas un savas vajadzības. Ja kāds vēlas, lai visi apspriež tikai viņa nelaimi, tad tas ir par daudz prasīts. Tāpēc katram dot atļauju kādu banot ir nepieļaujama lieta.
Re: dr.lv jauns noformējums
21.05.2013 12:24
hz hz.... manā sadaļā es regulāri dzēšu kaut kādus ārprātus :D
Re: dr.lv jauns noformējums
21.05.2013 13:58
Tad nosūti osim IP adreses.
Re: dr.lv jauns noformējums
22.05.2013 09:55
Good news, everyone!
Tiem, kuriem nepieciešami lielāki fontu izmēri, tos ir iespējams uzstādīt, nospiežot augša, labajā malā, lielāko A burtu.

Drrrrrr....
Re: dr.lv jauns noformējums
22.05.2013 10:47
Super! Paldies par lielāko burtu iespēju.
Re: dr.lv jauns noformējums
22.05.2013 13:02
No manis arī paldies!
Re: dr.lv jauns noformējums
23.05.2013 13:42
sienas_urbis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> labajā malā, lielāko A burtu.
______________________________________________
#Pievienojos ar lielu paldies. Cik mēs kompjos esam stulbi.Vecums,draugi vecums.....
#Tomēr labāk būtu reģistrētie lietotāji. Citādi iestājas nevienlīdzība. Mēs reģistrējamies bet kāds īpatnis ar super fanātismu tevi izsmej lietojot neskaitāmus nikus..Faktiski spļauj virsū moderātoriem un adminim. Jo viņu sods (izslēgšana) tiek apiets un apsmiets.
Nekā personiska.
Re: dr.lv jauns noformējums
23.05.2013 14:13
sienas_urbis pateicas par labiem vārdiem dizaina sakarā :)
mad smīkņādams
Re: dr.lv jauns noformējums
23.05.2013 14:45
...ak mazdakter...smalks mājiens ar sētas mietu...:)
...par pārējo...vells, cik jābūt zemam pašvērtējumam, lai visu uztvertu parsonīgi un kā kā apsmiešanu...
Re: dr.lv jauns noformējums
23.05.2013 15:03
ā, starp citu, foruma politika nemainās, mainās tikai foruma un mājaslapas dizains. Tie, kam ir dr.lv e-pasti mainās klienta izskats (sen bija laiks).
inka.
Re: dr.lv jauns noformējums
24.05.2013 12:35
vienalga.

bet pulkstenrādījums sapas ar faktisko, tas patīk.
Re: dr.lv jauns noformējums
25.05.2013 23:32
vēl viena štelle- tēmu sarakstā katrai tēmai atvēlētais laukums proporceonāli nesakrīt ar fontu. pārāk daudz nevajadzīgas tukšas vietas, kas nevajadzīgi izstiepj visu sarakstu.
Re: dr.lv jauns noformējums
25.05.2013 23:43
Un kam vispār ir vajadzīgs tas oriģinālais mikroskopiskais fonts? Ne visi ļauži izmanto projektorus vai sazin cik tur 40 collu monitorus.
Re: dr.lv jauns noformējums
30.05.2013 21:07
Atkal vecais nesmukais :/
Re: dr.lv jauns noformējums
30.05.2013 21:07
Osi... Iesaku ar steigu notestēt forumu uz citiem pārlūkiem ka tikai IE :D:D:D Tu iedomāties nevari kādu murgu man šodien Chrome rādīja :D
Re: dr.lv jauns noformējums
30.05.2013 22:08
paldies dievam, vecais ira atpakaļ! :D laikam gan ne uz palikšanu
Re: dr.lv jauns noformējums
31.05.2013 12:59
Tā vai tā, varetu but ka mainoties serveriem kādi pārlūki varētu nesaprast CSS izmaiņas, tāpēc vajag vairākas reies paprovēt Ctrl+F5, kas ir "force reload" lapai, un tad tiks ielādēts jaunais CSS.

Izstrādāta tika tieši Chrome/Firefox. IE tika pārbaudīts - lai vispār kaut ko var izlasīt (tas večākām versijām) jaunajam IE10 vajadzētu strādāt OK.
Re: dr.lv jauns noformējums
31.05.2013 16:07
Tas nav force reload - tas ir clear cache & reload, nevis pārlādē lapu, bet lejupielādē par jaunu tās paliekošo datu daļu.
Tikai man uz 2 datoriem, chrome rāda reāli broken css, bet uz IE strada korekti
Re: dr.lv jauns noformējums
03.06.2013 11:23
paskaties uz kādu IP adresi resolvējas tev dr.lv, iespējams ka DNS kaut kāda iemesla dēļ vēl nav atjauninājies un tu tiec uz veco adresi. Lai vai kā, lietoju Chromium (Chrome priekš linux) un nekādu problēmu, cik zinu tas kas taisīja jauno lieto FF/Chrome

IE iespējams neko nebija iekešojis, tāpēc normāli parādīja ko vajag. BTW, Ctrl+F5 vajadzētu arī uz proxy servera no jauna iekačāt jaunāku lapas versiju, kapēc arī saucu par force-reload. jo tas skar ne tikai tavu datoru un datora cache, bet arī proxy, ja slēdzies cauri tādam.
Gvido
Re: dr.lv jauns noformējums
03.06.2013 14:23
$ host -t ns dr.lv
dr.lv name server moon.mt.lv.
dr.lv name server nsz2.ls.lv.
$ host dr.lv moon.mt.lv
Using domain server:
Name: moon.mt.lv
Address: 159.148.147.194#53
Aliases:

dr.lv has address 159.148.147.203
dr.lv mail is handled by 5 mailgw.mikrotik.com.
$ host dr.lv nsz2.ls.lv
Using domain server:
Name: nsz2.ls.lv
Address: 159.148.108.2#53
Aliases:

dr.lv has address 159.148.172.200
dr.lv mail is handled by 5 mailgw.mikrotik.com.

Uz abiem DNS serveriem ir dažādas IP adreses. SOA ieraksts gan abiem sakrīt, izskatās, ka apdeitojot IP adresi, esi aizmirsis palielināt seriālo.
Re: dr.lv jauns noformējums
04.06.2013 10:18
aha, jauns s/n palīdzēja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 16?
Ziņa: