Visiem šejienes ļaudīm,

Aizsāka Runcene 

Visiem šejienes ļaudīm,
26.12.2014 14:19
it sevišķi ilgdzīvotājiem Mazdakterim, ku!, pucei, kachenitei, madcynics un vijolītei, enfuego, aberz, zivei, Alsterei, Mateum, vismaz divām meitenēm no Valmieras puses ar dažādajiem nikiem (viņas sapratīs) un visiem, ko nenosaucu, bet, kas tādi jūtas, novēlu reālus Otros Ziemassvētkus un Jauno gadu,

jo...

Здоровье — это когда у вас каждый день болит в другом месте.

Если больной очень хочет жить, врачи бессильны.

(Faina Raņevska)



Edited 1 time(s). Last edit at 26.12.2014 15:24 by Runcene.
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
26.12.2014 15:03
Paldies, Runcen! Lai Tev veselība! Bet man jau veselība vairs ne tā... sāp pa 2...3 dienām vienā vietā :)
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
27.12.2014 11:40
Paldies

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
27.12.2014 11:53
Paldies, Runcene:)
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
27.12.2014 15:10
LIels paldies vēlreiz. Lai cilvēkiem labs prāts un Miers virs zemes!
Mateus. Par aprobežotības robežām piekrītu. Es mācos visu mūžu.Lasot parastas grāmatas,dažādus populāros zinātniskos žurnālus. Pētot lietas ,kas mani interesē.
Cilvēku izcelsme. Paleontoloģija. Cilvēces vēsture.Virzienu deva daiļliteratūra.Protams sākās viss ar pasakām, piedzīvojumu grāmatām,zinātnisko fantastiku.Tad jau pavērsās ceļš uz slavenu cilvēku sēriju.Piemēram jaunība grūdienu deva Jāņa Zālīša (seksologs) publiskās lekcijas.Arī Ivans Jefrēmovs (rakstnieks-fantasts) ar savām zināšanām.Pēc Zālīša izlasīju vēl vairākas populāras (poļu un vācu speciālistu) grāmatas par seksoloģijas jautājumiem.Atceros,ka kādā sanatorijā mani uzskatīja par KGB augsta ranga cilvēku. Jo tajā laikā par seksa teorijām runāt nebija pieņemts.Tagad saprotu,ka J.Zālītis daudz ko nezināja.Ieraudzīju viņa jaunāko (pēdējo ?) grāmatu par seksoloģiju. Tā atbaida ar savu biezumu, diagrammām un dārgumu.Vairāk atgādina monogrāfiju.
Tas par to aprobežotību. Jālasa, tad ar masām nevarēs brīvi manipulēt un rīkot "raganu" medības.
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
31.12.2014 00:46
Paldies, Runcen!
Tev arī sirdsmieru un harmoniju, un lai pietiek spēka visu plānu īstenošanai!

__________________
dr.puce@gmail.com
zive
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
31.12.2014 20:00
Paldies par sveicieniem un paldies, ka mani te atcerās! :)
Ar nelielu nokavēšanos, arī no savas puses visiem sirsnīgi sveicieni pagājušajos Ziemassvētkos un vislabākie vēlējumi Jaunajā 2015 gadā! :)
Vislabākie vēlējumi arī V.V.! :)
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
02.01.2015 02:26
Jā paldies, man jaunais gads iesākas neveiksmīgi. Ceru ka tā neturpināsies. Cīnīties līdz galam un nenolaidiet rokas.
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
02.01.2015 23:47
i neceri... enfuego... labi iet tikai tad, kad beidz sevi žēlot. Lai arī cik ciniski tas nebūtu...
mad labsajūtā
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
03.01.2015 15:44
...nja...paldies, Runcenīt...lai klātesošajiem dristiem piecpadsmitais ir kā saulaina pludmale, nevis asšķautnaini kalni...
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
03.01.2015 16:22
Paldies, Mad! :)
zive
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
03.12.2017 20:18
Bet vispār dīvaini, ka mani te tolaik atcerējās... Cik nu es te biju pabijusi...

Nav ko pa medicīnas forumiem dzīvoties, V.V. Sveiciens Tev Pirmajā Adventē!
Nu, un tad jau visiem pārējiem arī...

Ar spārnu pārslotu kāds eņģel's mani skar
Pa ielām klīstot, sniediņš šovakar.
No tālās bernības pār mani zvaigznes
birst,
Un ugunis un ziedos tumsa mirst.
Ar spārnu pārslotu balts eņģelis mani
skar,
Un augšā zvaidžņu kori dzirdēt var.

Lai gaiši...
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
28.12.2017 21:02
Visiem laimi, veselību un mieru Jaunajā gadā!
Mazdakterim
Re: Visiem šejienes ļaudīm,
30.12.2017 02:03
Tev ar', Tev ar' laimīgu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 13?
Ziņa: