Medicīniskās aprūpes rokasgrāmata

Aizsāka sandrina 

Medicīniskās aprūpes rokasgrāmata
06.09.2015 19:42
Sveiki! Nopirkšu I.Pauderes "Medicīniskās aprūpes rokasgrāmatu", Jumava 2001.g. Ja ir ko piedāvāt, dodiet ziņu :)
Sveiki! Nopirkšu I.Pauderes "Medicīniskās aprūpes rokasgrāmatu", Jumava 2001.g.
Dīvais vīrietis
Re: Medicīniskās aprūpes rokasgrāmata
11.03.2018 21:25
Kādreiz man tika iedāvināta "Psihiatrija ārstiem nepsihiatriem". To man iedāvināja dēla biol. tēvs, lai saprotu, kā ar viņu strādāt, kā izturēties, kā reaģēts. Tas bija ļoooti sen, bet es to grāmatu izlasīju no vāka līdz vākam un ne vienu reizi vien.
Gramata, visticamāk, bija uzdāvināta kādai feldšerei, kura ilgus gadus bija strādājusi kādā slimnīcā un kuras dēls bija alkoholiķis.
Šo grāmatu es atdevu... ai, vairs neatceros, kam...
Mazo grāmatu izlasīti, kuru gribēju paturēt sev, kur gramatas bija ādas vākos uz kvalitatīva papīra, ar domu, lai ilgi kalpo, diemžēl, nopārdevu, kad nonācu neremontētās telpās. Grāmatu naudu ieguldīju dažāda izmēra skrūvgriežņos, skrūvēs, spuldēs, el. vados, rozetēs, sadalītājos, plaķenēs, krāsās, krāsu trauciņosm, āmuros utt.
Bļaģ, gribu skaistas kletuas, manikīru un pedikīru, nevis visu to nebeidzamo @uiņu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 11?
Ziņa: