ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.

Aizsāka Mazdakteris1 

Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
08.03.2016 18:24
Latvija? Ja vada pateiktu, ka rupjmaize ir dopings, LV paklanītos un pateiktos viedajiem kungiem par padomu.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
08.03.2016 18:45
Tā ir pilnīgi reāla iespēja, ka rupjmaizi var iekļaut dopingu sarakstā. Jo cik zinu, tad "attīstītajā" pasaulē tādu nelieto un pie musulmaņiem šķiet ka arī.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
08.03.2016 19:23
Mildronātu lieto visa pasaule. Vienu gadu eksports bija ap 65 mij vērts. Nedomāju ka lielākā daļa pircēju bija sportisti.

Ar remantadīna aizliegumu būtu grūtāk - šis ir US valdības apstirpināto pretvirusu preparātu sarakstā rezerves gadījumiem. Augstāka ranga sarakstā, nekā FDA aprovētais.

Vienīgi, kamēr 32 gadus lietoja PSRS un socblokā, vēlāk visur - mediji neafišēja ka tas ir no Latvijas. Tagad, kad konflikts ar vadu, visa pasaule mediji raksta, ka ražo pie mums. Sakritība?

Šprotes arī ir LV specifiska prece, varbūt dopings?


Vēl interesanti, gan ne saistībā ar sportu. Vienu brīdi pasaulē gribēja noliegt levomicetīnu. Blakņu dēļ. Tomēr vairākas valdības apstirpināja to īpašā sarakstā. Līdz ar to specifiskos gadījumos tur atļauts. Acu pilienu ražošanas aizliegumu apkaroja Dānijas un Japānas oftalmologi - acīm infekcija jāapkaro ātri, jo ātrāk, jo lētāk un mazāk seku. Pat stundām ir nozīme, ja agresīva infekcija. Šim ir plašs spektrs, darbojas arī iz dažiem lielajiem vīrusiem, kas reizēm acīs darbojas ( uz herpēm, EBW gan nedarbojas ).
Teteaciklīnus sāka laist aizmirstībā, bet tad bija tie mēra teroru draudi, palielinājās Laima slimības un rezistento mikrobu skaits, kam tetraciklīni vēl līdzēja.

Atceros, agrāk ibuprofēnu, indometacīnu bija uz receptēm. Bija arī analgīns. Analgīns aizgāja novārtā un ibumetīni palika bezrecepšu zāles;).
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
08.03.2016 19:45
http://www.delfi.lv/sports/news/other_kinds/other/mildronata-raditajs-ivars-kalvins-meldonija-pielidzinasana-dopingam-ir-cilvektiesibu-parkapums.d?id=47157855

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
08.03.2016 20:30
Cirks turpinās...

http://www.delfi.lv/sports/news/other_kinds/other/antidopinga-eksperte-mildronata-lietosana-lielas-devas-kaite-veselibai.d?id=47159893

Mildronātu drīkstēs lietot tad kad būs jau par vēlu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
08.03.2016 20:33
Viņš vismaz saprot, ka ražotnes un LV prestižš, preces prestižš tiek bojāts pamatīgi. Spoetistiem arī būs sliktāk.
Medikamenta noiets varbūt pat ne, varbūt daudzi slimnieki tagad lūgs savus kardiologus " vai man nederētu mildronāts "? un izrakstīs vēl biežāk.
Skandāli pievērš tautas uzmanību, " sliktie augļi " vienmēr iekarotākie augļi;).
Par tām milzīgajām, bistamajam devaam - neticas ka šie lietotu lielās devas. Kā nu nekā, sāls, etilspirts utt arī lielās devās var būt bīstami.
Tāpat ibumetīni utml, ja izdzer visu iepakojumu.
Jau vienreiz rakstīju, ka izstāvēt klāt slimniekam nevar, vai vispār dzers zāles vai nedzers necik. Var izrakstīt antibiotiķi, cilvēks nopirkt un nedzert necik vai visu iepakojumu uzreiz izdzert vienā reizē.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.03.2016 20:47 by smail.
Labāk, lai aizliedz tad enerģijas dzērienus un kofeīna kapsulas.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
08.03.2016 22:13
Man pašlaik ir blonds mirklis.

Kāds var izskaidrot, kādi tieši ir tie gadījumi, kad mildronātu rekomendē un ko tieši viņš dara?
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
08.03.2016 22:20
Ivara Kalviņa viedoklis tā ļoti īsi apollo rakstā. Tur minēts - galvenokārt kā kardioprotektoru. Bojājumu novēršanai slimniekiem vai pie lielas fiz slodzes , vēl išēmiju gad utml.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
08.03.2016 22:25
Bet tad iznāk, ka tas ir vairāk kā aizsargs pret risku, īsti nevar zināt, kad vajag.

Mani tieši samulsināja šie Kalviņa skaidrojumi.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
08.03.2016 22:34
Es tā saprotu, ka to mildronātu lieto gan akūtās, gan hroniskās situācijās gan arī profilaksei. Visi 3 varianti. Akūtiem gadijumiem deva ir lielāka un viņš ir injekciju formā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
08.03.2016 22:45
Tik specifiski par kadrioloģijas specifiskiem medikamentiem nezinu. Blaknes gan šim izskatās niecīgas, salīdzinot pat ar paracetamola, movalis utml blaknēm, ko instrukcijā paziņo. Lietojot 32 gadus, tā ka pie bīstamības izņemtu jau sen. Butadionu izņēma, kaut neilgi dzerot, nekas traks nebija, ja ilgi dzēra, tad citādi. Ņēma un izņēma no ražošanas to butadionu. Jau sen.
Katrā ziņā sāk atgādināt epopeju ar Na oksibutirātu, kurš palīdzēja " turēt narkozi ", izturēt hipoksijas utml. Palika ļaunā un apdullinošā jifte.


Domāju, ka pārceļot ražošanu ārpus LV, indīgums kristos ātri vien.
Nu, ja kāds no supengigantiem viņu ražotu, tad delfu inguss neļautu kritisku rakstu par to likt;).

Kofeīna kapsulas? Kur tādas atrodamas? Enerģijas dzērieni ar var atslābt. Nekas no tām ninnām nestāv līdzi čefīram;). Tad tēja arī jāaizliedz.
Kapsulas var pasūtīt netā.
Pat CS kibersportisti turnīros lieto amfetmaīnus Adderall...
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
09.03.2016 14:00
Kādi vēl kiber-sportisti? Tie ir tie, kas sēž pie datora dienām un naktīm, spaida peli?
Tiem vajadzētu apmeklēt kādu veselīgas vingrošanas pulciņu. To izklaides sportu, kuru te tagad gribot kontrolēt, tērējot miljardu kalnus.
Kāpēc kaut kādas kapsulas? Priekš kam tabletes, kapsulas? Lai miegs nenāk? Lēti un bez kaut kādām kapsulām mācēja jau pirms 100 gadiem > čefīru vārīja cietumos, armijās utt. Tēja melnā parastā.
Čefīrs ir stipra tēja, bet tur nav tika daudz mg kofeīna kā kapsulās: http://kotaku.com/pro-counter-strike-player-we-were-all-on-adderall-1717849428

No kafijas pārdozēšanas var tikt aizvests uz slimnīcu.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
09.03.2016 14:39
No sāls un alko pārdozēšanas arī var tikt slimnīcā. Pārēdoties maizi, var aizrīties;) un nosmakt.
Risinājums > aizliegt visu ēdienu, ne tā?

Kādas vēl kapsulas, beidz vārīties kā negudrs. Kas gribēs, ir google un atradīs ne to vien.
Kas attiecas uz to čefīru > ne tu zini ko par čefīru, ne esi vārījis tādu! Tas nav kaut kāda vienkārši stipra tējiņa vai dubultā kafija, pat ne turku gaumē dubultā kafija.
Nebūt ne nekaitīgs organismiem. Kas nav pieraduši un iedzer, nu pad laikos bieži tika slimnīcās. Pat tie, kas dzēra stipru tēju gadiem.
Vienkārši ļoti stipra tēja salīdzinot ar čefīru ir avota ūdens.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
09.03.2016 16:46
Ziedu laikos, Mildronāts sastādīja līdz pat 80% no Grindex abarota ;)

anonomus... ķīmija ir visos sportos ...bez izņēmuma. Arī šahā ;) tikai cita... un tā pati WADA atļauj lietos visus tiroīdos hormonus ;)
Sports bez ķīmijas nozīmētu DAUDZ sliktākus rezultātus, nekā tie ir šobrīd. Gribu redzēt...kurš maksās par biļētēm, paskatīties uz kādu, kurš ir tikai nedaudz ātrāks un spēcīgāks par vairumu sportistu uz planētas... tieši skatītāji ir tie kas maksā par sportu. Un tieši viņi propogandē dopingu lietošanu ;) Kad tas beidzot tiks saprasts?

Ar Mildronātu ir interesanti... ilgus gadus viņš ienesa nenormālu piķi un tai pat laikā tam nebija nekādu klīnisko pētījumu :D Un joprojām... individuāli tikai mildronātam...tāds neviens nav bijis ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 09.03.2016 16:49 by Mateus.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
09.03.2016 17:23
Tieši tā. Sports bez ķīmijas nevienam nav vajadzīgs. Bet allažiņ gribas kādu diskriminēt. Un es pateikšu godīgi. Es esmu pilnīgi nesportisks elements. Ne tikai tāpēc, ka esmu slinks, bet es ne acu galā neieredzu lielo sportu. Tur no godprātības nav pilnīgi nekas. Milzīgās naudas kas tur apgrozas, sportistu un komandu pirkšana. Tas ir totāls pazors. Spēlētājus pērk un pārdod kā dārgas automašīnas. Vienā otrā baltās valsts komandā nav neviena baltā spēlētāja. Eiropas un ameikas komandas perk krievu miljardieri... Ja tās spēles būtu godīgas tad tos skatītājus tur tuvumā nevajadzētu laist, lai netaisa bardaku sacensību laikā un grautiņus pēc tam. Bet tas ir ekšens. Bet ekšens ir nauda. Tiesības iedot kādam pa purnu ir iekļautas biļetes cenā... Ja tas būtu godīgi, tad to hreņu netranslētu pa televīziju. Kur daži desmiti skraida pa laukumu bet miljoni nekustīgi blenž kastē, dzer alu vai šņabi un rij čipšus... Sports nācijas veselībai bļā... Āksti gatavie...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
09.03.2016 18:08
Protams ka sportistus pērk. Ir ļoti bagātas valstis, kuras dod pilsonību ļoti perspektīviem jauniem sportistiem, kuri vēl nav pārstāvējuši iepriekšējo valsti PČ, olimpiādē utml.

Mildronāts? Ja sāka ražot PSRS, tad vismaz nekaitīguma pārbaudes tika veiktas un diezgan ilgas, apjomīgas. Nav arī datu par kādām nozīmīgām blaknēm 32 gadu laikā.

Aspirīnu bez receptēm pārdod arī Zviedrijā, Somijā, U.K, Vācijā, ASV utml. Viņa blaknes zināmas jau >50 gadus, arī pozitīvā un negatīvā ietekme zināma >50 gadus. Ieskaitot kaitējumus!

Pelmeņi arī var būt kaitīgi > rīnot var aizrīties un nosmakt.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
09.03.2016 18:13
Ar pelmeņiem vispār jāuzmanās. Es runāju par veikala ķīmiskajiem... Ja pēc ēšanas liksies uzreiz gulēt un kāds pelmenis paliks nekustīgi viena vietā tad uzreiz būs erozija :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
10.03.2016 01:32
Šovs turpinās. Galveno klaunu iznāciens...

http://www.delfi.lv/sports/news/other_kinds/other/mildronata-skandals-pasaules-mediji-iepazist-latvija-razoto-preparatu.d?id=47164925


Bet sāk iezīmēties atbilde. Un viņa izskatās apmēram šādi:

Vairāki mediji uzsver, ka meldonijs pārsvarā tiek lietots Krievijā un bijušajās Padomju Savienības valstīs, bet ASV Pārtikas un zāļu pārvaldē medikaments nav apstiprināts. BBC norāda, ka arī Lielbritānijā nav izdota licence "Mildronāta" pārdošanai.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
10.03.2016 07:40
Un tad, ka nav? FDA approval kārtot atmaksājas tikai tad, ja kompānija ir ārkārtīgi bagāta vai arī apgrozījums ir gigantisks. U.K ir ļoti konservatīva.

Piemēram, lai tiktu pie rigvir a, melanomniekiem nākas doties uz LV, Gruziju vai kādu vācijas klīniku, kur it kā varot. ASV un U.K jams nav reģistrēts, tur ārstē ar to pašu, ko pirms desmit gadiem + kaut kādi citi clinical trials.
U.K vispār ir ļoti konservatīva, vēsturiski daudzas medicīnas metodes tur tika atzitas tikai pēc tam, kad Vācija, Šveice, Austrija, Francija tās jau sen lietoja. Daudzās jomās atzīšanas procesi tur ir lēnāki kā citur R eiropā un pat ASV.
U.K joprojām nav pilnībā ieviesusi Boloņas procesu augstākās izgl gradācijā. Vai tāpēc citu rietumeiropas valstu diplomi sliktāki kā U.K?
Meldonoju taisa no toksiskas raķešu degvielas, kuras PSRS bija par daudz.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
10.03.2016 10:17
smail Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> No sāls un alko pārdozēšanas arī var tikt
> slimnīcā. Pārēdoties maizi, var aizrīties;)
> un nosmakt.
> Risinājums > aizliegt visu ēdienu, ne tā?
>
> Kādas vēl kapsulas, beidz vārīties kā
> negudrs. Kas gribēs, ir google un atradīs ne to
> vien.
> Kas attiecas uz to čefīru > ne tu zini ko par
> čefīru, ne esi vārījis tādu! Tas nav kaut
> kāda vienkārši stipra tējiņa vai dubultā
> kafija, pat ne turku gaumē dubultā kafija.
> Nebūt ne nekaitīgs organismiem. Kas nav
> pieraduši un iedzer, nu pad laikos bieži tika
> slimnīcās. Pat tie, kas dzēra stipru tēju
> gadiem.
> Vienkārši ļoti stipra tēja salīdzinot ar
> čefīru ir avota ūdens.

Čefīrs ir pilnīgs mīts. Kurš tādu vispār ir dzēris? Ja sadzeras ļoti stipru tēju, slikti paliek. Tāpat, ja pārdzeras enerģijas dzērienus un ieēd vairākas kofeīna kapsulas. Kaifa nekāda.
Starp citu, arī kofeīns ir dopinga sarakstā, tik ir limits, līdz kādam daudzumam asinīs tas tiek pieļauts.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
10.03.2016 19:37
Čefīrs nav ļoti stipra tēja. Tas ir ļoti ļoti stipra tēja, kas pagatavota no ļoti stipras tējas.
Tāpat nesapratīsi. Gan kādreiz ģedi kādi uzcienās ;). Tad sapratīsi....ka tējā nav tikai bubulis kofeīns.
Par kapsulām un sportistiem - man pie pakaļas, ko domā forumu jaunatne. Vienalga arī, ko lieto vai nelieto sportisti.
Brīnumkapsulas neinteresē un tādām es neticu.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
10.03.2016 20:00
smail Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Čefīrs nav ļoti stipra tēja. Tas ir ļoti
> ļoti stipra tēja, kas pagatavota no ļoti
> stipras tējas.
> Tāpat nesapratīsi. Gan kādreiz ģedi kādi
> uzcienās ;). Tad sapratīsi....ka tējā nav
> tikai bubulis kofeīns.
> Par kapsulām un sportistiem - man pie pakaļas,
> ko domā forumu jaunatne. Vienalga arī, ko lieto
> vai nelieto sportisti.
> Brīnumkapsulas neinteresē un tādām es neticu.

Tēju izgatavo no Camellia sinensis, kur ķīmiskajā sastāvā nav nekā spēcīgāka par kofeīnu. Ir jau tā saucamā mormoņu tēja, ko izgatavo no efedras auga un kas satur efedrīnu - bet neko tādu veikalos Latvijā nepārdod. Piemest visādus pulverīšus jau var visur. Bet kofeīns paliek kofeīns. Ja tie "ģedi" arī kaut kur reāli dzīvo, tad tie ir kaut kādi idiņi, kas labsajūtu gūst no placebo efekta un no saaukstēšanās arī.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
10.03.2016 21:44
Man tavs viedoklis ir pie d****. Pietiek jau ar med forumu. Ej uz psihtēmu, kur kopā ar saviem kloniem diskutē par raķetēm un kofeīnu.
N.B psihtēmā nekad neaiztikšu, fantazējat ko gribat. Punkts.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
17.04.2016 13:00
Sen nebiju iegriezies šeit.

Lielais sports ir viens liels komerciāls pasākums un visas tās dopinga lietas ir daļa no tā. Par tiem pašiem tireoīdiem hormoniem... Arī māsiņas slimnīcās lieto, lai varētu vairākas maiņas norukāt, bet pēc vairāku gadu darba nekas dižs nav. Organisms pilnīgi sevi izsmeļ. Mildronāts ne tuvu nestāv klāt. Nav pat jēdzīgu pētījumu par mildronāta ietekmi uz sportisa darbaspējām un te pēkšņi tiek aizliegts.

Ja runā par veselības sportu - sportam ir tik ļoti daudz pozitīvu ietekmju. Vislabākais profilakses līdzeklis pret mūsu gadsimta hroniskajām kaitēm. Protams vieglāk jau ielikt stentu koronārajā asinsvadā, nekā risināt jautājumus par sporta stundām skolās.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
17.04.2016 13:52
Kaut kā pārāk daudz sportistu midronātu lieto. Ja nav dopings, tad kas - visi slimi?
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
17.04.2016 15:03
Mildronāts nav dopings, Mildronāts ir kardioprotektors. Tas ļauj izturēt lielas slodzes mazāk riskējot ar veselību vai dzīvību. Principā visiem kas lielajā sportā, būtu jālieto Mildronāts.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 16?
Ziņa: