ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.

Aizsāka Mazdakteris1 

da beidz
jebkurš medikamnets, kas dod priekšrocības ir kvalificējams kā dopings !
kāda starpība - palielina spēju izturēt slodzi, vai spēj labāk strādāt
gudri izdomāts formulējums, kas maskē darbību
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
17.04.2016 18:36
Nu...tad jāaizliedz " astmātiķu " dalība ;).
Jo, kaut arī neesmu sporta pārzinātājs pat amatieru līmeņa izpratnē, zinu ka ir daži TOP sportisti ar " astmu ", kuriem esot atļauti aerosoli ar kaut ko analogu nitroglicerīna un hormonālo prepu miksli;(. ( nav domāta kaut kāda superinfo > publiska info par " astmu " ( sportisti ne no Latvijas!)).



Edited 1 time(s). Last edit at 18.04.2016 12:24 by smail.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
18.04.2016 03:48
Vai tad jauniem cilvēkiem sportojot būtu jākrīt ar sirdskaitēm - tad jau sports ir dikti neveselīgs. Ka tik mildronāta izmantošana nav kādu spēcīgāku dopinga kokteiļu maskēšana, kas ļauj spēcināt fizisko izturību tā, ka sirds var vairs netikt līdzi.

Profesionāļiem tieši jābūt vislabāk uztrenētai sirdij, ar īpašām kardio programmām. Bet nesportistiem, kas vispār ar to nenodarbojas un pēkšņi izdomā skriet maratonu, sekas var būt bēdīgākas.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.04.2016 04:14 by Synapscape.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
18.04.2016 10:28
Pārāk daudz nāves jaunu sportistu vidū, pēdējā laikā. Ir nežēlīgi jācīnās pret jebkura veida dopingiem. Sevišķi pret tiem,kuri iesaka,veicina izplatīšanu un reklamē aizliegtus preparātus.
Nāves eņģeļi,savas nezināšanas, mantkārības vai stulbuma dēļ.Tukšas slavas dēļ jauniem cilvēkiem nedrīkst mirt.Katrs cilvēks Latvijai ir zelta vērtē.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
18.04.2016 11:16
Es, Mazdakteri, domāju, ka nāves var būt arī no tā, ka iet uz pārāk lieliem riskiem, arī treneri viņus nesaudzē, un tad jau visi līdzekļi ir labi, bet pamatdzinulis ir rezultāts un nauda.

Tāpat esmu skeptiska pret profesionālā sporta ārstiem. Esmu mācīta cienīt citus mediķus un publiski nenolikt, jo nekad nevar zināt visu situāciju, bet ļoti apšaubu gadījumus, kad uz laukuma mirst jauns cilvēks un kad komandas ārsts tai pašā laikā saka, ka viņam ar veselību viss bijis perfekti. Tā nemēdz būt.

Pēc tam parādās kautrīgi vecāku stāsti, ka, lūk, jau bērnībā kaut kas bijis ne gluži tā, kā vajag, ir izslimotas smagas infekcijas ar ilgstošām sekām utt.

Sportistu veselības anamnēzei vajadzētu būt ļoti skrupulozai.

Sporta ārstam algu maksā komandas īpašnieks, tāpēc domāju, ka komandas ārsts nav brīvs savos uzskatos un tiesībās tos paust, ja grib saglabāt šo labi apmaksāto vietu.

Ja īpašnieks gribēs labākus rezultātus, ārsts var dot sportistiem to, ko viņam liek īpašnieks, jo tie jau arī ir gudri visādās viltībās. Un viņš nepīkstēs.

Kur ir liela nauda, tur ir daudz melu, krāpšanas un korupcijas. Tās visas faktiski ir jaunu safanojušos ļaužu slepkavības.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
18.04.2016 13:15
Par Latviju nezinu. Lielo valstu lietas internetā ir plašāk atspoguļotas. Cik saprotu, ārzemēs ir diezgan daudz komandu, kuras tos Dr un trenerus nolīgst uz sezonu vai pat sacensību ciklu. Attiecīgi līgumi ir ar termiņu, nākamo līgumu var slēgt ar citu, ja grib. Atlaist nevajag, nekas nav jāpaskaidro.
____________________________________________________________________________________________________________________
Interesanti ka man diskusija aktivizēja viduslaiku literatūras pērles : auļos nodzītie zirgi saļima.
Farmācijas nebija, dopingu ko vainot nebija. Tomēr auļos nodzītie zirgi krita.
____________________________________________________________________________________________________________________

Kaut kada kontrole ari ir bizness.
Nav laba mazo līšana lielo bagāto troņos. Tāpēc vieni hormoni nav sarakstā, uz pjedestāliem astmātiķi un kontroles fani, kam katrs aizjūras onkuļa vādrs ir Dieva likums, lai cik tups tas nebūtu, var applaudēt.

Parastajā tirgū šis tagad esot populārs. Daudzi smej, skandāls multimiljonu reklāmas vērtē. Arī nedomāju ka daudzi, kas tagad izlasīja par vielu, agrāk pat nojauta par tās eksistenci.
Analogi trulajiem kanāliem, kurus tagad esot nolieguši. Kaut kādu web lapu arī, esot kaitīga aizjūras kungiem. Pirms aizliedza, es par viņu eksistenci nezināju. Vismaz divas nedēļas kladzināja medijos katru dienu, kamēr pievērsu vērību. Labāku reklāmu aizliegtie murgi nevarēja dabūt.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.04.2016 14:02 by smail.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
18.04.2016 15:04
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pārāk daudz nāves jaunu sportistu vidū,
> pēdējā laikā. Ir nežēlīgi jācīnās pret
> jebkura veida dopingiem. Sevišķi pret tiem,kuri
> iesaka,veicina izplatīšanu un reklamē
> aizliegtus preparātus.
> Nāves eņģeļi,savas nezināšanas,
> mantkārības vai stulbuma dēļ.Tukšas slavas
> dēļ jauniem cilvēkiem nedrīkst mirt.Katrs
> cilvēks Latvijai ir zelta vērtē.

Mazdakteri, vai Tev gadijumā nav mikroinsults noticis. Tik daudz stulbu domu vienkopus līdz šim no Tevis nebiju dzirdējis... Es nezinu kā to citādāk varētu izskaidrot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
18.04.2016 17:30
ku!, mums te forumā bija viena sportiste, bijusī profesionālā riteņbraucēja, mazliet parunājām.

Laimīgs, kas tur tiek prom, jo viņiem ir injicēts viss neiedomājamais, tīņiem teikts, ka vitamīni, bet tur daži bija nozaguši ampulas, protams, tie nebija nekādi vitamīni. Tas notika padomju laiku beigās, domā, ka tagad drošāk un ka tagad kāds domā par viņu veselību?
manas domas, ir ka vajag atļaut lietot pilnīgi visu !!!!
sākot no apzinīga vecuma
Lieto tāpat visi, nu tad lai lieto par pilnu rubli
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
18.04.2016 18:18
Cien. Ku. Kur jūsu poēzija, patriotisms, taisnīgums? Ja visapkārt nelieši, tad tas jau nav attaisnojums otra cietsirdībai un vienaldzībai. Vēl jo vairāk, ja tev ir zināšanas šajā jomā. Domātas veselības jautājumos. Ko Jūs tik indīgs? :))))))))



Edited 1 time(s). Last edit at 01.05.2016 16:10 by Mazdakteris1.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
18.04.2016 21:13
Nu, Mazdakteri, Tu taču it kā esi sakarīgs vecis. Tu taču saproti, ka viss tas sports ir viens vienīgs bizness. Sākot ar mazu un beidzot ar lielu. Un tā "lietošana" ne tik daudz ir saistīta ar tiem "nāves eņģeļiem" cik ar pieprasijumu. Un aizliegšana te pilnīgi neko nemainīs. Ja nu vienīgi kādam uzdzīs dusmas un piepildīs kontrabandistu kabatas. Ja reiz cīnamies, tad jāsāk ar sporta klubiem un lielo hokeju, futbollu u.t.t. No turienes tas viss nāk. A tie kas lejā, tie vnk sapņo kļūt lieli... un "lietojot" viņiem šķiet, ka viņi tuvojas sapnim...

Ja Tu šo vienkāršo shēmu nesaproti, tad man ir iemesls domāt, ka Tavu starpausu nervu mezglu ir skārusi išēmija...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
18.04.2016 21:19
p.s. Ganglion interauricularis homini. Sīkāka informācija šeit:

http://lurkmore.to/%D0%9C%D0%B5%D0%B6%D1%83%D1%88%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%83%D0%B7%D0%B5%D0%BB

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
18.04.2016 21:22
p.p.s. Tas domāts izklaidei. Neuztver pārāk nopietni.

Vispār http://lurkmore.to ir ļoti vērtīgs mūsdienu sabiedrības izziņas avots...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
18.04.2016 21:30
well.blogs.nytimes.com/2010/01/13/why-do-so-many-winter-olympians-have-asthma/?_r=0

ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1679468

Vispār sapratu kāpēc mums tajos sporta veidos nav medaļu. Astmātiķu trūkst.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.04.2016 21:33 by smail.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
18.04.2016 22:46
smail Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> well.blogs.nytimes.com/2010/01/13/why-do-so-many-w
> inter-olympians-have-asthma/?_r=0
>
> ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1679468
>
> Vispār sapratu kāpēc mums tajos sporta veidos
> nav medaļu. Astmātiķu trūkst.
____________________________________________
Viens no iemesliem, kāpēc es te vēl esmu ir šādas un līdzīgas pērles! Paldies. Izsmējos.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
19.04.2016 10:27
Man prieks ka nāk smiekli par to rakstu otrajā linkā.
Astmas slimniekiem nozīmētos medikamentus komisija atļauj. Un astmas slimnieku sportā esot daudz.
Un astmas slimniekus esmu redzējis pietiekami. Atliektiem galiem.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
19.04.2016 15:22
Es domāju, ka drīz tajā lielajā sportā vispār veselo nebūs. Ja jau tagad vairs nav... Visi kaut kādi sašūti, saskrūvēti un sazāļoti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
20.04.2016 20:19
Jā, cik nu nopietnākos medijos lasīts, tiešām bieži problēmas ar veselību.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
21.04.2016 02:38
Parīt kā reiz man te vietējie sportsmeņi atkal uz Rīgu dosies pie dakteriem. Iepriekšējā vizīte jau ir bijusi un MRT arī uztaisīta. Es pateikšu godīgi, viņi ārstus apmeklē vismaz 10 reizes biežāk par cilvi parasto. Es nesaprotu, kur ir tā fīča no tās sportošanas... Nu, reālais sausais atlikums. Es kādreiz bērnībā arī domāju, ka tas ir baigi labi veselībai. Pēc tam sāku par to šaubīties, bet tagad esmu par to jau pārliecināts. Ir velme veidot kādu biedrību kas cīnīsies ar to bezjēdzīgo sporta izplatību un it īpaši ar riteņbraucējiem pilsētās.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
21.04.2016 08:35
Ku! bez sporta mēs jau sen būtu iebraukuši auzās. Es palieku pie sava - fiziskās aktivitātes ir jaunības eliksīrs, protams saprātīgās devās.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
21.04.2016 10:01
snukers

Ar sportu nodarbojas tikai daži procenti. Un Tu gribi teikt, ka ar pārējiem 90+ ir cauri. Tie strauji noveco un nomirst. Bet es šajā situācijā vairāk uztraucos par tiem kas šajos apstākļos izsūknē jau tā visai pieticīgo veselības aprūpes budžetu. Un viena no tām kategorijām ir sportisti. Un ko nozīmē saprātīgās devas sportā?? Tu runā par rīta rosmi?

Tev snukers ir citādāk. Tu esi izvēlējies sporta medicīnu par profesiju un Tev nekas cits neatliek.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Krītam galējībās !
tie , kas sporto ir skaisti, slaidi, veseli, u.t.t.
tie, kas nesporto - resni, slimi, mazkustīgi u.t.t.

Pilnīgas muļķības !!!
Ja cilvēks nesporto, bet staigā kājām, neizmanto liftu, nerij u.t.t. tad viņa veselībai, slaidumam, pašsajūtai nekādu problēmu nebūs !
(kāds teiks, ka viņš arī sporto )
Tas ka mirst jauni sportisti ar pēkšņām sirds problēmām, tas ka lielākai daļai ir traumas, ka daudziem ir sačakerētas muguras, gūžu un ceļu locītavas parasti netiek ņemts vērā :)

Pasaule nav ne balta, ne melna , pasaulē ir 1000 pelēkas nokrāsas.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
21.04.2016 21:05
Tas jā. Tieši par astmu tie divi linki, vienam diezgan nopietns resurss.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
25.04.2016 10:43
Par sporta veselīgo ietekmi...

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/219993/gajis-boja-latvijas-labakais-jaunais-ritenbraucejs---17-gadu-vecais-niklavs-cakss?utm_source=delfi&utm_campaign=portal&utm_medium=newsbox

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
26.04.2016 00:50
Interesanti...:

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša pastāstīja, ka SEB MTB velomaratona rīkotāji savam pasākuma bija piesaistījuši medicīnas darbiniekus no kādas firmas, nevis NMPD. NMPD mediķi esot izsaukti vēlāk, brīdī, kad Čakšam jau bija iestājusies klīniskā nāve. Mediķi centušies puisi atdzīvināt, bet nesekmīgi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
26.04.2016 10:18
Lieta ir tāda,ka pēc lielām fiziskām slodzēm organisms ir pilns ar šlakvielām. Smadzenes un sirds cieš no skābekļa trūkuma . Ja ir iestājusies klīniskā nāve, tad sirds darbība ir jāatjauno 3 minūšu laikā.Neticu,ka mediķi ieradās šajā laikā.Tas nav iespējams fiziski.Nebija cilvēks,kurš mācētu sniegt reanimācijas pasākumus negaidot mediķus.Lūk kur visa vaina.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
26.04.2016 13:10
Līdzjūtību tuviniekiem.
N.B nesaprotu, kādēļ šajā tēmā;(.
*******************************************************************************************************************
Ars longa, vita brevis est
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
27.04.2016 22:08
Turpinājums par puiku:

http://www.la.lv/uzvara-cinities-lidz-galam/

Bet vispār tas viss izskatās pēc kaut kādas Velna būšanas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
28.04.2016 10:16
Tā ir dzīļu psiholoģija, kad bojāgājuša siblinga vietā strādā par trim.

R.I.P.
Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
28.04.2016 11:35
Tas arī garākas distances bieži veicis. It kā priekš tāda distance easy. Labs, perspektīvs sportists. Kaut kā viņiem neiet > viens gaja bojā negadījumā, otrs traumas dēļ pamet sportu, tagad arī šis aizgāja.....



Edited 1 time(s). Last edit at 28.04.2016 11:36 by smail.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 20?
Ziņa: