Re: ES uzsāk cīņu pret dopingu lietošanu izklaides sportā.
30.04.2016 18:59
Nu rutīnā sporta ārsti tas, ko dara ir miera EKG, slodzes EKG un ehoKG. Diemžēl ne jau visu tur var diagnosticēt. Iespējams pie vainas bija aortas aneirisma, iespējams elektrolītu disbalans. Šie sportistis tiek kārtīgi nodzenāti slodzes testos, lai izslēgtu šādus gadījumus, bet tomēr....
Fakts, ka Mildronāts ir iekļauts dopinga melnajā sarakstā, no vienas puses mani ļoti priecē. Kalviņš jau vairākus gadus uzpelnās uz alkoholiķu un veģ. distoniķu rēķina, tirgojot placebo tējiņas (Faccex) par lielu naudu.

Steidzami būtu jāpieņem likums, kas aizliedz reklamēt klīniskos pētījumos nepierādītas "zālītes" kā efektīvus līdzekļus pret dažādām slimībām. Tas ir šarlatānu, krāpnieku un sociopātu biznesa modelis.

Lai arī esmu skeptiski noskaņota pret šāda veida platformām, aicinu parakstīt šo iniciatīvu: https://manabalss.lv/par-medicinu-bez-sarlataniem/show

Paldies!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 11?
Ziņa: