kompanija bite

Aizsāka bijusi kliente 

bijusi kliente
kompanija bite
30.05.2016 21:45
Bite ar saviem "interneta soliem" vienk. kaitina. Izdomajushi kaa chakaret cilvekus. Sakuma par 1.42 eiro tiek pieskirti 100 mb, kad sie noterejas par 2.13 tiek pieskirti 400 mb un kad jau lidz menesa beigam vairs palikusas vien paris dienas, bet savus 500 mb esmu izterejusi, man tiek dasni pieskirti 1548 mb, bet tas, ka lidz termina beigam palikusas viena vai 2 dienas viniem drosvien tikai sagada prieku, vinji laikam iesmej par saviem klientiem, man tagad jamaksa par so interneta apjomu 2.85 eiro. Kas vini tiesam doma, ka man uz paris atlikusajam dienam vajag visvairak mb neka visa pareja menesi ieprieksh? Te viss ir skaidrs - Izdomajusi kaa cakaret. Ja vismaz tas par ko es samaksaju man parietu uz nakamo menesi nevis anuletos, protams nee, atlikusie mb tiek dzesti. Kaunies Bite!
Re: kompanija bite
30.05.2016 21:53
Bet kliente, tas taču ir bizness. Bet bizness +/-= krāpšana. Nu kurš saprātīgs cilvēks perk 100 MB pa 1,42 eiro. Pa tādu naudu normāli cilvēki pat 1 GB negrib pirkt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Gvido
Re: kompanija bite
30.05.2016 22:23
Paraksta līgumu (kuru visticamāk nemaz neizlasa), piekrīt noteikumiem, kuri visiem ir vienādi, bet pēc tam pukst. Nu fenomenāli!

Un, ku!, šajā gadījumā tā nu noteikti nav krāpšana, cilvēkam pašam vajag sekot patērētā trafika apjomam, īpaši, ja tas var būtiski ietekmēt pakalpojuma maksu.
bijusi kliente
Re: kompanija bite
30.05.2016 22:32
Jā jā nesūdzēsimies par mobilajiem pakalpojumiem, mums tak nevajag, lai viņi kļūtu izdevīgāki, vaine, Gvido?
BK
Re: kompanija bite
30.05.2016 22:35
Es ja kas te to rakstu, tikai tāpēc, lai bitei paliek kauns un viņi izmaina šo, un pierakstīšu pilnu internetu, ja gribēšu! Lai google var atrast!
Gvido
Re: kompanija bite
30.05.2016 22:51
Vēl izdevīgāki?
Paskaties tabulu šī dokumenta 10. lpp., Latvija ir starp trim pasaules valstīm, kurās ir viszemākie datu pārraides tarifi:
http://media.tefficient.com/2015/06/tefficient-industry-analysis-2-2015-mobile-data-usage-and-pricing-26-June.pdf

Un 6. vietā pēc patērētā mobilā datu apjoma (3. lpp.), es teiktu, ka nav par ko sūdzēties.
BK
Re: kompanija bite
30.05.2016 23:10
Man kaitina, ka es nevaru izvēlēties cik mb vai gb man vajag un attiecīgi samaksāt! Viņiem būtu visas iespējas to nodrošināt. Vienk. neciena savus klientus un vēl stāsta cik tas ir izdevīgi :D
Re: kompanija bite
09.06.2016 18:09
Megabaiti skrien kā stirnas un nenāk atpakaļ...
Re: kompanija bite
09.07.2016 20:51
Jā, Bite ir mēsls. Pēc pieredzes saku. Nav vērts pat argumentēt, jo savējie sapratīs, par ko ir runa.
Re: kompanija bite
07.09.2016 11:16
Autorei:

Jums ir izvēle, ja negribat nākamo soli, drīkst lietot internetu par 3 (ja nemaldos) centiem megabaitā. Piezvaniet 1601 un Jums visu izstāstīs.
Es vairākus gadus biju tele2, tad kādus 8 gadus LMT, un tagad gadus 4 esmu BITE. Joprojām esmu sajūsmā! 24h serviss, viss ļoti ērti, par 7-8 eur man ir zvani, sms un 2GB internets!

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: kompanija bite
08.09.2016 00:22
Manuprāt, TELE2 ir tikai tele, nevis govs! :) Man bija gan Zivtiņa, gan Teles pieslēgums. Ar abiem numuriem aizgāju pie citiem operatoriem. Abi ir labi.
Puce- kas Tev nepatika pie LMT?



Edited 1 time(s). Last edit at 08.09.2016 00:23 by kachenite.
Re: kompanija bite
25.09.2016 09:49
Kachenite:

Nepatika rēķini un serviss, viss tā lēni, nesteidzoties :)
Varbūt, k-kas tagad ir mainījies, bet toreiz man bija pozitīvais šoks pārejot uz biti :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: kompanija bite
27.09.2016 14:30
Vienam no telefoniem es jau ilgus gadus lietoju zelta zivtiņu un nepazīstu bēdas. Lietoju ZZ VISI, kas gan ir kāpis cenā bet tomēr vēl turās zem piecīša un viss. Ne man kādi rēķini, ne kontakti ar Tele2 pārstāvjiem. Gadijumā ja laikā nesamaksāju, pats vainīgs. Samaksā un lieto tālāk. Otrs telefons ir LMT un tā ir riktīga ģērbtuve. Taisos iet no viņiem prom. Par Biti dzirdētas neglaimojoši viedokļi bet es pats to nevaru apstiprināt. Jebkurā gadijumā viss ir ļoti atkarīgs no noteikumu ievērošanas. Kompānijas ir viltīgas un speciāli Tevi nebrīdinās par to, ka dari ko dārgu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 13?
Ziņa: