Pēc darba "rubos" arā

Aizsāka Alniss 

Labdien! Esmu uzsācis diezgan fizisku darbu ražošanā. Pēc nostrādātām 8 stundām spēks neatliek nekam un mājās ātri aizeju uz kādu stundu pasnaust. Ko varētu pamainīt, lai pēc darba būtu enerģija un mundrums? Tas pats vecais labais kofeīns?
Pirms darba iedzeru eleiterokokka ekstraktu. Labi pamodina. Ko iesākt pēc darba?
Pateicība par jebkādu padomu.
Re: Pēc darba "rubos" arā
08.02.2017 22:09
Varbūt tas tāpēc, ka neesi pieradis pie tādas slodzes.

Tas, kā organisms tiks galā, atkarīgs no vispārējā veselības stāvokļa un vecuma.
Re: Pēc darba "rubos" arā
09.02.2017 10:23
Taupīt sevi darbā.Cīnīties par katru brīvo brīdi. Kofeīns traucēs iemigt. Miegam ciešām, tumsā un pilnīgā klusumā. Pietiekošs ūdens režīms.Pareizi teikts- no organisma un gadiem.
Miegs un vēlreiz miegs. Atpūtas dienas .Par tām ir jācīnās. Darba devējām interesē tikai ekspluatācija. Izmetīs un dabūs jaunu un veselu. Pašam jāsaprot,ka organisma rezerves nav bezgalīgas.
par vecumu var diskutēt.....es kautkā esmu ievērojis,ka daudzas jaunas meitenes (arī čaļi) netiek līdzi vecām tantiņām...darbā 80 gadīga kundzīte iet kā "zirgs",turpat jauns 23 gadīgs 'zaķis' kājas pavilk nevar....un tādu piemēru ir daudz...tākā vecums ir koks ar diviem galiem....protams,ka uz vecumu,cilvēks nav tik spēcīgs un visi procesi paleninās...bet tomēr...cik nav redzēts,ka tantiņas dod pa dārzu vaļā ,ta,ka putekļi vien kūp...un vistiņas audzē un kaziņas audzē ,un dzied un vēl dejo utt...un plus vēl ir lietas kursā par visiem pagasta notikumiem...kurš kur,ar ko un kā...

uz viena no Freida grāmatu vākiem bij ļoti cmuks tekstiņš par šito pārpūli darbā...pēc viņa teorijas vaina ir kur citur...darbs tur nepričom...
Re: Pēc darba "rubos" arā
10.02.2017 20:07
Cik ilgi jau strādā jaunajā darbā? Man, lai pierastu pie jauna dienas un darba ritma vajag 2-3 nedēļas. Tajās 2-3 nedēļās es parasti jūtos pārgurusi un arī slēdzos ārā. Pēc tam pierodu un viss ir OK.

Tā bija, kad man bija 13 gadi un es vasaras brīvlaikā strādāju, tāpat ir arī tagad.
Re: Pēc darba "rubos" arā
11.02.2017 23:54
Ja nepierodi, tad maini darbu. Mēdz būt visādi darbi. Ir gan veicami, gan tādi, kuros nav vērts bojāt veselību.
Re: Pēc darba "rubos" arā
11.02.2017 23:57
filja Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> par vecumu var diskutēt.....es kautkā esmu
> ievērojis,ka daudzas jaunas meitenes (arī
> čaļi) netiek līdzi vecām tantiņām...darbā
> 80 gadīga kundzīte iet kā "zirgs",turpat jauns
> 23 gadīgs 'zaķis' kājas pavilk nevar....un
> tādu piemēru ir daudz...

Vienīgās reizes, kur to esmu ievērojusi, ir, kad tantiņa darbu ir darījusi nez cik gadus un iegājusi ritmā, bet jaunietis tikai uzsāk. Ja tantiņai vajadzēs ko jaunu mācīties, būs smagi.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 17?
Ziņa: