Nedienas ar feldšera diplomu

Aizsāka Ancis 

Ancis
Nedienas ar feldšera diplomu
18.03.2017 17:27
Izdomāju, ka varētu doties uz Norvēģiju pastrādāt kā māsa ( ko daru šeit), taču norvēģi mani atšuva - viņiem nepatīk mans 90to gadu feldšera diploms. Un, ja dažus gadus agrāk kolēģe vēl dabūja "helsefagarbeider" autorizāciju ( mūsu izpratnē māsu palīgs), tad tagad likumi esot mainījušies, man parādīja pigu.
Interesējoties vairākās koledžās, man lepni norādīja, ka diploms ir novecojis un jāmācās pa jaunu, pilni 3 gadi. Jokalemene, es to nesaprotu?! Mācījos gandrīz 4 gadus, programma daudz gruntīgāka kā māsām, turklāt uzskatu, ka tolaik vispār mācības bija nopietnākā līmenī nekā tagad. Bet izrādās, ka tas viss ir sū..., anatomija, fizioloģija novecojusi? Injicēšanu metodes citas? Cūcība, manuprāt. Uzskatu, ka vajadzēja ieskaitīt pamatpriekšmetus un ļaut pabeigt pēc individuāla plāna. Bet nu loģiski, koledžas jau grib, lai kāds mācās tos 3 gadus un valsts nav ieinteresēta šī jautājuma risināšanā. Pārkvalificēties pa 2 gadiem ļauj tiem, kas pēc 2005.g. beiguši.
Vot, pasūdzējos. Bet izeju neredzu. Nevaru atļauties savos gados vazāties katru dienu un atsēdēt lekcijās 3 gadus, Tātad ārzemes nespīd, jāturpina te būt par strādājošo nabagu :(
Re: Nedienas ar feldšera diplomu
18.03.2017 19:26
Mums te medicīnas sadaļā ir tēmiņa. Laipni aicināts pulkā.
Re: Nedienas ar feldšera diplomu
18.03.2017 20:55
Tieši šī tēma, ļoti plaši.Vēlu veiksmi.Es jau tagad saku,ka mācīties par ārsta palīgu šodien ir stulbums.
Latvieši tev nepalīdzēs. Izvēlies valsti,kur mācības notiek tev pieejamā valodā. Pabeidz māsas palīga kursus un tad sāc pielāgošanas programmu.Tur protams.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 14?
Ziņa: