Diagnoze :D

Aizsāka kachenite 

Re: Diagnoze :D
14.02.2018 21:05
Var taču tā būt- līdz trolejbusam tiku un trolejbusā pusstundas laikā palika sliktāk? Sapratu, ka varu netikt līdz uzņemšanai. Gūgle maps tikko pateica, ka no trolejbusa pieturas līdz uzņemšanai ir 400m.

Gūgles kartes darbam izmatoju regulāri. Jau sen atpakaļ painteresējos, cik tālu no mājām ir abas lielās Rīgas slimnīcas, ja gadījumā jāsauc ātrie. Tajā vienā es negribu nokļūt- nemājīga ēka, briesmīgas atmiņas par slimiem radiem. Otrā ir ārsts, pie kura jau esmu bijusi, ir sarunāta konsultācija.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.02.2018 21:16 by kachenite.
iii
Re: Diagnoze :D
14.02.2018 21:39
Var var... bet runa sākumā bij par diagnozi un neko tā nesakot var padomāt, protams, par anēmiju.
Re: Diagnoze :D
15.02.2018 01:46
Es jau sākumā pieminēju par pazeminātu hematokrītu. Tu nezināji, kas hematokrīts ir un, izdarot secinājumus, nolēmi šo apzīmējumu neņemt vērā.
iii
Re: Diagnoze :D
15.02.2018 10:31
. Tu nezināji, kas hematokrīts ir un, izdarot secinājumus, nolēmi šo apzīmējumu neņemt vērā./c/

Mama mia:))) Es taču pateicu ka mazasinība bet nu labi...vispār nebij jautājums iekopēt visus iespējamos iemeslus:)) Vajag?
Re: Diagnoze :D
15.02.2018 12:26
Anēmija= mazasinība grieķu valodā :)
Asiņošana nav tas pats, kas anēmija,vai ne?
Ej labāk pie savām sodas vannām peldēties!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 24?
Ziņa: