Kā izdzīvot mēnesī ar 700 euro?

Aizsāka dzivotaajs 

Mums bija vieniem no pirmajiem in Rīga, tolaik vēl tik pat kā neviens ar riteņiem pa pilsētu nebraukāja./c/

Mama mia, Tu tik veca esi???
Domā labāk par saviem gadiem. Man ar maniem viss ir ok!
Ne nu labi, bet kurā gadā tad tavējais ar to riteni sāka braukt?
ieteikumi
Re: Kā izdzīvot mēnesī ar 700 euro?
24.02.2018 18:52
Iepērcies Maximā un Supernetto, tur lētāk nekā Rimi u.c.
Meklē lētāku dzīvokli. Ja labi un cītīgi meklē var atrast arī lētāk par 200 Rīgā.
Dabū draudzeni, kopā lēētāk :)
Paparasi algas pielikumu priekšniekam :D
Vienīgais, ko tev, slimnieciņ, vēlos teikt, ka, ja būtu man kāds palīgs NĪ jautājumos, ne tevi, ne nariku, ne citu perdeli es nekad nepazītu un pilnīgi droši zinu, ka to man nevajadzētu nožēlot.

Saruna izbeigta.
Cik jauki, ar tevi gan saruna nav bijusi.
Autoram- draudzene derētu gan bet vai kopumā tur būs kāda ekonomija- to grūti pateikt.
Ivariņ, slimnieciņ, ko ta uzreiz Autoram neuzrakstīji kaut ko, kā normāli ļaudis?
Nē, nu, protams......, kam es pajautāju......................... sorry
Ivariņ, slimnieciņ, ko ta uzreiz Autoram neuzrakstīji kaut ko, kā normāli ļaudis?/c/
A kā tad ar Tevi?.... normāli ļaudis raksta autoram....
Te ir pļāpātuve. Es piesējos tev, Ivariņ, ka sūdīgs sarunu biedrs tu esi. Ja tāds pats esi savam dēlam, tad sūdīgs dubultā.
Bet jautājums jau nebij par rakstīšanu...
jo tālāk, jo trakāk... Jā, nu nesanāk tev, Ivariņ, but sakarīgam, nesanāk. Nebūsi pietiekami attīrījies :D
... bet par normālumu...
A nu ko ta nu?
... nu jā, tagad sapratu kas ir iii ar saviem "pārliecinošajiem" komentāriem...

Ja pa tēmu, tad vecīt (autor) tu neesi vienīgais, kas ir tik "dziļā vietā" šajā valstī, kur saule neiespīdēs vēl ilgi! Tikai pats esi sava ceļa kalējs! Tev vēl nav par ģimeni (sievu, bērniem, opīšiem) jādomā, lai gan valdības prioritāte esot demogrāfiskā stāvokļa uzlabošana... Brīnos, ka neuzskaiti izdevumus par sporta zāli vai fiziskajām aktivitātēm (pat humpalā botas bez 15 eur nedabūt), snowbords, weikbords, tas pats velo remonts, uzturēšana... galu beigās ar meiteni arī vajag satikties un ne jau uz viņas rēķina, kādu alu vai viskija (balzāma) mēriņu zāļu tiesai ....
ieteikums ir jocīgais: meitenēm jābūt bagātam pielūdzējam, bet puikām, cerot uz bagātu kundzi, kaut kā jāķepurojas, jo uz bagātu kundzi ne vienmēr "stāv" un jastāv pašam uz savām pēdām. Tāpēc es jau kopš 12 gadiem zinu ka tulpju sīpoli padomju laikos dīga rokot divu lāpstu dziļumā, 14 gados, kā dārzā audzētie zaļumi un gardumi, pārdodami tirgū deva ģimenes budžetam pieaugumu, 16 gados, paralēli darbam "stroikā", 6-7 mēnešus audzētas cūciņas atnesa to pašu ko pusgada laikā tajā esi iebarojis, bet sūdus esi mēzis bez maksas... Tāpat iegūstot labu izglītību, bez vajadzīgajiem sakariem struktūrās, bez elementāras pazīšanās, ar godīgu un taisnīgu attieksmi tu esi "lūzers". Visu nosaka nauda vai tās daudzums. Tāpēc arī šim relatīvajam lielumam var pielāgoties... ,piemēram, dzīvot piepilsēta vai laukos, pelnīt 250 izdot par īri un komunalajiem 35 eiro transportam 2 eiro ķēdes eļļai un tuvu 200 paliktu vēdera tiesai.
Tapēc jānolād valdība, kas sarežģītajos IIN aprēķinos, apliek ienākumus kas ir zemāki par 300 eiro Ar likumu būtu jaaizliedz iekasēt nodokļus no ienākumiem, kas ir zem 300 eiro.... labi, tas jau ir cits jautājums un tēma.
Lai visiem labi izdzīvojas!
Vaidava
Re: Kā izdzīvot mēnesī ar 700 euro?
25.02.2018 21:10
Labs, aktuāls jautājums no autora puses, bet viss topiks piebļaustīts ar divu "pacientu" murgiem. Vai tiešām nav kauna?
Vispār man ir gan kauns, jā, ka vispār sāku kko atbildēt ne pa tēmu, žel , nemāku tikt vaļā kaut kā. Atvainojos autoram.
Jā, man arī no tiesas ir žēl, ka nemāku un visticamāk nekad neiemācīšos, da i nav man tāda sportiskā interese, iemācīties sarunāties ar psihiski slimo Ivariņu, kā ar normālo... Grimstu, sarunās ar psihopātu, pati jūtu.
Atvainojos visiem pārējiem!
jautājums Z...kāpēc Jūs visu laiku uzsverat ,ka cilvēciņš slims...vienreiz pateicāt,visi izlasija un saprata...bet priekš kam to uzsvērt katrā otrā teikumā?
Kāds noziegums un kauns- būt slimam!!!
Nav nekāda kauna būt slimam, bet te jau Ivariņš bija tas, kurš sistemātiski bija ņirgājies par tiem, kas bija apmeklējuši psihoterapiju, pie kam, sistemātiski uzsverot tā pasākuma bezjēdzīgumu.
Tak saku, ja man ir pretenzijas, tad tās ir tikai pret šo vienu cilvēku.
Filja bija uzdevis Jums jautājumu.
Varu pateikt, kāpēc vispār šajā tēmā ierakstīju.
Pamanīju, ka Ivariņa attieksmē pret citiem cilvēkiem pa visu šo laiku gandrīz nekas nav mainījies, ka viņš nespēj uzrakstī normālu komentāru, būt adekvāts pret citiem, pilnīgi svešiem cilvēkiem, uz ko arī norādīju.
Ivariņš neinteresējas par citiem, nespēj paust adekvātu attieksmi pret citiem.
Ja cilvēks pa šiem gadiem nav ticis tālāk par fizisko plānu (tā attīrīšanās, ko viņš bieži sludina, skar tikai fizisko, kurā nav nekas par psiholoģisko pusi), ja cilvēks nespēj savienot fizisko ar psiholoģisko higiēnu, palieku pie sava, ka pamatu pamats ir psiholoģiskās puses higiēna.
Tas, katra ziņa, ir mans rūpju lauks, tēlaini izsakoties, bez uzspēles, bez manipulācijām, bez izlikšanās..., un pavisam bez provokācijām.
Laipnībā.
Bet filja jautāja-.kāpēc Jūs visu laiku uzsverat ,ka cilvēciņš slims.
akavi - to patreiz darat Jūs.
Ne te ir Ivariņa, ne te ir aizvakardiena.
Man liekas ka Jūsu izteicieni ir aizvainojoši jebkuram slimajam.
akavi, kādā veidā mana aizvakardienas piekasīšanās konkrēti un tikai Ivaram, varētu skar Jūs un citus?
Ja nu tikai Jūsu neveselīgā iztēle vai iedomas ko tādu var izspēlēt, bet tam nav un nekādi nevar būt nekāda sakara ar mani.
Atvainojos, laika limits izsmelts. Man vēl citas nodarbes.
Tādā veidā ka Jūs slimošanu izmantojat lai mēģinātu pazemot medicīnas forumā.
akvai, un kā es varu kliedēt Jūsu iedomas?
Varbūt ierakstot, ka savā laikā vienam no šī foruma personāžam, ar niku enfuego, biju sarunājusi bezmaksas psihoterapiju pie augsta līmeņa speciālista. Diemžēl, viss pārējais ir ārpus manas ietekmes sfēras.
Biju mēginājusi palīdzēt vienam citam pilnīgi svešam cilvēkam, kam arī bija problēmas ar atkarībam no narkotikām.
Kādā citā forumā, vienai ļoti slimai sievietei uzdāvināju šādas tādas dāvanas.
Citā forumā, labdarības sadaļā, atkal, ļoti labprāt biju nākusi pretī ar to, ko varēju.
Neuzskaitīšu visu. Ikdiena komunicēju ar ļaudīm, kam klājas visādā ziņa grūtāk. Tad nu es nekad neesmu ņirgājusies, bet tieši otrādi - uzklausījusi, nedaudz palīdzējusi arī materiāli, iedrošinājusi, kad runa par bailēm utt.
Arī te ar info neesmu skopojusies.
Ar prieku un patiesu gandarījumu, ja varu būt kā noderīga...
Un tas arī ir iemesls, kāpēc mani nepatīkami pārsteidz Ivariņš... Biju labākās domās par viņu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 16?
Ziņa: