Kā izdzīvot mēnesī ar 700 euro?

Aizsāka dzivotaajs 

Jūs varētu ievērot pieklājības normas šeit . Lai neaizvainotu citus slimos.
Būs labāk, ja es šo vidi pilnībā atstāšu.
Ļoti iespējams, pēc Jūsu sarakstītā, ļoti iespējams.
Lai gan lūgums bija tikai rakstīt pieklājīgi.
akvai, pamēģiniet Jūs tā vienkārši, spotra pēc palīdzēt svešiem cilvēkiem un pēc tam, kad kādu laiku būsiet to darījusi, padalaties ar iespaidiem, kādus būsiet guvusi.
tātad savu saukāšanos publiskā forumā Jūs pamatojat ar to,ka dzīvē esat palīdzējusi citiem cilvēkiem???
17:22 - vai tā to Jūs filja, uztverat? Ja tā, tad kļūdaties. Es teiktu savādāk.
No viena cilveka būtu tā kā daudz par daudz.
Karogs Jūs rokā!
Visu gaišu!
mūkat???
bet jautājums ta palika neatbildēts-kāpēc katrā otraja teikumā Jūs uzsverat ,ka cilvēks ir slims???
Vaidava
Re: Kā izdzīvot mēnesī ar 700 euro?
26.02.2018 20:54
Tāpēc, ka viņa ir jau atpirkusies ar savu "labdarību". Tagad var ar paceltu degunu nolikt citus cilvēkus, parādot savu patieso būtību.
Man patiess prieks, ka Jūs te visi visu labāk ziniet.
Eh, biju domājusi šodien vai citu dienu padalīties ar kādu ļoti jauku dzīves pieredzi, bet nolēmu nestāstīt. Riskanti būtu visu jauko pakļaut Jūsu negācijām (Jūs jau paši izvelkat visu negatīvo). Diez kas nav, pabūt starp Jums.
p.s. realitātē visādas kreisās negāciju projekcijas nav bijušas piedzīvotas. Tad jau laikam dzīvē daudz ko pareizi būšu bijusi darījusi...

Nu neko, slimojiet uz veselībām! Kas Jums to var liegt... ;)
J.Morics
Re: Kā izdzīvot mēnesī ar 700 euro?
26.02.2018 21:30
Tā runāt neklājas kristīgai māsai.
Jums uzdeva pavisam vienkāršu,tiešu jautājumu...bet Jūs runājat kautko aplinkus....kādu negāciju mēs izvelkam???mēs nesaukājamies,bet prasam kāpēc Jūs to darat...tad kurš te īsti ko projicē???
Šodien, cik zinu, ir šodiena. Tas viens. Otrs. Ivars šo jautājumu man nav uzdevis. Laikam saprot, ko ēdis.
Secinājumi, nu tie lai paliek ar Jums... pēc katra samaitātības pakāpes...
Šo jautājumu jums uzdeva filja, Jūsu pieminētais Ivars, spriežot pēc rakstītā, ar Jums nevēlas runāt, ja es pareizi sapratu. Un runa iet par Jums nevis kādu citu.
Nu tad filja un pārējie lai ņem piemēru no Ivara un tu, akvai, tāpat...
Ne es te kādu esmu traucēju, tad nu - netarucējiet mani! Saprotami jeb vēlreiz atkārtot elementāro?
Labs jautājums, vajag atbildēt.
es neko nesecinu,netiesāju un ar samaitātību vispār nekāda sakara...vienkārši konstatēju faktu,ka Jūs saukājaties un pajautāju kapēc tā.šis ir publisks forums,kuru lasa arī citi cilvēki,bet rodas iespaids,ka Jūs ienkākat te izgāst savu miskasti,respektīvi,pasaukāties...
Tātad, lai būtu skaidrība.
Jau sen, citā forumā, biju pamanījusi, ka Ivars gūst tādu neveselīgu gandarījumu par ļaudīm, kam dzīvē grūtāk klājas. Tāds gandrīz vai gluži sadistisks prieciņš bija vērojams no Ivara attieksmē. Var jau būt, ka man tikai izlikās..., lai gan arī šīs tēmas sākumā Ivars parādīja savu nicinošo attieksmi un šī reize bija tā reize, kad nolēmu, ka jāpasaka, ka tas nav nobrieduša vīrieša cienīgi, vismaz es tā uzskatu.
z. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ivariņ, un ko tad tu pats būtu savā dzīvē
> tādu sasniedzis? Vispirms vecākiem uz kakla
> biji, pēc tam sievas aizgādībā. Izcili.
>
> p.s. riebj cilvēki, kas runā par to, ko paši
> nekad nav darījuši.

Jūs runājat par šo ierakstu vai citu?
Par šo te:
(es iekomentēju tikai pēc tam)

iii
Re: Kā izdzīvot mēnesī ar 700 euro?
24.02.2018 15:14
Lai gan- tur nav benzīna izmaksas, ar tramvaju braukt nav kruta:)

_______________

Un tagad otrs.

Kurš man te kopmensēs laiku, kas šodien aizvadīts pie datora, tas arī lai uzdod jautājumus!!!!!
Tur laikam bija vērtējums ka ir vai nav izdzīvošana tas kā autors dzīvo bet jautājums bija par Jūsu saukāšanos.
Par tēmu- nu priekš Latvijas tā vēl nav izdzīvošana.
Jebkurā gadījumā, cilvēkam, kas gados ir krietni vecāks par tēmas autoru, neklājas tā pret gados jaunākiem.

Tēmas autors, manā skatījumā, normāls cilvēks, maksā studiju kredītu, iespēju robežās palīdz mātei, ir praktisks un pilnīgi normāls cilvēks.
Ko tieši neklājas? Novērtēt ka tā nav izdzīvošana bet vēlme dzīvot kruta ja nedzīvo ar kādu kopā lai lētāk?
Neklājas vīrietim gados izturēties nicinoši, kas nozīmē, izturēties ar necieņu pret gados jaunāku, kas dzīvo patstāvīgi, vienatnē cīnās par dzīvi un tās kvalitāti un iemanās arī studēt.

akvai - ej gulēt vienreiz un ķļauj man strādāt. Tagad līdz 3 naktī tavu trulo jautājumu dēļ man jāstrādā.
Man liekas ka nicinoši izturieties tikai Jūs un nevis pret vienu bet pret visiem . Un ļoti prasti.
Kā maksā, tā strādāju.
tātad atbilde ir tāda- tiesības saukāties Jums dod tas,ka cilvēks pret kādu ir bijis nicinošs???
Jauks laiciņš ārā. Saulīte spīd un jaušams pavasara tuvums.
Ir brīnišķīga noskaņa, dzīve rit, viss notiek...
Arī Jums, lai jauks noskaņojums, interesantas, patīkamas sarunas, veselīga, draudzīga, izpalīdzīga attieksme vienam pret otru un daudz dažādi interesanti un jauki dzīves notikumi, pilni jauniem, interesantiem iespaidiem, jaukām, labām domām, apcerēm, nesasteigtiem secinājumiem, vērtīgam, gudrām atziņām un jauniem vērojumiem.
Uz veselību!
paldies,paldies!!!jauks novēlējums.Jums tieši to pašu!
bet tomēr...
vēl aizvien neesam saņēmuši atbildi-kapēc Jūs katrā otrā teikumā uzsverat,ka cilvēks slims???? kas tas ir? vēlme kādu pazemot? uzsvērt savu pārākumu,varenību vai kas???
Teiksim tā, nezināju, ka Ivariņam ir bijis tik ļoti slikti. Nu neko, malacis, ja spējīgs iziet no tā visa, kam nācies pārdzīvot.
Nebiju padomājusi, kas ar viņu (es tak nevaru par par visiem vienlaicīgi domāt). Likās, viņš par daudz un nevietā cinisks...
Paliksim pie tā, ka kļūdījos es.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 14?
Ziņa: