Kapēc cilvēki neveido kontaktu?

Aizsāka Enrica 

Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
08.04.2018 21:10
Jautājums kā iepazīties ar kaimiņu pie kura nevar tikt klāt jo ir nikns suns? Ierakstiet variācijas :)
Veco zāli vajag padedzināt, būs ne tikai suns nikns..
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
09.04.2018 10:39
Nu suņi ir ļoti gudri , it sevišķi ja labs kinologs .Man ir pieredze novērojumos.
Svarīgi ir arī kādā valodā suns tiek dresēts :)
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
09.04.2018 18:51
Filja taču grib iepazīties ar suņa saimnieku, nevis ar suni. :)
Sēta apkārt augsta? Pār sētu pasveicināt nevari? Kāpēc gribi iepazīties ar kaimiņu?
Ja tas ir privātmāju rajons, novaktē laiku, kad kaimiņš kaut kur dodas/ nāk mājās. Ap to laiku dodies grābt lapas, pļaut zāli vai pieskatīt bērnus pagalmā. Kad radzi kaimiņu, pasveicini, var pajautāt, kā viņam izdodas tik labi izaudzēt puķes, savākt mauriņu, utt.? Izsaki komplimentu par viņa suni, bērniem, puķēm, utt. Ja kaimiņš nebūs galīgs īgņa, gan jau aprunāsieties un iepazīsieties.
kāpēc Kachenite te pin Filju iekša???mmm???nekur neesmu minējis ,ka gribētu iepazīties ar suņa saimnieku!
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
09.04.2018 21:54
Suņus jāiedraudzē lai žogu negrauž,
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
10.04.2018 12:28
filja, neuztraucies, kachenite ir ļoti racionāli domājoša un pieiet lietām loģiski. Varbūt Tev nākotnē var ievajadzēties. Maz kas var gadīties... :D
Runcen,ievajadzēties kooo??? ar kaimiņieni iepazīties?tad man jautājums būtu savādāks-kā klusi un nevienam nemanot tikt vaļā no nikna suņa(lasīt konkurenta)...nu kautkā nopietnāk,bez uķi puķi!!!

bet kachenītei paldies,patīkami,ka kāds domā par manām attiecībām!
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
10.04.2018 16:19
Nu, lūk...
Vai tad kaimiņš no mājas nekad ārā neiznāk? Ja zini vārdu, aizraksti viņam facebook vai draugos vai satiec turpat uz ielas, kad viņš iziet ārā. Vari arī kļūt par filmu zvaigzni. Viņš tevi redzēs pa tv vai kino, uzzinās, ka dzīvo blakus un noteikti pats uzaicinās uz satikšanos :D
Enrice
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
07.06.2018 21:20
Baigi viņam vajag, kautrīgs.Nenāk ne prātā koķetēt ar precētu.Pasākums izgāzās
Nu, kurš tad te ir resns un pavēlies?
APvēlies
Enrice
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
07.06.2018 21:26
Nu tak vienīgais dzīves bauda vēl palicis, paēst , tos refleksus var arī apturēt es ceru
Enrice
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
07.06.2018 21:28
z. es no tevīm baidos :))
Par ko runā, Enrica, par sevi vai par "saulstariņu"?
Ja par "saulstariņu" - saku, aizmirsti. Cilvēku psihe ir ļoti sarežģīta. Lielākā daļa ikdienas darbību notiek autopilotā, ja tā var izteikties.
Otru NEIZMAINĪSI. Pat necenties, ja negribi vēlreiz izbaudīt aplauzienu.
ei, nu, Enrica. Atradi, no kā baidīties. Sasmējos.
Bet, labi, labi, prieks par atklātību. Saki, kas ir Tavu baiļu iemesls. Tiksim ar to galā.
Ja ir zināms, ka vairs nekā jauna un patīkama nebūs, tad ir jāizrakstās no dzīves.
Japānā, piemēram, tādus sūta uz mežu.
Cilvēki runā.
Cilvēki vienmēr kaut ko runā.
om
Enricė
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
09.06.2018 20:27
Dzīvojam taču LV. Pierīties, vienīgais par ko es domāju.Zobārsts laikam sapņo par mani :))))))) Grūti būt analfabētei kad apkārt tik gudri cilvēki. z.tev patīk shopot?
Enrice, tas ir tieši tas kas man visvairāk patīk! Jaaaaaā!
Kurš pokemons tik smieklīgi atbild? :)
Ciest nevaru šopingot.
Enrice
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
09.06.2018 22:15
Iešu pie zīlnieces, lai noņem rīšanas lāstu , sakarināšu okultiskos priekšmetus. Kā man ēst gribās :)))))) Kaut vai aiznaglot ledusskapi
Nesaprotu
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
20.07.2018 11:35
tur apakšā ir normāls(nevajag ļaut lai tic baumas un klačas) izskaidrojums. tikai kāds sakars ar ēšanu? vai nu arī nav lemts.
Enrice
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
21.07.2018 00:48
Vēl viens gudrais atradies.ko tu izvēlētos:daudz ēst, sportot vai dzert ?
Apjucis
Re: Kapēc cilvēki neveido kontaktu?
28.01.2019 16:37
Jo nesaprot ko nozime (veidot kontaktu) un kada veida bet nav veselibas problemu butisku ko nevar sakartot..
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 25?
Ziņa: