gejiem labvēlīgākā valsts

Aizsāka janeks89 

Tāpēc jau izdari, ka darbi jums sadalīti.

Tāpēc vien tu neko nevari ieteikt citiem, kam cita situācija un atpakaļ nepagriezt. Pacenties nemanipulēt. Vairak no tevis neko nevar gribēt.
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
14.05.2018 21:27
Labiem draugiem, patīkamiem cilvēkiem arī daudz ko izdaru:) Nu un es kādiem kko arī iesaku, kas to atzīst.
Un ir arī iemesls kapēc pašai viss jādara- tas ir Tavs naids. (c)

Nevajag, ja, man šito šūt klāt.

Ne man naida, ne patoloģiskās laimes. Izsīkums.

Zini, iii, tiešam, nesarunāsimies. Tu neesi tas cilveks, kas citam var dot gaismas staru.
Tici man, zinu, ko runāju. Esmu pļāpājusi ar citiem vīriešiem, tur pilnīgi cita attieksme.

Vakar pat viens patīkams cilveks ienāca. Atlika viņam pateikt trīs teikumus un pozitīvais momentā sajutu pozitīvo lādiņu.
Ai, tur printeri vajadzēja nopārdot, kuru nelietoju.

Tāpat, ar meistariem dažādiem esmu sarunājusies. Var cilvēku sajust enerģētiskalīmenī.

Tavā, iii, smaida simbolā ir 100% liekulība.
Cilvēki tak zemapziņas līmenī jūt, kur ir pozītīvs un kur viņa nav.
Un nav jau ari jābūt visur pozitīvam, taču tāpēc otrs nav jāaiskar, bet, ja gadījies tā, ka negatīvas emocijas ņēmušas virsroku - ir jāatvainojas.

Tu, iii, protams, vari audzēt savu ego cik gribi. Tikai pats cietīsi, bet naidu pierakstīsi tam otram, t.i., tā ir tīrā PROJEKCIJA
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
14.05.2018 21:45
Es jau delfos kādreiz teicu ka esi absolūti tipiska upure.
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
14.05.2018 21:46
Bet upuriem viss ir slikti- cilvēki, apstākļi, viss.
iii - atkal, greizs koments.

Vīriešu cilvēkiem, ir citādāk. Viņiem ir paziņu loks ir vīrieši.
Mans paziņu loks ir sievietes, kuras remontdarbos nevar izpalīdzēt.

Te vēl ir tāda situācija bija. Gadījās, ka pat noželoju, ka kādai paziņai, kuras vīram ir mašīna, biju paprasījusi izpalīdzēt ar transportu. Nožēloju tāpēc, ka taksis man būtu izmaksājis 3x lētāk.

Sevša Tev, iii, ir šita situācija. Un tāpēc vien, netēlo "zinīti". Tev, iii, es neko neprasu.
Pļāputaša esi un nekas vairāk (uz to nav jāapvainojas).

Tak tā ir - atliek tik ko ierakstīt, ka iii savu "gudrību" mēģinās nodemonstrēt, neuzdodot nevienu jautājumu.
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
14.05.2018 21:49
Nav greizs, bet nepatīkams ja to negrib atzīt un labot.
Vēlreiz saku - koments galīgi greizs.

Bija delfos Esiks, vot ar to keksu par jebko varēja parunāt. Čujs viņam bija, spēja paust uzmundrinājumu, ļoti pozitīvs sarunbiedrs bija.
Senīla Rozālija patika. Tā mani parasti piebremzēja, par ko viņai paldies, kuru viņa nekad nesaņems, bet kosmoss jau zin, kam kas pienākās.
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
14.05.2018 22:14
Gadījās, ka pat noželoju, ka kādai paziņai, kuras vīram ir mašīna, biju paprasījusi izpalīdzēt ar transportu. Nožēloju tāpēc, ka taksis man būtu izmaksājis 3x lētāk./c/

Cik šausmīgi cilvēki un apstākļi.
Cik šausmīgi cilvēki un apstākļi. (c) <--- Tu Tu, iii, pateici, ne es, bet, Tev taisība, šitos esmu atsijājusi nost, kā lūzerus.

Nevajag, iii, ar "secinājumiem" no nekurienes mētāties.

Pilnīgi nekā Tu nezini ne par mani, ne ko domāju, ne kā cilvekus uztveru. Sēdi Tu gadiem ilgi savā aizžogā (sētā) no kurienes, šķiet, degunu laukā pat pabāzis neesi... un klabini uz labu laimi...
Nē, nu kalbināt jau tu drīksti do poterī puļsa, tikai jēgas no tā nevienam nekādas nebūs, jo... nu nav Tevī, iii, tās īpašības, kas sakarīgiem ļaudīm, proti, sapēja uztvert un saprast citus, spēja būt līdzcietīgam (kur skaidri un bez podskazkas lasāms, ka sievietei palika grūti)...
Siltumnīcas stādiņš esi, iii. Ko no tāda var gribēt?
Da neko. paliec par to, kas esi, siltumnīcas stādiņ... ;)
Zive, Tev vajag vienkārši vīrieti atrast, lai nav jābur drāma ar foruma īpatņiem.
Runcene, aļo!
Paskaties, kas ar manu niku raksta šiten te ---> 14.05.2018 23:39 (dodu atļauju represēt)... ;)
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
15.05.2018 13:23
Izskatās, ka Tu pati... puišiem ar klonēšanas spējām būs palicis galaicīgi. :)

Saturs arī tāds, it kā z. būtu rakstījusi.

Bet lūgums tā vairāk nedarīt.

Z. tomēr pilna sirds.

"Nav viegl' latvieš' sievietei būt..."
Ops, nesapratu, kas te noticis? Mans teksts un ".." koments izdzēsts, bet klona tekts 23:39 atstāts.
Runcene, reizēm pavaktē gan, lai niks netiek klonēts, bet, ja nevarēsi to izdarīt, tad lūgšu izdzēst pilnīgi visu, kas no manas puses rakstīts vismaz vienas tēmas ietvarā.

ok, atkārtošu vakar uzrakstīto.
Biju, biju es satikusi vienu foršu vīrieti, kurš burtiski bija uzradies, kā uz pasūtījumu. Tiešām, nesaprotu, kāpēc tolaik nenoreaģēju...
Vīrietis bija būvdarbu vadītājs, bija fantastiski formantisks randiņš (ļoti agrā pavasarī vīrietis bez iebildumiem uzkāpa kokā, lai man nogrieztu bērza zariņus plaucēšanai, jo es biju izteikusi vēlmi izplaucēt bērza zariņus), vīrietis uzreiz runāja par attiecībām, pastāstīja īsumā par sevi, parādīja, kur dzīvo. Baltas, skaistas puķes uz randiņu bija nopircis, kas simbolizēja tīrus nolūkus, nodomi viņam bija par patstāvīgu attiecību veidošanu. Ārēji ļoti pievilcīgs no izskata... teikšu tā, kaut ko vēl labāku vēlēties vispār būtu grūti iedomāties. Tiešām, pat fantāzijai, atceroties to vīrieti, nekas labāks neienāk prātā. Un kāpēc es tādu, gandrīz kā likteņa dāvanu, biju palaidusi garām, tiesām, nesaprotu...
Viņu it nemaz neuztrauca tas, ka man nav remonta.
Tu padomā, pa šito laiku, ko tik nebūtu bijis iespējams piedzīvot - visādus kopīgus izbraucienus ārpus LV, pastaigas, pabūšanu pie dabas, koncertos, nevis šito mūrēšanos ar remontiem vienatnē. Bāc, bāc, bāc...

Būs vien jāparunājas ar Dieviņu, ko es tā... jā, nu nemācēju būt tālredzīga..., izrādās.
Un jā, tā it tā īstā atbilde. Vias atbildes, principā, katrs cilvēks var atrast pats sevī.

Redz, Runcene, slikti, ja komentē visādi iii.
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
15.05.2018 18:52
Redz, Runcene, slikti, ja komentē visādi iii./c/ Es jau teicu par upura domāšanu- atkal kāds vainīgs, cilvēks vai apstāklis, a ko lai dara ja negribi to atzīt, varbūt vēl gadus piecus jābrauc pa dzīvi uz leju.. un šajā tekstā nav nekāda vēlējuma lai tas tā būtu, drīzāk otrādi.
Ivariņ, slimnieciņ, kurā burta saskatīji, ka man kaut kas būtu gājis uz leju?
Es jau neesmu tāda jēla ola, kā Tu, jēlais, derdzīgais siltumnīcas stādiņ.
Kamēr Tev sieva cep pankūkas, izdari ko noderīgu citiem. Netērē man manu laiku un enerģiju. Man slodze jau tā pārāk liela.
Vismaz tik daudz būtu izlobījis, bet nē - siltumnīcas stādiņam paurītis nevelk... ;)
mad uzjautrinās
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
19.05.2018 09:19
...interesanti...pat ļoti...z. atlaiž ne pa jokam...no malas lasās, ka cilvēks pārrijies vitamīnu...nomierinies, kunkulīt, vai arī sameklē kādu, kurš kārtīgi iztīra cukas un viss būs štokos...Iesaku Ignācija Lojolas "Garīgie vingrinājumi" ...

...maza perša:
...meita lec uz ecešiem, jo nav dabūjs' mēnešiem...

..neka personīga...skatiens no malas...:)...

...bet ja par tēmu...no sakuma bija sodomīti...next step - pederasti...tagad - geji...nja...KURŠ TEVI TE DISKRIMINĒ, ĀZI...bērnus savajadzējies...murgaina padarīšana...slinkums meklēt sīko pasaules uzskatus, kuri auguši viendzimuma laulībās...nezi, kurš šo te visu diriģē, lai pasauli salaistu grīstē...
mad, čabulīt, pats nomierinies
tukši dirst nav malku cirst, jebkura gadījumā
Manuprāt, mēs vismaz esam vienojušies, ka tiešām nekomunicēsim un tas arī priecē.

Da nafig visādi īpatņi, kas citus uztver caur žopu, latviski izsakoties... ;)
mad ieiteresēts
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
19.05.2018 18:40
,,,eku vēl viens kustonis, kurš muti brūķē...es i vienmēr mierīgs kā traktors...bet pakasīties - svēta lieta, saldumiņ...bet neizsakies tak tik nesmuki - nobiedēsi cuku tīrītājus...:)...
Nav man pēdējo 3 gadu laikā bijuši sakarīgi sarunu biedri. Agrāk tā nebija bijis.
Tu arī, mad, melkimi šogami, kamēr es laba, ja...? Paldies apr sapratni!
nu nez
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
19.05.2018 19:28
A ko Tev tik sūdīgi?
Acīm redzot, kādu laiku ta jābūt.
nu nez
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
19.05.2018 20:14
Pati vainīga.
mad ieiteresēts
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
19.05.2018 20:18
z. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nav man pēdējo 3 gadu laikā bijuši sakarīgi
> sarunu biedri. Agrāk tā nebija bijis.
> Tu arī, mad, melkimi šogami, kamēr es laba,
> ja...? Paldies apr sapratni!

...ja šādi muti brūķē, tad sarunu biedram tiek norauts piens,,,a kas ir melkimi šogami???...esi tik laipna, atšifrē...jaukumiņ...:)...būsi laba, varēsim itin labi un sakarīgi pačalot...es kā Taumasts, vārdu ķešā nemeklēju...:)...
Domā, ka es kādu vainoju? Ne es citus vainoju, un pavisam nē - sevi.
Morāli uz laiku apklusināju.
Tik sirdsapziņa kaut ko grib pateikt. Tikai nevaru sadzirdēt, ko tieši viņa man grib pateikt.
sīkiem solīšiem tulkojas tas "melkimi šogami".

Pačalosim, saki? Moša Tu, mad, piespēlēsi būt par manu klusējošo sirdsapziņu? :D
mad smīkņādams
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
19.05.2018 20:21
...kas tā tāda - sirdapziņa?...
mad ieiteresēts
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
19.05.2018 20:24
...z., Tu mamutus arī esi redzējusi, ka personas vietniekvārdus pareizi raksti...tad jau mums sapas...:)...
man, es domāju, kas ir sirdsapziņa.
Kādreiz man viņa bija, to gan atceros. Un jutos arī taja laikā labāk. Kur palikusi sirdapziņa? Ak, jā, vispirms jānoskaidro, kas viņa tāda.
Jāsāk ar to, ka vispirms jānoskaidro, kurš lielāks blēdis. Tā būs vienkāršāk, vai ne, mad?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 8?
Ziņa: