gejiem labvēlīgākā valsts

Aizsāka janeks89 

Re: gejiem labvēlīgākā valsts
19.05.2018 20:47
...ielīdu ar savi niku...
...par blēdību...katram normālam kustonim ir jāpiemīt daļai blēdības...iņ-jaņ likums...kurs lielāks?...liekas , ka esam līdzsvarā...vismaz šajā jomā..
...par sirdsapziņu...jālieto dozēti, kā biszāles...ja Tu kādam zilītim uz ielas iedosi aliņam salapīties, būsi veikusi labu darbu jeb iegrūdusi grūtdieni alkohola zaņķī?...tīri retorisks uzvaicājiens...:)...
Tu ielogojies papļāpāšanai, bet, atvainojos, man jāiziet laukā... kamēr veikals (pārtikas) vaļā...
janeks89
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
21.05.2018 21:04
mad uzjautrinās Rakstīja:

> ...bet ja par tēmu...no sakuma bija
> sodomīti...next step - pederasti...tagad -
> geji...nja...KURŠ TEVI TE DISKRIMINĒ,
> ĀZI...bērnus savajadzējies...murgaina



Vecā un vairs nespējīgā sardele, ja tavas labās dienas ir pagātnē, tad neizgāz žulti uz, no hetero veča skatu punkta raugoties - mikstā vīrieša, kuram vēl ir libido un ir vēl vēlme. Tas vienkārši tevi dubultā padara par neveiksminieku. Komiska tā augstprātība tik noželojamai radībai. brrr
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
23.05.2018 08:09
janeks89 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mad uzjautrinās Rakstīja:
>
> > ...bet ja par tēmu...no sakuma bija
> > sodomīti...next step - pederasti...tagad -
> > geji...nja...KURŠ TEVI TE DISKRIMINĒ,
> > ĀZI...bērnus savajadzējies...murgaina
>
>
>
> Vecā un vairs nespējīgā sardele, ja tavas
> labās dienas ir pagātnē, tad neizgāz žulti
> uz, no hetero veča skatu punkta raugoties -
> mikstā vīrieša, kuram vēl ir libido un ir vēl
> vēlme. Tas vienkārši tevi dubultā padara par
> neveiksminieku. Komiska tā augstprātība tik
> noželojamai radībai. brrr

...uzskaiti man konkrētus faktus, kur Tevi diskriminē Latvijas sabiedrība...koTev sabiedrība neļauj darīt?...vienīgis - mākslīgi uzspiest savu orientāciju citiem...Tevi aizvainoja miniekskurss vēsturē, ka tā sašūmējies?...nabadziņš, smalkā dvēsle...:).....
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
26.05.2018 20:02
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Rudzītim ir 30 gadu prakse ar dēliem, kas
> auguši bez tēviem vai ar ļoti vāju tēvu. To
> nevar nosaukt par nepamatotību, tas ir pārāk
> ilgs laiks. Zinu arī citus no viņa komandas, kas
> savulaik strādāja Straupē.
______________________________________________________________________
Man ir 36 gadu pieredze darbā ar jauniem karavīriem un 16 gadu pieredze bērnu namā.
Vecmātes ir jaunu puišu lāsts. Satiku tikai vienu normālu karavīru,kuru bija uzaudzinājusi vecmāte.
Pārējie bija mīkstčauļi un faktiski nederīgi dienestam.To pašu varētu teikt par vientuļajām mātēm, laikam.
Vīrietim ģimenē ir jābūt! Par to nav nekādu šaubuPašam ir 2 bērni un 2 mazbērni. Kad mamma netika ar puiku galā, tad bija "jāpieslēdzas "man.
Nelaime,tā, ka viņa visu gribēja turēt savās rokās.Bet mani turēja ,kā uzrīdāmo suni.Tas ir ļoti nepareizi.
Nestrīdēsos ar Jums. Laikam tas ir ļoti individuāli. Laikam es zināju, kas darāms.
Pati dievinu austrumu cīņas, konkrēti, karate. Tur puika bija trennējies, nu saprotiet, ne jau lai pa purnu tēvam sadotu. Karate - tā vesela dzīves filozofija, dzīves māksla, ja gribiet.
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.05.2018 09:30
Nav individuāli bet - tā tas ir ka jābūt abiem vecākiem.
Ir individuāli.
Ivariņ, es tak tevi neapdraudu un dēlu Tev nost neņemu.
Mans uzskats, ka sieviete var izaudzināt labu dēlu pamatots daudz un dažādu izcilu cilvēku dzīvēs, no kurām viens (un, ne vienīgais) ir... da kaut vai franču psihoterapeits dr Etienne Jalenques, kurš savā grāmatā "Laimes terapijas", pirmajā nodaļā visai atklāti (kas priecē!) apraksta pats savu sākotnējo dzīves pieredzi, proti, dzīves pirmos iespaidus, vecāku šķiršanos, viņam bērnam esot...


Te fragments:

a, vispār, paši lasiet grāmatas...

p.s. vecaki vienmēr paliek vismaz divi, bet kopdzīve nav spiesta lieta, it īpaši, ja vecāku starpā nav labas attiecības... Bērni to JŪT jebkurā gadījumā!!!
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.05.2018 09:49
Es jau nesaku ka dēls nav labs cilvēks bet ka abi vecāki ir vajadzīgi, citādi vairumā gadījumu rodas problēmas, ne visos gadījumos un laikam ne vienmēr.
vecaki vienmēr paliek vismaz divi, bet kopdzīve nav spiesta lieta/c/

Nu šito es nesapratu, vai tad var būt 3 vecāki?
Un kāpēc ne? Ko tad kurusttēvu / krustmātes tiek pie kristībam nozīmēti? Tie ir cilveki, kurus vecāki, humānu, pret bērnu, nodomu vadīti, bērnam dod otru ģimeni, gadījumā, ja nu kas...
Mana gadījumā, ka jau teicu, man bija audžutēvs, bet ne par to runa.

Labi vecāki ir tikai un vienīgi tie vecāki, kuri, pirmkārt, ir paši laimīgi. Vārdi visbiežak nav iedarbīgi audzināšanas jautājumos. Iedarbīgs vienmēr ir piemērs, Labs Piemērs. Jo laimīgāki paši vecāki, jo lielāka varbūtība, ka to spēs nodot arī bērnam un tam nav it nekāda sakara ar kopādzīvošanu!!! hehe
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.05.2018 10:02
Šķiršanās vienmēr ir trauma bērnam un abi vecāki ir vajadzīgi tieši klātienē. Tā nemēdz būt ka laimīgi vecāki šķirās.
Širšānās ir trauma bērnam tikai viena gadījumā - gadījumā, ja tā ir trauma, pašiem vecākiem.
Bet, ja ir divi laimīgās, bet citās attiecībās esoši vecāki, bērnam īpašu grūtību nevar būt, tieši otrādi - tikai ieguvumi
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.05.2018 10:42
Bērnam tā ir trauma vienmēr jo nozīmē to ka abi vecāki turpmāk nav blakus, parasti jau jaunās attiecības veido nedzīvojot turpat- vecajā vietā. Vismaz es neesmu manījis ka tā darītu kāds.
Ar bērnu, kur vecāki nedzīvo kopā, ir jārunā, jānodarbojas, jāspēlējas, caur spēlēm, caur zīmējumiem bērns ļoti daudz ko pasaka. Savrīgi lai tas vecaks, kurš adekvāts, velta tam visam un bērnam uzmanību.
Trauma būtu, ja dzīvotu kopā vecāki, kas nesaprotas, jo. redziet, sabiedrībā to pieprasa, bet pieprasa tāpēc, ka paši ne uz ko citu nav bijuši spējīgi un/vai neko citu nav mācējuši!!! Dzīvo visrpusējos stereotipos, ka tik būtu fasāde, štrunts par saturu.
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.05.2018 11:07
Bet viens no vecākiem vienalga ir sastopams retāk, tas arī ietekmē negatīvi.
Nepārtrauktas laimes nekad nebūs. Pieradīsi!!! :D
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.05.2018 11:15
To arī nemaz nevajag, bērnam svarīgi ir agrākās bērnības gadi, vispār jau vēlāk arī..bet ne jau mūžīgi.
Tas, kas bērnam ir svarīgi, par to lai runā bērns pats, ja vien, Ivariņ, vēl aizvien neesi bērna prātā pats.
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.05.2018 11:23
Svarīgais te jau ir ticis pieminēts- tie ir abi vecāki ģimenē.
Ej pie savas sievas, Ivariņ, parunāties.
mad smīkņādams
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.05.2018 13:18
janeks89 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki!
>
> Par cik jau labu laiku apsveru iespēju doties
> dzīvot uz citu valsti savas homoseksualitātes
> dēļ (un nevis ekonomisko iemeslu), tad vēlētos
> uzzināt citu forumiešu domas - kura tad ir tā
> labākā vieta tādiem cilvēkiem kā es.
> Kādu laiku atpakaļ sliecos par Amsterdamu (tā
> jau laikam tāda klasika gejiem), taču gribētos
> angliski runājošu valsti un pilnai laimei
> siltāku klimatu. Bez šīs pieminētās valsts,
> kuras vēl ir, tā teikt, draudzīgākas?
> Nav arī saprotams, varbūt grūti noticēt, ka
> kaut kur ir iespēja precēties un dzīvot
> pilnvērtīgu dzīvi. Jo varbūt tā ir ilūzija?
>
> Es maksāju nodokļus valstij, kura mani negrib un
> neatbalsta manas intereses. Man ir ļauts
> audzināt bērnus tikai tad, ja būšu kopā ar
> sievieti. Un... es jūtu, ka ja palieku Latvijā,
> tad vējā aizpūsta jaunība garantēta. Neredzu
> jēgu šeit attīstīt savu biznesu. Taču es to
> visu iespējams varētu darīt citā valstī,
> tikai kurā?

...izlasījāt?...šis ir temats...tātad - kurš būs mamma, kurš tēvs
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 4?
Ziņa: