to Ivar

Aizsāka z. 

z.
to Ivar
30.04.2018 21:26
Ko nozīmē Tavi vakardienas izgājieni? Kāpēc Tu zem cita nika ar provokācijām nodarbojies?
Kas ir, psihozītes liek sevi manīt? Kas tie par gājieniem un kāda sakarā, nepaskaidrosi?!
Kas ta par tādu attīrīšanos, ja apzināti un bez jēgas kaitē citam cilvēkam???
z.
Re: to Ivar
30.04.2018 22:13
Tava attīrīšanās, Ivar, kas skar tikai fizisko, neko daudz dot nevar, vismaz ne ilgterminā, jo tu neievēro toleranci attieksmē pret citiem šī foruma lietotājiem.
Un es zinu, ka šājā sakrā nekļūdos!!! Jebkurš cilvēks, pirmkārt, ir psiholoģiska būtne, kur bioķīmiskie procesi veidojas arī no attieksmes.
Provokātori nekādi nevar veicināt pozitīvo. Tieši otrādi. Provokātori paši vērtējami kā parazīti!!!
z.
Re: to Ivar
30.04.2018 22:44
Uz tavas, Ivar, sirdsapziņas paliks vakardienas provokācijas, līdz mūža galam vai kamēr nepaskaidrosi vai neatvainosies.
No sevis, Ivar, nekur neaizmuksi!
z.
Re: to Ivar
01.05.2018 01:27
Runcene, un kā tad rīkoties tiem cilvēkiem, kam nav tehnisku iespēju nobloķēt psihopātus?
Atliek domāt, ka forumos tieši psihopātu dēļ bīstami rakstīt - var tikai sasmelties negatīvo, kas, kā saprotu, psihopātiem ir tieši tas, kas viņiem vajadzīgs.
Nu, neko darīt... Psihopātiem iekšas lielākas.
sercha
Re: to Ivar
01.05.2018 09:38
Cik forši, ka forumā ir gan histēriķe, gan reziduāls šizofrēniķis. Jautri, jo visi savējie :)
šizo
Re: to Ivar
01.05.2018 09:49
serča, cik jauki ka pieteicies, savējiem jāturas kopā!
z.
Re: to Ivar
01.05.2018 17:47
Runcene, tavuprāt, normāli..............?
Principā, biju liku cerību uz Runceni, ka viņa ne tikai skatīsies, lai pati netiktu pakļauta provokācijām, bet, darīs arī moderatora darbu.

nu neko.

Apzināti netaisos uzturēties vidē, kura var sabojāt noskaņojumu.

LV forumi rulzz.
z.
Re: to Ivar
01.05.2018 18:16
No savas puses ierakstīšu domu, ko nepabeidzu.
Tu, tiešām, Ivar, ar savu 40 gadu ilgo tablešu dzeršanas stāžu vari iedvesmot visus tablešu rijējus un narkomānus, ka... pieliekot nevājas pūles, bet galvenais, pacietību, ar gadiem var izdoties nokāpt no jebkādas ķīmijas.

Par garīgo veselību avoti izsakās daudzskanīgā klusumā... ;)

Vairs nav šaubu par virtuālo forumu nelietderību, lai neteiktu, apzinātu kaitniecību... bet tas nu tā... lai paliek...
Trakajiem tak arī vajag savus prieciņus...
..
Re: to Ivar
01.05.2018 19:50
z. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Par garīgo veselību avoti izsakās
> daudzskanīgā klusumā... ;)


Kā var izteikties klusumā(pie tam "daudzskanīgā")? :D
iii
Re: to Ivar
01.05.2018 20:26
Es gan domāju ka forumiem ir zināma nozīme jo nupat noskaidrojām kaut ko par Frensinas Šapiro vēža ārstēšānu- to ka tā nav notikusi ar EMDR metodi bet ar ķīmijterapiju un man liekas ka tas ir visai būtiski ņemot vērā to ka slimība ir nāvējoša. Sīkums bet tomēr.....
iii
Re: to Ivar
01.05.2018 20:38
Un kāda garīgā veselība ir cilvēkiem kas veselības forumā melo par to kā kāda psihoterapeite ir izāŗstējusi vēzi? Tas ir nēētiski un noziedzīgi manuprāt.
..
Re: to Ivar
01.05.2018 20:50
Tieši tikpat neētiski, cik tavi ieteikumi dzert sodu.
z.
Re: to Ivar
01.05.2018 20:54
Ivariņ, elop dziļi, bet, ja nepalīdz, uztaisi pietupienus, varbūt lekmīti atlaidīs...

Es tev, Ivar, biju pilnīgi neitrāla. Ko tu man uzbāzies? Uzmanības pietrūkst vai kas par lietu?
Ak, pareizi, raksturiņš Ivaram tak nav mainīts... Ivaram, ka tik kaut kur pakasīties....
iii
Re: to Ivar
01.05.2018 21:29
.. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tieši tikpat neētiski, cik tavi ieteikumi dzert
> sodu.


Nē, mani ieteikumi ir privāti kamēr apgalvojumi par EMDR metodes efektivitāti pretendē uz oficiāli atzītas informācijas kvalitāti un tā ir milzīga atšķirība. Saviem ieteikumiem es esmu devis avotus un savu atsauksmi, nepretendējot uz to ka tas būtu atzīts oficiāli.
..
Re: to Ivar
01.05.2018 21:38
Kāda vēl oficiāla atziņa, ja Tu APGALVO, ka sodas rīšana izārstē vēzi.
iii
Re: to Ivar
01.05.2018 21:44
Jā, es to apgalvoju ka- nevis izārstē bet kopā ar citiem alternatīvajiem pasākumiem izārstē, un te nav runa par oficiali atzītu metodi. Bet par manis un daudzu citu atzītu, tomēr- ne oficiāli.
Re: to Ivar
01.05.2018 21:55
Es Ivaram esmu lūgusi nepagarināt tēmas. Ceru, ka ņems vērā. Bet par pārējo neesmu manījusi, ka kāds ļoti ticētu tam, ko viņš raksta. Ja kāds tic, viņam ir tādas tiesības. Varbūt arī kādam citam tas viss palīdz. Es uz to visu skatos kā uz placebo, un psihiatrijā par to strīdēties ir bezjēdzīgi. Ja kāds neatceras, esmu mediķis, kas ir redzējis psihiatriju arī no medicīnas puses. Bet es neesmu Ivara psihiatre, probācijas darbiniece, policiste vai soc. darbiniece.

Forumos par psihiatriju visā pasaulē cilvēkui runā daudz traku lietu, vēl trakākas par šīm.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.05.2018 21:56 by Runcene.
iii
Re: to Ivar
01.05.2018 21:58
Es tēmu esmu ,,pagarinālis" sakarā ar melīgo informāciju par vēža ārstēšanu ar EMDR metodi, ceru ka tas nav nekas tik slikts:)
iii
Re: to Ivar
01.05.2018 22:00
Ja kāds neatceras, esmu mediķis/c/ Un kā mediķis Tu , Runcene apstiprini šo nepatieso informāciju tēmā ,,Prostatīts."
iii
Re: to Ivar
01.05.2018 22:24
Es gan pieļauju ka tas netika darīts tīšām jo rakstos par šo metodi pārsvarā tiek noklusēts fakts ka Frensina Šapiro vēzi ārstēja ar ķimijterapiju. Un tiek pielietota zināma vārdu spēle kas liek domāt par EMDR metodes efektu.
soda un vitamīni - garants labai veselībai
Re: to Ivar
01.05.2018 22:49
Labāk nekladzini. Zive vismaz nepiespamo visas tēmas ar saviem pseidozinātniskajiem mēsliem.
iii
Re: to Ivar
01.05.2018 22:50
Jā, bet- piesārņo ar klajiem meliem:)
z.
Re: to Ivar
01.05.2018 23:00
Ne rezi neesmu klāstījusi pseidozinātni un vēl mazāk - ne reizi neesmu uzmākusies kādam ar EMDR metodi un vispār, ne ar vienu metodi nevienam neuzmācos.

Ivars, tu esi nepatīkasm manipulators, negāciju izraisītās, skandālists... nu ko tur darīt, psihiski slims cilvēks, kuram, līdzīgi, kā dobelniecei, visi cilvēki kaut kādi ne tādi, tikai paši "kristāliņi", citiem vārdiem, šizo.
iii
Re: to Ivar
01.05.2018 23:10
Es neizteicu vērtējumus Tavām darbībām bet runa bij par šo postu:
z.
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:47
Nezinu, ko izmanto onkologi. Ir noteikti vairāki/dažādi veidi (bet, varbūt tos kombinē - nezinu), kā ārstā vēzi.

Pati esmu gājusi uz EMDR terapiju (citā jautājumā), bet metode tolaik bija jauna Latvijā. Arī Eirpoā tā metode ir zināma tikai no 1987 gada.
kura radās laikā, kad ar ļaundabīgo audzēju bija saslimusi daktere Frensina Šapiro. Atceros, viņa vienkārši ļoti gribēja izārstēties un izārstējās.
Joprojam ir dzīva un turpina strādāt./c/
Un vēl citu Runcenes postu par to ka gadījums esot daudz aprakstīts... a kā to vērtēt? Kas ir aprakstīts?
iii
Re: to Ivar
01.05.2018 23:11
Jo noklusēts ir taču tas ka izārstējās pēc ķimijterapijas nevis no gribēšanas:)
iii
Re: to Ivar
01.05.2018 23:13
Un tā nav uzmākšānās, tas nav spams, ta nav smaga autora maldināšana, liekot domāt ka EMDR metode varētu palīdzēt pie prostatīta vai prostatas vēža?
z.
Re: to Ivar
01.05.2018 23:22
Nu, un kura vieta runa par pseidozinātni? Metode sertificēta un uz šo dienu metode ievērojami pilnveidota + komentā ir piebilde, ka, iespējams, EMDR metode kalpo kā palīglīdzeklis, teiksim, iespējamo recidīvu novēršanai.
z.
Re: to Ivar
01.05.2018 23:24
vot, psihopātam dzisma turpinās...
iii
Re: to Ivar
01.05.2018 23:51
Tu saproti ka es nekur neteicu- pseidozinātne? Bet gan ka katra metode ir domāta tam, kam tā der. Un- es neapspriežu Tavas personiskās īpašības bet tikai drusku medicīnu:)
Bet EMDR nav derīga prostatītam vai vēzim, neviens nekad to nav izārstējis ar EMDR.
z.
Re: to Ivar
02.05.2018 00:12
Vajag laicīgi domāt par veselības profilaksi un ieguldīt sevī un medpersonāla honorārā.
Tas atmaksājas.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.