jautajums

Aizsāka mad garāmejot 

mad garāmejot
jautajums
30.05.2018 15:44
...dristi pamazām izmirst vai ir tiktā pārrijusies trankviļus, ka aktivitātes sāk līdzināties zero?...vispār admins kārtīgi sadirsa forumu...nav vairs ar ko pakasīties...:)...
Re: jautajums
30.05.2018 16:08
Dabiskais novecošanas proces. Varbūt ārstniecība uzlabojusies::))))))
Kasīties negribas. Gribas palīdzēt cilvēkiem ar padomu.
Lai miers un labsajūta.
Tik skaists laiks.
Re: Mis pasaule 2018
30.05.2018 17:27
Paziņās ir ļaudis kuri bez kasīīšanās neiztiek ne brīdi. un ja nekasies pretī tad kaut kā ieriebj :) apdauzīti cilvēciņi
..
Re: jautajums
30.05.2018 19:23
Nezinu. Mani vairāk interesē, vai enfuego tajā Japānā ir dzīvs palicis?
z.
Re: jautajums
30.05.2018 19:31
Labs vakars! Jā, arī esmu gribējusi uzjautāt, vai nav kādas ziņas no enfuego.
Galu galā, viņam trīs metiņas... arī tak, kā baltais cilvēks gribēja dzīvot... Traki.
mad smīkņādams
Re: Mis pasaule 2018
30.05.2018 21:41
Enrica Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paziņās ir ļaudis kuri bez kasīīšanās
> neiztiek ne brīdi. un ja nekasies pretī tad
> kaut kā ieriebj :) apdauzīti cilvēciņi

...Enrica noteikti no jaunajiem...
...par enfuego...šādi rumpji neslīks...es nedomāju,kā dažs iedomājās,,.:)...
z.
Re: jautajums
31.05.2018 12:49
Un, vai var zināt, kur ku! pazudis?
Vai dzīvs maz...? Mēs ar viņu kādreiz pa telefonu bijām papļāpājuši... Viņš tak datoriķis 100%. Darbs, laikam, pie datoriem bija... un te pēkņi pilnīgi izgaisis...
mad ieiteresēts
Re: jautajums
02.06.2018 05:58
...enema BANDIT tiešām pacibejis...
z.
Re: jautajums
07.06.2018 19:49
mad, saki, kāpēc biju iegriezies vietnē, no kuras, kā saprotu, jau biji aizgājis.
(to pašu es uzjautāju sev), bet interesē Tava, mad, atbilde.
Vai gribās cerēt uz jaunu plezīru? Cerības, Tu zini... a ko bez cerībām iesākt ar dzīvi?
z.
Re: jautajums
07.06.2018 20:33
Vai spējat dzīvot ar domu, ka Jūsu rītdiena būs tāda pati, ka vakardiena, ka Jūsu vasara būs tāda pati, kā pagājušā vasara, ka nekādi jaunumi, kas iedvesmo, ka tie vairs nebūs... jo viss kaut kas ir jau bijis... Varbūt par daudz visa kā bija bijis..., bet viss reiz pāriet...
Man dzīvē ir bijis tā, kad atmostos no kāda pasakaini skaista naktssapņa un, kad atmostos, es raudu..., jo nomodā zinu, ka manā realitātē tas nekad nebūs sasniedzams.
Enrice
Re: jautajums
07.06.2018 21:04
Kurš šeit ir resns un apvēlies ?
z.
Re: jautajums
07.06.2018 21:16
Resns un apvēlies? Jā, es arī gribētu zināt, kurš?
Re: jautajums
10.06.2018 13:07
Sveik, ienācu paziņot, ar mani visss ir Ok :-)
Izcīnīju visu ko var, kļuvu par vietējo autoritāti un pat dabūju iekļūt vietējā pašvaldībā par deputatiku.
mad smīkņādams
Re: jautajums
10.06.2018 22:35
z. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mad, saki, kāpēc biju iegriezies vietnē, no
> kuras, kā saprotu, jau biji aizgājis.
> (to pašu es uzjautāju sev), bet interesē Tava,
> mad, atbilde.
> Vai gribās cerēt uz jaunu plezīru? Cerības, Tu
> zini... a ko bez cerībām iesākt ar dzīvi?

...es nekur nebiju pazudis...vnk klusiņām žūrēju pa spraugu, kas te notiek...nenotika nekas, ka mani varētu ieinteresēt...un seku - parādijās vai atdzima z...ar paasu mēli..tas man patīk

asistentam novēlu apvelties deputāta krēslā...Tu par to autoritāti...kriminalā vai vispārcilvēciskā nozīmē?/...:)...
z.
Re: jautajums
11.06.2018 02:20
Nevajag no ierakstiem taisīt jebkādu priekšstatu par mani. Nekas no tā neatbildīs patiesībai.
Nekad neaizrāvos ar rakstīšanu virtuālos forumos.
Diemžēl, diemžēl, diemžēl, biju pie dakteres, lai tā man palīdz ar smēķēšanas atkarību, bet... Tu saproti šito idiotismu... tā bija daktere, kura man bija ieteikusi rakstīt virtuālā forumā. Tu vari iedomāties tik nejēdzīgu ieteikumu?
Tas jau bija, kas mani it kā motivēja rakstīt... Tu vari iedomāties. Daktere, protams, atvainojās, kad aizgāju pastāstīt par pieredzi, kuru guvu, "pateicoties" viņai. Jā, nu... papētīju es to dakteri. Es domāju, ne velti viņa bija saslimusi, ne velti viņa tagad strādā ja ne uz 1/2 slodzi, tad par kādu 1/3 slodzes mazāk noteikti.... Vāks, cik dumjas var būt dakteres ar visu ilggadīgo praksi, ja šitādus ieteikumus bārsta, par rakstīšanu forumā.

Kāpēc izsaku pretenziju. Es taču biju maksājusi 30 eur par 45 min., tas nozīmē, es paļāvos uz dakteres profesionalitāti.
Tak daktere nevarēja nezināt, ka forumi ietekmēt spēj ne mazāk, kā TV kāda filma vai grāmatas, ko lasām.

Es saprotu, ka parastais cilvēks var nezināt, var nesaprast, bet daktere, kurai siena ar diplomiem, kura ir supervīzore - viņa nevarēja nezināt, kādu ietekmi var izraisīt visas tās negācijas, kurām var negribot uzrauties virtuālā vidē.

Man par šo jautājumu būtu vēl kas sakāms, bet, izvēle ir atstāt visu, kā bijia un dzīvot tālāk... jo viena lieta nezūd - LĪDZATBILDĪBA.
Viņa, proti, daktere, var nedomāt, ko noteikti arī dara, bet no līdzatbildības tajā negatīvismā, ko izbaudīju, dakterei neizvairīties.
Man no tās apziņas vieglāk nepaliek.

Mana bija vēlme samainīt 30 eiro pa 1 centam un izkaisīt to pa visu viņas kabinetu, lai uzlasa savu sūda naudu, uz ceļiem rāpodama.
..
Re: jautajums
11.06.2018 03:45
z. virtuālā vide no reālās atšķiras tikai ar to, ka cilvēki var atļauties rakstīt gandrīz visu, kas ienāk prātā.
Piemēram, es uzskatu, ka smēķēšanu neatmetīsi, kamēr neatradīsi sev normālu veci, kurš simbolisko aizstās ar reālo.
z.
Re: jautajums
11.06.2018 04:11
Paldies par normālu komentu. pamanījusi esmu, ka tāda, ļoti liela cilvēcība ir Tavos komentos.

Tu zini, var atmest un es to veiksmīgi biju jau darījusi ar Alena Karra grāmatas palīdzību. Pie dakteres aizgāju tikai tāpēc, ka situācija, kādā biju, bija sarežģīta un tāpēc nodomāju, labāk aiziet pie dakteres, ka viņa tak ūber krutā, ar 5 skolām un 20+ gadu praksi, LV supervīzore un likās, ļoti cilvēcīga. Bija tā, ka es nomaksājusi biju 7 terapijas un... sajutu, par cik esmu viena, ka man vajadzīgs atbalsts, kuru... nu nav kur saņemt uz sitiena... Man tas bija uzdevums Nr 1. Biju to teikusi dakterei. Un tad es palūdzū viņai, lai uztaisa izņēmumu, lai dod man iespēju maxim. līdz 10 terapijām atnākt uz parāda ar nenoteiktu atmaksas datumu. Dzīvē netaisu parādus, tāpc uzreiz pateicu, ka labprāt samaksāšu, tikai tai brīdī nezināju, kad tieši samaksāšu, ar domu, ka dakterei tas nebūs liels finansiāls zaudējums, jo viņa tak labi pelna.
Daktere atteica. Vēlāk, kad sāku palīdzēt narkomānam - tad arī izpaudās mans protests, būtībā pret dakteri, kura man bija atteikusi ļoti svarīgu sev jautājumu un man jau tā mega sarežģītā situācijā.
Gaidīt uz svešu vīrieti, ka viņš atbalstīs. Bija gadījums, kur vienam teicu, cik man tas svarīgi, tas nelielais, īslaicīgais atbalsts. Tak nospļāvās arī tas vīrietis.
Nekas, pati ar visu tieku galā. Vienkārši, tie, kuriem pat sīku izpalīdzēšanu nevar palūgt, tie nav nekādi draugi.
Uz tāda fona, kad nav neviena, kas atbalsta, kur sadzīves situācija arī nav no vienkāršajām (to, ka nebūs viegli, to es zināju pati sevī, esot vēl pie dakteres un arī viņai biju teikusi to, tāpēc jau biju izteikusi lūgumu pēc izņēmuma jeb nelielas pretīmnākšanas)... Vobščem, grūti, kad visi uzmet... kad domā tikai par savu izdevīgumu, neko vērā ņemamu nespējot paši no sevi dot...
Bet, okey, esmu sastapusi cilvēkus un ne vienu vien, kas gan ir gribējuši palīdzēt, gan arī ir to darījuši, tikai tie nebija tie cilvēki, par kuriem biju domājusi labu, kurus biju vērtējusi biju pozitīvāk, kā citus.
mad smīkņādams
Re: jautajums
11.06.2018 08:56
...naktsputni...
Enrice
Kvota
11.06.2018 10:11
Labus draugus jātur distancē
Re: jautajums
14.06.2018 18:36
Prieks te atkal lasīt madcinic un dr. asist. Raimonda komentārus!

Manā dzīvē pēdējos trīs gados ir bijis tiiiik daudz daudz medicīnas, ka vēl forumā lasīt par medicīnu- tas ir par daudz! Bet5, pateicoties foruma pieredzei un tam, kas lasīts, samērā labi orientējos tajā, ko man priekš sevis medicīnā vajag saprast. Artrīta grupas cīņubiedri man mēdz teikt : "Zinu, ka tu esi daudz lasījusi" :)

Man liekas, ka tagad Dr.lv aizstāj citi forumi. Pa 10 gadiem internets ir attīstījies un tālu aizgājis uz priekšu.

Lai nu, kā: Sveiki, vecie draugi!
Re: jautajums
14.06.2018 18:40
Dr. asist. Raimonds: Vai vari pastāstīt, kā Somijā ir ar tikšanu pie ārstiem- speciālistiem? Kā ar reimatologiem? Vai tur arī ir jāizskrien cauri Ķīnas mūrim, lai pie tāda dr. tiktu? Tieši medicīnas sistēma mani Latvijā visvairāk kaitina.

Ir nelielas somu valodas pamatzināšanas- izskatu Somiju kā variantu pārcelties uz dzīvi.
Kiitos, Raimond!



Edited 1 time(s). Last edit at 14.06.2018 18:41 by kachenite.
..
Re: jautajums
14.06.2018 21:02
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man liekas, ka tagad Dr.lv aizstāj citi forumi.
> Pa 10 gadiem internets ir attīstījies un tālu
> aizgājis uz priekšu.
>
> Lai nu, kā: Sveiki, vecie draugi!


Man gan šķiet, ka forumus izkonkurē Facebook, jo šis nav vienīgais forums, kas izmirst.
mad pārdomās
Re: jautajums
15.06.2018 17:33
...redz, sejasgrāmata pati par sevi nav slikta...bet apnīkstoša gan...es drīzāk sērfoju pa jūtubi, velku laukā muzāriņu, kas iet pie dūšiņas...radio mūs baro ar samazgām un vecu, sasmakušu preci un daudziem pat nav nojausmas par to mūzikas slāni, kurš mums aiziet gar ausīm...feisbukā pozitīvais ir tas, ka domu biedru grupas piemet jaunu info...piemetīsu savām pārdomām klat komandu no Tuvas, Sajaniem, kuru pie sevis ir uzņēmis Franks Zappa, Carmen Rizzo strādā ar viniem, veci brauka pa pasauli un savā nišā atrodas topā...sarakstos ar čomiem, kuri izbrukusi uz Izraelu, taisa muzāriņu tur...bet......................dristi tomēr - krievi teiktu - и все же я вас, блядей, люблю...pac aš apsaroudoju...:)...

https://www.youtube.com/watch?v=S7xE_w7aw68
Re: jautajums
15.06.2018 19:38
Neviens negrib strādāt par velti. Te grozās vecie vaļi, kas mācīti pē Hipokrāta.
Lai visiem veiksme un priecīgi Jāņi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 9?
Ziņa: