Atpūta pie dabas

Aizsāka Enrice 

Enrice
Atpūta pie dabas
11.06.2018 10:20
Lēti un labi, sapņoju par atpūtu pie dabas divas nedēļas ar savu istabu , pa kreisi neeju, uzreiz brīdinu
z.
Re: Atpūta pie dabas
11.06.2018 17:24
Kur tad Latvijā būtu lēti un labi? Te tak visi biznesmeņi, kur kafijas tase maksās 5 eur.
Atceros, caurbraucot un apstājoties Nicā pie Vidusjūras, tur kafija maksāja 1 eur + bonusā un šķīvīša bija nolika konfekte un pie bāra letes solo dziedāja skaista nēģeriete. Tas, lūk, bija lēti un labi.
A kur Latvijā ta būtu?
Enrice
Re: Atpūta pie dabas
11.06.2018 20:02
:D Sasmējos, Tas atrodas Francijā vai Itālijā. Kafija ar kanēli un pienu ,aristokrāti dzer par 5 euro melnu
Enrice
Re: Atpūta pie dabas
11.06.2018 20:28
Kurš zini fenomenu kad cilvēks strādā un nevar apstāties, piemēram malku krāmēt. Krāmē, krāmē un krāmē un nevar atiet no darba. Un pat nevar pierunāt atpūsties, cilvēks kā nozombēts. Es no rītiem un vakariem domāju par šo fenomenu. Tas ir kaitīgi
mad pārdomās
Re: Atpūta pie dabas
11.06.2018 20:35
...savulaik piektdienās kāpām ratos un braucām uz dullo, kur acis rāda...vislabāk un par normālu kapostu sākot no Aūksnes līdz Dagdai, tālak uz Ilūksti, i sameklējām labas naktsmājas gleznainās vietās, i ēdamo pa normālu cenu (pie tam baudāmu), i izbaudījām dabas cičus...degvielāgan aizgāja labs kaposts, bet...nu ja, tagad skriet nevar, zarazas ķersta ātrbraucējus...bet tā kā turēju 180 - 200 visur uzspējām...klidzinot arr 90 nekur tālu netiksi...(...
...otrs maršruts, kurš man patika, bija gar Ķemeriem gar jūras malu līdz Nīcai...o, tur labs krogs, padārgs, bet katrs apēstais sentavo ir tā vērts...Jūrkalnē jocīga ēstuve, bet gardi gan tur gatavoja...nezi, kādu laiku neesmu tur bijis...

...a te Nica, Nica...Aknīstē esi bijusi, z...???:)...un Mazpisānos?
mad iezviedz
Re: Atpūta pie dabas
11.06.2018 20:40
Enrice Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lēti un labi, sapņoju par atpūtu pie dabas
> divas nedēļas ar savu istabu , pa kreisi neeju,
> uzreiz brīdinu


...tikai tagad pieleca...Tu tikai pa labi staigā?...grūti gan, ja janogriežās ap kreiso stūri...:)
Enrice
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 11:45
mad iezviedz : Tā ir katra cilvēka izvēle, atbilstoši viņa kultūras un sirdsapziņas līmenim.
Sarkasms vai?
Pie Usmas ezera skaisti.
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 20:04
Un kuru cilvēku tad Tu brīdini, Enrica? Tev ko, pašai sevi jābrīdina vai ceri, ka Tavs brīdinājums aizsniegs to "saulstariņu", kuru Tu neinteresē.

Mad, ko varam mācīties no ceļojumiem?
No ceļojumiem varam mācīties, ka domas, ja tās ir palaistas brīvībā, ka tās var cilvēku aizvest uz visām pusēm un tieši tāpēc visādam domām nav jāpiešķir kaut kāda nozīme, kā arī, ne katrai domai ir jātic...

Labs vakars! Fū, a pauris man tomēr vēl sāp...
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 20:17
Baigi iecirtu durīs pauri, vēl kādam tā ir gadījies?
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 20:22
Bet, ja gadās sekot domai un iebrist dziļā mežā, nekad nevajag aizmirst par tautas metodēm ar slapju pirkstu.
Vienmēr var iekilt pirkstu mutē, ar siekalām to saslapināt un tādā veidā viegli būs noteikt debespuses, gaidamos laika apstāklūs un vēja virzienu.
Uzmanīgi nopētot koku zauru augšanas leņķi, arī var viegli noteikt, kur dienvidi, kur ziemeļi. Pēc tam, kad noteikti dienvidi, vajag doties taisni vienā virzienā, jo jebkurš virziens, kas ieņemts taisni, agrāk vai vēlāk novedīs pie kādas mazas mazītiņas taciņas, kura vēlāk, pilnīgi noteikti uzvedīs uz kāda ceļa, pa kuru tad iziet laukā no meža biezokņa. Nekādā gadījumā nedrīkst krist panikā, jo tad var nākties ilgi staigāt pa apli... ;)))

Man galva sāāāāāāāāāāāāāāpppppppppppppppppppp.......................... Kai i, NOPIETNIE ĶIEĢEĻĢĪMJI, nevar brīdi pamuļķoties????????????
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 20:26
To pirkstu var bāzt ne tikai mutē, saprotieties:D
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 20:29
Kloniņ, katrs sevi cienošs farncūzis par vīrieti sevi uzskata tik ilgi, kamēr tam kustās kaut viens pirksts. Tas fakts.
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 20:36
Saproti, kloniņ, kaut viens un jebkurš?
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 20:48
Labi, uzskatīsim, ka pelnīti galva sāp.
Õ, uzreiz atlaida.
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 20:50
Enricė
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 20:55
Dziļi vienaldzīgi , godīgi sakot.Vai tad tev nav interesanti ka šeit kāds neiet vai iet pa kreisi? :)) Koķetēšana ir iet pa kreisi vai nav ? kā tu domā?
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 20:57
Yesterday, all my troubles seemed so far away. Now it looks as though they're here to stay.
Oh, I believe in yesterday.
Suddenly.............tālāk es nemāku. m mm mmm mmmm m mm mmm mmmm............. kā jūs man a ap--niku-ušiiiiiiiiiiii m mm mmm mmmm ap-ni-kuši...
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 21:12
Koķetēt un minetu taisīt nenozīmē iet pa kreisi.
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 21:13
Runcene, novāc to pumpaino žopņiku, kas klonē niku.
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 21:18
kā jūs man a ap--niku-ušiiiiiiiiiiii m mm mmm mmmm ap-ni-kuši...āāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā!
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 21:21
Un kāpēc Tu neklonē Enricu? Forš beibe garlaikojas.
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 21:22
es takš neforša!!!!
mad smīkņādams
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 21:26
...komenti kā Nīčem...par visu un par neko...nha...Freidonkulim te būtu daudz par ko pārdomāt...:)...
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 21:30
Nē, nu es jūtu, Enrica forša. Jaunāka, smukāka. Palīdzi Enricai aizmirst to precēto hujesoso (leksika no delfiem)... Viņai sirds salauzta... Kas i, slabo būt par ērgli?
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 21:49
Kas i ko, kloniņ?
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 21:52
Nu ko, kloniņ, uz dirsas esi? Zini, tur tad arī paliec.
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 21:54
Runcene, novāc to pumpaino žopņiku, kas klonē niku taču.
♀+♂=☻
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 21:56
Takš, takš, kas te nah*uj notiek?
z.
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 22:22
Mani kāds klonē, pumpainais žopņiks!
mad smīkņādams
Re: Atpūta pie dabas
12.06.2018 22:33
...reģstrējies un viss būs štokos...
...savulak mani te arī kāds mēģināja klonēt...bet neņēma vērā dažas nianses...stils nodod...
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 18?
Ziņa: