mazdakterim (tik nezinu, kura tieši)

Aizsāka z. 

Mazdakterim līdzjūtība. Pabaudīju, ko nozīmē psihopāta uzlidojumi.
Starp citu, biju piezvanījusi kādam dienestam, kurš visu, kas te darījies manas personas virzienā, ik pa laikam palasa un pavēro.
Izteicu sašutumu par apmelošanu un slima cilvēka, konkrēti, netālos kaimiņos dzīvojoša cilvēka fantāzijām, kurās figurē naži un izcili slimas fantāzijas, kas raksturīgas slimniekiem ar akūtām psihozēm.
Tāds arī viņš ir. Arī delfu forumā viņš vai nu trakoja, vai tīksminājās par sāpītēm, kuras projicēja uz kaut kādiem citiem cilvēkiem. Tas vien jau bija slimi.
Un tā, Ivar. Lai mazdakterim tiktu samaksāta kompensācija naudā par to, ko viņam biji nodarījis. Manu summu, lūgtu arī novirzīt mazdaktera kontā.

Te video par mums, empātiem:
https://www.youtube.com/watch?v=D4VN_kS3uJA


Lai Jums, mazdakteri, laba veselība un ilgs mūžs un laba kompensācija. Par mani neraizējaties.
Mums, smalkjūtīgajiem empātiem, tādi psihopāti, kā Ivars, ir reāli kaitīgi.

Visu laiku gulēju bērna miegā no pl apm. 22:00 līdz apm. 06:00. Es ievēroju stingru d/n režīmu.

Es attiešos. Par mani neraizējaties. Man veltītie līdzekļi lai nonāk mazdaktera kontā!!! Summa lai būtu cilvēka pūļu cienīga!
Tev izsaukt ātros?
Enrice
Re:
03.07.2018 18:37
Visi mākslinieki ir ar novirzēm :)
Viņa lietoja psihoterapiju un nevis zāles...........atbaidoši!
Psihoterapiju nelieto. Vai nu tā izdodas, vai arī notiek neveiksmīgi.
murgojiet, murgojiet, galīgi mani tas nerausta
Te jau ir tā otrā mana kļūda - ar nelaimīgiem ļaudīm biju komunicējusi, lai gan doma bija no viņiem izvairīties. Tie jau arī bija tie, kas tik negatīvi bija mani ietekmējuši un tiem arī būtu jāiet uz psihoterapiju, nevis jāgrib, lai es jums, slimnieki, te izdabātu vai pa spalvai glaudītu.
Domajiet kats paši par savām dzīvēm. Tas būs produktīvak Jums pašiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 3?
Ziņa: