Par padomju laika domasanu un ne tikai....

Aizsāka EmpatisksCilveks 

Zives leksika..bet zive- te ir cita tēma, kur cilvēks risina savas lietas, savas problēmas.
Zive vai ne zive, bet i-vidē zive nekad nav bijusi ar mērķi risināt jebkādas problēmas un netaisos tās samazgas, kas nākušas no iii un viņam līdzīgiem, pieņemt savā virzienā!
Tu taču savus tekstus jau paprasīji no šejienes izdzēst, tad nebāzies atkal jau virsū!
Kas vainīgs, tas bailīgs. Pieciet, Ivariņ, pieciet.
Es bijusi spiesta informēt daudzus clvēkus, kas te bja darījis. Uzņemies atbildību, Ivar.
Droši, bet man virsū nebāzies,Tu man riebies.
Man nekad nav bijis mērkis tev Ivar patikt, epatikties vai izpatiktmorālais kroplīt
Man nekad nav bjis mērķis tev, Ivar, patikt, iepatikties vai izpatikt, morālais kroplīt
Cik pretīgi! Atkal tā drausmīgā zive! Fui, pē!
Domā, jāsagatavo plašāks apraksts par forumos vēroto?
Kāpēc ne? Ja vien brīvā laika būtu vairāk.
Akdies! zive! Riebīgi.
Man pietiek no lasitā, lai izdarītu atbilsošus secinājumus, kāda "līmeņa" ļauiņi, bet galvenas, ar kādie mērķiem bija bijuši delfos.
Nekas, nekas, nāksies piecest Jums manus vērojumus un secināumus.
+ neaizmirstiet, es ļoooti zinu, kā izturās (kā "runā" proti raksts) normāli ļaudis
Sadod, sadod tam vecajam marasmatiķim! :D
Re: Par padomju laika domasanu un ne tikai....
16.11.2018 10:07
Hm, pilnmēness tikai pēc nedēļas. Par ātru, par ātru kaut kā...
mad garāmejot
Re: Par padomju laika domasanu un ne tikai....
16.11.2018 13:12
N Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man pietiek no lasitā, lai izdarītu atbilsošus
> secinājumus, kāda "līmeņa" ļauiņi, bet
> galvenas, ar kādie mērķiem bija bijuši
> delfos.
> Nekas, nekas, nāksies piecest Jums manus
> vērojumus un secināumus.
> + neaizmirstiet, es ļoooti zinu, kā izturās
> (kā "runā" proti raksts) normāli ļaudis


...pizdec, zinātāja...N, bumbulīt, šoreiz !!! ir taisnība visās kantēs... par upuriem it sevišķi...bet tēmas aizsācējam jāpamaina vide...
EmpatisksCilveks
Re: Par padomju laika domasanu un ne tikai....
20.11.2018 19:57
Ka ari stradajot arzemes nevar saprast kapec uzreiz daudzi apbizojas(tas laikam ir kautkas lidzigs ieriebsanas un atriebsanas karei) ja nezin vietejo parazas jo nedzivo tajas valstis vai vietejas valodas profesijas kur tas nav nepieciesams un biezi ir pat pretejais - ka uz turistiem un viesstradniekiem ari bizojas kaut japrot valodas tiem kas ar tiem strada jo visu laiku nak jaunas porcijas ar cilvekiem rotejot..pasi jau ari kad atbrauc uz Baltiju prasa "Do you speak English?" vai "Govorite po Russki?" vai tml.
DEADPOOL BLACK DEADPOOL BLACK pirms 3 gadiem ▒█░░░ ▀█▀ ▒█░▄▀ ▒█▀▀▀   ░█▀▀█   ▒█▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▒█▀▀▀ ▒█▀▀▀ ▒█░░░ ▒█░ ▒█▀▄░ ▒█▀▀▀   ▒█▄▄█   ▒█▀▀▄ ▒█░░▒█ ░▀▀▀▄ ░▀▀▀▄ ▒█▄▄█ ▄█▄ ▒█░▒█ ▒█▄▄▄   ▒█░▒█   ▒█▄▄█ ▒█▄▄▄█ ▒█▄▄▄█▒█▄▄▄█
Re: Par padomju laika domasanu un ne tikai....
21.11.2018 10:41
▒█░░░ ▀█▀ ▒█░▄▀ ▒█▀▀▀   ░█▀▀█   ▒█▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▒█▀▀▀ ▒█▀▀▀ ▒█░░░ ▒█░ ▒█▀▄░ ▒█▀▀▀   ▒█▄▄█   ▒█▀▀▄ ▒█░░▒█ ░▀▀▀▄ ░▀▀▀▄ ▒█▄▄█ ▄█▄ ▒█░▒█ ▒█▄▄▄   ▒█░▒█   ▒█▄▄█ ▒█▄▄▄█ ▒█▄▄▄█▒█▄▄▄█
Re: Par padomju laika domasanu un ne tikai....
21.11.2018 10:43
▒█░░░ ▀█▀ ▒█░▄▀ ▒█▀▀▀   ░█▀▀█   ▒█▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▒█▀▀▀ ▒█▀▀▀ ▒█░░░ ▒█░ ▒█▀▄░ ▒█▀▀▀   ▒█▄▄█   ▒█▀▀▄ ▒█░░▒█ ░▀▀▀▄ ░▀▀▀▄ ▒█▄▄█ ▄█▄ ▒█░▒█ ▒█▄▄▄   ▒█░▒█   ▒█▄▄█ ▒█▄▄▄█ ▒█▄▄▄█▒█▄▄▄█
Re: Par padomju laika domasanu un ne tikai....
21.11.2018 10:45
▒█░░░ ▀█▀ ▒█░▄▀ ▒█▀▀▀   ░█▀▀█   ▒█▀▀█ ▒█▀▀▀█ ▒█▀▀▀ ▒█▀▀▀
▒█░░░ ▒█░ ▒█▀▄░ ▒█▀▀▀   ▒█▄▄█   ▒█▀▀▄ ▒█░░▒█ ░▀▀▀▄ ░▀▀▀▄
▒█▄▄█ ▄█▄ ▒█░▒█ ▒█▄▄▄   ▒█░▒█   ▒█▄▄█ ▒█▄▄▄█ ▒█▄▄▄█▒█▄▄▄█
Zive visu piespamojusi.:(
iii rudens saasinājums
Tā zive jukusi
Runcene, kas te notiek? Atbildības te nevienam un nekādas?
Nevienā tēmā vairs neko nevar parunāt ko zive nepiecūkos.
zive šo protālu nelieto

Visi jautājumi noskaidrojami pie moderatora Runcenes.
Tad jau Tu pati esi zive, cik drausmīgi!
tiešām te ir drausmīgi cilveki, īsti enerģijas vampīri, bet slimiem jau tas raksturīgi, enerģētiski parazitēt, neko normālu nespējot ierakstīt...
Fakts ir vairākkārt pierādīts un nav apstrīdams.
Piekrītu, runa ir par zivi vai ne?:D
Rimsties nu, plānprātiņ.
EmpatisksCilveks
Re: Par padomju laika domasanu un ne tikai....
09.12.2018 13:13
Dazus postus nerakstiju es. Copycat ari te uzdarbojas. Tacu velviena lieta kas PSRS laikos bija slima ir piespiedu iedalisana vai nu ka visi vienadi(kaut nav) vai ka ir kastu sistema ar reputaciju. Itka visas profesijas nebutu vajadzigas. Ari apsargi, ari soferi, ari kasieri, ari (citas profesijas kas skaitas nekrutas ir vajadzigas). Visi ta pieradusi pie 21.gs ekstram ka aizmirst ka sabiedribu veido VISAS profesijas. Ari veikala var iet iepirkties tikai tapec ka tur tika piegadata caur soferiem preces ko razoja fermeri un citi kuru teritoriju apsargaja apsargi. Visi esam saistiti. SimCity datorspeles paspelejiet - visi dara savu bet kopuma iegulda viena un tai pasa sabiedriba.
Tacu velviena lieta kas PSRS laikos bija slima ir piespiedu iedalisana vai nu ka visi vienadi(kaut nav) vai ka ir kastu sistema ar reputaciju. Itka visas profesijas nebutu vajadzigas/c/

Tu kļudies tā ir tikai tagad, PSRS laikā tā nebija, jo strādnieks pelnīja vairāk kā inteliģence, ātrāk dabūja dzīvokli utt.
Tā ka tu neko nezini par tiem laikiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 10?
Ziņa: