kas noticis ar šo forumu!?

Aizsāka interesanti 

interesanti
kas noticis ar šo forumu!?
13.11.2019 13:21
Tik daudz cilvēku savā starpā, vai arī tikai 1 vai 2 zem dažādiem segvārdiem visu laiku apvaino viens otru un raksta nesakarības. Aizvien mazāk cilvēku, kas meklē risinājumus savām problēmām un aizvien mazāk cilvēku, kas kaut ko sakarīgu ieteiktu. Ļoti bēdīgi. Es meklēju alternatīvu šim forumam... Izskatās, ka šeit vairs nav ko darīt! Domāju tie daži, kas te savas attiecības visu laiku skaidro ir visus pārējos no šejienes aizbaidījuši!
Re: kas noticis ar šo forumu!?
14.11.2019 11:08
Parasti tieši šis variants ar retiem izņēmumiem: "tikai 1 vai 2 zem dažādiem segvārdiem ". Piekrītu, brīžiem traucē, bet, cik saprotu, moderators tur īsti neko nevar izdarīt, jo mierīgi var rakstīt no dažādām IP adresēm. Ne tur bloķēt ko, ne kā citādi. Bet risinājumiem un ieteikumiem - varbūt tas viļņveidīgi, varbūt cilvēki vienkārši aizņemti.
.........
Re: kas noticis ar šo forumu!?
15.11.2019 17:14
Tas ir viena garīgi slima cilvēka Ivara nopelns.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
15.11.2019 21:48
Gan jau to psihiski slimo veci kāds parkinsons vienreiz noķers (no tādām, slimām iedomām un / vai fantāzijām, kādas viņš te ilgstoši bija mugrojis). Un tas, kā viņš bija izturējies - nuuuuu, tur no vīrieša nav un nav bijis ne smakas.
Nevajag reaģēt, bet nu, turpmāk zināšu... Esmu un būšu 100% imūna. Dabiski imūna, hehe...

Psihopāt Ivar, ku-kūuū? Toro, toro... Prātā nenāk man ar kaut kādiem svešiem slimiem večiem auklēties.
Mugurkaulu, Ivar, turi taisnu, lai smadzeņsaturs neiekrīt dirsā. Enerģijai brīvi jāplūst uz augšu, nevis kā Ivaram, kam viss pārvēršās šķidros sūdos. Fuj, ku pretīgi!
īstā zive, Tu esi tā, kas šo forumu ir sabojājusi un visus normālos cilvēkus no šejienes aizbiedējusi !!!
to 12:02
Re: kas noticis ar šo forumu!?
22.11.2019 17:37
īstā zive bija paziņojusi, kāpēc te bija atradusies.
Viņa te bija tikai tāpēc, ka viens psihs bija klonējis viņas niku.

NEVIENĀS SARUNĀS VIŅA NEBIJA MAISĪJUSIES !!!
NEKĀDAS DISKUSIJAS NEBIJA BOJĀJUSI !!!

NEDIRS 12:02
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
22.11.2019 23:37
y Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> īstā zive, Tu esi tā, kas šo forumu ir
> sabojājusi un visus normālos cilvēkus no
> šejienes aizbiedējusi !!!


Jā, tā tas ir, neviens to īsto zivi negrib vairs lasīt. Pretīgi.
lūk, kas te visu ir sistemātiski bojājis
Re: kas noticis ar šo forumu!?
23.11.2019 06:43
zive [ Pārādit visas tēmas ]

E-pasts:
Apslēpts
Ieraksti:
202
Piedalās jau:
04.01.2018 23:48
Pēdējā darbība:
22.10.2019 20:10

202 ieraskti un gandrīz 2 gadus. Tā ir reāla diagnoze tam Ivaram, kas saucās, psihopātija, kas te bija spilgti nodemonstrēta.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
23.11.2019 07:21
Te 2 gadus bija provokācijas no psihiski slima cilvēka puses. Nežēlīgi ilgs laiks no Ivara puses, kas izmantos ļoti neefektīvi. Nožēlojami. Nožēlojami, kā cilvēki paši sev bojā dzīvi.

Šis forums nav īstās zives vieta.
Jebkurā gadījumā, paldies!

Nav man bijusi interese atrasties forumos. Bija tikai experiments, ar ideju, kas būtu tas, ko nekad neesmu pamēģinājusi.

Te es izteikusi biju pretenzijas pret kriminālo narkomānu, kurš, ja ne es, karoti būtu nolicis kādā tumšā vātrūmē, i gaiļi pakaļ nedziedātu. Savu misiju izpildīju, proti, biju izglābusi dzīvību cilvēkams. Neko vairāk neesmu solījusi.
Otrreiz arī ko tādu nekad neatkārtotu.
///
Re: kas noticis ar šo forumu!?
23.11.2019 10:10
Cik riebīgi, atkal tā īstā zive.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
23.11.2019 10:23
ej garām... tev ko, īstā zive kaut ko prasa, raksta, jautā, uzbāžās, klonē??? Nē! Neko tādu īstā zive nedara.


Kāpēc jums tik grūti likt īsto zivi svētā mierā?! ??!!!

Īstā zive labprāt palasītu, kā jūs, citi, tiem citiem palīdzat, ziedojot savu laiku, enerģiju, finanses.
Davai, varoņi, neesiet kautrīgi, padalaties ar saviem labajiem darbiem...
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
23.11.2019 10:49
Te jau redzams ka neko nevar uzrakstīt- visur vina klāt ar savu vājprātīgo ņemšanos
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
23.11.2019 11:14
Atkārtoju. Mans nolūks bija aiziet protm no šī foruma vēl apm. 2 gadus atpakaļ.
Tikai paksaidroju, kāpēc tas nevarēja notikt, pie kam, paskaidroju ar uzskatāmiem pierādījumiem.

Te bija smagi pārkāpti foruma lietošanas noteikumi.
Atstāju šo forumu, paļāvībā, ka normālie saprastīs.

Ja forumā neviens neraksta, tad tā gan nav. Forumā peiodiski kāds/a ieraksta. Komentējiet, izpaužaties! ;)))

Strādājiet un strādājiet no patsāvīgiem nikiem.

Visu gaišu! :)
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
23.11.2019 12:05
Nu bet ej prom un nenāc te vairs, varbūt ka tad varēs vēl kāds parakstīt, ko Tu te gribi? Te visi tik slikti!
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
23.11.2019 13:58
Tu, xxx, uzvarēji. Es aizkātoju ar K2.

attā, attā, attiņā...
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
23.11.2019 16:05
Cerams ka atpakaļ nenāksi.
.......
Re: kas noticis ar šo forumu!?
23.11.2019 19:28
Ivar, sāc ar sevi.
///
Re: kas noticis ar šo forumu!?
23.11.2019 20:34
Nekur viņa neaizgāja, pretigi.
.......
Re: kas noticis ar šo forumu!?
23.11.2019 22:23
Pretīgi, ka tādi psihopāti nevar civilizēti uzvesties. Zemiski.
īstā zive, vai tev tas Ivars joprojām ko dara? varbūt laiks piedot un aizmirst, atlaist! pašai paliks vieglāk!
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
25.11.2019 14:33
Laba diena! Man nav nekas pret Ivaru.
Un vispār, man domas ir izmainījušās par labu Ivaram, bet par sliktu narkomānam, kura dēļ Ivars te arī bija apjucis un narkomāna textus bija noturējis par maniem.

No savas puses atvainojos Ivaram... a ko, zini... es arī tikai cilvēks un ne jau neietekmējama.

Ivars ir okey! Prieks par Ivara neatlaidību, cīņassparu, mērķtiecību, uzstājību utaml. - labas rakstura īpašības. Skaties, lai tās tiek vērstas pareizajā gultnē!

Kas attiecas uz narkomānu - tikai nožēla, ka savā laikā viņam biju pievērsusi jebkādu uzmanību. Tikai nožēla.
zzzz
Re: kas noticis ar šo forumu!?
26.11.2019 20:23
Vienkārši pamet forumu un būsi izpirkusi savu vainu.
to zzzz
Re: kas noticis ar šo forumu!?
26.11.2019 20:56
Dators man ir 16 gadus un nekad agrāk, pasvītroju, NEKAD agrāk 16 gadu laikā, man nebija bijuši konflikti !!!
Ne ar vienu cilvēku, nekad un nekur !!!!!

Tev tas neko neizsaka??? A man izsaka !!!

Nekad neesmu savas problēmas grūdusi virsū citiem cilvēkiem, ko nevar teikt par narkomāna "metodi" !!!

Lūgtu mani NEKAITINĀT.

Man šis forums nebija vajadzīgs. Biju aizturēta sava nika zādzības dēļ !!! Bezjēgā.
Truluma kalngals..................................
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
26.11.2019 21:26
Lūdzu, vienkārši ej projām!
to xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
26.11.2019 22:14
Esmu 100% patstāvīga kopš 18 gadu vecuma. Mani te kaut kādi perdeļi nekomandēs, īpaši pēc tam, kad reāli biju gribējusi pamest forumu, bet nevarēju, jo nozagts bija mans niks. Nozagts ar zemiskiem nolūkiem, nostādīt neveiklā situācijā, APZINĀTI, ĻAUNPRĀTĪGI PROVOCĒJOT !!!

Nekomandēsi !!!
zzzz
Re: kas noticis ar šo forumu!?
26.11.2019 22:22
Pārējie neskaitāmie foruma lietotāji ir vainīgi, ka kāds tavu niku ir nozadzis? Vienkārši neatbildi, nevis provocē jaunus konfliktus.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
26.11.2019 22:32
Es tevi vienkārši lūdzu- ej projām.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 06:20
JēzusMarija.
Īstā zive nav rakstījusi NEKUR, kur psihiski slims cilvēks "saskatījis".
Īstā zive te bija ielūkojusies tikai un vienīgi aiz intereses, kas notiek ar viņas nozagto niku, kuru nozadzis bija psihiski slims Ivars.
Īstā zive gatavo izdrukas no šī foruma, jo jūtas apdraudēta no viena psihiski slima cilvēka puses, kuram nestrādā loģika (jo īstā zive vienīgā bija vērsusies pie moderatores, lai tā fiksē IP adreses, jo tas ir vienīgais pierādījums ka īstā zive tajās tēmās un zem tiem citu cilvēku nikiem nav rakstījusi).
Īstā zive bija sašutusi, ka psihiski slims cilvēks nozaga viņas niku, tādējādi liedzot īstajai zivei lietot pašai savu niku.

Īsāk sakot, gaidi Ivar policiju, pie viena, nāksies tev, Ivar, uzņemties atbildību par visiem tiem zaimu zaimiem, par nepamatotu apmelošanu. Tev trako krekls, Ivar, būtu jāuzvelk, ja jau tev ir nepārejoša paranoja ar uzmācību murgiem.

Esmu spiesta vērsies policijā.

p.s. te TIEŠĀM TUR NEKUR nebiju rakstījusi. Lai izplatītu apmelojumus pa forumu, ko te dara Ivars, esi lūgts, Ivar, noskaidrot patiesību.
Gaidi, Ivar, ciemos policiju.
krusts
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 10:04
policija neārstēs tevi, bet psihiatrs, ej lūdzu prom no šī foruma.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 10:22
Par provokācijām no Ivara puses, caur mana nika nozagšanu (apzināta ļaunprātība 2 gadu garumā).
Par goda un cieņas aizskaršanu (kas skaitās emicionāla vardarbība) par mana vārda uzvārda publiskošanu.

Provokātoriem ar uzmācību murgiem jāiet ārstēties, kas nespēj pat tik daudz, kā rakstīt no viena patstāvīga, sava nika.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 21?
Ziņa: