kas noticis ar šo forumu!?

Aizsāka interesanti 

īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 10:35
Es jau vasarā biju aizgājusi līdz policijai, bet iesniegumu neuzrakstīju, jo nebija līdzi pase.

Pa šo laiku Ivars nav varējis rimties, tā, ka, man nekas cits neatliek (jo es patiešām nekur, kur Ivars bija savas iedomas uzdevis par īstenībām, proti, citu cilvēku nikos "saskatot" it kā mani, es tur nebiju rakstījusi) !!!

Da nafig, sen tam Ivaram trako krekls bija jāuzvelk. Tagad tiks ierosināta krimināllieta.
krusts
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 11:06
zāļītes iedzer, un neaizmirsti pasi paņemt, lai atkal nav pa tukšo.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 11:53
Nozagt sveša cilvēka niku un divus gadus ar to provocēt - tas ir normāli?

Nu, nu, policijā tagad ir cits līmenis, tur ļaudis iziet psiholoģiski apmācību. Gan sapratīs viņi, par ko iet runa.

Ivars neatmazgāsies, lai kā to gribētu!!!!!
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 11:56
Par ko te būtu jāatmazgājas kādam ivaram? Svešu niku te nozagt nevar, tie ir reģistrēti, bet nereģistrētie ir brīvi.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 11:58
Tur, policijā, ļaudis izgājuši psiholoģisko apmācību.
A vasarā man vnk vajadzēja citā sakarā, par citu zādzību būt policijā un pie reizes es biju apvaicājusies.
Principā jau man te nav jāraksta, bet taisnā ceļā jādodās uz policiju, kas arī tiks izdarīts.

Te, forumā, tikai uzskatāmos materiālus savākšu.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 12:01
Jā, pie viena pasūdzies ka mežā sēņotāji tev sēnes nozaga visas
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 12:02
Un ka tavu gaisu zog, to elpojot.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 12:06
Ar realitāti man viss kārtībā un tāpēc, vēl jo vairāk, nebūs tev, Ivar, apsauktā sievieti, kura nekur nebija rakstījusi, kur tu biji izlasījis, nebūs tev izplatit baumas, apmelot, šantažēt, provocēt.

Iedzer Ivar, savu dienišķo maizi, halaperidolu.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 12:09
Un, ko vēl var sriest, ja una par medikamentiem.
Tev, Ivar, depresija nav primārā saslimšana. Tev ir psihopātija, ja jau jālieto neiroleptiķi.
Un te nu tā Ivara psihopātija izpaužas visā košumā... ;)))

Ārstājas viņš pie datora, izrādās. :D
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 12:13
Un, ko vēl var sriest, ja una par medikamentiem. ha ha
stā ive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 12:20
u, u, olicijā agad ir its īmenis, ur audis ziet siholoģiski pmācību.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 12:26
Es palasīju likumus, kur melns uz balta rakstīts, kas ir Kibermobings jeb emocionālā pazemošana

Zinu, ka tā rīkojas psihopāti. Viņi plijas virsū un savas murgainās iedomas piedēvā citiem, nespēdami ne ar ko pamatot.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 12:30
Kad biju gribējusi piereģsitrēt savu niku, lai esmu atpazīstama citiem, kad rakstu, kad nē, tad es to nevarēju izdarīt, jo manu vienīgo niku bija piereģistrējis Ivars.

Te ir visi pierādījumi, kamēr Ivaram nav nekā - tikai iedomu murgi.
zzzz
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 12:41
Liec Ivaru mierā!!!
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 13:07
Policija visu noskaidros. Ja Ivars sevi uzskata par adekvātu, tad viņš nebūtu veicis provokācijas, kurā ietilpa mana nika nozagšana un viss no tā izrietošāis. Galu galā, es tak tikai tāpēc te biju ieskatījusies, kas notiek ar manu niku, bet te jau "progress" cilvēkiem, pat vārds uzvārds noķengāts.
No Ivara puses pārkāptas visas sarkanās robežas. Saprotu, ka tas nebeigsies, kamēr nebūs iesaistīta policija.

Ivars karāsies pie kauna staba ar kājām uz gaisā.
Visai Latvijai būs zināmas Ivara spožā prāta "aktivitātes".
zzzz
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 13:12
Kur rakstīts, ka tas ir tavs niks??:D
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 13:27
Niks zive ir piesaistīts manam reālajam e-pastam, nevis Ivara e-pastam.
zzzz
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 13:41
Ivars šajā forumā jau sen neraksta.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 13:42
Kāda veidā, tas ir reģistrēts sajā forumā?
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 13:58
Nekas, nekas. Ar visu tiks galā policija.
To nu gan es zinu par visiem 100%, ka Ivars bija piereģistrējis manu niku, no kura bija rakstījis visādas muļķibas veselus 2 gadus. Joprojām Ivars ir tas, kas dzīvo savos iedomu murgos, kuram naturāli rēgojās citu cilvēku nikos mana persona.

Mana vēlme bija nerakstīt. Rakstīju tikai tad, kad Ivars ar manu niku te dragāja vēl nesen.
Kas vainīgs, tas bailīgs. Iespējams, tāpēc Ivaram izliekās, ka citur arī rakstu es, jo... citu, svešu cilvēku tak viņš uztver, izejot tikai no sevis, no savām "mērauklām".

Man Ivars atņēma laiku, ar savām ļaunprātīgajām provokācijām, bojāja noskaņojumu, kad vēlu vakarā ielūkojos forumā, tikai ar vienu mērķi, paskatīties, kas notiek ar manu vienīgo niku, kas radies no mana vārda, tāpēc tik svarīgs.

Nu ko, 2 gadi provokācijas no Ivara puses, kas aizvien nebeidzas, jo tagad viņam visos citos nikos rēgojos es.
Manuprāt, šis ilgais laiks, kurā Ivars murgo un turpina murgot, manuprāt tas nebeigsies bez policijas piesaistīšanas.

Tak cilvēks, kā sapratu, galīgi nav spējīgs uz paškontroli. PSIHOPĀTS. Ne takat zijūta, ne mēra izjūta, nekā. Tikai murgi.
Mana vārda uzvārda pa forumu vazāšana. Da jūs ko, gribat teikt, ka tas ir normāli???

Nu tad mūsu domas atšķiras.
Dariet, kas jums darāms, es darīšu, kas man darāms.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 14:19
Bet kāpēc tu saki ka tas ir tavs niks?
zzzz
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 15:01
Skaties, ka tevi policija neaizved uz trakonamu ar tādām sūdĪbām.:D:D
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 15:07
Te, man ar citiem nav nekas risināms. Mans niks radies no mana vārda, tāpēc arī patreiz rakstu nevis puķīte_389, bet īstā zive. Patstāvīgs niks ir arī aptazīstamības zīme, lai visi citi zin, kad es rakstu, kad nerakstu.
Man nav bijis mērķis nodarboties ar provokācijām.
Nē, nu ko tur skaidrot elementāras lietas...
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 15:31
Bet kāpēc tu saki ka tas ir tavs niks?
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 15:32
Patstāvīgs niks ir arī aptazīstamības zīme, lai visi citi zin, kad es rakstu, kad nerakstu.- tikai tad ja tas ir reģistrēts.
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 15:56
Likumi, cik zinu, ir vajadzīgi tikai tiem, kas likumus neievēro.

Paldies, es varu apieties bez likumiem un lietot vēlos tikai vienu, savu, vienīgo niku.
Nav obligāti jāreģistrē niks, vismaz kādreiz nebija nekāda niku klonēšana, kur nu vēl - zagšana.
Nē, nu es saprotu, jauni cilvēki paākstās. Tu labāk pajautā tam Ivaram, kāpēc viņš nodarbojās ar provokācijām? Kāds labusms no tā viņam pašam?
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 16:05
Nu lieto vesela savu niku, kas tev traucē?
īstā zive
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 16:11
Mēģinu laukumā "autors" ierakstīt "zive". Nevaru.

Parādās uzraksts :
The name you entered is already registered by another user. If you are that user, please login. Otherwise, please use another name.

Es esmu nika zive īpašniece. Pierādījums tam ir nika un e-pasta atbilstība. Man te ir bijis tikai viens niks, kurš tika nozagts laikā, kad BIJU forumā un laikā, kad rakstiski biju izteikusi pretenzijas pret nika piesavināšanos citai personai.
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 16:13
Nu, bet tātad niks ir reģistrēts šajā forumā?
xxxx
Re: kas noticis ar šo forumu!?
28.11.2019 16:14
Taču ir rakstīts:
If you are that user, please login. Otherwise, please use another name.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 13?
Ziņa: