Labākais veids uzveikt alkoholismu sievietei

Aizsāka Pipars 

Sveiki!
Ir sieviete 50+ kurai nu jau ir nepieciešama palīdzība un viņa jau bija nepieciešama ļoti sen atpakaļ.
Saprotu, ka nekam nav garantijas, bet efektīvākais veids, cik man zināms, ir kodēšanās?
Paldies par atbildēm.
Re: Labākais veids uzveikt alkoholismu sievietei
23.04.2020 20:14
Nē! Efektīgākais veids ir saņemties un nedzert! Kodēšaās psiholoģiski tikai ietekmē.
Aha, domā cilvēks kuram 25gadus dzeršana ir ikdiena, atmetīs tā vienkārši sev pasakot nē?
Kur tad paliek viedoklis, ka tā ir slimība?
Re: Labākais veids uzveikt alkoholismu sievietei
24.04.2020 11:32
Lai viņa atmestu kaut vai pēc kodēšanas, tāpat viņai būs jādara tieši tas, ko saka enfuego, - saņemties un nedzert. Ja viņa pati ir nolēmusi, ka jāmet nost, un štuko, kas varētu palīdzēt, tad psiholoģiski arī kodēšanās var tam derēt.
Tad kāda jēga ir no kodēšanās?
Re: Labākais veids uzveikt alkoholismu sievietei
27.04.2020 11:50
Ja cilvēks tic, ka, nokodējoties viņš tiešām vairs nedrīkst dzert, jo atmetīs pedāļus, tad tas strādā. Ja nemaldos, kodēšana ir kaut kādi med.preparāti apvienojumā ar psihoterapiju. Med.preparāti teorētiski varētu dod organisma reakciju uz alkoholu un izraisīt kaut kādas sliktas sajūtas. Bet psihoterapija - noskaņot cilvēku uz bailēm par sekām, kas vērtu būt no alkohola lietošanas pēc kodēšanās. Bet tam preparātam ir arī kaut kāds iedarbības termiņš - gads vai kāds tur. Ja cilvēks savu atturēšanos balsta tikai uz bailēm, ka būs slikti, tad pēc tā gada notecējuma bailes pazudīs, un, ja nebūs cita iemesla, kādēļ nedzert, tad viss var atsākties no jauna (un parasti - diemžēl smagāk). Tādēļ cilvēkam pašam ir jāgrib atmest vispirms. Un tad viņš var izmantot kaut visus palīglīdzekļus tam. Protams, ir iespējamība, ka cilvēks sāk ar bailēm, bet šī gada laikā pats nonāk pie secinājuma, ka būt skaidrā ir ok, un pēc gada neatsāks. Jo gads pats par sevi ir pārāk mazs laiks, lai organisms atrastu no alkohola, tādēļ, sevišķi, ja ir tendence uz atkarībām, ir tomēr baigi jāgrib pašam. Bet tas nav nekas neiespējams. Tas ir baigais darbs ar sevi, jo nedzerot pēkšņi parādās laiks, ko līdz šim aizpildīja reibums. Pieļauju, ka tāpat ir slikti, kad gribas, bet nedrīkst, bet varbūt ģimenē, darbā arī nav nekāda avene. Ir jāatrod kas tāds, kas aizrauj un stimulē, kas ļauj nedomāt, cik ir s...gi. Jāsaprot, kur meklēt atbalstu. Un būtu labi, ja atbalsts arī būtu. Jo, cilvēkam kaut ko metot nost, visa kašķīgā, niķīgā daba bieži vien parādās visā krāšņumā, līdzcilvēkiem tas nav viegli.
Starp citu, anonīmie arī ir variants (Augstāko Spēku katrs var mierīgi tulkot pēc tā, kas tam tuvāks), tur neviens nenosoda, neborē, nezāģē, bet dalās.
Nevarēs atmest dzeršanu, ja dzīve turpinās sūkāt.
mad garāmejot
Re: Labākais veids uzveikt alkoholismu sievietei
12.05.2020 17:26
...enfuego taisnība - vnk nedzert...vajag motivāciju...kodēšanās var būt par starta ponktu, pēc tam, ja vajag, pstrpists...pats beidzu kost, kad saskaitīju kāpostu, kas nodzerts, nokaifots un vispār padirsts...kodu, dūros vienlaicīgi...aizbēgu no Rīgas pie mammas un nelīdu laukā kādus 3 mēnešus..pa starpai kādas reizes gan pielēju bieti, bet...nu ja...tā arī gadās...durties arī pārstāju vienlaicīgi...nu jau mazliet vairāk par 20 gadiem, kā nedzeru, neduros...pa reizei paniekojos ar kādu šaibu, bet neko vairāk...vells nav tik melllls, kā viņu mālē...motivācija - primārais...pārējais pats nāk...
mad garāmejot
Re: Labākais veids uzveikt alkoholismu sievietei
12.05.2020 17:33
Susis Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Starp citu, anonīmie arī ir variants (Augstāko
> Spēku katrs var mierīgi tulkot pēc tā, kas tam
> tuvāks), tur neviens nenosoda, neborē,
> nezāģē, bet dalās.

...anonīmie?...atmet šīs domas...biju ieklīdis vienā saietā...pzdc!...puņķaini teksti, pelni uz galvas, nožēla trīsošajā balsī...nea...ja ķermanis ir pašpietiekams, kaut vai daļēji, šis paskats atsitīs vēlmi nedzert...tieši otrādi...Minesotā parunāju ar pūšļotāju baltajā paltrakā..uz manu jautājumu, vai viņš pats ir izjutis, kas ir othodnjaks, vīrelis lepni pateica - es nedzeru un man nevelk...ko ar tādu runāt, ja rumpis mēģina man skaidrot to, ko pats nezin?...pagriezoz un mana kāja tur vairs nebija...secinājums viens - slīcēju glābšana ir paša slīcēja rokās...tā viš i...
Vienkarsi nedzer.
Re: Labākais veids uzveikt alkoholismu sievietei
13.05.2020 13:57
Biju līdzatkarīgajos, nebija tik traki. Puņķi bija, asariņa ar' brīžiem bija, bet arī pamelns humoriņš. Bet nu vismaz bija cilvēki, kas saprata, kur mana sāpe, par ko runāju. Varbūt atkarīgs no grupas, viņu jau ir daudz. Vīrietim varbūt ir citādi, man kā sievietei derēja. Bet nu jebkurā gadījumā - jā, pilnīgi visam pamatā motivācija.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 10?
Ziņa: