velos iepazities ar puisi, kuram mazs...

Aizsāka jaukaa 

Es varu pateikt tikai vienu- man 100 gadu nevajag, es nemekleeju un pat neveelos veci, kuram buutu gigants! Es mekleeju tiesi preteeji- mazu un tievaaku kaa standarts, un ticiet vai ne-taadu gruuti atras. Kaapeec es mekleeju taadu?? Taapeec, ka man arii fiziologiskaa uzbuuve taada, ka tur lejaa viss ir juutiigaaks, sauraaks, ciesaaks, un kad nu taads lielais ieiet manii, man arpratigi sap, ir nepatikami, un ir pat ievainojumi... Nu ludzu pasakiet, kur var atrast virieti ar maza izmera llocekliiti, kuru es taa samiiljotu, ka vinam nebuutu nekaadu komlpeksu vairs... Man 21


Kur jus esat..? :((
No sâkuma izklausîjâs smieklîgi, bet tad tieðâm sapratu, kad tâ Tev ir problçma. Es esmu sieviete un vienîgais, ko varu-novçlu Tev Jaunajâ gadâ atrast ne tikai partneri ar piemçrotu dzimumlocekli, bet arî, lai viòð visâ citâ ziòâ bûtu Tev piemçrots.
paldies!! Bet man ta tiesam ir problema :(

Ari tev Laimigu gadinju to jauno!!!:) Kaut tavi vaardi piepildiitos!!!
Paldies! Visdrîzâk, kad zçni kaunas Tev rakstît, jo tâ tomçr viòiem ir tâda prestiþa lieta kâ mums sievietçm krûtis.
Nu man ir maziòð (18 cm garumâ un 16 cm apkârtmçrs:), bet tas jau ir aizòemts :(
Mazais, bet varbût Tev ir kâds draugs ar tâdu paðu mazu draudziòu?Kâ Tu pats jûties ar savu mazo draudziòu?Vai tas Tev sagâdâ neçrtîbas vai arî viss ir o.k.?
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
30.12.2004 15:45
Es te lasu un nedaudz apjûku
paskaidrojiem man no cik sâkas mazs un no cik liels ?
Vai visi zin savu draugu izmçrus un savu draugu draugu izmçrus centimetros?
un kâ pareizi mçrît - no kuras vietas lîdz kurai ?
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
30.12.2004 15:49
A man citaa teemaa teica, ka nelielaas...
18 cm......mjaa......Riktîgs Dildo!!!! :)
Nu zeel ka aiznemts, bet esmu noraadiijusi savu e-pastu, takaa tie, kas varbuut kautreejas- rakstat tur, ne forumaa, Nu tajaa staavoklii stingrajaa-18;20 cm man liekas riktigi liels, nu gribeeos mazaaku.. tadu ap 13,14...vai pat vel mazaku nu nezinu, jus jau pasi labak zinat..
Jâ, labâk zçni rakstat uz meitenes e-pastu, jo tas tomçr ir intîmi un tâ kâ ðis ir tâds pirmssvçtku laiks, kad mçs gribam ticçt brînumiem-kas to zin-varbût Jîs satiksiet vciens otru!
Nu ja meklee 12 cm, tad jau kaadu zeenu Tev vajadzees - tas taa kaa uz pedofiiliju velk... 12 cm jau vairs nav norma. Varuut pundurim buus 12.
Nu ludzu pasakiet, kur var atrast virieti ar maza izmera llocekliiti, kuru es taa samiiljotu, ka vinam nebuutu nekaadu komlpeksu vairs... Man 21

Man interesç, kâ notiek partnera meklçðana pçc "izmçra" ?
Iepazîstoties, tieðâ tekstâ, pajautât - cik tev garð ?
Ja nav îpaði runîgs, tad - bikses nost un mçram ?
priekð otto
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
30.12.2004 17:42
I Dzimumlocekïa izmçru noteikðana "miera" stâvoklî.
1. Garuma noteikðana
Nosaka mçrot dzimumlocekli istabas temperatûrâ, dzimumloceklis nedrîkst bût sarâvies aukstuma rezultâtâ vai mçrîjumus nevajadzçtu veikt uzreiz pçc siltas vannas vai duðas. Pirms mçrîðanas ieteicams atvilkt priekðâdiòu, lai varçtu precîzi noteikt garumu, nepieskaitot priekðâdiòas brîvo malu. Mçra no kaunuma paugura dzimumlocekli visâ garumâ ieskaitot galviòu.
Vidçjas garums: 8-12 cm



2. Apkârtmçra noteikðana
Nosaka izmçrot apkârtmçru ar mçrlenti dzimumlocekïa vidusdaïâ. Mçrlentes vietâ var izmantot diegu, papîra strçmeli.
Vidçji: 10-12 cm



3. Izstiepta dzimumlocekïa garuma noteikðana
Atvelk priekðâdiòu, saòem dzimumlocekli aiz galviòas un cenðas izstiept pçc iespçjas vairâk un mçra dzimumlocekli visâ garumâ no kaunuma paugura (no virspuses). Ðis mçrîjums atbilst dzimumlocekïa garumam erekcijas stâvoklî un ïauj spriest par dzimumlocekïa saiðu elastîbu, kam ir bûtiska nozîme palielinâðanâs procesâ.
Vidçji: 15-17 cm

Ðie mçrîjumi nav pietiekoði informatîvi, jo dzimumlocekïa izmçri "miera"stâvoklî var mainîties daþâdu faktoru ietekmç.


II. Dzimumlocekïa izmçru noteikðana erekcijas stâvoklî.
1. Garuma noteikðana.
Ar lineâlu jâmçra no kaunuma paugura, kas atrodas dzimumlocekïa pamata augðpusç lîdz dzimumlocekïa galviòas beigâm (kopâ ar dzimumlocekïa galviòu!). Dzimumlocekïa garums erekcijas stâvoklî var bût mainîgs un tas atkarîgs no uzbudinâjuma pakâpes. Ieteicams mçrîjumus veikt tieði pirms sçklas noplûdes.
Erekcijas laikâ dzimumlocekïa garums var mainîties 1 cm robeþâs!!!
Vidçjais garums: 15-18cm



2. Apkârtmçra noteikðana.
Mçra erekcijas stâvoklî. Ieteicams izmçrît trijâs vietâs: pie dzimumlocekïa pamatnes, vidû un pie galviòas piestiprinâðanâs vietas.
Vidçji: 13-14cm
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
30.12.2004 17:55
saòem dzimumlocekli aiz galviòas un cenðas izstiept pçc iespçjas vairâk

nedod Dievs, ja stiepçjs tâds stiprâks pagadîsies
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
30.12.2004 18:41
Meklç lielu apaïu pusieti. Gan bûs îstais...
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
30.12.2004 20:14
Prieksh kam vajadziigs zinaat "izstiepta dzimumlocekïa garumu"?
Man shkjiet visai sadistiska meeriishanas un saliidziinaashanas metode!:/
Vo vo - lieliem, galjigiem, ljumigiem viriesiem ir mazi un tievi loceklisi:) Nu -ka pirksts apmeram.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
30.12.2004 21:13
Skaties uz rokâm. Tie, kam îsi strupi pirkstiòi ir meklçjamâs personas. Tad droði ej klat un atbrîvo no kompleksiem.
Es arî vienmçr uz tâm rokâm skatos un patîk man tiem ar gariem pirkstiem :)
Un kas ir gari pirksti ?
Gribi dzirdçt skaidrojumu - vârdiem - grað / îss ? !
Garð ir tâds, kas pârsniedz parasto vai vajadzîgo garumu.
Îss - pretstats garumam.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
30.12.2004 23:05
un kâds ir pirkstu vajadzîgais garums? :)
tâds kurð ir pietiekoðs sevis apkalpoðanai :)
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
30.12.2004 23:25
Ja par pirkstiem, tad optimâls ir tâds ar kuru çrti degunu urbinât.
Vai pa îstam ir sakarîba starp pirkstu garumu un locekïa garumu ?
nu man ir iisi pirksti bet to gan nevar teikt par manu draudzinju :) Taas ir muljkjiibas par tiem pirxtiesm.
to phe
mânies noteikti:)))
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
31.12.2004 15:57
Tuvumâ viss liekâs liels un nozîmîgs, ja skatâs no attâluma, proporcijas mainâs. Kas zin, kâ râdâs citiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 21?
Ziņa: