Muscle Tech arii veikalos

Aizsāka Mateus 

Muscle Tech arii veikalos
16.12.2007 11:20
Tagad vinju produkti arii bodees ir dabuunami, bet nu... hehe... gainers 10 reizeem 44.50Ls

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muscle Tech arii veikalos
16.12.2007 12:05
Mdee, supercenas!:(((((
Re: Muscle Tech arii veikalos
16.12.2007 12:26
Zinaataaji iesleedz mekleetaaju dr.lv un atrod kur kaads piedaavaaja labaakaas cenas uz MuscleTech. Bij te viens keks kad ljoti labu cenu deva.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muscle Tech arii veikalos
16.12.2007 12:39
Ari zinu 2-3 vietas kur daudz letaak
Re: Muscle Tech arii veikalos
16.12.2007 13:02
nu daudz ne daudz, bet 20% leetaak noteikti var dabuut.
katraa zinjaa kopsh pameegjinaaju MassTech no ujamiem Gain Fast pat redzeet vairs negribu :D Tagad vel gaidu lai var iemeegjinaat MHP up Your Mass.

Viens no LV chempioniem tagad experimentee ar MassTech. 5 dienu laikaa =2kg :) redzees kaads buus gala rezultaats peec 30dienaam
Re: Muscle Tech arii veikalos
17.12.2007 19:23
Klau Mateus, a kas bûs ja ðitos visus gainerus çdîs, bet nekaèâsies?
Re: Muscle Tech arii veikalos
17.12.2007 20:00
Jociigs jautaajums
Tu laikam taa arii neesi sapratis kas visi shitie ir.
Gainers ir ogljhidraatu un olbaltumvielu kokteilis (pamatu pamataa). Ja njem veeraa ka domaa ir vienkaarsha - vai nu tu peec treninja aizvieto ogljhidraatus utt, vai papidini dieetu ar vel 1000kcal. Nu un kas buus ja uznjemsi liekas 1000kcal bet taas netiks pateereetas? Padomaa vnk loogjiski :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muscle Tech arii veikalos
17.12.2007 21:02
es zinu, kas bûs. vnk man viens draugs teica, ka viòa draugs tâ darîja un pats palika tikpats plats ka bija, vinam tikai uzauga liels vçders. Es vnk pagaidâm vçlos uzòemt kâdus 5 kg svara nekaèâjoties. Nu vot i jautâjums tev, vai viss normali izlîdzinâsies nebûs tâ, ka es palikðu platumâ tâds kâ tagad un man tikai vçders izaugs liels. Es saprotu, ka jautâjums tev var liktiem mulíîgs, bet es reâli par tiem geineriem neko daudz nezinu, tapçc prasu.
Re: Muscle Tech arii veikalos
17.12.2007 22:31
Cirvisms pilniigs!!!
Paartika ir ogljhidraati, tauki, mineraalvielas, shkjiedrvielas, olbaltumvielas, vitamiini utt...

Gaineris ir tieshi tas pats, tikai uzsvars likt uz ogljhidraatiem. Ja tu riisi tonnaam paiku paliksi resns nevis muskuljains. Un tieshi tas pats ir ar gaineri. Tie ir lieki ogljhidraati, liekas bariibas vielas, liekas kalorijas nu bet LOOOOOOOOOOOOGGGGGJJJISKI, ka tas viss nonaaks organisma rezervees, taatad taukos. Proteiins gan ne, tas iezies aaraa. Kaa saka pachakareesi savas nieres ar liekaam olbaltumvielaam.

Tas ir sporta uztura BAGAATINAATAAJS. Iisteniibaa ar uzsvaru uz sporta. Patiik man shitie varianti...gribu neko nedariit un buut tik te liels :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muscle Tech arii veikalos
17.12.2007 22:42
labâk uzkaèât 10kg muskuïu, un kas bûs tad, kad tev vainu apniks vai tu kâdu iemeslu dçï vairs nevarçsi nodarboties ar sportu. mde.... cik ir dzirdçts, ka cilvçki sev dzîvi saèakarç ar tiem gaineriem. ko ta es, es jau neko par to nezinu, tikai saku ko esmu dzirdçjis.
Re: Muscle Tech arii veikalos
18.12.2007 08:09
Ko ko vinji izdara ar ganeriem??? :D:D:D:D
Redzu ka esi pats gudrs un Tev nevajag nedz manu nedz kaada cita padomu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Biceps 27sm
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 01:08
Mateus, ðodien viens dþeks no Liepaja man pardeva metans 100 tab par 75ls! Metans+ Mass Tech bus labi vai ne???
123
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 08:04
100tab par 75 ls? labi uzvarijas :)
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 11:16
bljatj.... 75Ls :D jebal acii... bljin... es nemaz tik rupjus vaardus nezinu ar kaadiem buutu jaalamaajas :D

Lai gan peec taa nika man shkjiet ka kaarteejais prikolists :) bet ja kaads reali taadu cenu paprasiitu... tiktieshaam labi... LJOOOOOOTI labi uzvaarijaas :D

Nezinu nezinu vai metaans ar mass tech buus labi, Domaaju ka nee...pa lielu izaugsi i acis izspiediisies uz aaru ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Biceps 27sm
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 11:45
Nu nezinu, vai tas ir dargi vai ne:((((

http://www.eurobolic.com/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=21

Mans tas pats metans!
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 17:49
nav starpiibas kas razho un kaa izskatas. Metaans = metandienone un punkts. 75Ls par 100 ripaam... tur buutu jaabuut pa 50mg ripaa tad :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 21:22
Nu kaads vismaz normali uzvariijaass ! :D :D
Zigfrid
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 21:28
Diemþel cenas uz metaanu paaugstina , ne tikaj Liepaja:((((
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 21:31
Ok Ok nejau no 15-20 lidz 75 ls par 100 tab.
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 22:42
Es ne reizi neesmu maksaajis 20Ls :)
Un cenas aug ne tikai metaanam, bet arii riisiem, olaam, biezpienam...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 22:50
Un es ne reiz taadu neesmu pircis !
Bet vienreiz gan baigi sagribeejas kaut ko taadu, bet aatri paargaja ! :D
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 22:55
agri vai veelu liidz tam nonaaksi, ja peekshnji nepazudiis dismorfija :)
visi mees ciesham no psihiskaam slimiibaam. Kas svarceelaajiem nezinu. Bet gan jau arii ir kaada diagnoze :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 22:59
Nu es domaju veel tik agri vel nenonaksu, jo man ir tikai 15 peec pilngadiibas saaksu domaat par kiimijaam :D :D
Jaa par to cieshanu, taa ir jauna diagnoze isteniba kada psihe nu taada novirze, bet tas jau ir normaali :D
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 23:01
nu tas ka tai ir nesen izdomaats nosaukums tas taa :) dismorfikji jau ir seeeen :D
nu ok. 15 gados es domaaju uz ilgu laiku vari aizmirst par kjiimiju. Es pats domaaju ka savai endokrinkai jaanostabilizeejas. Bet nu lielie chempioni jau no beerniibas mochii. Es gan to neatbalstu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 23:06
Par tadu dismorfiki nebiju neko dzirdeejis :0
Un cik tev ir gadu ?
Jaa Arnolds ari no 15 saaka, bet es aari to neatbalstu !
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 23:15
Par to Arnoldu es taa paaraak neticeetu :)
Bet kad redzeeju kaa Jay Cutler izskatijaas 22 gadu vecumaa... hihi... nav daudz jaadomaa :)
Man arii maz bet biki vairaak. 27 man

nu ieguuglee par dismorfiju - muscle dismorphia

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 23:18
Nu jaa tas Par Arnoldu taad miits !
Nezinu kaads izskatas cutler 22 gadu vecuma, buus japaskataas !
Biki vairak gandriiz puse :)
Ok pameklesu kaut ko guuuugleee!
aakstinsh
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 23:19
Mateus, bet tev nav dismorfija, tev to4no muscle distrofija!
Re: Muscle Tech arii veikalos
28.12.2007 23:22
aakkstinjsh: manupraat tu postee paaraak daudz lieku postu. Man ir slinkums kaut ko dariit, taadeelj pagaidiishu kad saaksi meetaat jeelas rupjiibas ;)

"Mateus, bet tev nav dismorfija, tev to4no muscle distrofija!" ja jau raxti eng tad iemaacies to dariit pareizi. nevis muscle distrofija, bet muscle distrofia. Vienmeer laipni. :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 28.12.2007 23:23 by Mateus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 16?
Ziņa: