Kreatins

Aizsāka v1r00z 

Re: Kreatins
04.01.2008 09:42
Netaa reku atradu :
Zçni 66 kg 176cm 3000
Man ir 81kg 184cm tatad jaaed vel vairak :D :D
Ja es taa kartigi saedos pelmenjus tad jau varbut var savakt 3500kkal! :D
Man liekas , ka ar veseligu partiku to izdarit ir neiespejami, vienigi ja kadu geineri piedzer!
Re: Kreatins
04.01.2008 11:10
mnjaa... tu pashlaik runaa pretrunaa ar Latvijas labakaajiem fitnesistiem un sporta aarstiem, bet nu lai jau...
par kalorijaam runaajot: 3500kcal vispaar nav nekas. Ar gaineriem es reiz rekordu uzstaadiiju 5500kcal dienas laikaa.

Starp citu taas 50 un vairaak kalorijas un kjermenja kilogramu ir Jay Cutler dietologa vaardi :) Un ja tu pareekjinaasi tad peec shiis formulas Tev kaa minimums jaapeed 4050kcal ;) Nezinu kas Tev liekas nezheeliigi maz, ja nespeej apeest pat 3500 :D a 66kg jaaeed 3300 nevis 3000 lai saskaneetu ar sho formulu ;)
Panjem kalkulatoru :)
Re: Kreatins
04.01.2008 23:24
Blaviens sodien apeedu 1 auzu paarslas pakdu 450 g (225g oglhidrati jau )
+ vel risi 2 pakas apmeram (180 g oglhidrati ) un veel 1,5 paku grikus ( 93 g oglhidrati ) !
Nu man sanak 498 g oglhidrati + veel olbalutmvielas ( olbaltumvielas neskaitiju )
Nemaz nav tik gruti tos oglhidratus dabut bet vel + olablutmvielas arii normali jadabuun ieksha ! :)
Re: Kreatins
05.01.2008 01:36
neaizraujies ar taam paarslaam. es dienaa eedu 270g jamaas (vienu iepakojumu aatri vaaraamaas). Tur ir nedaudz arii cukurs klaat bet pofig. Paarejo uznjemt labaak riisos un grikjos. Kaa arii pie 500g ogljhidraati ir mega daudz... Nu nevajag Tev tik dadz. Piem Atkinsa dieeta noziimee vispaar ne vairaak kaa 20g ogljhidraatus dienaa, bet normaali cilveekam vajag tikai:

Ieteicamâ dienas deva

-Bçrni 1-8 g.v. – 130 g/dienâ
- Sievietes – 130 g/d
- Vîrieði – 130 g/d
- Grûtnieces – 175 g/d
- Zîdîtâjas – 210 g/d
[info no www.ploome.com]
Jaa ir vietaam info ka jebkuram cilveekam dienaa jaauznjem 450g ogljhidraatu, bet taa ir aplama informaacija.

Tas ko man ir maacijushi ljoti daudzi ir apmeeram shaads:

The most recent Dietary Guidelines suggest that about half of your daily calories come from carbohydrates. A person who eats approximately 2,000 calories per day should take in about about 250 grams of carbohydrates.

Nu vot i pareekjini... pie 500g ogljhidraati ir pie 5000kcal dieetas :) Respektabla dieeta, ja vien neshauj paar striipu - izkakaa aaraa liekas olbaltumvielas, ar "uzsuuktaam" bet liekajaam olbaltumvielaam chakaree nieres, paarmeeriigi neizmantoti ogljhidraati pamatiigi un lieki noslogo aizgungja dziedzeri. Viss ar praatu jaadara. Ja pats neko no taa nesaprot - sporta dietologs.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
06.01.2008 15:56
Mateus, kaa tu domaa vai "Storm" no Universal Nutrition nav labaaks par parastajiem kreatin monohydratiem ?
Izskataas diezgan labs apraksts 4 kreatina veidi sakombineti, kaa ari tas inoxulins kas piegada to kreatinu muskulu audiem !
Gribeetos pameginat !



Edited 1 time(s). Last edit at 06.01.2008 15:56 by v1r00z.
Re: Kreatins
07.01.2008 00:22
Vot Tu pameegjini, pieraxti apkaartmeerus, apetiites izmainjas utt utjp liidz pat peedeejai kalorijai gramam centimetram un saliidzini ar citiem. Es godiigi sakot vispaar no Universal plaanoju naakotnee njemt tikai Animal Pak vitamiinus un Animal Flex kompleksu lociitavaam, bet paareejo no BSN, Muscle Tech un MHP.

Inoxulins noteikti ir vienkaarshi smuki nosaukts kaut kas kas veicina insulina izdalishanos, bet tie N kreatiina veidi..hvz vai no taa ir akada jeega. Meegjini protams. Katram tak jaatrod kas labaak straadaa!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
07.01.2008 16:07
Es esmu izmeginajis loti daudz produktu, bet kamer man kreatins un ogljhidraatu kokteilis [sorry, nu cik var reklameet] dos efektu, tikmer nemainisu! Pec maris menesiem pameginasu Masstech, viens dzeks pa 35Ls pardod!



Edited 1 time(s). Last edit at 07.01.2008 18:31 by Mateus.
Re: Kreatins
07.01.2008 16:25
v1r00z
Neieciklejies tikai uz UB, nedoma ka kads jauns Ub tev dos super rezultatus.
Pamats- pareizs uzturs!
Kamer tu normali nenobriedisi,tikmer tev tas svars un muskuli neaugs tik atri!
Es jau pamazam saku iziet no ta vecuma, kad gruti uzaudzet muskulus, pamazam parversos par virieti !:)
Tagad tas uzdevums ir iekrat labu treninu pieredzi, kas tev klustot lielam labi palidzes !
Turies!
Re: Kreatins
07.01.2008 18:30
snukers: nepareizi spried. Tieshi vecums no 16 un uz augshu ir niknaakais, bet peec 25 jau gruutaak, jo viens jau mineeja (mazdakteris laikam), ka tas ir vesums kad savs testo pluust paari malaam.

MassTech pa 35Ls? :) nu ok. Pachuksteeshu ka es peerku juutami leetaak un nee nav viltojums ;)

Un ja Tu pameegjinaasi kaadu no kreatiina kokteiljiem kas ir ar insuliina izdaliishanos veicinoshaam vielaam, sapratiisi kas ir speeks. Iedomajies, ja kreatiins iedarbojas nevis tikai dalja no taa ko ieedi, bet VISS.

Par neiecikleeshanos uz UB zelta vaardi!

P.S.
Runaajot par Laachpleesha produktiem: tie NAV nekaadi unikaali Lâèplçða produkti. Tie ir pâris produkti, kuri tiek izgatavoti Universal nutritions rûpnîcâ pçc viena konkrçta cilvçka pasûtijuma un tiem ir vienkârði uzlîmçta cita etiíete, kâ arî galalietotâja cena ir augstâka nekâ pçrkot ar oriìinâlo uzlîmi. Uz ðîm "jaunajâm" etiíetçm arî ir skaidri un gaiði rakstîts kas îstenîbâ tas ir par produktu. Tâdçï neredzu ne MAZÂKO iemeslu uzsvçrt, ka tas ir Lâèplçða produkt, jo tas ir Universal nutrition produkts. Pie kam tâ lçtâkais gals.
Sorry snukers.

Papildinâjums: Klubs "LÂÈPLÇSIS" piedâvâ augstâkâs kvalitâtes uztura bagâtinâtâjus "LÂÈPLÇÐA SPÇKS un ENERÌIJA", kas veidoti sadarbîbâ ar labâko ASV uztura bagâtinâtâju raþotâjfirmu "Universal Nutrition Inc". [info no http://www.gymlacplesis.lv/ ] Man tikai nedaudz smiekliigi bij redzeet ka UN ir labaakie razhotaaji ASV... nez peec kaadiem kriterijiem :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 3 time(s). Last edit at 07.01.2008 19:50 by Mateus.
Re: Kreatins
07.01.2008 20:18
Es ari kaut ka Univeral neesmu redzejis nekadus jaunus produktus, tie pasi vecie! :D Bet Animal Pak tacu ir vinu produkts ?
To jau es zinu , ka testosterosn sija vecuma ir augsts, bet ir taa lieta, ka nevar uztreneties. Ogragnisms tikai vel aug un nostiprinas! Vot ja tads testo butu 22-25 gadi tad jau butu super!
Re: Kreatins
07.01.2008 20:48
Bulshits! Jaaeed kaartiigi un viss notiek. Paziistu daudzus piemeerus kur dzheki ap 18-19 gadiem gada laikaa 10kg sakachaa naturaali. Bet nu vinji eed 3500-4000kcal katru dienu bez iznjeemumiem, gulj daudz utt.

Animal Pak starp citu ir reaali labs. vel no universal ir labs Animal Flex. Shitiem diviem laikam analogu nav un labaaku par shiem manupraat arii ne. Bet paareejais nu jau ir Oldskuuls

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
07.01.2008 21:56
Nu animal stack , m-stak... un vel nevar zinat kads tas animal x!

Ir atskiriba starp 15-17 un 18- 19 gadiem! gada laika organisms var nobriest!
Tas nav tas pats , kas 22-24 un 25-26. Sija perioda pat gads ir diezgan! Protams pamatigi edot var kaut ko panakt, bet pieagums nav tik liels pateicoties atrajai vielmainai! Un vel protams daudz kas atkarigs no geniem!
Re: Kreatins
07.01.2008 22:29
Ak dievs... ok Tev taisniiba. Un mediciina kluudaas. Bet iisteniibaa tad paskaidro jeegu nop hormonu injekcijaam. Taas straadaa 30 gadu vecumaa? Straadaa? Ko taas dod? Paaugstina testo liimeni. Vecumaa no 16-25 gadi testo limenis taapat ir augsts un viss atkariigs no rezhiima. PROTAMS, ka kjiimijas injekcijas vel pastiprina efektu, bet tas nenoziimee, ka nepietiek arii ar saviem hormoniem.

Animal stak nestraadaa!!! Es vinju izmeegjinaju vel tad kad vinja sastaavaa bija prohormoni. M-stak taads pats suuds un tas ko Tu sauc par animal X nav nekaads briinums. Jaunais Animal Test arii pirms masveida razhoshanas saucaas Animal X. Un jaa... Animal Test arii suukaa.

Animal Pak - MILZIIGAS vitamiinu devas un stimulatori - straadaa
Animal Flex - straadaa teoreetiski un arii taadelej ka lielas devas.

Paareejais vai nu nestraadaa, vai nu ir leetais gals. Bet nu ne vienmeer leetais ir tas sliktaakais.

Eniivei... ja kaadam ljoti patiik Universals un tas straadaa, tad lieliski :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
08.01.2008 07:06
Tu no Best Body Nutrition ari neka nenemi ?
Manuopart BBN pilniba neka nav, esmu izmeginajis loti daudzus vinu produktus! Neteiksu , ka baigi labie! Viniem bija laut kads Hardcore proteins, kur pilns ar visadiem elementiem, bet protams mini devaas!
Re: Kreatins
08.01.2008 15:48
Atceries, ka tas kas ir leeti un kruta - ir miskaste. Nu NEVAR buut kruta un leeti, nevienaa jomaa. Diemzheel.
Es vispaar no UB taa regulaari tikai Animal Pak lietoju. Nu un kjiimiju :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
08.01.2008 16:42
Jaa Animal Pak tiehsam stradaa kaa normala enenrgija un speks pirms trenina.
Piemers: Vienu dienu aizmirsu iedzert animal pak no ritta, tad trenina bija taads nogurums pec skolas un speeks arii bija spiesana kaut kur par 5 kg mazaak vareji uzspiest ! Varbutt kaads cits balkus efekts tam bija, bet es domaaju kad Animal Pak ir baigi laba trenin paka vispar smagam slodzeem !
Re: Kreatins
08.01.2008 17:20
nav taad aiedarbiiba vinjam. Lai Tu to efektu justu treninjaa, tad jaadzer 15-30min pirms treninja. Jo visa taa stimulatoru varza sameeraa atrii iedarbojas. Liidziigi kaa kofeiins. Bet kaa vitamiinus ja dzer tad pilniigi vienalga kad.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
08.01.2008 18:29
Es parsvara vinuju dzeru pirms trenina kadas 10 min !
Varbuut tev neliekas kad ir kaa stimulators, bet man liekas kad Animal Pak ir diezgan labs !
No pirmdienas saaku taisiit hantelu spiesanu gulus ! vakar un sodien taa saap visas kruutis un rokas it ipasi krusu augsdala, netaisiju slipaja solaa roku izversanu, bet gulus isteniiba biju aizmirsis par krusu treninu tikai stienu spiesanu gulus, nekas bus japieversas ar hantelem, jo ar stienu spiesanu gulus var tikai krusu lejasdalu dabuut.
Bet paraak daudz neaizrausos ar taaam hantelem saakuma jaadabuun normals svars uz stiena. Domaa tas ir iespejam ja es tagad varu 80kgx1 pec 3 menesiem 100 kg uzspiest, ja veel pienemas svara. Man svars tagad ap 72,5 !
Bet domaju vissdrizak apstasos pec 3 menesi pie 90kgx1 !



Edited 1 time(s). Last edit at 08.01.2008 18:30 by v1r00z.
Re: Kreatins
08.01.2008 23:35
"jo ar stienu spiesanu gulus var tikai krusu lejasdalu dabuut."???????????????????????????????????????????????? Kaa shito var izdomaat?????????????????? PSC

Un ja paarlasiisi manus postus arii par Animal Pak pamaniisi ka kaut ko(!) mineeju par to kas ir ja to dzer neilgi pirms treninja. Redzu ka lasiit tev nepatiik.

Bet par to ka ar stieni treneejas kruushu laju bet ar hanteleem kruushu augshu... :D:D:D:D:D sen nebiju taa smeejies. Es agraak dzeeru teeju no 200g kruuzes, riit dzershu no 400g, jo dzerot no 200g kruuzes nevar piedzerties, bet ja teeju dzer no 400g kruuzes tad reibonis 10minuushu laikaa.

Bljatj... kruushu apaksha/vidusdalja: spieshana guljus. Izteikti apakshdalja spieshana ar sliipumu uz leju. Tieshi kruushu augshdalja spieshana 45 graadu lenkjii uz augshu. Un NAV svariigi ar hanteleem vai stieni. Hanteles tikai iesleedz papildus muskuljus, kas ruupeejas par roku liidzsvaru/stabilitaati.

Bet ja godiigi - tev jau sen laiks pie trrenera vai nu VISMAZ izlasiit fiziologjijas rokasgraamatu vai ko taadu.

Par tiem svariem ko raxti...ar taadaam zinaashanaam, nee nav iespeejams, ja ar steigu nedabuusi normaalu treneri.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
09.01.2008 06:45
Ir viena tada gramata zala krasa "Muskulu Anatomija" Iesaku tev v1r00z izlasit!
Man lielakas problemas ir ar pleciem un krutim! Pleci man ir visslielakie un vissriprekie tapec ,ka taisot krusu vingrinajums, man ir gruti izolet pavisam plecus! Un lielaka dala uzspiesta svara ir plecu del ,nevis krusu muskulu!
Tagad cenos ar maziem svariem kaut ko panakt, bet baigi gruti!
Re: Kreatins
09.01.2008 10:25
snukers: man tas pats :) Es varu plecus vispaar netaisiit jo kruutis taisot liela dalja uz pleciem aiziet :D Nu jau esmu atradis kljuudu un ir ok. Es laikam tev jau staastiiju to ideju kaa jaataisa kruutis.

Bet par to graamatu... es arii piekriitu, ka lai arii cik virspuseeja taa ir, tomeer piekriitu ka ar taadaam zinaashanaam taa jaalasa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
09.01.2008 19:39
Kur lai es dabuunu normalu treneri, zinu taa nav juusu vaina, bet reaali es nevaru dabuut nevienu treneri ! Kur dabut to graamatu "Muskulu Anatomija" ?
Re: Kreatins
09.01.2008 19:53
Noperc gramatnica! Man ir uz datora ta gramata tikai angl.val!
Re: Kreatins
09.01.2008 19:55
Gramatnicas esmu prasijis tamlidzigas lietas neesot, arii biblioteeka tikai par svarcelsanu un nekas vairaak ! Tev tipa CD vinja ir ? Tas jau pox kad anglu val. panem ar Pragmu iztulko !
Re: Kreatins
09.01.2008 20:49
Tu doma visu parrakstit un tulkot, ja kas vina ir pdf formata, atvert var adode reader!
Re: Kreatins
09.01.2008 20:55
Nee automatiski atver to programmu, saja gadijuma adobe reader un tas iztlko visu tekstu,nav nekas jaaraksta ! A tu negribi man atsuutit to graamatu caur skype vai kaut kaa savadak ! Kaut uz e-pastu !
Es skatiijos internetaa arii bija tamlidzigas graamatas, bet cenas 13 Ls ! Nu parlieku daargi, jo iespejams kada biblioteka atrast taadu !
Buutu loti pateicigs !



Edited 2 time(s). Last edit at 09.01.2008 21:07 by v1r00z.
Re: Kreatins
09.01.2008 21:26
Iedod skype niku!
Re: Kreatins
09.01.2008 21:36
Nezinaaju ka kaads vel nemaak anglju valodu... sen bij laiks iemaaciities :/
Un normaali treneri maksaa 10-25Ls/h
Es Tev varu daudzus ieteikt. Iespeejams ka arii Juriju gucanu vari sev par treneri dabuut. Aivars Visockis piem reaktoraa pasniedz. Ilgvars Kazaks ir pat draugos atrodams, vinja maaciiba laikam 15Ls/h bija. Tak daudzi labi treneri ir.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
09.01.2008 21:39
Pagaidam es dzivoju Bauska un pabeidzot 9. klase doma ir uz Rigu iet macities, tad arii varbuut apmeklesu kaadu labu ssvaru zaali, nevis kaa manaa gadijumaa ( lidzigu pagraba variantam ) svaru zaali!
Par anglu valodu es vinju saprotu tikai taas fraazes taa nevar izsprast un veel visaadus vaardus kas nav tipsiks, ko skolaa maaca ! Tu varbut daudz lasi anglu val, taapec ari maaki labi un saproti !



Edited 1 time(s). Last edit at 09.01.2008 21:40 by v1r00z.
Re: Kreatins
09.01.2008 21:42
Nicks v1r00z



Edited 1 time(s). Last edit at 09.01.2008 21:53 by v1r00z.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 9?
Ziņa: