Steroidi

Aizsāka MrE 

Re: Steroidi
15.12.2008 10:01
Tu pats saprati kaadu uudeni tikko noleeji?

Sustanon + stanazalol + metans ....stanu un metanu kopaa? :D oooook.... :D
un nosledzoso sarkano methanu <---sarkano.... zinaaji ka sarkanaa kraasaa ripas ir kaadiem 20 razhotaajiem?

Aspraatis...

stanaza daudz labaaks nekaa metans? :D:D:D:D:D psc psc... mosh vel pasaki, ka ibuprofens ir daudz labaaks par neurorubine ;) Tie ko nosauci ir 2 KARDINAALI atshkjiriigi steriki. 1.kaart stanazai ir daudz augstaaks anaboliskais index, 2kaart stanaza izspiezh uudeni no lociitavaam, medaans aiztur uudeni utt utjp... nerunaa ko nezini ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
laLAlalala
Re: Steroidi
15.12.2008 17:35
1.kart es seit neizpluuudu siikumos ,tads kaa tu exemplars jau vienm gribes ko stulbu kritiku izteikt palabo ja tev kkas nav papratam ,nevis loki savus pirkstus!
Ar stanazolu izgaju no kursa sustanon + metans un nosledzosais bija stanazols (Tas prieks tevis Varoni)
Re: Steroidi
15.12.2008 20:46
Ja Tu kaut ko raxti par vielaam, kuras dari ko gribi pec chakaree organismu lai arii kaa Tu to noliegtu.. tad labaak izpluusti gan siikumos. Visus idiotiskos postus dzeesiishu - to iegaumee vnk.

Un ja jau Tu mani sauc par varoni... nu man prieks :) Nejuutos kaa varonis, bet ja kaadam taads liekos - ok :)

Tu labaak buutu paraadiji bildes pirms un peec... nevis lielijies ar 2 siikiem kursinjiem ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Steroidi
20.01.2009 12:17
nu es arii saku lietot 17 gados ! Neko nezinot par anaboliskiem liidzekliem panjemu sustanolu 15 ampulas + lietoju jau kreatiinu 3 meneshus! Progres bija aciim redzams svari gaja uz augshu , tad kadu dienu treniju laika parplisa krushu muskulis ,nez vai tas ir sho anabolisko liidzeklu vaina vai nu arii nemakuliba treninju iesildishanas process!ta nu tagad dzivoju bez viena krusha muskulja ,bet nav n ekaadas vainas treneteis( muskulis ieauga atpakal paduse ) var un nesen panjemu stanozolol ~!
Re: Steroidi
20.01.2009 22:09
Ko tu te stâsti :D :D
Es uz joku forumu. Krûts muskulis izkrita ârâ ? :D
Moðk tu domâji strijas padusçs ? Tas ir aiz lielâ svara pieauguma.
Re: Steroidi
21.01.2009 00:00
sustanolu 15 ampulas ...mnjaa... interesanti kas tas par preparaatu? ;)
paarpliisa kruushu muskulis... Tu pats zini ko murgo? Esi redzeejis kaadam PAARPLIISUSHU muskuli? Atrautu jaa, bet tie NAKUR un NEKAD nesaaug... saraujas milziigaa bumbulii un jaataisa 100% operaacija.

stanazolol? Mnjaa.. labs... saakt ar sustu un peec tam turpinaat ar stanazu ;)

taa turpini ;) kachaks blja :D:D:D:D:D
Re: Steroidi
21.01.2009 16:37
Kâpçc visi fano par to stanozololu ?:( Es prasîju kas ir lietojuði un saka ka huiòa. Ne spçks, nekas no viòa. Vienîgais viòð neaiztur ûdeni ir +. Viòam ir augsts anaboliskais indekss. Un spçka ziòâ lai justu minimâli dod. Visi skrçjçji, sprinrteri un visi vieglatlçti ir diskvalificçtu uz stanozola :D

Mateus, tu esi òçmis to stanozolu ?" Man liekas ka viòð ir dârgs un neefektîvs. (tas domâts svaru zâlç neefektîvs) Varbût Amerikâ viòð ir labs, bet dzîvojot ðeit, 3x labâkas ir metâns. Pronabols vai kaut kas tâds. Tâs ir tikai manas domas :D :D
Re: Steroidi
21.01.2009 20:18
Jociigs esi???
Vajag NEpadjobku pirkt.
Man tagad choms pirmaa nedeeljaa +5kg sava svara... spieda 140, bet tagad spiezh 160... tas tjipa suudiigi? Lieto stanazu 50mg dienaa + 150mg nedeeljaa propiks. Un vinjam tas jau ir kaut kaads 7 vai 8 kurss. Taadeelj jau es saku, ka ja nepareizi saaks kjiimikjot, peec tam ari oxis nepeers ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Steroidi
21.01.2009 20:57
Nu es neticu. Viòi nçma no labâkajiem. Fakes nebija.
7, 8 kurss un spieþ tik maz ? :D Man 1mais un spieþu 140kg, protams bez pauzes.
Man it kâ finanses neïauj to stanazu pirkt. Bet ja 50mg lieto dienâ, tad cik tur nauda iziet. Ta jau labâk kaut ko jaudîgâku paòemt, bet bûs jâpariet un nâkamo kategorijuuzreiz.
Nu es sâku pareizi. Man no otrâ kursa(pirmais bija 100tab naposims) sustanons 1 ampula nedçïâ + 3-5 tab. dienâ Naposims. Svarâ pienâca + 13kg. Palika viss pçc kursa. Tagad vçl vairâk nekâ bija. Spçks arî lielâks kâ bija uz kursa. : D:D



Edited 1 time(s). Last edit at 21.01.2009 20:58 by v1r00z.
Re: Steroidi
22.01.2009 10:12
1. kaartaam NEKAD..atkaartoju NEKAD neveertee bilderu peec taa cik vinjsh spiezh. Tas ir darba svars uz masu straadaajot. Ne es ne vinjsh neesam lifteri un mums ir POHUJ cik lielu svaru uzkabinam ;)

2.kaart... njeema no labaakajiem.. piedod, bet kas ir labaakie? :D Tu pats saproti ko Tu runaa? :) Latvijaa ir kaadi 2 3 cilveeki kas izplata, paareejie ir diileri. Vel citi tirgo feikus. Visaa pasaulee sportisti saka ka ar stanazu/wini uzmaniities jo speeks liels naak klaat, bet zhaavee locitavas - Tu atkal te oponee profiem :D Ja Tev vajag lai naak klaat 100kg... lieto Oxy ;) ...ja nav bail Bet tu jau taapat padjobku nopirksi :D

50mg dienaa = bundzhinja 20 dienaam. 40Ls 20 dienaam ir daargi? :o Tad jau Tev Primabolons un Trenbolons ari skaitas tjipa drausmiigi daargi? :)

Pie kam... ja peec kursa paliek viss un ari speeks lielaaks... ir viela paardomaam - ko esi eedis. Njemot veeraa ka naposims tagad Latvijaa 70% ir padjobkas. Ceru Tu zini ka vinjiem iipashnieks un razhotaajvalsts nomainijaas? ;) Taadelj ja gribi metaanu... labaak metanox vai pronabols... nav maniits ka tos viltotu

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Steroidi
22.01.2009 17:17
Mateus,es domaju ka tev kkada izghliitiba ir taja joma ko runa! ja man ir bumbului liela tas muskulis un kirurgs teica labak lai netasu operaaciju! un nevajag dirst visiem virsu, te atnak padmus prasiit nevis tavus gudros izteicienus !
Re: Steroidi
22.01.2009 17:54
Ja tue tieshaam ir bumbulis, tad es zinu kas Tev tur, bet tas nav atpliisis muskulis ;) Tas ir biki cits pribambass. Meedz buut taa, ka pliist atsevishkji kuulji muskuljiem, bet ari tad tajaas vietaas saak veidoties normaalas disproporcijas un rievas kuraam reaali nav jaabuut.

Kad muskuli reaali atpleesh tas saraujas bumbaa JO: kameer tas ir piekauliem vinjsh ir iztieptaa veidaa. Ne maximaali izstieptaa, bet izstieptaa. Ja traumas rezultaataa kaadaa vietaa saites pliist (vai muskulis atpliist nafig nost) tas nonaak peec fizikas likuma kaadaa staavoklii? ...tas saraujas. Un tur NAV variantu bez operacijas ko dariit.

ir vel 3. variants... nedaudz lielaakas kaa ierasts mikrotraumas ar kaut kaadaam kapilaaraam, bet varbuut reizeem kaut kaadu iemeslu deelj pat venozam hematomaam. Viss paliek melns un nesmuks un saapiigs, bet principaa reti kad pat treninji jaapaartrauc, jo ljoti labi padodas simptomatiskai aarsteeshanai.

Nee nav man izgliitiiba shajaa jomaa. Es esmu IT&T speciaalists ;) Bet buushu gandariits, ja atradiisi kaadu medikji kas apgalvos preteejo. Zinaashu pie kura neiet ;) Domaa tak liidzi tam ko Tev kaads saka. Logjikai ari jaabuut. Nevis tupa jaaseko liidzi kaut kam ko kaads nomurmina. Taa ir vesela zinaatne, kuru vari izzinaat ieejos Rapas graamatniicaa vai biblenee blakus morgam ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Steroidi
22.01.2009 18:33
tu to visu no gramatam iemacijies pats lasot? Opaa, un es domaju ka gramatas ir murmuljiem. :D:D:DBushu kludijies.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.01.2009 18:33 by Koudy2.
Re: Steroidi
22.01.2009 22:50
Paldies par padomu! :)
Re: Steroidi
23.01.2009 12:44
Koudy2: graamataas ir speeks... paskaties uz biibeli. Cik ljoti daudziem cilveekiem ar to iz izskalotas smadzenes. Kaa jau teicu - graamataas ir speeks! :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mr.E
Re: Steroidi
23.01.2009 14:33
Neskarshos religjijai klat, vienigi pateikshu to ka gramatas ir vistiprakais speks, kur svadak tad smelties gudribas?
Re: Steroidi
23.01.2009 17:03
kas vainas religjijai?
Shaads kategorisms ir parasti visiem kristieshiem - KOOO Niiche??? Antikrists... neenee taa ir slikta graamata un kaada starpiiba kaadeelj slikta... vnk slikta un viss.. nee neesmu lasijis, bet zinu ka slikta ;)

Iemaacies nebuut tik kategorisks. Ja vien neesi no tiem kuri visu ko lasa pienjem par vieniigo iisto patiesiibu, tad no katras graamatas panjemsi sev svariigo un radiisi pats savu domu un nostaaju un pie reizes buusi papildinaajis ideju un vaardu kraajumu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mr.E
Re: Steroidi
23.01.2009 19:33
Mja, neesmu kategorisks lidz pedejai pakapei ,bet kkas no ta man ir, japadoma ka mainities..
Re: Steroidi
23.01.2009 19:47
Nu tas tik taa... manas subjektivaas domas. Katrs ir savaadaaks ;) Taa kaa turi buru ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Steroidi
10.01.2011 17:13
Klau Mateus, izklausaas ka esi nopietns cilveeks un erudiits par storoiidiem... varbuut vari man pastaadtiit ko par taadu vielu kaa retabolils? Cik labs? Ar ko labaak kombineet? Nedeeljas veelamaa deva? Cik ilgi kursu? Es esmu 28 gadus vecs, 80 kg, augums 1,82... Treneejos jau ilgus gadus, bet ar storoidiem saaku darboties pagaisho gadu, bet nevaru atrast sev iisto variantu... ja vari paliidzi..paldies
poh
Re: Steroidi
10.01.2011 18:22
gacho Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> pastaadtiit ko par taadu vielu kaa retabolils?


neesmu Mateus, bet vai tavā vecumā nav par vēlu domāt par nandroloniem?
Re: Steroidi
17.02.2011 18:26
Sveicināti!
Sakiet vai kādam ir kāda pieredze ar sho produktu...? Paldies

http://www.futurepharmaceuticals.co.uk/
hah
Re: Steroidi
18.02.2011 15:31
Kkada huinja karteja
Re: Steroidi
20.02.2011 22:51
Nafigam jūs dzenaties pēc tās masas? Idiņi. Tāpat kāds normāla izmēra džekiņs jūs noliks vienā setā, ja protams viņš zinās kā to darīt.

Kartējais pasākums kā merīties ar krāniņiem.
Re: Steroidi
21.02.2011 21:13
Izklausās, ka tu esi 16gadnieks kkāds. Domā, ka cilvēki iet uz zāli un trenējas lai kādam pēc tam varētu dot pa muti vai pontot? Varbūt tādi kā tu tā dara... Katru aizrauj cits sporta veids un sevis pilnveidošana ir tikai apsveicama- vispirms uz masu, tad no tā izdzen reljefu un ir skaists augums. Tas uzlabo pašsajūtu un ir patīkamāk nekā būt līkmugurainam vai pelmenim. Arī ar cīņas sportu cilvēki nenodarbojas lai būtu ērgļi uz ielas. Pats nodarbojos ar abiem sporta veidiem, bet nekad neesmu domājis par to, ka man tas varētu būt vajadzīgs lai kādu ''noliktu vienā setā''........izaudz!
P.S mazāk sēdi forumos bezsakaru dzīdams un pats ej kko dari!
Re: Steroidi
20.03.2011 23:16
kads var izpalidzet ar svarigu padomu?
pakeru PRONABOL-10 100 ripas. gribu iziet vienu kursu pastities kaa tas darbojas uz manu kermeni!
ka vinas jaed cik sakuma un kadas devas? man teica pirmo dienu,1 otro2,treso3,ceturto2,piekto5,un pectam vislaik pa 5caam! ko jus ka pieredzejusi ieteiktu,lietosu steriodus pirmo reizi!
22gadi 60kg svars trenejos ar proki un kreatinu 6meneshus!
pronabol-10
20.03.2011 23:33
kads var izpalidzet ar svarigu padomu?
pakeru PRONABOL-10 100 ripas. gribu iziet vienu kursu pastities kaa tas darbojas uz manu kermeni!
ka vinas jaed cik sakuma un kadas devas? man teica pirmo dienu,1 otro2,treso3,ceturto2,piekto5,un pectam vislaik pa 5caam! ko jus ka pieredzejusi ieteiktu,lietosu steriodus pirmo reizi!
22gadi 60kg svars trenejos ar proki un kreatinu 6meneshus!
Re: pronabol-10
21.03.2011 10:46
nahuj 50mg jarij 60kg dzekam?pietiks ar 30mg diena(3tab) un ta visu laiku...rezultats neizpaliks bet beidzot lietot lielako dalu progresa izcurasi..vispar 1.kursam metans neder
Re: pronabol-10
21.03.2011 22:17
nejav metans pronabil-10!
Re: pronabol-10
21.03.2011 22:18
zooyork590 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nejav metans pronabol-10!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 22?
Ziņa: