Masa

Aizsāka dimwit 

Masa
23.08.2008 21:35
èau ;)
Esmu 185cm garð un sveru 72kg, nu jau vairâkus mçnesus staigâju uz zâli gribu uzdzît masu (gan kermena, gan muskulu), esmu izmeginajis jau vairakus variantus, pçdçjais bija gaineris muscle juice un kratins kre-alkalyne, geineri dzeru pirms un pec trenina, kreatinu 45min pirms trenina. Izriju meneða laika 4.75kg geinera kopa ar kreatinu un masu neesmu pilniba necik klat dabujis. Trenejos 3x nedela pa 45 min - 1h, 1diena treneju vienas muskulu grupas, 3diena citas un 5diena vel citas.
Ko darît? varbut lietot kadus citus uztura bagatinatajus?
Re: Masa
24.08.2008 15:17
Ir jâtrençjas, jâtrençjas un vçlreiz jâtrençjas... Par pâris mçneðiem tu neuzdzîsi masu baigo..
Treniòa iekïauj bâzes vingrinâjumus.. Pietupiens ar svaru stieni un vilkme no zemes..
Varbût vaina ir uzturâ ?? Pa maz çd..
ïoti labas atsauksmes ir no MuscleTech produkcijas.. ïoti labs proteîns ir.. divi dþeki lieto tagad(nitro tech + celltech(kreatins_) un apjomi ïoti iet uz priekðu.. Pa divâm nedçïâm 7kg klât svarâ..
Aizej labâk pie kâda trenera, lai sastâda tev normâlu diçtu..
Re: Masa
24.08.2008 17:13
Es edu tik daudz cik varu ieest...
Re: Masa
24.08.2008 18:09
jau vairâkus mçnesus staigâju uz zâli <<-- mvairaaku meeneshu laikaa NAV iespeejams izmeegjinaat visu iespeejamo. Normaali 3-4meeneshu laikaa var iziet vienu treninju progu un saprast vai straadfaa vai nee.

Jaaeed nevis tik cik var ieest, bet gan uz katru kjermenja kg dienaa 50kcal/2.3-3g olbaltumvielas. Vienaa eediemreizee 30-40g olbaltumvielat 60-70g ogljhidraati. Jaagulj 8-9h naktii jaatreneejas 3x nedeeljaa ja esi monstrs un aatri atjaunojies 4x. Ja pats nemaagi progu taisiit (un Tu to 100% nemaaki) - www.animalpak.com <- tur ir.

Ja Tu to visu nedari - nesuudzies ka neaudz, jo neaugsi ar :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Masa
24.08.2008 19:09
tnx par info, un kuri no uztura bagatinatajiem, tavuprat, butu labakie ?



Edited 1 time(s). Last edit at 24.08.2008 19:36 by dimwit.
Re: Masa
24.08.2008 20:43
Ko noziimee labaakie? Labaakie razotaaji? SAN, MHP, BSN, Muscle Tech. Labaakie peec iedalijuma? Nav taadu. Ja Tu nesavaac dienas gaitaa olbaltumvielas - suukalu proteins, ja uz nakti nevari sanjemties eest biezpienu tad kazeiina proteiins. utt
Katraa zinjaa jaasaak ar vitamiiniem - mana izveele Animal Pak
peec tam proteiins, tad BCAA tad gainers tad kreatins utt... viss peec macinja biezuma. Bet bez vitaminiem panupraat ir suudiigi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Masa
24.08.2008 21:33
Mateus bet vai parastie tadi ka Gerimax sport der?
Re: Masa
24.08.2008 22:09
Es domaju labakais salikums masas pieaudzesanai: animal pak un proteins, aminoskabes un proteins, kreatins un geineris, vai kas cits?
Ka doma vai animal pak un geineris Anabolic evolution (weider) - butu normals salikums, ja dienas laika gadas neapest pietiekosi daudz olbaltumvielu?
Mateus, man skiet, ka tu diezgan daudz ko saproti no dienas uztura treninu laika, tu maki sastadit dietu (pareizu uzturu treninu laika)? Ja maki, tad maybe vari man tadu sastadit (protams, ne jau par velti, es norekinatos)?
Re: Masa
25.08.2008 17:55
Gerimax utt buus jaaeed 4x lielaaka deva kaa arii papildus Neurorubine jaadzer.

Par proteiniem - ja Tu skaties uz krutiem nosaukumiem - super hiper mega anabolic mass utttas noziimee ka nemaaki ne eest ne treneeties. Gainers nav nekas cits kaa ogljhidraati + suukalu proteins. Eed auzu paarlas peec treninja un viss. Animal Pak ir NEAIZVIETOJAMS, bet paareejo jaaskataas peec financeem. Ja var atlauties kaadeelj ne :) Es ariilabrpaat njemtu i Mass Tech gainerus, suukalu proteinu, MHP nakts proteinu, BCAA no SAN, Animal pak, kreatiinu ar piedevaam dazhaadaam utt utjp :) Nu bet jaatceras, kalabaakaamasa aug nopaikas :) Tur gan jaapasviist lai to saprastu ko un kaa

Par dieetu... Ja Tu esi viirietis tad varu paliidzeet. Raxti uz epastu.Javareeshu paliidzeeshu, betnekonesolu, jo pats tikai apguustu to visu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Masa
25.08.2008 18:27
ja, kas, tad anabolic evolution izvelejos, jo tâ sastâvâ jau ir glutamîns, gan c viatmins, gan b-12, ari dzels un kalcijs, kas stipurina kaulusk (un taes ir sivarigi, lja trenejas ar svariem, nav arri pârlieku trekns - jo no muscle juice man likas par treknu, ari proteins ir gan sukalu, gan sojas, tâ kâ nevajag jau mani par pilnigu mulki taisit..... ka perku visu, kur virsu rakstits super mega vai hvz vel kas iespaidigs, galu gala vienmer esmu sportojis - hokeju 10 gadu speleju, katru nedelu eju basi spelet - neesmu es nekads mulkis par kadu taisi, vnk jautaju pec padoma pie pieredzejusakiem saja jomâ...
MrE
Re: Masa
25.08.2008 19:16
Shito gan nezinaju, es dzeru Gerimax sport(vienu laiku vispar vitaminus biju aizmirsis,bet ka izradas speks un atjaunoshanas pazud) un viss ir itka labi, a kas tas neurorubine?
Re: Masa
27.08.2008 15:55
dimwit: nu tad ceru, ka C vit ir 500mg dienaa, B12-15mcg, B6 50-200mg. kalcijs 3-7g, utm Ja deas ir zem zemaakaas ko mineeju, tad taas ir "graamatvezha devas".

Ko noziimee trekns? Tu to nosaki peec izjuutaam, vai tauku %?

Starp citu... ko Tu ar to hokeju gribeeji pateikt? Ka esi BB/Fitness paarzinaataajs :) Piedod, ja aizvainoshu, bet neviens hokejists neko nezin no BB. Par neviens sameloju - Igaunijas izlases hokejists: http://kachok.lv/forum/files/sokol_033_172.jpg Sergejs Sokols. BB ir pilniigi cita dziive :)

MrE: neurorubine ir B grupas vitamiini. Shprices rotams labaak straadaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 27.08.2008 15:55 by Mateus.
Re: Masa
27.08.2008 17:29
Pec tauku procenta :P
P.s. Tu laikam lasit nemaki, jo nesaku, ka esmu specs, bet gan ka neesmu galigs mulkis un jautaju pec padoma pie manuprat pieredzejusakiem cilvekiem, bet tu neko citu kaa nodirst laikam nespej, nezinu kaa tu vel neesi kluvis par pasaules cempionu...



Edited 1 time(s). Last edit at 27.08.2008 17:35 by dimwit.
Re: Masa
27.08.2008 19:39
"Gainers nav nekas cits kaa ogljhidraati + suukalu proteins. Eed auzu paarlas peec treninja un viss. Animal Pak ir NEAIZVIETOJAMS, bet paareejo jaaskataas peec financeem. Ja var atlauties kaadeelj ne :) Es ariilabrpaat njemtu i Mass Tech gainerus, suukalu proteinu, MHP nakts proteinu, BCAA no SAN, Animal pak, kreatiinu ar piedevaam dazhaadaam utt utjp :) Nu bet jaatceras, kalabaakaamasa aug nopaikas :) Tur gan jaapasviist lai to saprastu ko un kaa"

Ieraxtiju velreiz lai Tu pamaniitu, ka Tev ne tikai tika atbildeets, bet pat pateikts kuri ir labaakie razhotaaji. Un pat pateikts kas jaadara lai nebuutu jaateeree nauda geinerim. Un par chempionu :) Taa jau ir mana dariishana par ko veelos kljuut un kad kljuushu ;) Par chempionu svara kategorijaa liidz 90kg jau nu noteikti nepiedaliishos. Sorry, bet te Tu atkal iebrauci kaut kaadaa huinjaa, jo arii ar 70kg savaa kategorijaa var bez iipashas piepuules kljuut par chempionu. Mans meerkjis ir daudz taalaaks un liidz tam ir daudzi gadi ejami.

Beidz lietot leetos UB no VP utm. Saac normaali eest un ja nauda atljauj lieto labus UB. Un ja Tu domaa ka es kaut ko teeloju.... :) laipni luugts www.kachok.lv forumaa. Un uzraxti par tiem treknumiem utm geinerii sadaljaa par paartiku utm.

Tev pagaidaam vel ne1 te nav uzbraucis, bet Tu to saac izpelniities :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Masa
27.08.2008 20:49
Mateus ,sanak tad ka vitamini(animal pak) ir pirmais un proteins tad ir vieta nr 2?Es pagaidam dzeru gerimax + proteins un nesudzos bet ja njemtu animal pak , proteins nesanaktu,tad masu man neredzet ka savas ausis 0_0
Re: Masa
27.08.2008 22:57
Nu vai animal pak tas taa... varbuut ir vel kaadi vitamiini labi. Un arii par Animal Pak man sporta aarsts kaa arii paaris profi ir teikushi, ka it kaa vajag dzert vel papildus Magne B6, bet es to neesmu meegjinaajis. Par to ka Vitamiini 1. vietaa es esmu 100% paarliecinaats. Ar paiku nav reaali taadas vitamiinu devas apeest, bet proteinu un ogljhidraatus ar paiku apeest ir sameeraa vienkaarshi.
Manas domas:
1. vitamiini
2. BCAA
3. suukalu proteins (ja nav naudas shitam eed ik pa 2.5h 6 olubaltumus...nu ne jau jeelus :D )
4. nakts proteins (nu kaut tas pats kazeiin proteins ja nav naudas specializeetiem, vai arii vnk Valmieras 0.05% vaajpiena biezpiens 250g, shito dienaa kaadas 4gab var eest :) )
5. Gainers
6. aminkas
utt
BEt nu katrs jau uzskata saaadaak. Ir viens kekss kursh vispaar eed tikai animal pak un no UB neko vispaar vairs un ir konkreets KABANS.. domaaju, ka vinjsh ir speeciigs konkurents kad saaks piedaliities machos: http://kachok.lv/forum/files/hpim2390_147.jpg Vo ko dara pareiza dieeta ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Masa
28.08.2008 11:07
Ar ko BCAA atshkjiras no sukalu proteina?
Re: Masa
28.08.2008 11:54
:D
shito nu gan vareeji saguugleet ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Masa
28.08.2008 14:23
sanak ka tas kapsulas ir galigi iesacejiem kas tikko sakushi, vai nu nez, man olbaltumvielu proteins lieks 200% svarigaks
Re: Masa
28.08.2008 15:54
Juutu ka wikipedia.org vao google.lv nemaaki lietot?
1h pirms treninja un uzreiz peec treninja BCAA samazina katabolismu. Proteiins... ko proteiins? Apeedi biezpienu = proteiins, apeedi 6-7 olas - proteiins, apeedi vistas fileju - proteins.

Proteins pulverii NAV svariigaaks. Proteiins kaa taads ir svariigs, bet tas nav neaizvietojams, jo ir visaa paikaa. Paraadi kaa savaaksi ar paiku BCAA :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Masa
28.08.2008 16:40
Tik pat labi ilgas darbiibas c vitamins ari samazina katabolismu, esi tadu lietu lasijis?Nez shitadu viedokli dzirdu 1 reizi, lasu krievijas atletu forumus daudzi nelieto aminkas, un ljoti divaini AUG !?
MrE
Re: Masa
28.08.2008 17:30
Tapat tu te neesi minejis ka aminoskabes var uznjemt kopa ar paiku?Tu gribi teikt ka ar paki nevar savakt aminoskabes?Vnk smiekligi
MrE
Re: Masa
28.08.2008 17:30
tb. paiku
Re: Masa
28.08.2008 19:26
:D
okok ;)
buushu pateiciigs, ja pastaastiisi kas tas taads ilgaas iedarbiibas C vitamiins? ;) Pie kam to eniivei dienaa 500mg kachakam jaapeed noteikti bet paarlieku lielas devas arii buus kaitiigas. BCAA = Branched Chain Amino Acids ...nevis vnk aminoskaabes. Piedod bet tagad Tu runaa pretrunaa daudziem un ilggadeejiem peetijumiem.

Ar paiku var savaakt aminoskaabes nevis BCAA

http://en.wikipedia.org/wiki/Branched-chain_amino_acids <<-- njem palasi :) Ja jau pasham slinkums

un re ku vnk par aminoskaabeem: http://en.wikipedia.org/wiki/Amino_acids

gan jau pamaniisi atshkjiriibu.

Par augshanu.. piedod bet taadu cirvismu vel neesmu redzeejis :D Es laikam reizes 50 esmu mineejis un pat foto esmu paaris reizes raadiijis LJOTI lielam bilderim kursh vispaar no UB lieto TIKAI Animal Pak :) Piemirsi? :) UB ir tikai tad ja Tev ir lieka nauda un nespeej to uznjemt ar paiku. Es lietoju kaa Animal Pak taa BCAA. Shobriid 1.nedeelja kaa atsaakti treninji = +2kg sava svara. Kopumaa paredzu ka meenesha laikaa buus +7kg

Lai veicas ;)
Un ko Tu rocies pa rusish forumiem? :D Ieej www.animalpak.com bet ja gribi piezemeetaakus viedokljus dzirdeet www.kachok.lv forums, kur ari komuniceet un pat satikt dziivajaa visus Latvijas BB chempionus :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Masa
28.08.2008 19:54
Nu kur es rokos un ar ko ljau man izlemt pasham ;) Vel te mazliet tu esi uzlecies augsha tjipa tavs viedoklis ir vienigais un neapgazhamais?Strupi uzspied savu aizsedzoties ar teorijam, pavisam aizmirstot ka katrs ir indiviids.Ja rupigi palasit ko mes secinam?Aminoskabes satur pats proteins?Bet nu ko es te labi chemp
Re: Masa
28.08.2008 20:17
Iisteniibaa ja neesi manijis tad visu laiku runaaju par to ka katram viss ir individuaali kaa arii minu to, ka tas un tas ir MANS viedoklis, vai arii ieguuts no citiem cilveekiem.

Un ja tu saac tik taal ieliist... nu ka aminoskaabes satur tas pats proteins, tad gan jau zini to, ka pareizi teikt buutu, ka proteins SASTAAV no aminoskaabeem, kur aminoskaabes ir saistiitas ja nemaldos ar peptiidu saiteem. Ja kljuudos vari mani droshi labot jo nekad neesmu mineejis ka esmu gudraakais, tieshi otraadi - GALVOJU, ka pats tikai maacos :)

Runaajot taalaak par Tavi ideju, ka proteiins satur aminoskaabes (nevis sastaav no aminoskaabeem)... vai zini kas ir peptiidhormoni: sastaav no lielaam aminoskaabju kjeedeem, bet piem tirozins (ja jaucu luudzu labojiet) ir aminoskaabju derivaats. Respektiivi ja pieiet visam klaat no Tavas pieejas, tad aminoskaabes satur arii augshanas hormons.. pie kam satur TIKAI aminoskaabes ;)

Ceru ka saprati manu domu un shoreiz atljaushos apgalvot, ka tas nav mans viedoklis, bet gan tas ko atceros no biokjiimijas, taatad iespeejams kaut ko esmu sajaucis un buushu LJOTI pateiciigs ja kaads zinoshaaks cilveeks man atgaadinaas kaa ir patiesiibaa :)

Priekaa ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 28.08.2008 20:17 by Mateus.
Re: Masa
28.08.2008 22:09
Proteîns sastâv tikai no Aminskâbçm... Mateus pareizi saka..
Bet par BCAA un aminoskâbçm runâjot.. Saka ka jâdzçr tikai iesâcçjiem, kas 1. gadu trençjas... Jo tâs samazina katabolismu un uztur slâpekïa balansu.. Pçc tam vairs nav tik izteiktas ðîs lietas.. Bcaa ir neaizstâjamas.. AR uzturu neuzòemsi..
Peptîdhormoni ir visi cilvçka izstrâdâtie hormoni.. Protams, tie ir lielmolekulâri.. Sastâv no aminoskâbju rindââm...
Bet mateus, nesaprotu kas ir derivâts ?? Derivâts ir materiâls, kas iegûts no dzîvnieku audiem..
P.S Kâdas bioíîmijas grâmatas esi lasîjis ?? Vai tikai internetâ smelies gudrîbas ??
Re: Masa
28.08.2008 22:25
Tiroksins ir tirozina derivats.
Bet derivats ir ...tagad ljauj pareizi atcereeties :D derivats ir viela kuras kjiimiskaa struktuura ir taada pat kaa "origjinaalam" un process kura laikaa shii te paarveertiiba notiek saucaas derivatizaacija. Var buut jaucu.

Savulaik Globusaa iegaadaajos kaudzi ar cilveeka biokjiimijas graamataam. Saaku ar 2 palielaam dzeltenaam rokas graamataam peec tam vel piepirku. Tagad jau ljoti daudz neatceros, bet tai laikaa bija ljoti interesanti izpeetiit piem kaa organismaa celjo un straadaa kreatiina monohidraats utm. BEt lielaako dalju esmu jau aizmirsis protams, jo ikdienaa tas nav nepiecieshams.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Masa
28.08.2008 22:36
Es vçl tik nopietni visam nçç.. Zini man lasot tâs grâmatas pirmo reizi.. Pilnîgi nekas nav saprotams.. Otrajâ reizç jau sâc saprast par ko lasi :DDDDDDDDDD Jo tie sveðvârdi vienkârði bombî.. :)))))))
Es gan bibliotçkâ òçmu.. Izlasîju, tagad arî daudz ko neatceros.. Visâ visumâ skolâ nâk par labu.. Tagad 10 klase.. :DDDDDdd
Re: Masa
28.08.2008 23:01
Nu nav tur nekaa sarezhgjiita. Kad jau iebrauc fishkaa ir pat interesanti. Sveshvaardiem visiem ir savs skaidrojums.

Savulaik es gaaju arii tur pie 1.slimn morga kaut kaadaa bibliotekaa lasiit. Bet vienu briidi mani paarstaaja tur laist iekshaa jo es nebiju med students :) Nezinu vai tieshaam taadeelj var nelaist :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 22?
Ziņa: