Masa

Aizsāka dimwit 

MrE
Re: Masa
29.08.2008 17:10
Labi nebiju apgaismots shajas lietas, bet ja naudas ir ta pamazak vai tiesham BCAA ir svarigaks par proteinu?Liekas ka proteins ka pamats un tad ja liekais pikjis ir var njemt?

Mekleju neta un nez kas ir pareizais , glutamins vai aminoskabes kompleksas?Kur pasutat?
Re: Masa
29.08.2008 18:39
lab, poo, neesam jau te sanakusi, lai lamatos ;) janosledz pamiers :D galu gala, mans mrkis nav BB kermenis, bet gan vnk sportisks un specigs :)
klau, mateus, bcaa jadzer tikai pirms un pec trenina, vai ari tajas dienas, kad neiet uz zali ? ka tu dari?
Re: Masa
29.08.2008 19:28
BCAA es dzeru tikai pirms un peec treninja. Sho padomu man deva Jurijs Gucâns kaa arii tas ir raxtiits instrukcijaa. Vieniigi es devas biki pamainiju, arii peec taa pasha monstra ieteikuma.

Tas ko dzeru katru dienu ir Animal Pak :) Tais laikos kad nauda spiezh kabatu Geineri peerku, bet njemot veeraa ka tur meenesim ap 100Ls izmaksaa tad iisti neaizraujos un spiezhu uz to ka treninja laikaa 1l viinogu sulu izdzeru un peec treninja auzu paarslu putru ar ievaarijumu.

Proteiinu es dzeru tikai tais reizees, ja redzu, ka kopsummaa pa dienu nesavaakshu man nepiecieshamo olbaltumvielu daudzumu. Bet ja varu savaakt ar paiku, nafig piedirst sevi? Kaa arii jaatceras, ka liekaas olbaltumvielas nu LJOTI nepatiik niereem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Masa
29.08.2008 22:48
Nu jaa, instrukcija ta bija rakstits, vnk gribeju pajautat vai gadijuma citi nedara savadak. Nu bet pec teorijas jau sanak, ka taas palidz tiesi treninu dienas, kura razotaja tiesi dzer? Teoretiski jau sanak, ka labakam jabut tam kur vairak licins, izolicins un valins, vai ari savadak ?
Mazliet pardomaju savu edienkarti un skiet, ka tas ir izdevigak neka notriekt naudu uz geineriem, jo jutos labak un rezultati gan jau ka ari bus..
Re: Masa
29.08.2008 22:58
Es dzeru BioTech. Leetaakaas. Gan aminkas gan BCAA. Paareejo ja peerku tad censhos njemt MHP SAN, ja nevar uz to briidi dabuut tad BSN Muscle Tech. Bet visaa visumaa vieniigais no kaa neatsakos ir Animal Pak. Paareejo censhos cik vien var ar paiku.

Manupraat pareiza pieeja. Kaa nekaa UB ir UZTURA BAGAATINAATAAJS nevis aizvietotaajs. Kad dieeta ir 5000kcal tad ir ljoti gruuti visu ar paiku savaakt, bet 3000-3500kcal nekaadu probleemu.

Man pagaidaam jaieiet atpakalj treninju ritmaa, taadeelj tagad njammaaju to pashu animaali nu i BCAA kas palicis no ieprieksheejiem kraajumiem. Pagaidaam iet pirmaa nedeelja atpakalj treninjos.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Masa
30.08.2008 09:50
bus japamegina;)
tu neta visu perc ? ja jaa, tad kura saita? jo vnk lielakaja dala e-veikalu ir viens un tas pats ;)
Re: Masa
30.08.2008 11:03
Nee nepeerku netaa. Man ir savi piegaadaataaji.
Nu vieniigi BioTech peerku FitShop

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Masa
03.08.2010 15:02
Es iesaku vai nu Olimp vai arii USN. Ja vweelies Uzdziit massu tad ir jaastraada pie taa loti ciitiigi. Jaaieveero reziims. Jaatsakaas no cigareteem ,alkahola,kafijas ,kolas un daudz veel kautkaa cita. Proteiins jaadzer vismaz 4 reizes dienaa izreekinot apmeeram 1 grams proteiina uz vienu savas masas kilogramu. ar kreatiinu aizrauties nevajag. neviens zinatniesk veel nav ne pieraadiijis vina pozitiiv, vai negatiivo ietekmi. ir tikai pieraadiits ka parmeriigi lietojot kreatiinu tas tiek izvadiits no arganisma caur uriinu un taatad arii niereem un kreatiins boojaa nieres. taadeel ieteicamaa norma pirmass 5 dienas ir 0-3 grami reiz tava pasa massa un pec tam 0.03 grami un savu massas kilogramu. dabuut massu augsaa ir ilgs un darbietilpiigs process. pats lietoju Olimp proteiinus... 2 menesi saaaku mazliet kachaties ssakumaa ceelu tikai 60 kg uz kruutiim un 30kg uz bicepsa. tagad uz kruutiim stradaaju ar 90 kg un uz bicepsa 50 kg. neteiktu ka esmu pieneemies svaraa. man ir tikai 79.5 kg pasam sava massa un domaaju ka tas ir normaals rezultaats. nemot veeraa ka es nespiezu aaraa pedeejo sulu no sevis aaraa.
Re: Masa
03.08.2010 15:13
andis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ... 2 menesi saaaku
> mazliet kachaties ssakumaa ceelu tikai 60 kg uz
> kruutiim un 30kg uz bicepsa. tagad uz kruutiim
> stradaaju ar 90 kg un uz bicepsa 50 kg. neteiktu
> ka esmu pieneemies svaraa. man ir tikai 79.5 kg
> pasam sava massa un domaaju ka tas ir normaals
> rezultaats.

distrofiķis ar nepilniem 80 kg mācīs kā uzēst masu. uz vēl spiež guļus veselus 90 kg. monstrs.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.03.2011 08:55 by puce.
Re: Masa
03.08.2010 16:42
da lab... neesi tik skarbs :)
Cilvēks viedokli izteica :)
Man ari tagad palikuši vien 88kg :D bet mēdzu kādu pamācīt.

Protams ir tur šāda tāda tufta :) Proteīns piem klāt nu UB jadzer ja nespēj ar paiku savakt klāt. Un jāskaita viss proteīns kopā nevis paika un pulveris atsevišķi.

"ir tikai pieraadiits ka parmeriigi lietojot kreatiinu tas tiek izvadiits no arganisma caur uriinu un taatad arii niereem un kreatiins boojaa nieres." <-- nē. Kreatīna monohidrāt jebkura gadijumā lielākā daļa konvertējas kreatinīnā, kas ir šlakviela, kura tiešām izvadās caur nierēm, bet ja vien neslimo ar podagru, tad tas ir sīkums. Daudz daudz lielaku kaitējumu rada neasimilētais proteīns, kurš audzē lēnā garā ciet nieru piramīdām kanālus, līdzīgi kā kaļķis apaudze tējkannu. Bet tas ir ceļš uz nieru mazspēju. Un arī tas viss ir nu tak sjebe... dzīvot vispār ir riskanti... ja ēd var aizrīties, ja iet vannā var noslīkt utt.

"taadeel ieteicamaa norma pirmass 5 dienas ir 0-3" <-- nu jā.. no 0g tiešām kaut kas augs :D

"uz bicepsa 50 kg" atnāc un parādi sito vājprātu :D:D:D Cik Tev roka? 80cm :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Masa
28.02.2011 11:50
Nu veciit 45min lidz stundai,tas nav treninsh,tad tikai tu saac treneeties
Treninjam jaailgst liidz 3 stundaam,sakot no 1,5
Es treneejos divas dienas,viena briva,un taa visu laiku
Geineri tikai nesen panjeemu arii,taa visu laiku lietoju kreatinu 1 mēn
Pirms menesha biju parbaudee,shodien atkartotu paarbaudi izieshu,paskatisimies vai ir bijis rezultats,un muskulju procenti palielinajushies
poh
Re: Masa
28.02.2011 16:40
VARTS Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu veciit 45min lidz stundai,tas nav treninsh,tad
> tikai tu saac treneeties
> Treninjam jaailgst liidz 3 stundaam,sakot no 1,5
> Es treneejos divas dienas,viena briva,un taa visu
> laiku

lai izturētu šitādu grafiku, huj viņu zin cik gramus dienā jamočī. un pat tad ilgi neizturēsi.
shpoulder
Re: Masa
28.02.2011 20:49
Treninjam jaailgst liidz 3 stundaam....

gatavojies šturmēt Mr.olimpija?
Re: Masa
28.02.2011 21:17
Ja veelies rezultatus,tie ir gari un smagi treninji
Un luuk puisim nav rezultatu,jo parak maz laiks tiek veltits treninjiem
Re: Masa
21.03.2011 22:22
kads var izpalidzet ar svarigu padomu?
pakeru PRONABOL-10 100 ripas. gribu iziet vienu kursu pastities kaa tas darbojas uz manu kermeni!
ka vinas jaed cik sakuma un kadas devas? man teica pirmo dienu,1 otro2,treso3,ceturto2,piekto5,un pectam vislaik pa 5caam! ko jus ka pieredzejusi ieteiktu,lietosu steriodus pirmo reizi!
22gadi 60kg svars trenejos ar proki un kreatinu 6meneshus!
329
Re: Masa
22.03.2011 17:41
5 tab dienā- daudz priekš tava svara. Tas, kurš tev to ieteicis, ir krietni pārspīlējis.

Un par cik paķēri, ja nav noslēpums?
Re: Masa
25.03.2011 00:43
100tabl. pa 40gbp.............un ka vinas lietot pareizi ediena olaika,vai pirms,pec esanas?
klat dzert kkadu proki! kko iesakat dzeki!
tape jav ludzu jusu palidzibu!
329
Re: Masa
25.03.2011 11:51
40 GBP ir ap 33,00 Ls. Pronabols jeb Metāns 100t 10mg maksā ne vairāk par 15,- Ls. Tu neatrodies LV, cik sapratu?
Re: Masa
29.03.2011 00:43
329
Re: Masa
29.03.2011 20:13
Arī priekš UK pa dārgu. ap 25.- GBP
poh
Re: Masa
29.03.2011 21:07
tev viss pa dārgu, bomžoheds...ej stradat!
Re: Masa
01.04.2011 23:31
Sveiks gribeju pajautat ari par citam lietam vai var rakstit tev uz meilu?
Re: Masa
14.09.2011 17:22
nav jaaed tik cik var ieest ! ir jaeed pareizi, un pa normaalaam porcijaam vairaakas reizes dienaa, kaadas 5-6 !!!
Re: Masa
07.05.2013 18:39
mulkis ja tu ta doma, sen ir zinatniksi pieradit, ka tik ilgi nav jatrenejas :)))).. Ir pieradits ka testerons izstradajas 15-35 min trenejoties, tikai vieniga piebilde tiem , kam patik cilat super vieglus svarus, tas izstradajas ar galigiem svariem, ja saproti ko domajmaju..3 stundas trenejoties tu nekaca muskulus bet izturibu un nekada gadijuma masu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 22?
Ziņa: