Sustanon+Deca

Aizsāka evon 

Sustanon+Deca
15.01.2009 19:06
Sveiki, vçlçjos apjautâties kâda bûtu normâla nedçïas deva, lietojot Deca un Sustanol vienlaicîgi? Kâds bûtu optimâls kursa garums? www.steroid.com lasîju, ka deca normâli jâlieto kâdas 12 nedçïas, îsâku laiku neesot jçgas, ko sakat par to?
Re: Sustanon+Deca
15.01.2009 20:53
ja krieviski lasi, tad apskaties ðeit:
http://www.steroid.ru/anaboliki_deka.htm
Re: Sustanon+Deca
15.01.2009 22:35
Palasîju, paldies. Bet es neatradu neko par Deka optimâlo lietoðanas ilgumu?
Re: Sustanon+Deca
16.01.2009 18:40
250mg Sustanons pilnîgi pietiekami.
Kâds mçríis ir kursam. To skatâs pçc mçría, nu kursa ilgumu.
Re: Sustanon+Deca
17.01.2009 12:56
deka - saak straadaat ~3.nedeeljaa. Attieciigi 8 ned kurss minimaalais. Es pats liku pa 12 nedeeljaam 200mg nedeeljaa

sustu - nedeeljaa 500mg tb 250mg 2x nedeeljaa

es klaat pieliktu vel ari kaut ko no metaaniem - pronabolu piem.

Bet ja Tu njifiga neko nezini par shito lietu... rodas iespaids ka taisies pirmo kursu taisiit jau nenormaali jaudiigu... jaasaak ir ar stanazu/wini ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sustanon+Deca
17.01.2009 21:56
Jâ biju domâjis kâ pirmo kursu un pats nonâcu pie lîdzîga slçdziena, ka ðis bûs pârâk jaudîgs man, lai arî biju domâjis paðas mazâkâs devas, kas pieejamas. Par Winny esmu dzirdçjis, ka vienu paðu to parasti nelieto un vislabâk ar to pabeigt kursu, vai ne tâ?
Ko teiksiet par ðo?
1.-8. nedçïai Sustanon 250 reizi nedçïâ pa vienai;
1.-4. nedçïai Methan 20 mg dienâ;
5.-8. nedçïai Winny 40 mg dienâ.
Mçºíis ir paaugstinât spçku un tîro muskuïu masu, kâ arî mazliet piedzît klât atseviðías "slinkas" muskuïu grupas.
Re: Sustanon+Deca
18.01.2009 17:05
Tu laikam lasiit nemaaki?
WINI un tikai WINI... lai gan nahuj Tev wini. ripaas panjem. Stanazolols. 40-50mg dienaa 8nedeeljas no vietas un pietiks tev.

Un nee ar wini neiziet no kursa. Suudiigi esi apzinaajis kjiimijas teoriju. Wini lieto ljoti plashi.. piem zhaaveejoties, audzeejot sausu galju utm.

a kas tas ir methan? ;) to sauc par metanu, jeb pilnaa nosaukumaa metandrostenolons/metandienons (aktiivaa viela)

Un tagad vel... Tu varbut tomeer izlem... speeku vai masu, jo taas ir divas radikaali atshkjiriigas treninju programmas. Kaa arii kurss tavs ir nekaads. sustu salikt kopaa ar metaanu... nee nu var jau .. gino mosh pat dabusi ;) Shaadaa kursaa SMAGI truuxt vis caur deka.

Tev jau atbilde ir.

Mani gan vairaak interesee atvi dati: vecums, augums, svars un cik gadu pieredze ir BB, kaa arii visi raadiitaaji pirms saaki un tagad. Tad arii varbuut kaadu konkreetaaku padomu var meegjinaat iedot

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sustanon+Deca
18.01.2009 22:20
Ja es íîmîjas kursu labi pârzinâtu, tad te neko nejautâtu!:)
Dbol - Methandrostenolone. Tâ to vielu pareizi raksta angliski un tâ kâ metânu (tagad rakstu latviski) ir izgudrojuði amerikâòi, neko sliktu neredzu, ja to uzrakstu kâ methan.
Ari ar Winny es visu pareizi uzrakstîju (Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)). Winstrol tak ir tas pats Stanazolol!?
Par to Sustanona kombinçðanu ar metânu- ne visiem ir tâds viedoklis:
Для быстрого наращивания мышечной массы Сустанон часто комбинируется с Дека- Дураболином, Дианаболом или Анаполоном, в то время как атлеты, придающие больше внимания качеству, комбинируют его скорее с Параболоном, Винстролом, Оксандролоном или еще с Примоболаном.
Bet nu labi, ne jau dirsties te ienâcu, bet lai prasîtu padomu. Lieta tâda ka 100 tabletes Stromba (stanozolol) stâv skapîtî, bet tâ kâ stâv priekðâ viens antibiotiku kurss, tad negribu tâs vçl aiztikt, lai lieki nepiesâròotu iekðas. Palsaot vairâkus forumus - gan krievu, gan angïu valodâ, esmu nonâcis pie secinâjuma, ka Winstrol vienu paðu îsti neviens nelieto.?
Tâ pavisam nopietni uz zâli eju 1 gadu, pirms tam ar vairâkiem pârtraukumiem un ne tik nopietni. Vecums 26, svars 96, pirms jaunâ gada 120kg no krûtîm reizes 5 pats varçju izcelt.
Re: Sustanon+Deca
19.01.2009 21:05
Spçks un masa vçl kâ ir savienojami. Visiem kam ir spçks ir riktîgâ masa ;)
Protams +125 110 un 100kg kategorijâs. :D
Susts + metâns ir baigi laba kombinâcija.
Re: Sustanon+Deca
19.01.2009 23:51
Tu ko blja traumeets esi vai ar pirkstu uztaisiits?
Ñóñòàíîí ÷àñòî êîìáèíèðóåòñÿ ñ Äåêà- Äóðàáîëèíîì, Äèàíàáîëîì = susts +deka+metans

aj bljatj
dari kaa gribi :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sustanon+Deca
20.01.2009 06:55
To Mateus:
Paklau, es te neesmu tâpçc, lai klausîtos tavos steroîdu izraisîtos agresivitâtes uzplûdos! Mans jautâjums beigâs ir pavisam vienkârðs: Man ir 100 tabletes Stromba un gribu tâs sakombinçt ar vçl kaut ko, lai sanâktu normâls pirmais kurss. Vienu paðu Winstrolu nedzerðu, jo to reti kurais iesaka lietot vienu paðu. Ja nevari palîdzçt ar reâlu padomu, tad neatbildi vispâr!
Re: Sustanon+Deca
21.01.2009 00:03
paklau ziidaini... palasi kaut ko par anabolisko indeksu steroidiem, par to kaa iedarbojas steroiidi uz receptoriem un tad panjem vnk biokjiimijas graamatu un pameklee kaut ko par shi teemu... mosh uzzinaasi kaads anabolais index ieteicams pirmajos kursos un tad arii beigsi huinju dziit. Tu jautaaji - Tev atbildeeja. Tu gribi iepist to no kaa tu tikai aizdirsiisi receptorus un jau naakamajaa kursaa Tev dahuja lielaakas devas vajadzees lai kas straadaatu, bet reaali no stanazas uzpamptu tagad taapat kaa no liela kursa.. tikai Tu esi par debilu lai redzeetu to ko tev saka.

Un vel kas 100tb stanazas = uz 20dienaam... kas tas Tev par taadu kursu uz 20 dienaam?????? mljin.. teoreetikjis...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sustanon+Deca
21.01.2009 08:21
Mateus, Tu esi ïoti jauks sarunu biedrs, paldies!:)) Veiksmîgi, man te vairâk nav ko drît!
Deca
Re: Sustanon+Deca
21.01.2009 14:10
matues, tas ka tu receptorus aizdirsi ar sustu decu un metanu pirmajam kursam, nevajag jau uzreiz citiem tâ dirst virsu
1. kurss visiem ir 100 tab. Naposims. Tad parasti pievieno sustanonu + metânû.
3, kurss sustanons + deka + metâns. Viss.
Vçlâk izvçlâs savus preperâtus savam mçríim. no ðiem bûs liela masa un daudz tauku.
Re: Sustanon+Deca
21.01.2009 20:22
100tb metaana... pirmais kurss...
anaboliskais index metaanam =? un stanazam?
Jautaajums - kaadeelj es minu anabolo indexu, receptorus un runaaju par pirmo kursu... naakamais kas man oponees, luudzu saakt tieshi ar sho teemu. Preteejaa gadijumaa taa ir tuksha dirshana ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mr.E
Re: Sustanon+Deca
21.01.2009 22:01
Kada ir optimala metana deva(metanox no LSP) diena, ja tas ir pirmais kurs?
Re: Sustanon+Deca
22.01.2009 10:05
Sorry... bet es jau pateicu ko domaaju par metanu pirmajaa kursaa. Es nekad metana devu vel neesmu njeemis lielaaku par 20mg dienaa un man taada deva straadaa lieliski.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sustanon+Deca
20.03.2009 17:13
Ja vajag, raksti man ;) Tagad tikai Britu dragons i//
Re: Sustanon+Deca
01.04.2009 00:04
Es savkārt pateikšu tā....Esmu pisis sustanonu ar deku,bez ripām un ar.ar anabolu gāja uz urrā!!!
Re: Sustanon+Deca
01.04.2009 09:49
sustanonu ar deku... bez ripaam...un ar anabolu - un anabols tjipa nav ripas? :)
Da i vispaar... kaut kaa paaraak jaunatne ar kjimiju aizraavusies.

BTW... BD metaanu es neriskeetu njemt ;) Ir divas markas kuraam vel nav dzirdeets par viltojumiem - Pronabol un Metanox. Pie taam ari ieteiktu tureeties, ja tieshaam nevar izdziivot bez kjiimijas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sustanon+Deca
01.04.2009 12:40
Nu es gribēju teikt ka plika špricēšana man nedeva tādu rezūltātu kā kopā ar ripām(anabolu)...man liekas ka ripas vairāk piedod spēku,a špices masu......
Re: Sustanon+Deca
02.04.2009 01:45
Nepareizi Tu domaa.
Iisteniibaa jau visa saals rezhiimaa. Bet ja visam kursam pieshauj klaat ripas LOGJISKI labaak aug... buutu pieshaavis jebkaadu citu kjiimiju gan ar labaak augtu, bet vispaar jau jo mazaak kjiimijas jo labaak

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus, tu te tāds blatnojs uzmeties. Pirms citus par dauņiem sauc, pastāsti labāk visiem, kāds bija tavs pirmais kurss un kas no tā sanāca. ;)
Lielā meža mazais ezis
Re: Sustanon+Deca
10.04.2009 11:43
Andy
Re: Sustanon+Deca
24.05.2009 19:46
Мне 19 лет, мой первый курс: метандиенон 200 табл, дека+сустанол
сустанол ампулу 1 мл раз в 5 дней, дека раз в 4 дня, метан каждый день первую нед по одной табл, вторую по 2, третюю по 3.
вообще лучше с тренером в фитнесе посоветуйся
Re: Sustanon+Deca
05.12.2010 01:42
Vo shitas chalis kautko rubii!
Klausieties vinhaa..
pasham ieteica sutanolu, deku un metaanu!!, panaakumi aatri! kachaajies tikai!
galvenais nepaarspiileet ar nedellas devu, pilniigi 200x2 mg nedella pietiek, vairaak buus pa trakU!
329
Re: Sustanon+Deca
23.12.2010 12:41
Ir kam nepietiek. Ja svars ir pāri 100kg un gribi kaut kādu progresu, ir jāmauc biežāk.
Re: Sustanon+Deca
31.03.2011 07:27
Sveiki... Vai kads var pateikt ar ko man sakt,massas un muskulu audzesanu,ko var sakt dzit ieksa pirmaja reize,
esu iesacejs,uz zali saku iet nedelu atpakal,patreizejas svars ir 74 augums 187...
Masterons
Re: Sustanon+Deca
31.03.2011 11:53
uz zali saku iet nedelu atpakal.....
....mjaa..klinika...
nah
Re: Sustanon+Deca
31.03.2011 14:09
raizzz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki... Vai kads var pateikt ar ko man
> sakt,massas un muskulu audzesanu,ko var sakt dzit
> ieksa pirmaja reize,
> esu iesacejs,uz zali saku iet nedelu
> atpakal,patreizejas svars ir 74 augums 187...

pirmam kursam īpaši aizrautries nevajdzētu - ņem trenu (100 dienā) + oksi (100-150 dienā). kurss varētu būt uz kādu pusgadu. par cik abi prepi viegli, tad nekādām blaknēm nevajdzētu būt.
pēc pusgada pastāsti, kā iet - vēl kautko ieteiksim.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 21?
Ziņa: