Sāp muskuļi

Aizsāka zipo 

Re: Sāp muskuļi
14.02.2009 22:35
zipo bicepsam mierigi vari taisit kadus 3-4 vingrinajums pa 3 piegajieniem katru un pa 8-12x! un bicepsu pec krutim trennet ir labi jo krusu trennina biceps praktiski neizmantojas:)
zipo
Re: Sāp muskuļi
16.02.2009 15:25
Ok, bicepsam tad 3-4 vingrinaajumi. Tricepsam taapat, vai vienkaarshi vairaak piegaajieni un viss? Ja es treneeshos 3-4x ned., eediishu pareizi paiku, bet ja man svars neaugs, vai man buutu tad jaalieto proteiins?
Re: Sāp muskuļi
16.02.2009 17:18
kruutis un biceps? iipatneeja kombinaacija.
Tad jau liec ari tricepsu klaat.
Es labaak liktu kruutis+pleci+triceps, bet bicepsu kopaa ar muguru vai kaajaam.

un ko noziimee 3 piegaajieni? 1 vingrojums tikai??? 2-3 vingrojumi pa 3-4 piegaajieni buus pareizaak.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
zipo
Re: Sāp muskuļi
16.02.2009 19:57
jaa, taa arii biju domaajis - 4 piegaajieni, izteicos tik kaa "vingrinaajumi". es plecus treneeju kopaa ar muguru.
Re: Sāp muskuļi
19.02.2009 07:50
Mateus es taisu krutis bicepsu pirmdien un piektdien, bet tresdien man ir kajas un triceps, kur es taisu tiesi tricepsu vingrinajumus (piemeram spiesana saura tveriena utt.) un svetdien mugura pleci, kur es tiesi plecu vingrinajumus taisu, un reizes kad es taisu krutis, pleci un tricepsi ari trennejas, piemeram atspiesanas no lidztekam ar svaru, stiena spiesana, hantelu spiesana 30 grados utt. taatad reali man triceps trennejas 3x nedela- pirmdien tresdien piektdien un tresdiena ir istais tricepsu trennins kur es vinu pamatigi noslogoju. AA un Mateus vel 1 lieta. es biju izlaidis 2 trenninus piektdien un svetdien un pirmdien spiedu maksimumu, 90 uzgaja loti viegli, bet 95 man uzgaja vairak par pusi un nevareju uzspiest plecu del. kautgan reali vienmer man ir bijis taa ka ja es nevaru uzspiest tad tikai sakuma posmaa un pec tam jau ir viegli. Tas nozime ka man vajag vel specigakus plecus vai ari man vini vienkarsi nebija iesilditi taa pamatigi? kautgan pec 2 nedelam zinu ka uzspiedisu tos 95 kg. es domaju vai ir verts mainit programmu ta lai es plecus taisitu 2 reizes nedela? bet krutis man ari jataisa 2 reizes nedela. Varetu piemeram taa:
Pirmdien: kruutis, pleci
Tresdien: mugura triceps
Piektdien: kruutis pleci
Svetdien: mugura biceps
Kautgan es baidos ka pec tam plecus pec krutim bus gruti taisit, jo es uz krusu trennninu patereju loti daudz energijas un rezultata man bicepsu jau ir besiigi taisit (bet taisu) un kruusu trennesana ari pleci loti strada un tad bec krutim es nevaresu plecus pilvertigi trennet. vai labak atstat ieprieksejo programmu? kaa tu doma?
Re: Sāp muskuļi
19.02.2009 19:51
Saakshu ar jautaajumu - kaadeelj kaut ko gribi taisiit 2x nedeeljaa?
Smagais kjiimikjis?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sāp muskuļi
19.02.2009 21:22
lol... vsp kimiju nelietoju kad es krutis taisu 2 reiz nedela man ir normali, jo starp kruusu trenniniem ir pauze ta4 2 un 3 dienas...
Re: Sāp muskuļi
20.02.2009 22:05
Ja nevari tik pāri vidusspunktam, tad vajag paņemt uz klucīša paspiest vismaz kādu pussgadu ;) Un nevar iesācēji celt maksimums. Es arī agrāk cēlu max, ko vien varu, bet tad secināju, ka pēc nedēļām es kļūstu vājāks :D :D Vot loģika.
Re: Sāp muskuļi
20.02.2009 22:50
w1r00z es ka4ajos jau 15 meenesus un iesacejs gluzi ar neesmu un maksimumu spiezu 1-2 reizes menesi un varbut man vnk bija toreiz pleci nogurushi, jo parasti ja man neizdodas kadu svaru uzspiest tad tikai sakuma dalaa.
iesaku
Re: Sāp muskuļi
18.09.2010 19:58
proteīns Rakstīja:
iesaku iet uz pirti,ta varetu mazinat muskulu sapes un nekadas parslodzes, ja citas valstis cilveki paredas tad saja vini parpulejas-------------------------------------------------------
> es tavā vietā atstātu tikai: pirmdien - kājas,
> trešdien krūtis, piektdien mugura.
> kājas - pietupieni + spiešana ar kajam, krutis -
> stieņa spiešana zem lenķa + atspiešanās ar
> svaru uz līdztekām + stieņa spiešana šaurā
> tvērienā guļus, mugura - tjaga + vilkšana
> noliecienā + pievilkšanās ar svaru. katrā
> vingrinājuma 2 smagi piegājieni (neskaitot
> iesildīšanās piegājienus), 8-10 atkārtojumi,
> kājām 20 atkārtojumi. atpūta starp smagiem
> piegājieniem - 5 min.
> bet, pats sproti - katrs dročī kā grib.
Re: Sāp muskuļi
15.01.2011 21:18
Ir vērts to citrona sulu dzert pēc treniņa lai muskuļi nesāpētu? Ko man darit lietas labā lai nesāpētu tik traki ka šobrīd?
gym
Re: Sāp muskuļi
28.01.2011 18:36
Uzņemt vairāk olbaltumvielas.
Re: Sāp muskuļi
30.01.2011 15:03
Man tieši patīk muskuļu sāpes. Jūt ka ir bijis kārtīgs treniņš.
111
Re: Sāp muskuļi
14.02.2011 12:18
1. krutis/triceps
3.kajas/biceps
5.mugura/pleci

varbuut kkaa savadaak vajag to salikumu treninju programmaa?
Re: Sāp muskuļi
24.11.2013 19:30
Vēlos uzzināt, vai tas ir normāli, ka pēc treniņa zālē es vairs nevaru iztaisnot rokas no sāpēm muskuļos?
tests250
Re: Sāp muskuļi
25.11.2013 11:10
kobra, ja tie tiešām ir muskuļi, nevis saites vai locītavas, tad normāli tas viss ir, visiem tā ir - pāris dienas pēc slodzes just muskuļus kurus kačāji. var būt arī krampji, tas ir daudz sūdīgāk panesams nekā vienkārši sāpes. staipies pēc treniņa, plāno normāli slodzes (palasi, piem, par ciklēšanu spēka trīscīņā), ēd/dzer pareizi, vitamīni/minerāļi pastiprinātās devās utt. tas palīdzēs samazināt visus athadņakus. bet pilnībā vienalga neizvairīsies. kā tur bija - no pain, no gain.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 18?
Ziņa: