Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu

Aizsāka opā 

Man ir mazs svars, vēlētos iegūt sievišķigākas aprises, par cik šobrīd ir kauli un āda. Esmu dzirdējusi, ka katru dienu dzerot alus glāzi sajauktu ar cukuru un olu, pēc aptuveni mēneša ir iespējams palielināt svaru. Problēma ir psiholoģiska, nespēju norīt šo dzeramo, zinot, ka tur iekšā ir jēla ola, ir slikta dūša pēc tam visu vakaru, katrā ziņā veselu mēnesi nespētu tā sevi pārvarēt. Jautājums tāds vai iedzerot alu ar cukuru un uzēdot ceptu olu, efekts būtu līdzvērtīgs, jo ola tak paliek ola jēla vai cepta. Varbūt ir kāda cita metode, piemēram, lietojot kādus proteīna preparātus. Veselīgu, sabalansētu uzturu nepiedāvāt, ēdu normāli diemžēl ik pa laikam konstatēju, ka esmu nokritusies vēl vairāk.
Ēd normaali... cik daudz tas ir? Nu jeelu olu noteikti neēd, jo saķersi veel kaadu slimiibu.
Tā kā dzīvoju pa māju, sanāk vismaz 4 reizes dienā + vēl visādi našķi līdz vēlam vakaram. Tā četras ēdienreizes jau nav tā,ka katru reizi ēdu "karbonādi ar kartupeļiem", tas tikai vakariņās ( pa dienu brokastu pārslas/ omlete/ kūciņas-bulciņas/ šokolādes/ augļi, tostermaizes, citreiz auzu pārslu putra utml.)
Tev nav problēmas ar vairogdziedzeri?
Hmm, kaut kad sen pārbaudīja, tad bija vēl normas robežās, bet ļoti tuvu robežai, ka vairogdzidzeris strādā pastiprināti.
Varbūt vajag mēģināt ēst vel vairāk ? (ne jau visadu zarazu, bet tieši par "pareizo uzturu" iet runa)
Protams, ja vaina ir mediciniska, tad manu postu - ignore
Edza Padalies kāds būtu pareizais uzturs? Un kā var iedabūt iekšā vēl vairāk, kā gribās?
Pareizais uzturs butu eshana ik pec 2.5 - 3h olbaltumvielas 2g uz kjermenja kilogramu ogljhidratu laikam bija 3, apetite naks ar laiku , pieradisi
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
25.02.2009 13:39
Mr.E: nee taa nav pareizi. Tas ir kachakam.
Normaali cilveekam 5 eedienreizes dienaa jaa, bet nav tik traki nekas jaaskaita.
Katraa zinjaa, ja ir meerkjis palielinaat svaru, jaaeed ~35-40kcal uz katru savu kilogramu. Kopeejo kaloraazhu sadalot ~4-5 liidziigaas daljaas. Preteejaa gadijumaa nekas neaugs. Nu jaa.. un veelams ieveerot liidziigus laikus eeshanai katru dienu un izguleeties

Pie taa ko autors tagad eed... ne par kaadaam vairogdziedzera probleemam nav jaarunaa... zipo - valdies, ja nezini ko runaa. Tas ko autors apeed man aiziet vienaa eedienreizee ;)

Starp citu.. auzu paarslu putra, ja eed kaartiigi, tad eedot tikai no riitiem viens iepakojums herkuless ir uz 3-4 dienaam. Un pie taas putras vel 6-7olas klaat :) njam njam

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 25.02.2009 13:40 by Mateus.
Sveiki ! man tada problema nevaru palielinat kermena masu man augums ir 1.83 un svars 77kg tas ir diezgan maz prieksh mana auguma velos kadus 90kg bet ka lai dabon ? edu diezgan labi smekeju vislaik bet tagad atmetu jo velos lielaku svaru ... vis itka ir ok edu labi bet svars nenak un nenak vislaik ka ir ta paliek ... meginaju ar proteiniem visadiem papildu uzturam bet nelidzeja varbut daru ko nepareizu vai ka nezinu neesmu nevienam ta jautajis . edu no rita pustdienlaika vakara un ik pa laikam kadu nashki... un auglus ar protams bannanus abolishus utt bet nesanak gulu normali un nez . varbut varetu gadities ta ka es needu viena laika shad tad gulu ilgak jo ieprieksheja diena ilgak stradaju un sanak ilgak pa gultu... Bet jautajums vai man vajadzetu est katru dienu vienados laikos ? vai ta varetu but problema? un ja kads var varetu man atrakstit piemeru kam ir ka man un ka vinsh parvareja sho ko eda un ko lietoja cikos eda utt siki ludzu man ta gribas kadu piemeru pec ka vadities . vai kads var palidzet ?please ar cienu Rinis .
Protams, ja ēd katru dienu vienā laikā, svars nāks klāt. Ir jautājums- vai trenējies?
Tev Remii veel jau normaali.. Man augums ir 1.95 un svars ap 73kg..... un vnk. nav iespeejams pienjemties svaraa.
Esmu 172 gara, bet svars pēkšņi nokritās par vairākiem kilogramiem, tagad sveru kādus 46kg. Tas nav normāli, es intensīvi trennējos, bet ēdu es pamatīgi daudz, bet svarā nespēju nekādīgi pieņemties. Nezinu, ko darīt :(
Mani visi sauc par kaulu kambari-164cm un 46kg(un tas 30 gados!),izskatos briesmīgi-kauli apvilkti ar ādu(ne dupša,ne vairs krūšu)...ēdu normāli,bet svars stāv uz vietas.Varbūt kāds ieteiks kādus proteīnu kokteiļus vai piedevas,nu nevaru es sadzīvot ar savu izskatu....
Hallo!Vai tiešām neviens nevar izlīdzēt ar efektīvu padomu?!
ja VDZ strādā pastiprināti, tad uzbaroties var tikai 1/2 VDZ izoperējot.
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
09.11.2009 18:49
Da nee... iistenibaa man maatei bija hiperfunkcija VDZ
kameer bija sprintere, kaajaam masa bija kaartiigaa, bet tai pat laikaa sausa. Muskulju masai sanaak tas tomeer netraucee

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
man 1/2 VDZ izoperēja adenomas dēļ, bija arī tireotoxikoze, nu lūk! un rezultātā +10 kg, tagad ap 68 kg, ideāli :)
sveiki man ir 14 gadi svars 45 un augums 165 es gribetu palielinat svaru uz 55kg un nodarboties ar sportu vai es drikstu lietot gai fast un citus gainerus vai uztura bagatinatajus ? Un vispar no cik gadiem visi tie lidzekli jalieto vai viniem naw vispar vecuma ierobezojumi !?. es jau 3menesu trenejos un svars ipasi neaug klat ! biceps apkartmers ir 27cm :(
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
14.11.2009 12:03
kameer nesakaartosi dieetu un treninju rezhiimu, UB buus veejaa izsviesta nauda.
Gain Fast ir sliktaak nekaa eest tiiru cukuru - jo daargaak

Pirms teikt ka ar dieetu viss ok padomaa velreiz.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
14.11.2009 13:09
es gribu pienemties svara nevis ieturet dietu!
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
14.11.2009 14:01
Edis... uzvelc svina apenes un buus klaat kg. Nez kaa Tu grasies palielinaat kjermenja svaru bez dieetas.
Gribi striideeties, ej citur. Te nav oho.lv vai face.lv Tur noteikti buus cilveeki, kas pateiks taadu atbildi kaadu Tu GRIBI dzirdeet.
Es divreiz neatkaartoshu. Vai nu noveertee, ka uz Tevi vieteejie teeree laiku, vai labaak neraksti neko.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
14.11.2009 14:18
labi ka var ieturet dietu?
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
14.11.2009 14:25
Ar to ari bija jaasaak.
Lasi sastaavu paikai pirms pirkt.
2g proteina uz kilogramu dienaa
4g ogljhidraatu uz kilogramu dienaa (videeji)
taukus nafig, taapat uznjemsi pa daudz tos.
Svariigaakais skaitiis proteinu, lai ir pietiekami, paareejais varbuut nav tik svariigi. Dieetu neviens Tev pa briivu nerakstiis, bet ja rokas nav liikas - tiksi galaa.

Visu diennaktii nepiecieshamo daudzumu sadali 5 daljaas un taa ari eed.

Bokastiim labaakais = 5olas+100g auzu paarslas.

Naakamais ir korekta 3dienas nedeeljaa treninju programma.
Naktii guleet 8-9h
Un ja to ieveerojot pirmajaa pusgadaa nedabuusi klaat 5kg... tad taa buus ziime, ka atkal kaut ko dari nepareizi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
14.11.2009 14:33
nezini kur dabut treniņa programu ?
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
14.11.2009 14:45
ka ir piemeram es 1dienas treneju bicepsu tad man tikai vins jatrene vismaz 6 piegajienu un lidz galam kamer vairak nevar lai vinu palielinatu nevis 1dienas biceps triceps presse tad vinsi nepalielinas tik atri bet ir vairak speks nevis lielaka muskulu forma!?.
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
14.11.2009 15:56
Ko Tu tur filosofee? :) Es ceru, ka vismaz Tu pats saprati ko saraksatiji ;)

www.animalpak.com
Izveelies jebkuru treninju rutiinu ar 3 treninjiem nedeeljaa un mochii ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
14.11.2009 21:20
nez nez isklausas baisi es uztaisiju trenina programu
idien
3dien
5dien
un saksu mocit bet es gribu uzinat ko jus varat ieteikt man naw nekada Ub un tml ko es varetu majs apstaklos lietot un kad pirms vai peec
ludzu atbildat >!!?
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
15.11.2009 15:55
Tev vajag psihiatru ;)
es Tev jau uzrakstiju proporcijas. Tagad saac pats kustinaat kjirbi un lasiit sastaavu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
cilvēki mīļie!!
atrodiet labak internetaa veseliga uztura piramidu un sekojiet tai! ēdiet augļus un darzeņus un liesu gaļu, tikai ne 5olas brokastīs! aizmirstiet visus cīsiņus, šašlikus, krējumus, majonēzes, čipšus, frī kartupeļus un pārējos pārsālītos pusfabrikātus, vai ari pirms nakamreiz iesiet uz veikalu pameklejiet netaa saslimstību ar sirds un asinsvadu slimībām un 2. tipa cukura diabētu Latvijā, ja kadam nepietiek palasiet vēl šo slimību raksturīgākos simptomus un komplikācijas, un beidziet visā vainot to nabaga vairogdziedzeri!

P.S. Un atcerieties, no uztura bagātinātājiem vislielāko labumu gūst to ražotāji!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 22?
Ziņa: