Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu

Aizsāka opā 

Sveiks riimi!
ja tu velies dabut lielaku kermena masu vis labakais no UB ir gain fast!
ir japerk 2kg tas makasa 20lsl(aptuveni) esmu pats lietojis!loti labi pieug svars.+jaed sabalanseta partika!(cik lien!)daudz!
esmu pats izdzeris 2kg 7bundzas un ir OK !+protams jatrenejas !un ir jauztaisa treninu grafiks!
Tev vnk jasaccakaree vielmaina!
Nopeerc veikalos visaadus proteiinus kreatiinus, ja vari dabuut tad arii metanu!
Rij tos meeslus 3reiz dienaa.
peec 2vaam nedeellam buusi OK!
:D
Nevajag nekaadas programmas es esmu 181 un sveru 85 kg pa 4 menesiem paceelu 13 kg eedu bulcinas no riitiem auzu putras un gaju uz sporta zaali neskaitiju katru proteina un oglhidraatu kaa kautkaads slimais vnk ir normali jaeed un jaizgulaas ja parmaz guli svars pazuud atraak nekaa ja ēd par maz
un tie UB gain fast vispaar ir taadi meesli tie nav muskuli kas izaug bet baloni kas peec paris gadiem nopuushaas un tu izkaties peec saņurciitas zeķes !!!
Man ir jautājums Mateus: " Es nesaprotu, kā ir jāskaita tie proteīni?" Uz pakām ir rakstīts sastāvs, bet kā to visu var aprēķināt ēdot dažādu pārtiku dienā?!
Skolas laikā to macīja majturībā, kaut kā neinteresēja, tagad nākas uzdot šādu jautājumu! ?
Es ari biju kauli un ada. Tad kadu dienu atveru googli un isitu visadas idejas atradu ideju ka jaed daudz 10~14 reizes diena. Nu ta es saku est 10 ~14 reizes diena, pec pirma menensa nekas nenotika, bet tad pakapeniski saku pienemties svara un tagat esmu lepns par sevi. Sakuma ir gruti est daudz, bet veina nedela pieradu :)
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
21.03.2010 19:17
eest 10-14x dienaa... prieksh kam?

par skaitiishanu... taa ari skaiti ;) tabulaa. Normaali gan ir sastaadiit dieetu un taa ari eest

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ized dirsu man nahuy tas svars ari ir mazss :D
iesakat kko mikstiem dirsas vaigiem! :D
14 reizes tas jau padaudz. sanāk kautkādas uzkoda pa visu dienu.
labs veidz kā uzdzīt svaru ir ēst no rītiem auzu pārslas un olas(no rīta mūsu organisms ir pie bada, tāpēc jaieēd kautkas kas satur ogļhidrātus, olbaltumvielas un ātri uzsūcas). pa dienu daudz rīsus un vārītu vistas gaļu. + vēl kautko kam ir liels olbaltumvielu saturs un salīdzinoši maz tauku un ne pārāk daudz ogļhidrātu. jādzer labi daudz piena, vismaz 1l dienā. pirms gulētiešanas der ieēst biespienu- tas ir labs olbaltumvielu avots, kas palēni uzsūcas. tātad pa naktī arī būsiet paēduši. aizmirstiet par saldumiem- tie nosit ēstgribu. izņēmums varētu būt kāds batoniņš pēc treniņa, lai organisms nebūtu gluži pie bada kamēr tiksiet liidz mājām un kārtīgi paēdisiet. letiņu tradicionālais kartupelis arī nekam neder, smags un tajā nekā jēdzīga nav no kā pelielināt svaru, tāpat ir ar baltmaizi(rupja maluma ir izņēmums). speķi tikai uzaudzēsiet.
Sdiet pie kopja un riat buulkas , maizi dzerat teeju es [pa meenesi peinjeemos ap 23 kg]...
Paldies mateus, ciitiigi izlasiju k rakstiji bus jasak rikoties jo ari esmu gara auguma 189 un sveru 61,4kg :(
diezgan traki:D tgd atmetu smekesanu lai buutu lielaka apetiite:D
Visi dzeki ,kuri domaa ,ka ir skalinji , šketi , kaulu kambari - ejat un meeginat trenneties,tas palidz visiem kurus zinu , trenneties, eest ,guleet.. bet ar trenneties domaju svaru zaalee,nevis stadionaa skraidit un sviist..
man ir 15.gadi un es veletos uzinat ka var atrak pieaugt kermena masa.....varat ludz palidzet es pat skola sevi kartigi nevaru aizstavet un mana masa ir 55.kg......ludzu...?
man piemeram tada pati problema man 22 un sveru 55 kg tas uzskatu ir par traku! edu vairak neak vajadzetu bet tolku maz nekada labuma neiet ! a vai tad vairogdziedzeris var ietekmet svara pienemshanos? ko lai daru ? gsavadak esmu ka kaulu kambaris
kse Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> man piemeram tada pati problema man 22 un
> sveru 55 kg tas uzskatu ir par traku! edu
> vairak neak vajadzetu bet tolku maz nekada
> labuma neiet ! a vai tad vairogdziedzeris var
> ietekmet svara pienemshanos? ko lai daru ?
> gsavadak esmu ka kaulu kambaris

uzraksti - ko vakar ēdi. pa stundām, pa daudzumiem.
Man ir 16gadi Esmu 1.80 bet sveru 65 kg cik zinu tas nav normaali ko ieteeksiet man dariit lai svertu vairaak! ;)
Re: Kā uzbaroties, t.i. palielināt ķermeņa masu
14.09.2015 16:10
Diemžēl, tā ir problēma daudziem šajā vecumā.Tēlaini šo vecumu apzīmē par hiperseksualitāti. Organisms nav pieradis pie jaunās vielas -testosterona.
Viņa svārstības izsauc gan seksuālo tieksmju pacēlumus, gan straujās noskaņojuma maiņas. Te gribas kādu piekaut,pateikt kādu rupību, te izjūtam bezcerību un vēlmi paraudāt.Nereti nomāc domas par pašnāvību. Sevišķi ja genētiski esi altruists. Tas mums no tieksmes ziedot sevi nākošās paaudzes vārdā.
Vīrišķo hormonu iedarbība izsauc vēlmi skriet,kauties,kustēties,peldēt.Pat nemanām,ka visu laiku kaut kur traucamies.
Tas arī izsauc mazo svaru. Organismam samazinās imunitāte. Biežāk slimojam ar ādas slimībām,saaukstēšanās slimībām. Naktīs nevaram iemigt trauksmaino domu un karstuma dēļ.
Mēģināsim parunāt ar savu ārstu. Lai izslēgtu kāds citas vainas.
Jāatceras,ka svaru dod muskuļu massa un tauku kārtiņa.Arī kauli paliek smagāki (izturīgāki) tikai ar laiku.
Organismam šajā periodā ir vajadzīgs celtniecības materiāls. Par "celtniecības materiālu" saucam, olbaltumvielas.
To satur gaļa, zivis, rieksti,sēnes. Arī brokļi, bietes, pupiņas,zirņi.
Protams visi piena produkti. Sevišķi svarīgs ir biezpiens. Steigties nevajag. Visam savs laiks.
Kaulus labi palīdz veidot arī 5 elementi.
1)Saules gaisma,2) fosfors (zivis), 3) D vitamīns , 4)kalcijs. 5)Arī C vitamīns,kā visa katalizators.
Ja runājam par katalizātoru, tad muskuļu masas audzēšanā dalību ņem B6 (Pyridoxin) vitamīns. Protams, labāk to uzņemt dabīgā ceļā.
Nekādā gadījumā nevajadzētu mēģināt lietot anabolos hormonus. Tur vajag pagaidīt.To drīkst darīt tikai ,ja to nozīmē ģimenes vai sporta ārsts. Padomdevēji no malas nenes nekādu juridisku atbildību.
Lai veiksme un saprāts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 5?
Ziņa: