par proteīniem

Aizsāka opā 

par proteīniem
16.03.2009 16:18
Kādu proteīnu būtu jālieto, lai palielinātu ķermeņa masu (sieviete, ar sportu nenodarbojos-respektīvi nekačājos)? Kaut kur lasiju, ka ir kaut kāds proteīns no piena sūkalām (nu kaut kas tāds), ka tas esot visnekaitīgākais veselībai, vai tā varētu būt?
MassGain
Re: par proteīniem
17.03.2009 04:56
ja vnk kermenja masu tad McDonalds:), ja muskulju masu tad tikai dzerot proteinus nekas neaugs, vajadzes ari piepuleties...
opā
Re: par proteīniem
17.03.2009 10:48
Tad sanāk, ka man nav nekādu cerību palielināt svaru? Ar pārtiku vien nevaru pieņemties svarā, labākā gadījumā pārvarot sevi ēdot un ēdot mēneša laikā varu uzēst 1 kg, tad kāda diena stresa vai neregulāru ēdienreižu un atkal svars nokrīt uz 49/50 kg.
Mr.E
Re: par proteīniem
17.03.2009 11:17
Cik tad var jau rakstit tas muljkjibas par proteiniem, neesi tik slinks un pamekle par internetu prieksh kam ir domats proteins!Masu var uzdziit vienigi paredot katru dienu mazlietinj, bet ari tur jaskatas ko ed,taukus nevar est, jo svars tad buus vieniigi tauki, shitaja foruma viss sen izrakstits , kas meklee vienmer atrod!
opā
Re: par proteīniem
17.03.2009 13:23
Bet es tak rakstīju, ka nevaru pieņemties svarā vienīgi ēdot, bezcerīgi. Par forumu, esmu meklējusi, bet visur ir par muskuļu dzīšanu un svaru celšanu utml., tas nav mans gadījums. Rakstu lai uzzinātu vai bez kačāšanās un proteīnu lietošanas, vai ēšnas lielās devās arī ir kāds variants kā palielināt ķermeņa masu!!!
proteīns
Re: par proteīniem
17.03.2009 14:03
opā, kads tev ir vecums un augums?
opā
Re: par proteīniem
17.03.2009 14:13
Vecums 29, augums 165
Re: par proteīniem
17.03.2009 14:31
Nepietiekoshi daudz eed.
Eed biezhaak, bet mazaakaam porcijaam un masa augs.
Eeed olbaltumvielaam un oglhidraatiem bagatu paartiku.
Domaaju, ka shajaa gadijumaa nekaadi proteiina kokteilji nebuus nepiecieshami, jo shajaa gadijumaa reaaali var iztikt tikai ar paiku.
opā
Re: par proteīniem
17.03.2009 15:00
Ar pārtiku man nekas nesanāk, kā jau rakstīju, nedaudz stresa un dažas izlaistas ēdienreizes un pat uzēstais kilograms vējā. Cerība, ka tādi proteīni varētu dot paliekošākus rezultātus, ko nevar dažās dienās zaudēt. ;(
proteīns
Re: par proteīniem
17.03.2009 15:38
opā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vecums 29, augums 165

un kādas problēmas svaram - pat ja viņš ir 50 kg? vai viņš traucē dzīvot?

ja tomēr svars nedod mieru, labāk parādīties ārstam - varbūt ir kautkādas hormonālās lietas vai kaut kas tam līdzīgs, kas ietekmē vielmaiņas ātrumu.
opā
Re: par proteīniem
17.03.2009 16:03
Pēc aprēķieniem jau nav nekas traks svaru un garumu aprēķinot, bet realitātē kauli un āda (burtiskā nozīmē). Protams, ka tas ļoti traucē dzīvot, paskats kā mazam zēnam, ne sievietei.
proteīns
Re: par proteīniem
17.03.2009 17:18
opā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> paskats kā mazam zēnam, ne sievietei.

ja ar veselību viss ir kārtībā, tad tas viss ir tikai un vienīgi galvā...
cik cilvēku, tik ķermeņa uzbūvju variantu. ja vielmaiņa ir ātra, nekādu lielo svaru, par ļoti gribot, neuzēdīsi.
opā
Re: par proteīniem
17.03.2009 17:28
Un proteīns arī nepalīdzēs?
proteīns
Re: par proteīniem
17.03.2009 18:11
opā, proteīns pilnīgi noteikti neko nedos. tad jau labāk gaļu, rīsus, griķus, makaronus - kādas 4-5 reizes dienā, nelielām porcijām.
Re: par proteīniem
17.03.2009 22:05
Proteiina kokteiljus njem kaa piedevu eedienam... Ja nepareizaa daudzumaa eed, tad proteiins neko nedos..
Mr.E
Re: par proteīniem
17.03.2009 22:45
pakonsultejis ar arstu vai dietologu,visu var, te jau ari ir daudzi gudrishi kuri pashi neko daudz nav izpratushi un tikai maaca pa savam!
Re: par proteīniem
19.03.2009 22:46
cerams tas nebij par mani domāts, jo nēesmu saskarē ar uztura bagatinatajiem, bet atbildu ar to, ko izlasu šeit! :D
nitro
Re: par proteīniem
17.04.2009 21:34
165 un 50 kg,kur ir problema??? es esmu 169 un 53kg,vel gribetu notievet......
Re: par proteīniem
17.04.2009 23:24
Labāk necenties palielināt svaru, tas vēlāk var aiziet par tālu un nedabūsi vairs nost. Tā ka uzmanies ar šito.
Re: par proteīniem
04.08.2012 23:28
Man ir 14 gadi un velejos pajautat vai man nebutu kaitīgi lietot proteinus?
Vai tas neietekmētu manu vesselību?
Re: par proteīniem
06.08.2012 11:10
Galu galā proteīns ir tikai proteīns - tās ir olbaltumvielas. Sit olas, met laukā dzeltenumu un streb proteīnu. Kāds tur kaitīgums. Cita lieta ir tas cik veselīgs ir izbalansēts uzturs. Bet tas jau ir atkarīgs no mērķiem. Un dzīvē vienmēr ir tā, ka kaut ko iegūstot kaut kas ir jāzaudē. Visu nekad nevar iegūt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par proteīniem
27.09.2013 20:51
Ja ar partiku nekas nesnak, tad ar proteinu ar nesanaks un tas pats vien ir
(proteins- olbaltumielas)
olabaltumvielas- gaļa, olu baltumi , biezpiens u.t.t
visi tie proteina pulveri, ir uzturbagatinataji, kurus lieto lai papildinātu olbatumvielu daudzumu, turklat erti ielikt sporta soma koktēli un pec treniņa izdzert un garsiiigi :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 1?
Ziņa: