Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu

Aizsāka Mateus 

Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
02.02.2015 19:11
Kas tie tādi - attīrošie preparāti? :D
Vienīgais, ko Tu tur vari pēc kursa darīt, nedaudz palīdzēt organismam, likt sistēmu... piem 8 dienas. Katru dienu 500ml sterofundīnu, 500ml ringeru un katru 4dienu 500ml 10% glikozi klāt. Pačurāsi, paskalosies. Ja nauda atļauj + plazmofarēzi (tas ir bomba). Jutīsies kā pēc kūrorta, muskuļi mīksti , bez lieka saspringuma utt. Bet tā pa lielam...neko Tu tur nevari attīrīt. Nav tādu preparātu. Piem aknai, neeksistē nekādas zāles... viss tikai tā...simptomātisks un tads kā neliels atbalsts. Bet endokrīno sistēmu, ja tur kaut ko izsit no sliedēm.. kā Tu to iedomajies attīrīt? ;) To ir jāsakārto ar PCT, atkarība no tā kādas Tev bija analīzes pirms un kādas pēc kursa. Bet to tev būtu ar savu endokrinologu jārunā.

Nekad mūžā neesmu dzirdējis tādu TMX 325 ... tikai kaut kāds... manā prātā neloģisks kurss. Deka 100mg nedēļā? wtf? :/
Un es nesapratu...tas Tev pirmais kurs uz kura jau deku liec? Ekstrēmists ;) Es arī ta izdarīju... bet tai laikā nebija pieejama info nekāda un ārstu normālu nebija... baj baj receptori... būtu labi audzis sākumā arī bez dekas.

Un ko Tu biji domājis ar domu - mest nost pavisam? Priekš kam Tu sāki, ja jau pirmā kursā murgo par mešanu mierā? :D Tipa pāris mēnešus papriecāties par rezultātu un visu izčurāt? :)
Sveiks!
2ml TMIX, tas ir 650mg testosterona nedēļā, tas jau ir salīdzinoši
vidēja testosterona deva. Ieteiktu kursa 4. nedēļā pieslēgt Anastrazolu
pa 0.5 tabletei katru 2. dienu, tas pasargās no testosterona aromatizācijas
par estrogēniem(sieviešu hormoniem) tas ir no ginekomastijas, liekā sķidruma uzkrāšanās,
tauku uzkrāšanos pēc sieviešu tipa, kā arī no oliņu atrofijas. Un pēc 2 nedēļām pēc pēdejās injekcijas, jo Testosterona cipionāts ir
garais efīrs, pēc 2-3 tikai beigs darboties...lietot Tamoxifenum pa 20mg diena 2-3 nedēļas, lai
ātrāk atjaunotu personīgā testosterona izstrādi.
Pēc stanozolola var padzert Karsilu.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
09.09.2015 12:18
Pirms Anastrozola, es tomēr ieteiktu analīzes taisīt... jo tas ir smags preparāts.
No olu samazināšanās gan nepasargā, jo tas ir aromatāzes inhibitors, tātad jā pasargā no gyno, no liekā ūdens utm, bet olas atrofējas no tā, ka ir tik daudz testosterons asinīs, ka nav vajadzības organismam pašam to ražot. Attiecīgi - "atrofējas" bet pēc tam viss atjaunojas.

Starp citu.. Anastrozolu (Arimidex) reāli var lietot tikai uz kursa un tikai ja vajag. Pēc kursa jams visu tikai sliktāku padarīs.

Arī tamox ne vienmēr ir vajadzīgs... analīzes un vēlreiz analīzes. Tamoc neko nepalīdz atjaunot... tam palīdz HCG (Pregnyl) un Klomifeīna citrāts... BET... nu atkal jau - pēc analīzēm jāskatās ko un kam vajag. Nav visiem viena recepte.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Sākšu ar to ka lietoju ķīmiju 2 gadi nonstop, tagad aptākļi liek taisīt PCT. Runāšu no personīgās pieredzes, takā visa tā teorētiskā muldēšana lai izpaliek, atstāsim to demagoģētājiem...
1)Anastrozola vietā izvēlētos exemestane(aromazins). Vecās paaudzes aromatāzes inhibitori(AI) saistījās ar aromatāzes enzīmu, respektīvi kad pārtrauc to lietot būs estrogēna lēciens. Savukārt jaunās paaudzes neitralizē enzīmu pavisam. Es teiktu tā, ja finanses atļauj, tad labāk vienmēr izvēlēties exemestānu arimidexa vietā. Savukārt letrozolam ir smagas blaknes un viņa priekšrocība ir tajā, ka ja jau ir izveidojies gyno, tad letro var mazliet to mazināt, ja maziņš tawd likvidēt. Bet tiem kas ar šo visu sāk tikai iepazīties, labāk no letro atturēties.
2) Tamoxifēns vispār ir SERM`s - selektīvais estrogena receptoru modulators. Kā parādās pirmās gynoi pazīmes momentā sākam lietot tamoxifenu, pirms tam no tā nav jēga jo tamox pazemina IGF-1 līmeni, tas traucēs rezultāta sasniegšanai. Tātad tamoxifens tikai bloķēs estrogēna darbību krūtīs. BET estrogēna līmeni nepamazina, tik un tā pēctam ir jālieto kāds AI. Tātad tamoxifens lai pārtrauktu gyno progresiju un sekojoši kkas kas pazemina estro līmeni.
3) Atļaušos nepiekrist tev Mateus mazliet. Pētījumos pierādīts ka tamoxifens tikai pēc 10 dienu lietošanas pacēla endogēnā testosterona ( dabīgā, respektīvi sava) izstrādi par 42%. Tamoxifēns palielina LH līmeni labāk kā klomīds un ir vēl dažas priekšrocības uz PCT salīdzinot ar klomīdu. Lai nu kā, es pats tagad uz PCT izmantoju gan vienu gan otru, gan arī pregnylu(HCG), pēc tik samērā ilgas nonstop AAS lietošanas vajag mazliet pačakarēties lai atkal ieslēgtu olas.
Starpcitu, gandrīz aizmirsu pieminēt ka HCG(pregnyls) normāli ceļ estrogēna līmeni, takā pat ja vairs nelietojat aromatizējošos aas un esat uz PCT, tik un tā ir nepieciešams estro monitorings.

Ja ir kkādi specifiski jautājumi droši jautājiet, ja kauns- rakstat uz epastu, palīdzēšu individuāli. Kautkā jācīnās ar cilvēku neizglītotību šajā jautājumā.
Atcerieties, nejau ķīmija jūs sačakarē un sajāj veselību, bet gan paša nezināšana un nepareiza lietošana. Tapēc ka neviens pat tā īsati nepacenšas noskaidrot ko dara un kas būtu jāņem vērā.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
23.10.2015 14:45
Runājot par pirmo kursu. Bieži tiek ieteikti un man pašam tiek jautāts par tā sauktamajiem stackiem - vairāku preperātu miksu kursam, piem deka+test e. Metāns +deka + susts. Es personīgi esmu totāli pret šādu metodi pirmajā kursā un sekojošie iemesli tam
a) kopējā deva būs ļoti par lietu pirmajam kursam, turklāt ļoti nevajadzīga. Lai progrersētu pirmajā kursā pietiek ar ļoti nedaudz, turklāt arī ekonomiski ļoti neizdevīgi.
b) risks dabūt kādu blakni palielinās vairākkārt.
c) nav vajadzīgo zināšanu lai spētu tikt galā ar kursu, blaknēm, AI, DA. Ja cilvēks nemāk savāk estrogēnu, tad čakars ar prolaktīnu no dekas to visu daudzkārt sarežģīs. Atceramies ka gyno izraisa netikai paaugstināts estrogēns bet arī paaugstināts prolaktīna līmenis.
Mans uzskats ka pirmajam kursam iet solo preps. Un arī nevajag aizrauties ar jaudīgo galu, pietiks ar vieglākiem.
Šeit uzrakstīšu dažus piemērus.
1) turinabols 30-50mg/ed (ed =katru dienu)
2) stanazolols 30-50 mg/ed
3) metāns 30-50mg/ed (ņemiet vērā ka diezgan viegli konvertējas uz estro, takā vajadzētu būt zināšanām kā cīnīties ar gyno un ko lietot pret estro)
4) anavars 50< mg/ed, ļoti maigs preps, lieto arī sievietes. Bet nu samērā dārgs.
*lietojot orālos preperātus aizejiet pa laikam nočekot ASAT/ALAT, cietiem aknām/nierēm tas nepatīk. Man personīgi orālie galīgi neiet, organisms nepanes.
4) Testosterona enatāts/cipionāts 400-500mg/ew (ew=katru nedēļu, ieteicams sadalīt nedēļas devu 2 injekcijās. Pusi no devas vienreiz un pusi otreiz)
5) Testosterona propionāts, domāju ka 350mg/ew būs optimāls sākums. Tikai ņemot vērā to ka propināta injekcijām jābūt vismaz reizi katru otro dienu. Tad vai nu izvēlamies paternu durt katru dienu pa 50mg, protams iesācājiem bailes no durstīšanās un viņi arī to nemāk darīt pareizi tad labāk izvēlēties injekciju vienu reizi cau dienu pa 100mg. Bet arī tāda shēma paredz diezgan biežu durstīšanos. Tātad labāk laikam tomēr garākos esterus.
6) Gandrīz aizmirsu pieminēt boldenonu, aromatizējas daudz mazāk kā testosterons, tapēc parasti izmanto tie kas jūtīgi uz estro. Deva sākot no 500mg/ew. Ņemot vērā supergaro estaru drošvien var sākt ar preload un pēc pēdējās injekcijas turas organismā vēl ļoti ilgi, takā PCT pēc šāda preperāta jāsāk kkādi 2 mēneši pēc pēdējās injekcijas. No vienas puses itkā samērā droš preperāts, bet vajadzētu kkādas zināšanas lai lietotu. Boldenons arī sabiezina asinis un palielina sarkano asinsķermenīšu daudzumu, varētu būt nepieciešamība palietot aspirīnu.

Šie pēc manām domām ir labākie pirmie kursi tiem, kas ar aas nekad nav saskārušies.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
23.10.2015 19:43
Anastrozolu ka PKT it kā neviens arī nelieto. Kursa laikā jā, bet kā PKT... neesmu dzirdējis.
Un lai arī kāds noteikti nepiekritīs... gyno ne retums to arī dara, pie hormonu balansa atjaunošanās - "uzsūcas" Man 2x pie diagnozes to arī pateica... pirmā reizē palīdzēja tamox, otrā arimidex (anastrozols). Viss pārgāja.

Par pirmo kursu pilnīgi piekrītu. Man pirmo kursu arī salika deka+metāns+susts :) pie kam ar nenormāliem apjomiem... tai laikā infa bija maz, cilvēku kam jautat arī maz. Nekādu monitoringu neveicu. Nevienam to neiesaku un atkārtošu miljonu reizi - analīzes pirms, analīzes kursa laikā, analīzes pēc kursa...

Par kaulu smadzeņu darbības veicinašanu... ne tikai boldenons to dara. Oksimetalons manuprat vsp medicīnā speciali priekš tā tika radīts?

Tiem kas te iegriežas lielākā problēma ir tā... ka ir pret monitoringu. It kā neesot vajadzīgs un lieka naudas tērēšana :) Pēc tam protams rodas stāsti par to, cik steroīdi ir slikti.

Par tamox... iespejams kaut ko esmu palaidis garām. Man pagaidam ari ta nav aktuālākā tēma, bet pēc jaunā gada gan meklēsu norm sporta doku atkal.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.10.2015 19:44 by Mateus.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
23.10.2015 21:25
Oxis ne priekš iesācējiem :D

Jā, pilnīgi piekrītu Mateusam, tie kas saka ka analīzes nav vajadzīgas agrāk vai vēlak sačakarēsies meistarībā un tā ietaupītā nauda aizies vai nu speciālistiem endokrinologiem, vai blakņu likvidēšanas prepu veidā, vai ķirurģijas veidā priekš gyno. Domāju ka tie 10e ik pa 2-3 ned dibenā caurumu jaunu neizraus :D Tā nav liela nauda lai vienmēr būtu lietas kursā par to vai ar sistēmu viss kārtībā.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
24.10.2015 12:31
Es oxi venu reizi mūžā pamēģināju. Nedēļas laikā +40kg pieliku tjaga un pietupienos, bet aknas enzīmu radītāji uzleca debesīs :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
24.10.2015 13:36
Jā, aknām viņš ir hepatoksisks. Kursa ilgums max līdz 6 nedēļām un šaubos vai arī tik ilgi kāds izvilktu uz maximālo devu dienā 150mg, kautgan ir visādi frukti redzēti... arī tādi kas dienā pa 100mg metāna mauc pusgada garumā. Pār tādiem man vnk nav ko teikt... Vienīgi to ka iekšas viņiem gan ir baigi izturīgas :D

Gan jau paša svars pa to nedēļu arī norm pienāca klāt. Tas uz kā rēķina, tas protams ir cits jautājums.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
24.10.2015 22:21
Pienaca klāt jā, bet kvalitāte nekāda :)
Nu tagad man pat paostīt omku - stradā. Neesmu īsti neko lietojis apm 6 gadus

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
25.10.2015 00:32
Mjā, daudzi īstenībā nenovērtē kvalitāti un staigā apkārt kā burbuļi/ ūdens baloni :D
Pats šovasar smuki pažāvējos uz test e, tren a, masterona p, t3 un klena. Būtu jau labi tādā sausumā būt visdu gadu, tikai laikam mazliet nereāli.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
25.10.2015 23:53
Nezinu recepti, bet J.Skribāns ir sauss visu laiku. Pat tad kad pēc viņa vārdiem - ir resns
parunāsim labāk par prolaktīnu - kā tiekat galā? vai dekas un trena gadījumā pieeja ir viena un tā pati?
vai ir lietots pramipeksols? kā ir, salīdzinoši ar bromokriptīnu un kaberu? vai ir vērts ņemt "kreiso" kaberu, jeb labāk pārmaksāt un ņemt aptiekā dostineksu?
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
29.10.2015 18:08
Prami tā pat kā Dostinex samazinās progesteronu un apturēs prolaktīnu/laktāciju. Tas ir dopamīna agonsits un tā pat kā Dostinex okupēx dopamina receptorus .
Prami devu vajag ļoti lēnām kāpināt ,lai nonāktu pie vēlamās devas, jo blaknes var būt diezgan smagas. Tā pat arī devu nevar uzreiz noraut, vajag lenām kāpināt uz leju. Prami ir atkarību izraisoša viela un nebūtu vēlama ilgāk par 8 nedēļām, jo vairāk tu lieto jo grūtāk būs atmest to. Kā arī drošvien lietotājs novēros ,ka deva jākāpina lai saglabātu erekcijas disfunkcijas labo efektu. Prami efektivitāte erekcijas disfunkcijas ārstēšanā nav ne tuvu līzīga Dostinexam. Dostinex to pārspēj pilnībā. Vienīgais pluss ar ko Prami pārspēj Dostinexu ir tāds ,ka ja to ieēdīsi 2-3 stundas pirms gulētiešanas, tas tevi izslēgs kā miegazāles. Kas ir liels pluss trena lietotājiem. Laigan ,ja ieēdīsi 30min - 1h pirms gulētiešanas ,tad ir ļoti lielas iespējas pa nakti daudz reizes pamosties un justies itkā būtu "nodevis pa nāsi ar koku" (iešņaucis kokaīnu). Un katru reizi ,kad tu palielināsi devu ,tu jutīsi pastiprinātas blaknes ,laigan itkā organisms bija pieradis. Nereti lietotāji ziņo ,ka paceļot devu, pirmās dažas naktis ir ļoti vājšs un caurs miegs.
Sliktākā daļa ir tā ,ka kad tu atmet Prami ,tu jutīsies itkā būtu natmetis cigaretes vai marihuānu, caurs miegs , nervozs , nemierīgs naktīs , sapņi murgaini utt. Šīs problēmas parasti pazūd 5-7 dienu laikā. Īsāk sakot tu jūties apmēram tā pat ,kā kad tu tikko sāki prami .
Deva uz kursa: sākot ar 0.125 kāpini uz 0,25 ,tad uz 0,50mg (0,50mg ja lieto daudz deku vai trenu ,vai abus kopā). Metot nost ,devu met lejā vel lēnāk nekā kāpināji. Katru soli kad samazini, noturi šo jauno mazo devu vismaz nedēļu pirms met vel zemāk. Bet tā pat "lomkas" drošvien būs uz kādām 5 dienām.
Ja ir sākusies laktācija, tad Prami labak neizmantot ,jo tas prasītu ļoti lielu devu kā 1-2mg dienā. Labak pēc iespējas ātrāk uzmeklēt Dostinex. Ja sākas laktācija un tu steigā ierij lielu devu Prami (neļaujot to kāpināt lēnām) ,tad rēķinies ,ka vari pavadīt visu dienu kā zombijs un + tam vel stundām ilgi sēdēt pie poda vemjot.
Bromokriptīns ir daļa no LSD ģimenes. Bet palielam uz viņu attiecas viss tas pats ,kas uz Prami.

Personīgi es prami nelietotu vispār, jebkurā gadījumā dotu priekšroku dostinexam un bromokriptīnam.
Mans uzskats ka vienmēr labāk ir ņemt aptiekas produktu, esi pārliecināts par to ka medikaments strādā, ielaists prolaktīns nav patīkama lieta. Atceries ka arī paaugsatināts prolaktīns izsauc gyno un vēl virki ļoti daudz un nepatīkamu blakņu. Ja jāizvēlas starp bromo un dostinexu, es viennozīmīgi izvēlētos dostinexu. Kad sāku dzert bromo, pirmoreiz iedzēru viņu no rīta, visu dienu biju kā pusaizmidzis bremzēts gliemezis, šī sajūta man ļoti nepatika. Daudz labāk viņu kā jau augstāk minēts ir dzert tieši pirms gulētiešanas, tad to tik daudz neizjūt. Man maksimālā deva bija 3 tab bromo un ar prolaktīnu manā gadījumā viņš tika galā ļoti slikti, respektīvi netika galā. Savukārt dostinex ir super preps priekš manis, nav jādzer ripas katru dienu, 1x 2 nedeļās iedzēru pa tab un prolaktīns uzreiz lejā un neceļas uz augšu. CIk esmu pēc pārbaudēm novērojis, viena vesela tab man norauj 400 prolaktīna un kādu laiku neļauj viņam celties uz augšu un tas pie 1000mg/week tren acetāta. Ļoti lielisks rezultāts, savukārt uztaisost kontrolpārbaudi pēc divām nedeļām lietojot bromo, prolaktīns bija krieties ļoti nedaudz. Bet atkal jāņem vērā ka katra organisms ir ļoti individuāls un katram kāds preps ir piemērots un labi strādā, citiem atkal kāds preperāts strādā slikti un organismam šis preps nevisai patīk.
Cenas ziņā runājot dostinex būs tikai mazliet mazliet dārgāks par bromo, jo bromo iespējams tu izdzersi 1-2 tab mēnesī, savukārt bromo Tu izrīsi visi bundžiņu, tātad cenā + - tas pats viens būs, tikai bonusā aiztaupīsi virkni nepatīkamo bromo blakņu. Kautgan mans čoms bromo var ēst kā končas, viņam no bromo nav nekādu blakņu.
Kopsavilkumā- es pats vinmēr ņēmu tikai un vienīgi dostinexu un tikai un vienīgi aptiekas, bet tā ir katra paša izvēle.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.10.2015 18:09 by SourBIll.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
30.10.2015 22:32
man ar prolaktīnu nekad nav bijušas nekādas problēmas. Ne reizi.
Lai arī cik dīvaini tas nebūtu.

Bet bromokriptīns man tik un tā stāv drošībai pa rokai.
Adresēts jums SourBIll un Mateus. Man ir pēdējā laikā lielas problēmas libido - izgaisis pilnīgi, erekcijas zudums, zudusi interese par seksu pilnībā, zūd stimuls kautko ikdienā darīt. Tā vien liekas, ka tests ir nogāzies galīgi. Gribētu 150mg/nedēļā padurt, nelielu profilaktisko kursu.

1. Iesakiet kuru no četriem labāk? Tādu kurš vismazāk sāp špricējot.
2. Ko lietot pret gyno - Nolva, Arimadex, Aromasin, Letrozole? Būs 100%, man kad biju jaunāks bija vienbrīd pat bez testa lietošanas.
3. Ko lietot pret manu izkrišanu? Jo ir noslieco uz to.

Reāli pie ārsta dabūt recepti uz šitām lietām vai nāksies riskēt un pirkt caur internetu kautkādu UGL?

Neesmu sportists, tik staigāju 1x nedēļā izvingrināties.

Paldies.
Raini, analīzes jātaisa pirms kautko spriest. Testosterons, estrogēns, prolaktīns. Tur arī visu redzēsi. Jebkurā Gulbja laboratorijā. Šodien nodosi asinis, rīt e-pastā saņemsi rezultātus. Maksās ap eur 15 par visu. Tikai paņem pasi vai tiešibas līdzi, bez dokumenta viņi netaisa.
Analīzes jau taisu 2 gadus pēc kārtas, šogad tik nav taisīts vēl. 2013 un 2014 brīvais tests bija zem vidējā, kautkā pārdzīvoju. Šogad atkal kautkāds periods uznācis, bet jūtu ka vispār uz minimumu. 99%, ka analīzēs būs zems. Attiecīgi es jau sāku domāt par terapiju. Bet analīzes protams taisīšu.
Testosterons nav vienīgais uz ko jāskatās. Tu rakstīji: "lielas problēmas libido - izgaisis pilnīgi, erekcijas zudums, zudusi interese par seksu pilnībā, zūd stimuls kautko ikdienā darīt.". Ar ļoti lielu varbūtību var teikt, ka estrogēns un/vai prolaktīns nav kārtībā. Un to tu redzēsi analīžu rezultātos un tālāk tad varēsi domāt un rīkoties.
Te nav tāds Estrogēna tests?

http://www.egl.lv/anal%C4%ABzes#sakums
4003 - prolaktīns, 5209 - estrogēns e2, 5204 - shbg, 5205 - testosterons
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
02.12.2015 18:09
Cik Tev gadi Raini ?
Tev libido ir pazudis vnk tāpat vai kā rezultāts jo lieto aas, vai arī nesen lietoji un esi pārtraucis ?
Nolva Tev estro nekaus, nolva ir SERM`s, viņš bloķēs estro darbību pupos. Arimidex ir vecās paaudzes inhibitors, viņš nenokaus aromatāzes enzīmu, kad beigsi lietot var strauji paaugstināties estro. Viennozīmīgi savu balsi atdodu par aromasinu (exemestane). Letro ir smagas blaknes, var būt tā ka petro Tev libido iznīcinās uz kādu pusgadu.

Kā Testo jau rakstīja uztaisi analīzes lai nebūtu zīlēšana kafijas biezumos. Testosterons, estradiols un prolaktīns. To vai vajag shbg nezinu, šaubos ka globulīns būs pa augstu, bet nu var paķert klāt.

Par špricēšanu kad runāji kurus 4 biji domājis?

Tagad jau dīleri atrast nav problēmas, problēmas ir atrast tādu kurš neapjās uz naudu kā pēdējo luni un neidos kkādu biochemu. Ar to sūdu pilna Latvija tagad. Un lai nu ko darītu, bet nepērc internetā caur saitiem, tas ir pats pats sliktākais variants.

Sorry ka biju pazudis, bija izdzēsusies tēma no sekošanas listes :)



Edited 1 time(s). Last edit at 02.12.2015 18:10 by SourBIll.
Man 31. Var teikt, ka neesmu kursējis. Kautkad gadus 7 atpakaļ Deca +Sustanons 2 mēneši kurss bija, jo tad aktīvi pumpējos. Libido vnk ir pazudis pats no sevis un var teikt nedēļas laikā, kas ir baigi krasi - kā ar nazi nogrieza.

Man vajag pret pupiem 100%, jo man ir nosliece uz gyno. +kautko, lai mati nekrīt ārā, jo kritīs - nosliece uz uz to ir. Kuru no 4 testiem ņemt? Garo laikam nē, jo cik lasīju baigie spikes, nav stabils. Man nav pret nekas, ja durtu 2x nedēļā, bet lai bez lēcieniem un stabils. Bet neko mega garu arī nē, jo ja nu gadījumā blaknes vai kas vēl, tad atpakaļ neizsūksi.

Vispār ir reāli dabūt no ārsta recepti, lai aptiekā nopirktu? Vai pie mums ārsti nemūžam neko tādu neizrakstīs(kaut arī cilvēkam reāli vajag nevis sportam) ?
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
02.12.2015 20:48
Kapēc tieši no 4 ?
Tu drošvien visu esi vienā putrā saputrojis. No garajiem spaiko omnadrens un sustanons, spaiko viņi tapēc ka tur iekšā ir 4 esteru testosteroni, kam katram ir savs pussabrukšanas (halflife) periods. Ja ir vnk viens esters un tas ir garais, piem enantāts vai cipionāts tad viņš spaiko tikai tad ja dur ļoti reti. 2x nedeļā durot ir ok. Propionāts savukārt jādur katru otro dienu sakarā ar īso halflife, baigā durstīšanās sanāks un ņemot vērā ja Tu lietosi tikai libido nolūkam tad Tev tur būs jādur pa 0,3ml katru otro dienu :D no tik biežas un mazas durstīšanas Tev liela daļa paliks tikai šļircē un adatā vien.
Nav ko izdomāt jaunu riteni, ja ņem tad ņem enantātu/cipionātu, injekcija reizi 4 dienās un būs ok.
Aptiekā esmu redzējis tagad tikai sustu un cena bija vnk anormāli drausmīgi kosmiska. Kādreiz bija arī omnadrens, bet kkā neesmu manījis pēdējā laikā, kautgan arī interesējies neesmu, nav bijusi vajadzība. ļoti šaubos vai ārtsti Tev kko tādu izrakstīs, visticamāk ka nē.
Pret gyno turi tamoxu (nolva) pa rokai un arī aromasinu (exemestane).
Un pa priekšu uztaisi tās analīzes par kurām bija runa, vajag zināt kas Tev tur darās.
No testiem jau tik 4 veidi ir - enantāts, cipionāts, propionāts un vēl viens kautkāds jau aizmirsu. Susts ir vnk sajaukti vairāki vienā. Bet jēga/efekts no tā?

A kas notiktu, ja HCG solo durtu? Viņš itkā uzdod olām sākt ražot savu testu ?!
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
02.12.2015 21:17
Testiem nav tikai 4 veidi, tie ir vnk populārākie.
Principā lai Tev būtu saprašana par hcg kas ko un kā, iedošu Tev labu rakstiņu kas ļaus saprast pamatus.

Neiedziļināšos sīkumos. Vienkāršā mirstīgo valodā paskaidrošu, kas jāzin, kā un priekš kam sportisti lieto HCG.

HCG ir hormons kurš medicīnā tiek izmantots lai sievietēm ierosinātu ovulāciju, kā arī stimulētu sēkliniekiem sākt ražot testosteronu. Tas ir hormons kurš pilda tādu pašu lomu kā LH hormons smadzenēs. (LH hormons smadzenēs sūta signālus uz sēkliniekiem -ražot testosteronu). Tātad tas ir garantēts ,ka ,ja leitosim HCG - olas ražos testosteronu.

HCG tiek izmantots gan kā uz kursa ,gan arī pēckursa terapijās. Uz kursa to lieto ,ja ir smags un garšs kurss. Pamatojums to lietot uz kursa ir ,lai nepieļautu olu atrofiju. AAS lietotājiem olas uz kursa atrofējas (samazinas) , jo smadzenes pārstāj signalizēt olām ražot testosteronu. Jo ilgāks un smagāks kurss jo spēcīgāka atrofija. Un jo spēcīgāka atrofija ,jo grūtāk un ilgāk būs atkal "iedarbināt" testosterona ražošanu. Šī iemesla dēļ ,ja uz kursa lieto HCG ,olas nepārstāj ražot testosteronu un atrofija nenotiek (vai arī notiek ļoti minimāla) ,kas atkal garantē vieglāku nokāpšanu no kursa un dabīgā testosterona sintēzes atgriezšanu.

Veltīgi pieminēt ,ka maksimāli ātra dabīgā testosterona atjaunošana ir vitāli svarīga rezultātu noturēšanai pēc kursa. Jo ilgāku laiku pēc kursa mums būs zems testosteorna līmenis ,jo ilgāku laiku neviens hormons nekontrolēs kortizolu , un kortizols ar prieku noārdīs muskuļmasu.

Kādā pētijumā veica vienu 6000IU (IU-International Units , mērvienība kādā mēra devu) injekciju. Pēc šīs injekcijas organismā bija palielināts testosteorna līmenis 6 dienu garumā. Tāpēc nereti lietotāji izvēlas injecēt katru trešo,piekto dienu. Laigan biežāka injekcija nodrošina stabilākus hormonu līmeņus, tas ir labāk. Tajā pašā pētijumā 1500IU injekcija palielināja testosterona līmenņus par 250-300%. Lietojot HCG arī organismā ceļas estrogena līmenis, tapēc būtu tam jāpievērš uzmanība.

Pēckursa terapija:
Pēckursa terapijā ,ja olas ir pamanāmi samazinājušās uz kursa , vēlamās devas ar ko sākt ir 250-500IU dienā. Ja nedēļas laikā sēklinieki nepalielinās , un nav jūtamas nekādas izmaiņas ,tad viegli var pacelt devu. PKT ar HCG nevajadzētu turpināt ilgāk par 3-4 nedēļām. HCG labak lietot mazās devās un biežāk ,nekā vienā lielā devā ,jo pastāv risks padarīt LH receptorus nejūtīgus. Tādā veidā mēs visu sabojājam vel trakāk. Tapēc nedurstiet sevi ar 2000,3000,5000 devām dienām ilgi. Lai gan jaunākie pētijumi liecina ,ka lietojot Tamoxifenu paralēli HCG , LH receptoru nejūtigums tiek novērsts un tā vairs nav problēma. Tāpēc kamēr tiek ievērots HCG protokols, optimāli būtu lietot ari Tamoxifenu 20mg katru otro dienu.

Lietojot HCG uz kursa:
HCG var sākt lietot jau no pirmās AAS kursa nedēļas (bet parasti to iesāk ap 2-4 nedēļu). Devas ap 250iu divreiz nedēļā. Šāds protokols nodrošina mazāku seklinieku atrofiju.

HCG blakusefekti.
Viss nav tiks spīdoši kā izklausās. Ok davai lietosim tikai HCG un visas problemas atrisinatas. Tā nav. Ņemot vērā to ka HCG aizvieto organismā LH hormona funkciju , viņš atslēdz LH dabīgo izstrādi tā pat kā AAS. Ir jāsaprot ,ka testosterona ražošanu olās stimulē LH hormons! LH hormons tiek ražots smadzenēs. Un pēckursa terapijas un dabīgā testosterona atgriezšana visa ir balstīta un LH hormona atgriezšanu. Lai olas ražotu testosteronu mums vajag smadzenēs panākt LH hormona izstrādi, Jo LH hormona trūkums ir mūsu gadijuma galvenais iemesls kapēc olas ir atslēgušās. Tātad AAS atslēdz LH hormonu, HCG arī atslēdz LH hromonu. Tas nozīmē ,ka pēc HCG protokola beigšanas mums jāuzsāk sava īstā pēckursa terapija - Tamoxifens, Klomids.

HCG atslēdz LH līdzīgi tā pat ,ka kad mēs injecejam Testosteronu un mūsu olas pārstāj ražot testosteornu. HCG pēc uzbūves ir tik līzīgs ,kā LH ,tapēc smadzenes aptur dabīgā LH izstrādi ,jo HCG izpilda visas LH funkcijas. Kā arī svarīgi ir pieminēt ,ka deļ LH apturēšanas tiek apturēts arī GnRH hormons (kurš stimule savukārt LH un FSH hormonu) . FSH hormons ir ļoti svarīgs ,lai nobriestu spermotozoīdi un veidotos kvalitatīva sperma. Tapēc HCG viens pats kā PCT nav variants un pēc viņa ir jāseko Tamoxifena un/vai Klomida terapijai!
Labs raksts, paldies.

Bet vienalga nesapratu, kapēc nevar solo HCG, lai pastimulētu sava testa izstrādi?

"mums vajag smadzenēs panākt LH hormona izstrādi" - un kā to panāk ?
Ir vispār kāds ārsts pie kura var aiziet un kas sajēdz no A-Z par hormoniem, libido, testu un varētu savest mani kārtībā? Jo man rodas priekšstats, ka viņiem visiem ir viena plate tikai - steroīdi ir slikti.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
03.12.2015 03:07
Pa lielam visi viņi ir bez poņas šajā jautājumā. Izņēmums drošvien ir endokrinologs, vari mēģināt pie viņa aiziet.
Par hcg runājot galvenā ideja ir tāda, kamēr laidīsi hcg viss būs labi, bet arī viņš atslēgs dabīgo izstrādi, pēc viņa tad vnk var nākties lietot tamox un/vai clomid.
Bet kur tad ies kursētāji? Jābūt taču kādam ārstam, kas no šitā visa saprot perfekti. Vai tiešām ķīmiķotāji uz savu galvu kursē un no interneta pašmācības ceļā apgūst?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 1?
Ziņa: