1.Kurss -cīņas sporta piekritējam

Aizsāka KickBoxer 

1.Kurss -cīņas sporta piekritējam
10.04.2010 23:33
Sveiciens Zinošajiem!


Lieta sekojosa: Nodarbojos ar cinassportu un paraleli apmekleju svaruzali,bez abiem nevaru dzivot...:)
Un protams ka jau lielakai dalai gribas but lielakam,specigakam un izturigakam...Ir doma uzlabot rezultatus ar AS palidzibu...bet ja godigi,nav ne jausmas ko no AS sakt lietot,katra zina zinu to,ka no prepiem man vajadzetu lietot tadu,kas neaiztur udeni,jo cinassporta nesat lidzi lieko ,tas neder...
Tad jautajums TIKAI ZINOŠAJIEM,ko Jus man ieteiktu no AS -muskulu masas palielinasanai,spekam un izturibai 1.kursam...Attiecigi velos zinat,kadus prepus lietot 1.kursa ,cik ml,vai mg diena,cik nedelas,cik jaietur pauze un ka pareizi attirities...

Drosi,ka ieteiksiet meklet info i-neta,bet angliski un krieviski lasit tiesam nejedzu...

p.s. uzturs man ir pilnigi KOREKTS...

Pasa augums un svars 190cm 103kg....


Atkartoju 3.reizi-Atbild tikai pieredzejusie un zinosie!

Paldies!
Re: 1.Kurss -cīņas sporta piekritējam
18.04.2010 08:48
Jautājums izsmelts, stanaza (tiem, kas nebaidās par locītavām un saitēm) vai stanaza ar propiku... Ja ir jautājumi, rakstiet privāti.
halosteins un turinabols ir iecienits starp cikstoniem (speks un izturiba bez svara pieauguma)
protams + tests
Stanozololu /Winstrolu/ lietot bokserim, kikbokserim ir vienkārši aizliegts, ņefig traumēt saites. Propiks, Turinabols ir īstā manta.
Sveiki. Interese sis tas no AS.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 7?
Ziņa: