Liekais svars

Aizsāka priede 

Liekais svars
08.05.2011 22:48
Tātad, man ir 17 gadi un man ir diezgan lielas liekā savara problēmas.
Mans augums ir 180 cm un sveru es 90 kg. Es saprotu, ka tas nav normāli, ka prasu kaut ko tādu internetā, bet nu tomēr... izmēģinu visu. Tātad mans galvenais mēŗķis ir, lai cilvēki, kuriem arī ir bijušas šādas problēmas un no tām tikuši vaļā, lai padalās savā pieredzē cīņā ar lieko svaru, jo es jūtos tiešām nožēlojami. Sports bija - kickbox, bet pirm 2 gadiem aizgāju.

lūdzu atsaukties
Re: Liekais svars
08.05.2011 23:38
Galvenais ir pareiz diēta, neēd daudz taukus, t.i. cepti ēdieni, majonēze, krējums, čipši un pārējie m*sli. Samazini ogļhidrātu daudzumu ēdienreizēs. Un kardio, t.i. lēns, ilgs skrējiens, lai sirds ritms būtu 135-155 pa 40min vismaz 3-4x nedēļā. Vislabāk no rītiem pirms ēšanas Ja neko neesi ilgi darījis tad sāc pamazām, kautvai pa 15min, pēc tam pieradīsi. Lai veicas! Ja visu ok darīsi, tad nedēļā 1-2kg būs nost un pēc mēneša jau manīsi pirmos rezultātus, pēc 3mēn būsi pilnībā ok :) Ja ir iespēja apmeklē svaru zāli.
Pats pirms 2-3 gadiem svēru 90kg ar augumu 176, tgd esmu 77kg un sportiska auguma, spiežu 120kg guļus. nav nekas īpašs, bet jūtos un izskatos labi.
nah
Re: Liekais svars
09.05.2011 08:03
sākumā jāaiziet pie ārsta, jāpārbauda visas lietas - hormonu līmeņi, nieres, sirdi utt. jāsaprot, dēļ kā ir liekais svars.
ja ar veselību viss ir kārtībā, tad elementāri vajag mazāk rīt un vairāk kurstēties - lai patērēto kaloriju daudzums ir lielāks par uzņemto kaloriju daudzumu. pac savā laikā pa pusgadu nometu 40 kg, nekā saražģīta tur nav, vajag tikai saņemties.
Re: Liekais svars
09.05.2011 12:58
Tieshi taa! Kad saksi just pirmos kilogramus nokriitam tad jau aizies! Galvenais katru riitu nekap uz svariem, bet gan 1x nedeeljaa vai divaas!
Re: Liekais svars
28.09.2013 11:36
nu ar lielu ķermeņa svaru , gan neiteiktu skriet, liela slodze uz locītavam, tad jau labāk ātri soļot
Re: Liekais svars
09.03.2014 14:52
Liekais svars biezhi vien ir saistiits tieshi ar pieskaabinaatu organismu! Visam ko mees eedam ir savs pH liimenis, kas dalas no 1-14, 7 ir neitrals, Vien vard sakot pavisam noteikti ar pieskaabinaatu organismu pie kubikiem (presiites netikt)!!!!
Ir laba graamata pH briinums, iesaku
Re: Liekais svars
09.03.2014 22:37
Tagad tā... redzēšu ka tiek piekakāta katra tēma ar skābuma idejām... sākšu tīrīt no drazas :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 11?
Ziņa: