"Piena Spēks"

Aizsāka Kārlis_ 

"Piena Spēks"
11.05.2011 21:29
Nesen Rimi veikalu plauktos parādījies jauns (nezinu vai jauns, agrāk nebiju manījis) Smiltenes piena produkts "Piena Spēks"! 500g tilpums, cena 0,48ls!
100g produkta satur: 1g tauku, 9g olbaltumvielu, 4g ogļhidrātu! kopā: 5g tauku, 45g olbaltumvielu, 16g ogļhidrātu vienā porcijā, jebšu 0,5 tilpuma pudelītē! Pluss, sastāvā ir visdažādākās aminoskābes: Lizīns, Metionīns, Treonīns, Valins, Fenialanīns, Leicīns, Izoleicīns un Histidīns!
Rakstīts ka iegūts no siera suliņām, cik noprotu tās ir sūkalas, kas izdalās siera gatavošanas procesā, jebšu piena sūkalas, kas citiem pazīstamas kā Whey!
Garšo kā piens, nedaudz biezāka konsistence, bet tas netraucē izdzert!
Gribēju pavaicāt jūsu viedokli! Pazīstams hokejists teica, ka caur pienu pieaudzis cilvēks neuzsūc barības vielas (proteīnu utt.), ka pienu ideāli uzņem tikai bērni! Neko par šito nezinu pats, varbūt jūs zinat šo to!
Kopumā šitas produkts manuprāt ir lielisks proteīna avots! Pērkot proķi bunduļos, šitas sanāk lētāk, pluss vel atkrīt lielais piena daudzums, kas tiek patērēts proķa pulveru lietošanai (vismaz man)! Gymā proteīna kokteiļa porcija maksā 1-2ls, kurā vel iekšā ir cukurs, bet nu tas kā kurā!
Tātad, ko jūs domājat par "Piena Spēku", un kā ir ar to proteīna uzsūkšanu pieaugušam cilvēkam?
Re: "Piena Spēks"
12.05.2011 16:34
neredzu problemu , kapeec nevareetu lietot, dzer cik uziet to pienu un nekaa taada, ka tev tur kkas neuzsuuktos arii nebuus cik zinu daudzi dzer pienu ar meerkji , lai vairaak dabuutu tieshi olbaltumvielas uzturaa (kas velas masa pienemeties)
Re: "Piena Spēks"
12.05.2011 22:07
Pienā ir laktoze, ja aizrausies pārāk daudz, tad dabūsi norm riepinieku.
Olbaltumvielu tiešām daudz :) Labs pēc treniņa OBV avots :) Un no rīta arī ok ar pārslām :) Bet neaizmirstiet par gaļu!
Re: "Piena Spēks"
05.10.2011 12:28
Un ja es to Piena Speku savaru ar auzam ceru ka vins to visu labumu nezaudes ?? !
Re: "Piena Spēks"
06.10.2011 19:54
Neko viņš nezaudēs, tikai diezvai būs garšīgi.
Bromel
Re: "Piena Spēks"
06.10.2011 23:17
Piemēram lai apēstu pēctreniņa olbaltumu sanāk apēst pus kilogramu tās suslas un tas izmaksā 0,48.ls Normāls whey no burkas maksātu ap 0,55-0,60ls par 45g olbaltuma. tik svara atšķirība būtu ap 55-60g pulvera vai tavs pus kilograms. Kā pēdējais variants droši der, bet ikdienā nezinu vai ir vērts.
Re: "Piena Spēks"
20.10.2011 23:12
Kāda sakarība starp whey un piena spēku?
Piena spēks nav proteīns, viņš pārstrādājas tikpat ilgi cik parast piens (ap 4 stundām) un viņu var aizstāt kā ēdienreizi :)
Whey proteīns 15 min, Tu laikam kko jauc ;)
Bromel
Re: "Piena Spēks"
21.10.2011 00:29
Es neko nejaucu. Pirmkārt sūkalnieks nekādi neuzsūksies 15 minūtēs, dajoš atsauci. 4 stundas ir par ilgu priekš olbaltuma, kas pagatavots no siera sūkalām. Cita runa būtu par kazeīnu. Kāda sakarība starp whey un piena spēku? Abi ir sūkalnieki tikai piena spēkā vēl daudz visādu papildsūdu klāt. Ko nozīmē piena spēks nav proteīns? Kas tad tas ir tauki vai ogļhidrāti? Es sapratu, ka puikas to lieto dēļ olbaltuma un vitamīniem, vairāk nekā derīga tur nav. Lažu Tu te man dzen tagad.
Re: "Piena Spēks"
25.11.2011 10:43
Winny Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pienā ir laktoze, ja aizrausies pārāk daudz,
> tad dabūsi norm riepinieku.
> Olbaltumvielu tiešām daudz :) Labs pēc treniņa
> OBV avots :) Un no rīta arī ok ar pārslām :)
> Bet neaizmirstiet par gaļu!
Nu man ar kautkā tā diēta iedzinusi strupceļā , itkā daudz neēdu . OH kādi 200 grami dienā . Bet pēdējā laikā esmu pavilcies uz piena produktiem un tur neskaitu cik lietoju . Man domāt pie vainas "diētiskais" 15% kreimiņš , reizum diētiskais kefīrs un pieniņš . 0.5% biezpiens vakarā ..... nu kautkur slēptie tauki tiek kapāti .
Re: "Piena Spēks"
20.03.2012 13:32
Nekādas diētas nevajag, ja sporto, ja nevēleis kaulaino presi.... Oranisms pats apstāsies, kaad sasniegs plsu , mīnuss tavu idēālo ķermeņa svaru, kas atkarīgs no tava auguma , piemēram 1.75 cm ir 75 kg , tātad ēdot (nepārspīlējot) un trenējoties sasniegs 75-82 kg un apstāsies tāpat .195 cm = 95- 102 kg , atkarīgs no muskuļu masas un tālāk jau pats kontrolē... Ko varu pateikt, tas rimi pienelis ir labs... Bet ! Atceries - graudaugi- dārzeni - Vistas gaļa , mazāk, bet tomēr liellopu gaļa, piena produkti un aptuveni 5 normālas ēdinereizes dienā! + 3-4 treniņi nedēļā 1,2 un 3,4 dien vai vienu izlaižot 3 reizes ;)
Re: "Piena Spēks"
02.03.2014 13:02
Tas piena spēks ir pilnīgs mēsls. Ja ražotājs nevar nodrošināt šī produkta svaigumu līdz termiņa beigām , tad nav ko pārdot tādu lielveikalos. Es vēl neko neteiktu, ja ar to veco piena spēku nopirkšanu gadītos tā retāk, bet jau kādu astoto reizi gan Rimi gan Maxima veikalos es nopērku jau vecu pienu, kuram vēl vismaz pāris dienas vajadzētu būt svaigam.
Nauda iztērēta, bet piena nav.
Re: "Piena Spēks"
06.03.2014 15:47
Kāds sakars, produkta uzglabātājam (tirgotājam) ar ražotāju?
Ja Tu nopērc veikalā vecu gaļu, vainosi zemnieku, kurš to cūku audzējis?
Pēc tava raksta es saprotu tikai vienu - jau kuro reizi Rimi un Maksima, neievēro produktu uzglabāšanas prasības.

Pateikšu priekšā - pērc UHT pienu, tas nebojājas DAUDZ ilgāk... bet arī maksā 2x dārgāk. Attiecīgi piena spēks, sterilizēts, arī maksātu 2x vairāk. Tu taču nepērc UHT pienu ;) Tatad arī 2x dārgāku piena spēku nepirktu. Ka tik palekties :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: "Piena Spēks"
29.03.2014 21:39
Gribētu piebilst, ka, jā ar to Piena Spēku tā ir, ka tas sabojājas ātrāk nekā ir rakstīts uz pudeles. Piemēram, nopirku Piena Spēku, rakstīts, ka der līdz 28.03.14, bet jau 26.03.14 ir saskābis, visu laiku biju turējis ledusskapī un tā jau nav pirmā reize.
Re: "Piena Spēks"
29.03.2014 22:55
Man tā ir gadījies VIENU reizi... bet es arī neglabāju viņu... nepērku tak es uzreiz 14 pudeles uz nedēļu :D Nopērku 4pudelītes kuras līdz nakamās dienas beigām jau tukšas un miers.

Padomajas ar smadzenēm... Tu nopērc piena spēku. Pieņemsim, ka tas ir perfekti uzglabāts un viss ir oki doki. Transportē to mašīnā +22-25 grādos. Iebrauc vel šur un tur. Moš maisiņš uz grīdas kur pa tiešo puš virsū kolorīfers. Iegāji kaut kur pa ceļam paēst... tikmēr auto atdzisa, tad atkal uzkarsa utt... tā glabāt piena spēku - ražotājs saka ka nedrīkst. Ja ved ar sebiedrisko mājās vēl krutāk. Un nevajag piesieties vārdiem - tas ir tikai piemērs.

Man reāli... kopš paradījās pirmais piena spēks veikalos, vienu reizi ir gadījies saskābis.
Re: "Piena Spēks"
30.03.2014 12:34
Wow, 4 pudelītes dienā :D es knapi cīnos ar vienu pudelīti dienā.
Tā kā tu esi tāds bodybuilding guru šajā forumā, tad man tev jautājums, kāpēc, piemēram, uz whey proteīniem (vai arī citiem) rakstīts, ka ne vairāk par 1 nu maks. 2 porcijas dienā, vai tad, kas slikts notiks, ja dzeršu 3 vai 4? Whey īpaši jau neatšķiras no Piena Spēka, ja neskaita, ka ātrāk uzsūcās.
Re: "Piena Spēks"
30.03.2014 13:08
Centrāltirgū var bačokos nopirkt. Sanāk lētāk!
Re: "Piena Spēks"
30.03.2014 20:04
ne ne... 2 dienā dzeru.
1 pudelīte ir 2 proteīna devas vienkāršam cilvēkam, kurš netrenējas.
Nekas nenotiks. Lieko izvadīs ārā. Ja nav kaut kāda nieru pataloģija, viss būs ok.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 5?
Ziņa: