Pirkt vitamīnus un piedevas ASV interneta veikalos

Aizsāka Klik Klik 

Sveiki!

Sakiet, vai ir kāds, kas pērk bodybuildinga supplementus internetā no ASV un sūta uz Latviju? Es palasīju, izskatās, ka Latvijā farmaceitiskos produktus var ievest tikai zāļu ražotāji? (Bet Lietuvā var jebkurš)
Vai es esmu pareizi sapratis?

Vai ir kāds kas pēr zāles un pārtikas piedevas ASV interneta veikalos?
ja runa iet par sporta paiku, tad ievest nav nekadu probleemu. protams, ja neved kautko tadu, kas ir ieklauts kaadaa no sarakstiem.
tikai pastaav loti liela iespeja, ka pastaa pie sanemsanas buus jaamaksaa nodokli. bet tur arii ir niances.

lielaas burkas (proteini, geineri) nav izdeviigi, mazaas (vitamini, tauku dedzinaataaji) ir un pat loti. + apskaties uz uk interneta veikaliem, prece dargaaka nekaa us, bet transorts salidzinosi lets.
Re: Pirkt vitamīnus un piedevas ASV interneta veikalos
29.07.2011 23:36
atnaaca 2 kaarbas ar vitaminiem draugam ( zivju ellja - 180 tabletes, un vitaaminu komplekss - 200 tab. ) no bb.com .. nesamaksaaja pat 20 Ls, bet nu ja kko muldos veelaak izlaboshu
Nu, vismaz labi, ka var piedevas.
Bet viagru (kas ir recepšu medikaments)? 8) Ir kādam pieredze?
tas, ka ir recepsu, tas ir fignja - galvenais, lai nav ieklauts aizliegto vielu saraksta.
protams, ja sutisi vairumaa, var uzrauties. ja dazas pakas - atnaks parastaa baltaa aploksnee - tipa, sikpaka. pat muitot nevajadzees.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 4?
Ziņa: