Propionate+stanozolos

Aizsāka Šprice 

Propionate+stanozolos
30.10.2011 22:40
Vai pec propionata un stanozola kursa ir obligati jataisa PTC un ja ja,tad kapec un arkadiem prepetayiem?
tests
Re: Propionate+stanozolos
31.10.2011 10:21
a pa cik tu to visu laidi un cik ilgi? ja standarta variants 100+50 uz paaris meenshiem, tad abi prepi ir viegli un mieriigi var iztikt ari bez nekaa.
ja tomeer veel gribaas kautko palietot, tad peec nedeelas var klomiidu uz kaadaam 3 nedeeljaam - pirmaas 2 nedeeljas pa 100 dienaa, nedeelju pa 50. + samazini slodzi.
Nu kurss apmeram 6 nedelas....propiku kkur 150 katru 2.dienu un stanazu 50mg katru dienu....
Riham
Re: Propionate+stanozolos
03.11.2011 18:58
smieklīgi - nopirkt vienā diezgan labi zināmā vietā, piemest lvl 5-10 un meklēt tālāk lohus. nākamais "pisnesmenis" piemetīs vēl piečuku un meklēs vēl lielākus lašaras.
un nah strombai izņēmi 40 tabus no pakas? tur kur ņēmi tak standartā dod pa 100. jeb nepārskaitīji, bet vienkārši apskatījies kas rakstīts uz kastes?
atkal Riham
Re: Propionate+stanozolos
04.11.2011 10:31
lai atbalstītu biznesu - GB Nord kvalitāte ir pat ļoti ok. nesen sāka. pirmā partija bija sāpīga, tagad novērsts.vienīgais, ko pats lējējs atzīst ka nesanāca - treni. tehnoloģija ievērota, bet produkts vienkārši nestrādā. pats tagad lietoju viņu deku, baigi labā.
Kolegi,tiesi tikko gribeju cept augsa jaunu topiku par sapem pec injekcijas....Jo tagad mociju GB NORD PHarma propiku..pec injekcijas ir loti lielas sapes kadas 3 dienas....iepisu dirsa,knapi pastaigat varu,kaju trenini vispar dirsa...vakar iepisu pleca,sodien knapi varu pakustinat...:(
poh
Re: Propionate+stanozolos
04.11.2011 14:39
manaa izpratnee, pret saapiigumu vieniigaa izeja ir skaidiit. kaut vai ar citu propiku - 50/50.
pumpis
Re: Propionate+stanozolos
05.11.2011 22:21
dirsa ir ar tam pec injekciju sapem. sacakare visus treninjus. Pats mocijos ar Lixus test-e...Tgd iepirku scheringa un aburika ampulas...pec kada laika saksu laist un tad redzesu vai ir atskiriba vai nav.
Vari uzsildit zem karsta udens krana to propiku, varbut biski vieglak ies ieksa un mazak sapes. bet nu cik esmu lasijis, propiks esot sapigs un neko daudz tur nevar padarit. Turklat vins jamoci vismaz katru otro dienu, tak ka vispar pizdjec lol
Ka jau poh teica, skaidi ar kadu nesapigu AS.
poh
Re: Propionate+stanozolos
06.11.2011 10:37
pumpis, tiiri teoreetiskas dabas jautaajums - tur kur neemi aburiku, vinju deka jau ir paraadiijusies?
par propika saapiigumu - jaanem jeebkurs propiks uz oleaata un probleemu nebuus.
Poh!!! man jau ari ir oleata propiks...sita vara ir loti sapiga,paris menesusu tapakal nemu to pasu,nebija sapiga,bet sita partija ir vnk pizdec...
pumpis
Re: Propionate+stanozolos
06.11.2011 17:30
poh

interneta nopirku. Esmu UK un viss atnaca bez nekadam problemam. Ieej eroids.com tur var atrast daudz adreses kas tirgo. Daudzas suta uz visu pasauli, tik pa piegadi japiemaksa, ta ka uz LV ari atsutis. Man vienigi nav ticibas tam LV pastam.
Re: Propionate+stanozolos
11.11.2011 11:28
PCT ir jātaisa pēc jebkura kursa, ja netaisies vairāk neko lietot. Ja pēc 2 mēnešiem atkal ņemsi, tad pct nav jātaisa. Kursa laikā profilaksei var ņemt tamox.
Aigars Drols
Re: Propionate+stanozolos
15.11.2011 14:36
atkal Riham
Re: Propionate+stanozolos
04.11.2011 10:31
lai atbalstītu biznesu - GB Nord kvalitāte ir pat ļoti ok
=================================================================
Ahhhaaahhhaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GB Nord un kvalitāte:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nu tas ir comedy club:))))))))))))))))))))))))))))))) Tu pameģini un peec tam raksti!:))))))))))))))))))))
Re: Propionate+stanozolos
19.11.2011 23:17
Kāda vaina ir GB Nord ?
Behemoth
Re: Propionate+stanozolos
19.11.2011 23:30
Nekāda. Viņa nestrāda ka normala farma:)))))))))))))))))))) Tava pilseta veel ir tadi kas to nezina? Vai no hutora esi?
poh
Re: Propionate+stanozolos
20.11.2011 10:50
Behemoth Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nekāda. Viņa nestrāda ka normala
> farma:)))))))))))))))))))) Tava pilseta veel ir
> tadi kas to nezina? Vai no hutora esi?


behemoth, padalies ar hutora iedziivotaajiem - kas ir " normaala farma"? citaadi mees te taadi galiigi atpalikushi esam.
man uz 20ml GB Sustas -7kg ....dirsā..
vasarā kcik strādāja ...bet 2reiz nahuj neņemšu
janisjanka Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāda vaina ir GB Nord ?

GB nord ir normala farma !! strada labi un nemaksa dargi
mana zale visi nem tikai gb
kam nepatik nemat citas lietas
poh Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Behemoth Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Nekāda. Viņa nestrāda ka normala
> > farma:)))))))))))))))))))) Tava pilseta veel ir
> > tadi kas to nezina? Vai no hutora esi?
>
>
> behemoth, padalies ar hutora iedziivotaajiem - kas
> ir " normaala farma"? citaadi mees te taadi
> galiigi atpalikushi esam.

es domaju katu esi pats no hutora
normali strada / jau 2 gadus lv un ne tikai lv
janisjanka Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāda vaina ir GB Nord ?


gb nord deca + sust man par 3 men+15 kg !
un ne tikai man !
ivan dorn
Re: Propionate+stanozolos
16.02.2014 21:55
janisjanka Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāda vaina ir GB Nord ?


GB ir vislabaka farma !
Re: Propionate+stanozolos
17.02.2014 09:58
Labākā? Pēc kādiem kritērijiem?
Gribu redzēt pārbaudes rezultātus. Kura laboratorijā testēji? :) Jeb tas ir Tevis paša, subjektīvais viedoklis?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 19?
Ziņa: