ceļa locītavas laterālā meniska plīsums

Aizsāka Laimes lācis 

Laimes lācis
ceļa locītavas laterālā meniska plīsums
16.11.2012 18:58
Sveiki! Pirms vairākiem gadiem satraumēju celi. Tā kā izgriezu un likās, ka no locītavas izlec. Kaut kas nokrakšķēja. Kādu laiku sāpēja, bet pārgāja. Dažkārt jutu pēc tam diskomfortu pietupjoties un arī pēc lielākām slodzēm, bet nu mirstamā kaite nebija un baigi netraucēja. Pirms nedēļas, sportojot atkal savainoju to celi. Tagad lāgā nevarēju paiet. Aizgāju pie daktera Viļuma. Pateica, ka - iespējams, ceļa locītavas laterālā meniska plīsums. Spaidot un cilājot manu kāju, teica, ka krusteniskās esot veselas. Tagad jātaisa magnētiskā rezonanse. Kur to vislabāk un lētāk izdarīt? Un kur pēc tam taisīt meniska operāciju? Kādi ir varianti par valsts naudu tikt un cik ilgi būtu jāgaida?
Skatījos, ka 1.slimnīcā operācija maksā ap 200 ls, bet pie Viļuma tajā Orto traumu centrā 460ls. Vēlos dzirdēt Jūsu domas un viedokli.
Paldies
Re: ceļa locītavas laterālā meniska plīsums
16.11.2012 19:01
meniska operaacija ir relatiivi vienakarsha, takaa es ieteiktu noteikti letaaako variantu

tur jau daudz variantu vnk nav.. vai nu ja ir iepliisis, tad skavos kopaa, kas nav baigi efektivi (manupraat) , vai nu otrais variants vnk menisku iznjemt araa.. peec meneesha jau vareesi atkal skriet un dejot taka miljais
bet nu katram jau savadaak taas pecoperaacijas periods un viss pareejais
Amn, man septembrī tika veikta ceļa meniska un saišu operācija. jā meniska operācija ir viegla, nolauzto viņi vienkārši izvelk ārā, operācijas ilgums ir samērā īss, negribu samelot, bet nav pat stunda (tikai meniskam) ;) paiet pāris stundas kamēr atkopies no anestēzijas un tajā pašā dienā dodies mājās ;) kad rētas ir labi apdzijušas, vari sākumā nepārspīlēt un ievingrināt kāju uz velo trenažieriem ;) un pēc tam jau atkal zirgā esi.
Man kā bija arī saišu operācija es nevaru 9 mēnešus sportot, eh, nu man nepaveicās :(
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 19?
Ziņa: