stanazol solo

Aizsāka prieks 

stanazol solo
27.06.2013 18:31
Vai ir ok priekš paša pirmā kursa. Doma ņemt 30-40gr diena 8 nedēļas. Un ko ieteiktu uz otro?
Re: stanazol solo
28.06.2013 18:39
Ļoti labi.
Uz otro, parbaudi ALT, AST, bilirubīnu, GGT un ja tur viss ok, tad pēc kādām 3 nedēļām paņem stanu ar metānu kopā.
tests250
Re: stanazol solo
02.07.2013 20:59
prieks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai ir ok priekš paša pirmā kursa. Doma ņemt
> 30-40gr diena 8 nedēļas. Un ko ieteiktu uz otro?

kāpēc tieši stanu? ņem metānu pirmai reizei. 30 dienā uz kādiem 3 mēnešiem un bēs ok. un arī maksās 2 reizes lētāk.
uz otro - propiku pa 100 katru 2 dienu arī uz kādiem 3-4 mēnešiem.
ar tādu domu, ka pirmais kurss uz "visīsākām" tabletēm, lai pārbaudītu organisma reakciju. ja būs ok un būs vēlme turpināt, tad otro un nākamos kursus jau atteikties pilnībā no tabiem un močīt tikai injekcijas. otrais kurs uz "īsām" injekcijām, uz 3. un tālāk jau varēsi "garos" prepus ņemt un arī kautko kombinēt.
Re: stanazol solo
02.07.2013 21:24
stano jo augstaks anabolais indeks, kas būs labāk pirmajam kursam.
Kā arī viņam strādās jebkurš preps. Bet receptori tīri jo tīri. Tāpēc labāk stanu.

Mans pirmais kurs vsp bija susts un deka. Vēlāk nožēloju, lai gan masa auga pamatīgi sākumā.

Metānu uz 3mēnešiem ir hardcore. Ja cilvēks ir 100% drošs ka akna kārtībā tad jā, es no metāna un oxi pa gabalu :D ALT/AST 300-400
Lētāk? Metāns 100tb pa 10mg 15Ls-20Ls stana 100tb pa 10mg 20-25Ls ...atkarība no dīlera. Es domāju ka jau izēdot 100tb stanu vinjsh pamatīju jutīs. Bet ja jau sāk uzreiz ar metanu...tad tik pat labi var turiku... ar ūdeni neaizlies un karstā laikā būs vieglāk.

Propiku 100 katru otro dienu? Ja solo tad ok. Ka arī propiks ir daudz...daudz vieglāks par metānu.

Pa manam receptori jasaudzē. Jo mazāka un vieglāka ķīmija jo labāk...ilgak un labāk augs.

P.S.
vienīgi uz stanas jauzmanās ar svariem, jo var saites pačakarēt.

A vispār AUTOR - kāds mērķis? Bildings?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: stanazol solo
02.07.2013 22:40
Jep, tieši tāpēc arī stanu. Mērķis +/- uz izskatu/masu, bet pedējā laikā esmu aizgājis uz spēku, bet par cik stans žāvē locītavas, tas būs jātur robežās. Intereses pēc. Kā ar kreatīnu šī kursa laikā? Nav tak nekādas jēgas, ne?
Re: stanazol solo
03.07.2013 10:53
Personigi es kreatīnu lietoju visu laiku.
Ja Tu ņemtu metānu, es teiktu ka kreatīnu jāizslēdz, jo jau tā daudz ūdeni aizturētu. Bet te... mans viedoklis - droši.

Par locītavām... var jau nedaudz viltīgi darīt - reizi nedēļā 50mg deku spricēt un tas "ieeļļos" locītavas. Tai pat laikā, manā skatījumā, prātīgāk tomēr būtu vnk dozēt slodzi ap 60-70% no Taviem max svariem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
tests250
Re: stanazol solo
03.07.2013 12:54
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Metāns 100tb pa 10mg 15Ls-20Ls stana
> 100tb pa 10mg 20-25Ls ...atkarība no dīlera.

par tādām cenām bankrots iestāsies ļoti drīz

Es domāju ka jau izēdot 100tb stanu vinjsh
> pamatīju jutīs.

100 tabi stana tas ir nepilns mēnesis. ko tur var just pēc mēneša, ja stans
sāks strādāt tikai uz otrās nedeljas beigām vai trešās nedēļas sākumu?
un ko vispār var just no mēneša-divu kursiem? pusgads minimums (mainot prepus, protams), tad
tik puslīdz sāksies mutācija.
Re: stanazol solo
03.07.2013 13:02
Dari kā gribi :)
Netaisos mācīt... bet citiem kas lasa, tāds hardcore ir cilvēkiem, kuri kāpj uz skatuves un cīnās par vietām. I to tālu ne visi tādu smagu ķīmiķošanu piekopj.

Tagad ir modē ieteikt 750-1000mg sustu nedēļā, deku 600-800mg utt. Tas viss ir nereāli daudz. Cilvēkiem, kuri grib tiešām korekti visu darīt, piedāvāju labāk pakonsultēties pie veiksmīgākajiem sportistiem/treneriem un sporta ārstiem. Ar attiecīgiem cilvēkiem varu arī iepazīstināt, bet konsultācijas protams nav bez maksas.

Protams var darīt ka te iesaka....pusgadu minimums uz kursa sēdēt, sākt ar metanu uzreiz utt. Veselību (kura ir tikai viena uz visu mūžu) noliekot otrā plānā.

tests250: Tu taču apzinies, ka to nevar darīt kurš katrs? Bet to ko Tu te iesaki, lasa daudzi. Arī 15 gadīgi tīņi, kuri vsp domā, ka ja nav naudas paikai, tad vajag ķīmiķot un viss būs. Visā visumā es Tev daļēji piekrītu, jo pats plānoju ko līdzīgu, bet... tā nav norma un tas IR risks. Nav tādas ķīmijas, kurai nebūtu blaknes.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
tests250
Re: stanazol solo
03.07.2013 15:28
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> tests250: Tu taču apzinies, ka to nevar darīt
> kurš katrs? Bet to ko Tu te iesaki, lasa daudzi.
> Arī 15 gadīgi tīņi, kuri vsp domā, ka ja nav
> naudas paikai, tad vajag ķīmiķot un viss būs.
> Visā visumā es Tev daļēji piekrītu, jo pats
> plānoju ko līdzīgu, bet... tā nav norma un tas
> IR risks. Nav tādas ķīmijas, kurai nebūtu
> blaknes.

ja jau cilvēks ir izlēmis lietot - tad jālieto tā, lai būtu no tā kautkāds rezultāts. tipa, ja jau čakarē veselību, tad vismaz jāzina dēļ kā to dara. un jāsaprot, ka visi rezultāti turēsies precīzi tik ilgi, kamēr lieto. nevar uz sava testa noturēt to, kas uzaudzēts uz 20-30 reizes lielākiem līmeņiem.
citādi, cilvēciņi saklausās visādas pasakas un tic, ka apēdīs pāris bundžas metāna vai iemočīs pāris gramus susta vai enantāta, uzaudzēs nereālu massu un tad to visu varēs mierīgi noturēt ar kreatīniem/proteīniem. tikai pēc tam smagi aplaužās un pazūd no zāles uz visiem laikiem.
Re: stanazol solo
03.07.2013 17:00
Nav tik traki :)
Man kādreiz bija ap 100kg tagad jau 4 gadi bez ķīmijas un kaut kads 90nieks turās, lai gan nav tik izskatīgs kā uz ķīmijas. Nu ok krietni neizskatīgāks :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 4?
Ziņa: