dopings?

Aizsāka frukts 

frukts
dopings?
10.09.2013 13:37
Labdien,
būtu nepieciešams kāds stimulators, kurš spētu uzlabot fiziskos rezultātus uz sacensību dienu, precīzāk sakot skriešanā 3000m vajag panākt labāku rezultātu.
būtu kādi ieteikumi?
tests250
Re: dopings?
10.09.2013 17:23
http://www.vp.lv/index.php?env=-in-commerce/product/details:m87--3-4-s-:p-342----

links nav domaats tev pirkshanai, cenas tur ir aarpraac. tas tikai informaacijai par produktu. to pashu var dabuut daudz leetaak. shitaadi pirmstrenninju suudi ir daudz un dazhaadi, bet man no visiem kurus lietoju shis straadaaja vislabaak.

nekaadus super rezultaatu uzlabojumus vinsh tev, loogiski, nedos, prieksh tam ir citas lietas jaalieto. bet izturiiba buus un arii smadzenes aatraak straadaas. stundu pirms saakuma, tukshaa duushaa. pirms tam veelams paaris dienas arii palieot, lai saprastu kaa organism reagee.

ja laika liidz sacensiibaam ir kaadas 2 nedeljas, tad var arii parasto kreatiinu monohidraatu pa vienai teejkarotei ar kaatru eeshanas reizi. tad ieprieksheejais nav vajadziigs.
frukts
Re: dopings?
11.09.2013 20:22
Paldies !
vairs ieteikumu nebūs? :)
Re: dopings?
13.09.2013 22:16
A ko ieteikt? :)
Es arī esmu par kreatīnu.
Kofeīns, kreatīns, vitamīni...

Jeb Tu gribēji lai Tev iesaka kaut kādu ķīmiju?

Efedrīns/pseidoefedrīns/Oxilofrine, testosterona esteri, EPO/Mircera, Methylhexaneamins, boldenons, klenbuterols utt tak runā ar savu sporta ārstu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: dopings?
15.09.2013 11:48
Nē, man tieši tika teikts par aminoskābēm, želejveidā... būš vel jāpainteresējas...
ganjau parakstītos uz ķīmiju arī :D vnk pēc pāris dienām vajag labu rezutātu, bet formas nav :)) tiko laiciņu noslimojis un tad vel darbu kaudze, ka i trenējies esmu maz... vitamīnus lietoju
Re: dopings?
26.09.2013 00:23
TIKAI ķīmija un šaja gadijumā ļoti šaurs spektrs, palīdzēs uzreiz.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 12?
Ziņa: